Esileht Sünnitus Seks

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Seks

Postitas:

Tere, sünnitasin üle aasta aja tagasi. Siiamaani igakord peale seksi tuleb verd. Nahk nagu rebeneks. Kas kellegil veel kogemusi?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu arstile sellise murega palun.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli peale esimest last nii. Mure ei tekkinud kohe, vaid kui laps oli umbes aastane. Rebenemistunnet mul polnud, lihtsalt veritses seksi järel. Mul leiti emakakaela haavand, mis günekoloogi juures ära kõrvetati. See oli 20 aastat tagasi. Olen saanud veel 2 last, aga sama asi pole kordunud. Pöördu kindlasti arsti poole, sest ravimata haavandist võib areneda emakakaelavähk.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui valus ei ole, kahtlustaksin ka mina emakakaelahaavandit ja nagu eelnevalt mainiti, võib see vähiks muutuda kui õigel ajal jaole ei saa.

Kui valus on, konsulteeriksin ikkagi arstiga, aga sel juhul on abi libestist (vali ikka päris libesti, mis seksi jaoks mõeldud, minu arst ütles, et inimesed kasutavad tihtipeale küll kookosõli ja mida veel ning maadlevad selle tulemusel erinevate hädadega, sest toiduained ei sobivat tupe mikroflooraga).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sama asi. Läksin Itk-sse kontrolli. Ütles, et pole midagi, ise toidad rinnaga jne, et küll üle läheb. Ei läinud. Läksin Pelgusse kontrolli. Kaks kuud hiljem emakakaelavähi opil.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu arstile sellise murega palun.

Kas gastroenteroloog?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Seks