Esileht Pereelu ja suhted Seks abielumehega

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 103 )

Teema: Seks abielumehega

Postitas:
Kägu

Ja abielumehi ei nilli.

Nemad sind ka mitte ju.

Kahjuks mõni nillib. Ja see mulle ei meeldi ning vedu ma ei võta.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Harimatule lugemist.

Tegemist on egoisti, mitte harimatuga. Kes siis ei tahaks igavesti noor olla, aga võta näpust, ei saa.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja abielumehi ei nilli.

Nemad sind ka mitte ju.

Jah, sest nende jaoks oled sina, kelle kättesaamiseks ei pea midagi tegema.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina abielunaisena ei kavatse küll mingit needust langetada naisele, kes peaks mu mehe ahvatlema petuteele ????

SÜÜDI on siis esmalt lõdva püksikummiga mees. Teiseks mina, kes ma sellise mehe valisin ja inimesi ei tunne. See teine tibu võibolla ei teakski, et mu mees on abielus. Või on tal tõeline armastus. Mina ei ole kohtumõistja, et ükski teine inimene ei tohi mu meest tõeliselt armastada. See on minu mehe töö sellele naisele viisakalt ära öelda.

Vägistamise puhul kutsume politsei ???? aga igal muul juhul on IGAL naisel õigus armuda rumalalt ja hullupööra suvalisse mehesse (ja meestel on naiste suhtes muidugi sama õigus). Mida ta ei tohi teha, on silmatilku klaasi tilgutada vms meetodil lihtsalt mu abikaasat vägistada. Kas ta kinno kutsuda võib? Muidugi võib. Kas ta võib käia minis – no muidugi võib. Kas ta kätt mu mehe põlve peale panna võib? No teise inimese teadlik seksuaalse alatooniga katsumine ilma loata pole kena, aga see on minu mehe töö siis ära öelda.

Täitsa nõus sinu jutuga. Siiski leian, et mingi roll on ka sel võõral naisel.

Mulle näiteks meeldib üks mees, kes on hõivatud. Just hõivatud, mitte abielus. Tema naist ma ei tunne. Meest aga tunnen väga palju aastaid. Mõnikord on mul tunne, et tahaks selle mehega koos aega veeta. Olengi veetnud, aga platooniliselt. Mõned korrad kohvikus kooki söönud ja juttu ajanud. Mul ehk oleks huvi enamakski. Ja meest tundes, siis tean, et temal ka. Aga mina hoian täiest teadlikult kiusatusest tagasi ja suhtleme neutraalselt, sest ma mõtlen tema elukaaslasele. Ma ei taha võõrale naisele halba. Lähtun mõtteviisist – ära tee teisele seda, mida ei taha, et sulle tehtaks.

Kui mees juhtub kunagi vabaks jääma, siis mõtlen edasi. Seni hoian distantsi.

Sellega olen siiski 100% nõus, et libastumise eest vastutab oma naise ees mees. Mis aga ei tähenda, et sel naisel, kellega petetakse, ei peaks üldse mingit südametunnistust olema – kõik, mis ta teeb on õige. Mõistusega olend peaks siiski suutma suunata oma tundeid ja mõtteid ning taltsuama oma ihasid.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellega olen siiski 100% nõus, et libastumise eest vastutab oma naise ees mees.

Ei vastuta, sest kõik petjad ei ole mõtteviisiga, et kui ühte ei saa, siis võtame teise ja petavad nagunii. See võibki olla see üks inimene ja kui teda poleks kunagi kohanud, siis poleks ka petmise mõtteidki.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See võibki olla see üks inimene ja kui teda poleks kunagi kohanud, siis poleks ka petmise mõtteidki.

Niisiis mees ei tohiks kohata inimesi?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, et kas iga mehe puhul küsite te tema passi ja vaatate kuskilt järgi, kas on abielus?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See võibki olla see üks inimene ja kui teda poleks kunagi kohanud, siis poleks ka petmise mõtteidki.

Niisiis mees ei tohiks kohata inimesi?

Kirjutad liiga palju – häda. Liiga vähe- jälle häda. VÕIB kohata ehk puhas juhus. Aga see keda kohatakse tõmbab piiri, ei lase areneda jne. Naine oli enne, teine naine pärast.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, et kas iga mehe puhul küsite te tema passi ja vaatate kuskilt järgi, kas on abielus?

Sõrmus, sotsiaalmeedia, olemus. See tuleb lihtsalt välja, ei ole supervaletajaid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja abielumehi ei nilli.

Nemad sind ka mitte ju.

Jah, sest nende jaoks oled sina, kelle kättesaamiseks ei pea midagi tegema.

Mida siis abielumees oma isikliku naise kättesaamiseks peab tegema?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, et kas iga mehe puhul küsite te tema passi ja vaatate kuskilt järgi, kas on abielus?

Sõrmus, sotsiaalmeedia, olemus. See tuleb lihtsalt välja, ei ole supervaletajaid.

Mu sõbrannade mehed sõrmuseid ei kanna, sotsiaslmeedias vaevu postitavad ja seegi on privaatne, “olemus” pole enne ega pärast abiellumist muutunud. Paaril on ka erinev perekonnanimi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, et kas iga mehe puhul küsite te tema passi ja vaatate kuskilt järgi, kas on abielus?

Kui kohtud meeldiva mehega, siis sa ei uuri, kas ta on suhtes?

Mnjaaa!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, et kas iga mehe puhul küsite te tema passi ja vaatate kuskilt järgi, kas on abielus?

Sõrmus, sotsiaalmeedia, olemus. See tuleb lihtsalt välja, ei ole supervaletajaid.

Mu sõbrannade mehed sõrmuseid ei kanna, sotsiaslmeedias vaevu postitavad ja seegi on privaatne, “olemus” pole enne ega pärast abiellumist muutunud. Paaril on ka erinev perekonnanimi.

Eks inimeste tundmine on töö. Nood naised ei oska seda siis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja abielumehi ei nilli.

Nemad sind ka mitte ju.

Jah, sest nende jaoks oled sina, kelle kättesaamiseks ei pea midagi tegema.

Mida siis abielumees oma isikliku naise kättesaamiseks peab tegema?

Mõtlema, mida ta on valesti teinud, et ta oma naine teda ei taha.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen, et kas iga mehe puhul küsite te tema passi ja vaatate kuskilt järgi, kas on abielus?

Kui kohtud meeldiva mehega, siis sa ei uuri, kas ta on suhtes?

Mnjaaa!

Mis mnjaa? Kust sa uurid? Küsid mehelt ta ema nime ja telefoninumbri ja loodad, et too räägib tõtt?

Kui mees ütleb, et ta on vaba, siis jee te aru saate, kas tegelt on abielus või ei.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellega olen siiski 100% nõus, et libastumise eest vastutab oma naise ees mees.

Ei vastuta, sest kõik petjad ei ole mõtteviisiga, et kui ühte ei saa, siis võtame teise ja petavad nagunii. See võibki olla see üks inimene ja kui teda poleks kunagi kohanud, siis poleks ka petmise mõtteidki.

Kui see nii on, nagu kirjeldad, siis ei ole see libastumine, vaid ühe suhte lõpp ja teise algus.

Sel juhul tõesti lõpetatakse eelmine suhe ja alustataks uus ja jääv. Võin praegu eksida, aga kas mitte Marika Valk näiteks pole mitte nii teinud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mnjaa? Kust sa uurid? Küsid mehelt ta ema nime ja telefoninumbri ja loodad, et too räägib tõtt? Kui mees ütleb, et ta on vaba, siis jee te aru saate, kas tegelt on abielus või ei.

Et, kui tutvud ja räägid mehega, siis arutate ainult selle üle, kuhu minna k..i tegema? Loogiline ju, et enne uurid, kellega tegu, mis elu elab, kas ja kellega koos elab jne.

Kõik ei ole sinusugused, kes ööklubis vaatavad vaid peale ja siis suunduvad numbrituppa.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ütleb, et ta on vaba, siis jee te aru saate, kas tegelt on abielus või ei.

99% tõenäosusega on vähegi meeldival keskealisel mehel püsisuhe.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see nii on, nagu kirjeldad, siis ei ole see libastumine, vaid ühe suhte lõpp ja teise algus.

Või mööduv armumisperiood? Enda tegevust kontrollitakse teadlikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mnjaa? Kust sa uurid? Küsid mehelt ta ema nime ja telefoninumbri ja loodad, et too räägib tõtt? Kui mees ütleb, et ta on vaba, siis jee te aru saate, kas tegelt on abielus või ei.

Et, kui tutvud ja räägid mehega, siis arutate ainult selle üle, kuhu minna k..i tegema? Loogiline ju, et enne uurid, kellega tegu, mis elu elab, kas ja kellega koos elab jne.

Kõik ei ole sinusugused, kes ööklubis vaatavad vaid peale ja siis suunduvad numbrituppa.

Ja ikka sa ei ütle, kust sa uurid, kellega ja kus elab.

St et nuiad end mehe koju enne teist kohtingut?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mnjaa? Kust sa uurid? Küsid mehelt ta ema nime ja telefoninumbri ja loodad, et too räägib tõtt? Kui mees ütleb, et ta on vaba, siis jee te aru saate, kas tegelt on abielus või ei.

Et, kui tutvud ja räägid mehega, siis arutate ainult selle üle, kuhu minna k..i tegema? Loogiline ju, et enne uurid, kellega tegu, mis elu elab, kas ja kellega koos elab jne.

Kõik ei ole sinusugused, kes ööklubis vaatavad vaid peale ja siis suunduvad numbrituppa.

Ja ikka sa ei ütle, kust sa uurid, kellega ja kus elab.

St et nuiad end mehe koju enne teist kohtingut?

Äkki küsid otse? Samuti on üldjuhul naistel väga tugev sisemine tunne – instinkt, mis ütleb ära, kas mees valetab või mitte. Kui instinkt puudub, siis oledki lollide isaste lükata, tõmmata ja ära kasutada.

Mina pole oma elus ühtki meest millekski nuianud. Pigem olen surmani üksi, kui ühtki meest millekski nuian.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina abielunaisena ei kavatse küll mingit needust langetada naisele, kes peaks mu mehe ahvatlema petuteele ????

SÜÜDI on siis esmalt lõdva püksikummiga mees. Teiseks mina, kes ma sellise mehe valisin ja inimesi ei tunne. See teine tibu võibolla ei teakski, et mu mees on abielus. Või on tal tõeline armastus. Mina ei ole kohtumõistja, et ükski teine inimene ei tohi mu meest tõeliselt armastada. See on minu mehe töö sellele naisele viisakalt ära öelda.

Vägistamise puhul kutsume politsei ???? aga igal muul juhul on IGAL naisel õigus armuda rumalalt ja hullupööra suvalisse mehesse (ja meestel on naiste suhtes muidugi sama õigus). Mida ta ei tohi teha, on silmatilku klaasi tilgutada vms meetodil lihtsalt mu abikaasat vägistada. Kas ta kinno kutsuda võib? Muidugi võib. Kas ta võib käia minis – no muidugi võib. Kas ta kätt mu mehe põlve peale panna võib? No teise inimese teadlik seksuaalse alatooniga katsumine ilma loata pole kena, aga see on minu mehe töö siis ära öelda.

Et siis see, kuhu till veab, see on õige? Et siis korraks, pärast 30-aastast abielu tundub, et üks tiss on kobedam ja naine paistab noorem, siis on ok järele anda?

Kui mingil täiesti suvalisel naisel, kes ainult korraks tunneb mingeid lõpmatult sügavaid tundeid, tuleb ja rikub terve sinu pereelu ära, sest tema tahab nii ja tema sugukirg nõuab nii, siis nii ongi õige? Siis ongi tubli naine, kes tunneb täiest õigeid tundeid ja tema pole milleski süüdi? Lihtsalt, see naine tunneb umbes kahe kuu pärast sama suuri tundeid kellegi kolmanda mehe vastu….

Ehk siis, vastutus on muidugi mehel, aga pisut siiski ka naisel. Ei tasu kolmandalt osapoolelt vastutust täiest ära võtta juhul, kui kolmas osapool teab, et mees on suhtes. Meile kõikidele meeldib oma mehe kõrvalt veel mõni teine mees. Aga… normaalne naine suudab need tunded enda teada jätta ja ei riku ei enda ega kellegi teise elu.

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mnjaa? Kust sa uurid? Küsid mehelt ta ema nime ja telefoninumbri ja loodad, et too räägib tõtt? Kui mees ütleb, et ta on vaba, siis jee te aru saate, kas tegelt on abielus või ei.

Et, kui tutvud ja räägid mehega, siis arutate ainult selle üle, kuhu minna k..i tegema? Loogiline ju, et enne uurid, kellega tegu, mis elu elab, kas ja kellega koos elab jne.

Kõik ei ole sinusugused, kes ööklubis vaatavad vaid peale ja siis suunduvad numbrituppa.

Ja ikka sa ei ütle, kust sa uurid, kellega ja kus elab.

St et nuiad end mehe koju enne teist kohtingut?

Äkki küsid otse? Samuti on üldjuhul naistel väga tugev sisemine tunne – instinkt, mis ütleb ära, kas mees valetab või mitte. Kui instinkt puudub, siis oledki lollide isaste lükata, tõmmata ja ära kasutada.

Mina pole oma elus ühtki meest millekski nuianud. Pigem olen surmani üksi, kui ühtki meest millekski nuian.

Et sul pole õrna aimugi, kuidas kindlaks teha ja siis räägid instinktidest?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mnjaa? Kust sa uurid? Küsid mehelt ta ema nime ja telefoninumbri ja loodad, et too räägib tõtt? Kui mees ütleb, et ta on vaba, siis jee te aru saate, kas tegelt on abielus või ei.

Et, kui tutvud ja räägid mehega, siis arutate ainult selle üle, kuhu minna k..i tegema? Loogiline ju, et enne uurid, kellega tegu, mis elu elab, kas ja kellega koos elab jne.

Kõik ei ole sinusugused, kes ööklubis vaatavad vaid peale ja siis suunduvad numbrituppa.

Ja ikka sa ei ütle, kust sa uurid, kellega ja kus elab.

St et nuiad end mehe koju enne teist kohtingut?

Äkki küsid otse? Samuti on üldjuhul naistel väga tugev sisemine tunne – instinkt, mis ütleb ära, kas mees valetab või mitte. Kui instinkt puudub, siis oledki lollide isaste lükata, tõmmata ja ära kasutada.

Mina pole oma elus ühtki meest millekski nuianud. Pigem olen surmani üksi, kui ühtki meest millekski nuian.

Et sul pole õrna aimugi, kuidas kindlaks teha ja siis räägid instinktidest?

Kui sinul igasugune tunnetus ja instinkt puudub, siis ära arva, et kõik naised on sellised. Normaalne naine tunneb siiski ära, kui mehel on paralleelsuhe. Kui mitte ühe õhtu jooksul, siis paari nädala jooksul ikka.

Kui sina seda ei tunneta, siis kaastunne! Jäädki petetud ja ära nörritatud naiseks!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seks abielumehega tähendab otseselt seda, et seksijale langeb abielumehe naise needus peale. Ja seda needust pole enam võimalik mahavõtta. Nii et kõik su järgmised partnerid petavad sind ja algatanud oled selle ise.  vallalise mehega seksides sellist needust ei saa. Kas sulle sobiks terve edasise elu teada, et sind petetakse alati ja kõikjal?

Enamik mehi petab mingi hetkel, seega pole üldse vahet, mida sa teed või ei tee.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mnjaa? Kust sa uurid? Küsid mehelt ta ema nime ja telefoninumbri ja loodad, et too räägib tõtt? Kui mees ütleb, et ta on vaba, siis jee te aru saate, kas tegelt on abielus või ei.

Et, kui tutvud ja räägid mehega, siis arutate ainult selle üle, kuhu minna k..i tegema? Loogiline ju, et enne uurid, kellega tegu, mis elu elab, kas ja kellega koos elab jne.

Kõik ei ole sinusugused, kes ööklubis vaatavad vaid peale ja siis suunduvad numbrituppa.

Ja ikka sa ei ütle, kust sa uurid, kellega ja kus elab.

St et nuiad end mehe koju enne teist kohtingut?

Äkki küsid otse? Samuti on üldjuhul naistel väga tugev sisemine tunne – instinkt, mis ütleb ära, kas mees valetab või mitte. Kui instinkt puudub, siis oledki lollide isaste lükata, tõmmata ja ära kasutada.

Mina pole oma elus ühtki meest millekski nuianud. Pigem olen surmani üksi, kui ühtki meest millekski nuian.

Et sul pole õrna aimugi, kuidas kindlaks teha ja siis räägid instinktidest?

Kui sinul igasugune tunnetus ja instinkt puudub, siis ära arva, et kõik naised on sellised. Normaalne naine tunneb siiski ära, kui mehel on paralleelsuhe. Kui mitte ühe õhtu jooksul, siis paari nädala jooksul ikka.

Kui sina seda ei tunneta, siis kaastunne! Jäädki petetud ja ära nörritatud naiseks!

Miks sa sõimad mind? Ma küsin küsimuse. Keegi vastat ei oska, muudkui õiendatakse ja osatatakse. Mulle lööb kümneid mehi külge, vot tõesti ei pane igaühele eradetektiivi sappa. Sulle ei löö keegi külge js siis räägi mingist instinktist ja “küll sa aru saad”. Jajah

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas abielus olemine näitab kuidagi seksuaalset võimekust? Äärmisel juhul partnerite arvu ja sellelgi ei pruugi kvaliteediga mingit pistmist olla. Ja abielumees võib olla igas vanuses 18-100 onju.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa sõimad mind? Ma küsin küsimuse. Keegi vastat ei oska, muudkui õiendatakse ja osatatakse. Mulle lööb kümneid mehi külge, vot tõesti ei pane igaühele eradetektiivi sappa. Sulle ei löö keegi külge js siis räägi mingist instinktist ja “küll sa aru saad”. Jajah

Ei löö sulle midagi kümneid mehi külge. Paar abielu meest küsivad näkku vaatamata k…i, sina annad ja see ongi kõik. See, mida sa endast tegelikult kujutad, ei huvita mitte kedagi!

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas abielus olemine näitab kuidagi seksuaalset võimekust? Äärmisel juhul partnerite arvu ja sellelgi ei pruugi kvaliteediga mingit pistmist olla. Ja abielumees võib olla igas vanuses 18-100 onju.

Kuidas näitab abielus olemine partnerite arvu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu sõbrannade mehed sõrmuseid ei kanna, sotsiaslmeedias vaevu postitavad ja seegi on privaatne, “olemus” pole enne ega pärast abiellumist muutunud. Paaril on ka erinev perekonnanimi.

Tutvumisotsinguil Vaba Mees, kui ta eriliselt kaval, siis just panebki lõbustusasutusse minnes pronksist abielusõrmuse sõrme. Noor, viks, abielumees tekitab kõige paremas eas svipsis naistes elavat huvi. No mida paremat veel tahta? Saab ilma järelmõjudeta lõbu nautida. Poiss kodus naise poolt ilusti puhtaks pestud, haigusi pole. Kutt tegelikult puruvaene, elab ema juures. Ema juurde värsket pruuti muidugi viia ei saa, sest “naine” kodus.
Jutu point on see, et väga tihti täiesti vabad siivsad noormehed asja huvides mängivad abielumehi. Laiavad. Kes tark naine selle õigel ajal läbi hammustab, võib enesele eluaegse truu abikaasa saada

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 103 )


Esileht Pereelu ja suhted Seks abielumehega