Esileht Pereelu ja suhted Seks abielumehega

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 103 )

Teema: Seks abielumehega

Postitas:
Kägu

Kas abielus olemine näitab kuidagi seksuaalset võimekust? Äärmisel juhul partnerite arvu ja sellelgi ei pruugi kvaliteediga mingit pistmist olla. Ja abielumees võib olla igas vanuses 18-100 onju.

Kuidas näitab abielus olemine partnerite arvu?

Mingil määral näitab. Esiteks seda, et süütu ei ole. Samas pikaajaliselt abielus olnud isikul on tõenäoliselt vähem partnereid ja erinevaid kogemusi, kui kaua vallaline olnul.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natuke teemast mööda, aga tõepoolest, abieluinimesena on/oleks oluliselt lihtsam seksuaalsõpru leida kui vabana. Näen seda sõbrannade pealt ja ka iseenda pealt. Niipea, kui sõrmus sõrme tekkis, suurenes ka meeste huvi ja pakkumine. Kusjuures väga huvitavate meeste poolt. Aga selliste poolt, kes ei taha perekonda veel luua. Mõnedki, keda tundsin juba aastaid, äkki armusid. Nende vaates hakata meeldiva abielunaisega suhet pidama on võrratult mugavam ja kindlam. Abielunaine ei hakka klammerduma, tänitama, sõrmust ootama, iga detaili kohta aru pärima jne. Saab kohtuda harva, aga seda oodatumalt. Kohtumised ei ole maiguga, et “aga hakkaks koos elama”. Üksteiselt ei soovita muud kui soojust, armumistunnet, ootust, seksi, meeldivaid kohustustevabasid kohtumisi.

Lõpetuseks ütlen, et ma ei ole oma abikaasat petnud, aga nö pakkumiste (ja lillede, kutsete, väljategemiste, kingituste) arv kenade ja ka vaimselt huvitavate VABADE meeste poolt kihutas raketina üles, kui abiellusin ja sõrmuse sõrme panin.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa sõimad mind? Ma küsin küsimuse. Keegi vastat ei oska, muudkui õiendatakse ja osatatakse. Mulle lööb kümneid mehi külge, vot tõesti ei pane igaühele eradetektiivi sappa. Sulle ei löö keegi külge js siis räägi mingist instinktist ja “küll sa aru saad”. Jajah

Ei löö sulle midagi kümneid mehi külge. Paar abielu meest küsivad näkku vaatamata k…i, sina annad ja see ongi kõik. See, mida sa endast tegelikult kujutad, ei huvita mitte kedagi!

Sind huvitab. Täitsa leilis kohe oled oma sõimamisega.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle näiteks meeldib üks mees, kes on hõivatud. Just hõivatud, mitte abielus. Tema naist ma ei tunne. Meest aga tunnen väga palju aastaid. Mõnikord on mul tunne, et tahaks selle mehega koos aega veeta. Olengi veetnud, aga platooniliselt. Mõned korrad kohvikus kooki söönud ja juttu ajanud. Mul ehk oleks huvi enamakski. Ja meest tundes, siis tean, et temal ka. Aga mina hoian täiest teadlikult kiusatusest tagasi ja suhtleme neutraalselt, sest ma mõtlen tema elukaaslasele.

Kui see mees poleks ajutises suhtes ning armastaks seda naist, siis ta oleks abielus. See, et ta kellegagi magab, kuidas see sinu asi on? Ja eriti veel, kui tal sinu vastu huvi on. Kuni ta sind endale ei saa, kasutab asendusvarianti. Kõik tahavad seksi ja sealt ta saab. Kuidas siis ta vaba mees oleks? Kui aasta pole kellegagi maganud? Kui ta ei elaks samas korteris, kus elab veel ka üks naine? Kui ta magaks iga naisega ainult üks kord?
Kui see mees ise sulle on öelnud, et ta süda on hõivatud, siis loomulikult. Mina ka ei sorgiks. Aga kuni ta lihtsalt terve mehena kasutab üht sensuaalpartnerit – tore ju. Oli ajutise kasvõi mitme aasta pikkuse suhtega seksuaaalpartneriga, aga pere loob kellegagi, kellega tahab. Äkki oled see sina.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, mul ei “juhtu” selliseid asju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see mees poleks ajutises suhtes ning armastaks seda naist, siis ta oleks abielus.

Mis rumalus see on. Mina näiteks olen abielus olnud ja rohkem ei soovi abielluda. Sellegipoolest on mul elukaaslane, kellega on loomulikult armastus, miks ma mingi suvalise kepipartneriga koos peaks elama. Kas seksi niisama ei saa siis või. Kooselu on minu jaoks oluline asi, niisama kepi pärast ma seda iialgi ei teeks. Üldiselt on nii, et kes petab, petab ka abielus olles ja kes ei peta, ei peta ühtki oma elukaaslast. Abielu olemasolu ei maksa siin midagi. Väga palju inimesi ei peagi enam abielu kuidagi oluliseks, sest ei soovi ei ühist vara, lapsed on olemas, milleks siis see abielu üldse nii vajalik on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see mees poleks ajutises suhtes ning armastaks seda naist, siis ta oleks abielus.

Mis rumalus see on. Mina näiteks olen abielus olnud ja rohkem ei soovi abielluda. Sellegipoolest on mul elukaaslane, kellega on loomulikult armastus, miks ma mingi suvalise kepipartneriga koos peaks elama. Kas seksi niisama ei saa siis või. Kooselu on minu jaoks oluline asi, niisama kepi pärast ma seda iialgi ei teeks. Üldiselt on nii, et kes petab, petab ka abielus olles ja kes ei peta, ei peta ühtki oma elukaaslast. Abielu olemasolu ei maksa siin midagi. Väga palju inimesi ei peagi enam abielu kuidagi oluliseks, sest ei soovi ei ühist vara, lapsed on olemas, milleks siis see abielu üldse nii vajalik on.

Tead, kui inimene kedagi väga-väga armastab, siis ta ei mõtle, et ah ma ei viitsi temaga abielluda. Ja teine asi on, muidugi, nagu ka ütlesin, et kui mõlemad ütlevad ahvatlejatele, et ei, aitäh mu süda on hõivatud. Aga siin räägiti ju, et mees on ka huvitatud ja takistab AINULT see, et ta elab keegagi koos (loe: tal on seksuaalpartner, kellega ta ei taha abielluda). Kui selle mehe süda oleks kinni, siis poleks tal kirjutanud naise vastu ka vähimatki huvi.
Võimalik, et sinul on teisiti, aga kui mina armastan, mul pole teiste vastu kopika eest ka huvi. Aga sellel mehel, kellest kommenterija kirjutas, on küll kodus partner olemas, aga väljendab huvi ka teiste vastu. Ja oma partneriga end siduda ei taha. Muidugi kui mees pole öelnud, et ta süda on kinni, aga see naine, kellega ta elab, ei soovi abielluda näiteks.
Ning abielu loomulikult ei taga truudust. Küll aga näitab see komplekt, et mees ei soovi abielluda PLUSS ilmutab nähtavat huvi teise naise vastu seda, et enda meelest on ta vaba. Kui ta elukaaslane sellest aru ei saa, no kahju küll.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga näitab see komplekt, et mees ei soovi abielluda PLUSS ilmutab nähtavat huvi teise naise vastu seda, et enda meelest on ta vaba. Kui ta elukaaslane sellest aru ei saa, no kahju küll.

Seda sina ei tea, kas mees soovib abielluda. Aga kui mees näitab huvi võõra naise vastu, kuigi ise on suhtes, siis minul kaoks sellise vastu küll lugupidamine ja ise ei sooviks sellisega suhelda. Sest ilmselgelt käitub ta ju hiljem ka minuga samamoodi. Milleks mulle mingi petis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga näitab see komplekt, et mees ei soovi abielluda PLUSS ilmutab nähtavat huvi teise naise vastu seda, et enda meelest on ta vaba. Kui ta elukaaslane sellest aru ei saa, no kahju küll.

Seda sina ei tea, kas mees soovib abielluda. Aga kui mees näitab huvi võõra naise vastu, kuigi ise on suhtes, siis minul kaoks sellise vastu küll lugupidamine ja ise ei sooviks sellisega suhelda. Sest ilmselgelt käitub ta ju hiljem ka minuga samamoodi. Milleks mulle mingi petis.

Kui ta sooviks oma elukaaslasega abielluda ja tõesti armastaks teda, siis muidugi ei vaataks ta teisi naisi ega ilmutaks huvi. Ilmselgelt pole tal oma praeguse seksuaalpartneri vastu piisavalt huvi ja enda meelest ta on vaba mees. See, et ta kirjutajaga samamoodi käituks, pole küll selge. Võib-olla laskuks komandal päeval veidi imalalt ühele põlvele, räägiks kuidas ta on aastaid teda armastanud ja oleks igavesti truu. Tulevikku ei näe me keegi ette, eriti kui on selline juhus, et mees ei arva, et ta on seotud, aga see naine, kellega ta magab, võib-olla arvab. Aga võib-olla ka ei. Me ei tea seda. Seega pole mingit põhjust seda meest pidada meheks, kes on kinni. Ta ei ole seda ei tegude ega sõnadega tõestanud. Järelikult on ta vaba. Vastupidist saaks tõestada ainult ta ise. Abielluda praeguse sekspartneriga ei taha ja ihaldab nähtavalt ja arusaadavalt teist, talle huvipakkuvat naist. Jumal küll, see et terve mees soovib seksida ja kuni sobiva leiab, seksib ühe partneriga, on ju ainult hea. Ja täiesti võimalik on, et neil on kahepoolne asendussuhe, kus kumbki ei pea end seotuks, aga seksivad ja maksavad koos üüri.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seks abielumehega tähendab otseselt seda, et seksijale langeb abielumehe naise needus peale. Ja seda needust pole enam võimalik mahavõtta. Nii et kõik su järgmised partnerid petavad sind ja algatanud oled selle ise. vallalise mehega seksides sellist needust ei saa. Kas sulle sobiks terve edasise elu teada, et sind petetakse alati ja kõikjal?

Saan aru, et see on pool-naljaga kirjutatud, aga usuna ka, et taevased kohtuveskid jahvatavad aeglaselt, aga õiglaselt. Kõik see, mida teed teistele, tuleb sulle endale tagasi ja sageli veel palju julmemalt.

Perekoolis paistab olema palju madala enesehinnanguga ja inetuid naisi, kellel on väga väike meeste valik. Vabad mehed neid ei taha ja nii need õnnetukesed peavad leppima hõivatud lits-meestega, kes on nõus valimatult ükskõik keda k…ma.

Ja sa olid lausa nii loll, et abiellusid litsmehega, kes valimatult kõike paneb. Palju õnne, hea valik.
Mida sa küll varasemalt teinud oled, et sellise karma kaela said?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see mees poleks ajutises suhtes ning armastaks seda naist, siis ta oleks abielus. See, et ta kellegagi magab, kuidas see sinu asi on? Ja eriti veel, kui tal sinu vastu huvi on. Kuni ta sind endale ei saa, kasutab asendusvarianti. Kõik tahavad seksi ja sealt ta saab. Kuidas siis ta vaba mees oleks? Kui aasta pole kellegagi maganud? Kui ta ei elaks samas korteris, kus elab veel ka üks naine? Kui ta magaks iga naisega ainult üks kord? Kui see mees ise sulle on öelnud, et ta süda on hõivatud, siis loomulikult. Mina ka ei sorgiks. Aga kuni ta lihtsalt terve mehena kasutab üht sensuaalpartnerit – tore ju. Oli ajutise kasvõi mitme aasta pikkuse suhtega seksuaaalpartneriga, aga pere loob kellegagi, kellega tahab. Äkki oled see sina.

Olen see, keda tsiteerid. Sina elad kui muinasjutu maailmas. Arusaam suhetest ja armastusest on nii naiivne, lihtsakoeline ja idealiseeritud. Mõnes mõttes isegi armas 🙂 Oled vist väga noor veel?

Päriselu on siiski palju mitmetahulisem. Ei ole ju ometi nii, et kui pole abiellutud, siis järelikult on naine mehele suvaline kepipartner? Paljud inimesed ei soovi abielluda. Ja seda mitmetel erinevatel põhjustel. Kelle jaoks pole see lihtsalt oluline, kelle jaoks on materiaalsed põhjused jne. Mina ei tea, väga võimalik, et see mees pole abielus hoopis sellepärast, et tema elukaaslane ei taha? Võib-olla ei taha nad mõlemad? Ei ole alati nii, et kui ei olda abielus, siis naine kindlasti väga tahab, aga mees ei taha, sest ei armasta naist. Selle põhjal, et nad abielus pole, on küll narr mingi põhjapanev arvamus kujundada ja minul sinisilmselt loota, et ju see kõik on vaid minu pärast. Ja ju see mees igatseb ainult mind ja sellepärast ei abiellu selle naisega. Nii ilus oleks niimoodi mõelda, aga ma ei ole enam noor, naiivne ja lollike, kes selliseid asju läbi muinasjutu-prisma näeb.

Selle naisega on mees koos elanud umbes 10 aastat. Ja neil on lasteaiaealine laps. Seega, kindlasti ei ole see naine talle lihtsalt mingi voodisõber. Ka lastega pered ja pikka aega koos olnud suhted lagunevada, aga mina ei näe nende suhet ajutisena. Samas, kui see suhe peaks kunagi lagunema, siis võib-olla ma näen meil kahel omavahel mingit varianti. See on vaid minu tunne, ma ei tea täpselt, mis mõtted ja huvid on mehel. Praegu tajun, et tal on minu vastu huvi, kuid realistina mõistan, et see on tal pigem armas-valus noorpõlve mälestus. Võib-olla ka unistus, mis kunagi ei täitunud. Praegu on ta elukogenud ja mitmes suhtes olnud mees, kes võib vaadata mind ka kui lihtsalt üht saaki, keda võiks voodisse meelitada.  No ehk on seal natukene ka seda magusarmast noorpõlve armumisetunnet? Aga üsna tõenäoliselt ta ei mõtle, et kui vaid saaks, siis jätaks oma elukaaslase ja väikelapse sinnapaika ja tormaks minuga tuhatnelja päikesele vastu.

Mina olen juba selles vanuses, kus lapsi enam ei saa ja nö. traditsioonilist peret luua ei ole võimalik. Seega, häppi end lugu – nad said palju-palju lapsi ning elasid õnnelikult koos kuni surmani, ei saa meie puhul nagunii olla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa olid lausa nii loll, et abiellusid litsmehega, kes valimatult kõike paneb. Palju õnne, hea valik. Mida sa küll varasemalt teinud oled, et sellise karma kaela said?

Kui ma ei eksi, siis eespool juba kirjutasin, et mul polegi meest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik, et sinul on teisiti, aga kui mina armastan, mul pole teiste vastu kopika eest ka huvi. Aga sellel mehel, kellest kommenterija kirjutas, on küll kodus partner olemas, aga väljendab huvi ka teiste vastu.

Niimood mõtlevad ja tunnevad kõik värskelt armunud ja vähe koosolnud paarid. Pikas kooselus, kus armumisetunne on möödunud, seljas on hall argipäev, kus on olmemured, rutiin ja ehk mingid tõsisemad tülid või eluraskused, need õrn-roosad tunded oma partneri vastu muutuvad. Ka kõige tavalistemates kooseludes tuleb ette teistesse armumisi ja kõrvalsuhteid. Ja mitte ainult meeste, vaid ka naiste poolt.

Sina oled alles noores suhtes. Kui sinu käesolev suhe jätkub ja toimib ka 20 aasta pärast ja siis ütled täpselt samamoodi, siis on hästi. Tavaliselt aga need 20+ vanuses noored naised, kes on ma elu esimese armastusega koos, kipuvad aga vankumatut tõde kuulutama, kuidas nemad mitte kunagi… Aga hiljem söövad oma sõnu. Tegelikult, me ju kõik tahame ja loodame, et suur armastus ja truudus õitseks elu lõpuni. Kindlasti ongi inimesi, kes on truu loomuga kogu elu ja terve suhte jooksul. Küllaga on ka neid, kelle jaoks oma pikk suhe väsib ja nad näevad enda ümber ka teisi. Mitte, et ma õigustaks ja heaks kiidaks seda, aga niimoodi see reaalsuses kipub olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen see, keda tsiteerid. Sina elad kui muinasjutu maailmas. Arusaam suhetest ja armastusest on nii naiivne, lihtsakoeline ja idealiseeritud. Mõnes mõttes isegi armas ???? Oled vist väga noor veel?

Ei, ma olen 50+.

Ma ei vaidlegi, et elu on mitmetahulisem. Aga näita mulle seda inimest, ütleme et meest, kes väga-väga armastab üht naist, aga abielluda temaga ei taha. Mitte mingil juhul. Ei taha ja kõik. Ei temaga ega Mallega ega Pillega, ei huvita ja kogu moos.
Mina oma suhteliselt pika elu jooksul pole seda näinud. Muidugi olen näinud kümneid ja kümneid inimesi, kes ei taha abielluda. Kui aga nüüd võtta kätte ja minna temaga näiteks kahekesi matkale, veeta temaga pikk vestust täis õhtu, mis venib öösse või paigutuda muusse ebatavalisse, aga sidet tekitavasse olukorda, siis kuuleb lõpuks üht neist variantidest. Suvalises järjekorras.

* abiellumine on kallis, mul on muudki rahaga teha
* mulle ei meeldi tähelepanu ja kabinetis abiellumise peale pole tulnud, õigupoolest ma pole
mõelnudki temaga abiellumise peale
* a ta annab mulle niikuinii ja süüa teeb ka, milleks siis abielluda
* ma pole päris kindel, kas ta on õige
* ei taha end siduda abieluga, tahan olla vaba mees
* ta on mu laste ema ja tore inimene. Vat nii on elu läinud, et tõelist armastust pole ma leidnud
* ma pole kindel, kas mu naiselukaaslane pärast abiellumist ei hakka end liiga kehtestavalt ülal
pidama ja nõudmisi esitama. Tal on natuke riiakas ja tähelepanunõudev iseloom.

Milline neist variantidest viitab su meelest palavale armastusele?

Või usud sa siiralt (muide, kas sa oled väga noor?) , et mõni inimene, ütleme lihtsuse mõõtes et mees, ütleks usaldusisikule – armastan oma kallikest meeletult, aga olen unustanud abielluda.

Abielu iseenesest muidugi pole mingi väärtus, aga seda, et üks inimene – ja inimene on teatavasti küllaltki klammerduva loomuga – ei taha oma elu armastusega end siduda (või ka siduda oma suurt unistuste armastatut endaga) kõiki võimalikke viise pidi, seda ma ei usu. Siduda ühise kodu, perekonna, laste ja abieluga). Eranditult kõik naised, kes on mule rääkinud, kuidas nad ei tahagi abielluda, jagunevad kaheks. Ühed peavad seda rääkima, sest muidu oleks valus tõde endale tunnistada (olen ka ise selles enesesisenduses olnud), et mees ei taha. Teistele ei meeldi see mees väga, aga paremat ka ei leia ja üksi olla oleks häbi ja vaevalisem.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik, et sinul on teisiti, aga kui mina armastan, mul pole teiste vastu kopika eest ka huvi. Aga sellel mehel, kellest kommenterija kirjutas, on küll kodus partner olemas, aga väljendab huvi ka teiste vastu.

Niimood mõtlevad ja tunnevad kõik värskelt armunud ja vähe koosolnud paarid. Pikas kooselus, kus armumisetunne on möödunud, seljas on hall argipäev, kus on olmemured, rutiin ja ehk mingid tõsisemad tülid või eluraskused, need õrn-roosad tunded oma partneri vastu muutuvad. Ka kõige tavalistemates kooseludes tuleb ette teistesse armumisi ja kõrvalsuhteid. Ja mitte ainult meeste, vaid ka naiste poolt.

Sina oled alles noores suhtes.

Ei. Mul on 27 aastat kooselu, millest ligi 26 aastat abielu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miskipärast need abieluinimesed peavad ALATI teisi halvustama. Madaldama teiste inineste eluviisi. Et kas abidlu ei olegi nii hea siis või milles häda, ei saa aru. Ei austata neid piisavalt?

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miskipärast need abieluinimesed peavad ALATI teisi halvustama. Madaldama teiste inineste eluviisi. Et kas abidlu ei olegi nii hea siis või milles häda, ei saa aru. Ei austata neid piisavalt?

Need on need vanamoodsad naised, kes peavad oma elu saavutuseks abielu. Tema elu on õnnestunud, sest teda on ju ikka mingi mees naiseks tahtnud. Iga juttu alustatatakse ja lõpetatakse, aga minu mees teeb seda, minu mees ütles nii, minu mehe arust see on väga kole naine. Siit kogu aeg loeb seda. Sellist asja, et mõni naine ei soovi abielluda, nad lihtsalt ei usu. Selline asi pole võimalik, ikka mees ei taha. Kui pole abielus, järelikult nõme naine, keda keegi ei taha.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miskipärast need abieluinimesed peavad ALATI teisi halvustama. Madaldama teiste inineste eluviisi. Et kas abidlu ei olegi nii hea siis või milles häda, ei saa aru. Ei austata neid piisavalt?   Rate this item:Submit Rating+10

Ära mängi lihtsameelset. Kui rääkida phest või kümnest kooselunaisest, siis võib igasugust asjaolu kohata. Aga kui võtame vaatluse alla tuhat või miljon naist, siis on jah abielu naise jaoks ülitähtis. Teda on jahhh keegi tahtnud kogu eluks. Tema pärast on mees meeletuks muutunud. Selline komme pole mitte ainult Eestis vaid Igal Pool Maailmas. Nii Aafrikas kui ka Räniorus. Sa võid korrutada lõpmatuseni, et sinu ees on hordid mehi põlvitanud kihlasõrmused käes, aga sa pole põhimõtteliselt taht. Sa võid muidugi olla selline. Muidugi võid. Aga ära räägi teiste eest. Rõhuv enamus naisi siiski kargavad pruutneitsitena enestel ribid katki kui pruudikimp nende poole lendab. Väga võimalik, et kui üks neist kargajatest jääbki abiellumata, siis õige pea muutub sinuks ja tõestusedki samaks. Rahune maha….

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miskipärast need abieluinimesed peavad ALATI teisi halvustama. Madaldama teiste inineste eluviisi. Et kas abidlu ei olegi nii hea siis või milles häda, ei saa aru. Ei austata neid piisavalt? Rate this item:Submit Rating+10

Ära mängi lihtsameelset. Kui rääkida phest või kümnest kooselunaisest, siis võib igasugust asjaolu kohata. Aga kui võtame vaatluse alla tuhat või miljon naist, siis on jah abielu naise jaoks ülitähtis. Teda on jahhh keegi tahtnud kogu eluks. Tema pärast on mees meeletuks muutunud. Selline komme pole mitte ainult Eestis vaid Igal Pool Maailmas. Nii Aafrikas kui ka Räniorus. Sa võid korrutada lõpmatuseni, et sinu ees on hordid mehi põlvitanud kihlasõrmused käes, aga sa pole põhimõtteliselt taht. Sa võid muidugi olla selline. Muidugi võid. Aga ära räägi teiste eest. Rõhuv enamus naisi siiski kargavad pruutneitsitena enestel ribid katki kui pruudikimp nende poole lendab. Väga võimalik, et kui üks neist kargajatest jääbki abiellumata, siis õige pea muutub sinuks ja tõestusedki samaks. Rahune maha….

Aga endiselt, miks sa mitte abielunaisi halvemateks pead?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miskipärast need abieluinimesed peavad ALATI teisi halvustama

Pole seda teinud. Lihtsalt räägin tõtt. Kui sulle meeldib nii elada, et su mees ei taha sinuga abielluda ja ei ihka end sinuga igat võimalikku moodi siduda – jumal sinuga. Minul täiega kama. Lihtsalt vähem juttu teemal, kuidas sa naudid (no mitte sina, sinusugused) seda, et mees ei taha sinuga abielluda. Või kuidas sa jumaldad elu mehega, kellega sa ei tahaks ise end siduda.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellist asja, et mõni naine ei soovi abielluda, nad lihtsalt ei usu.

Muidugi usun, eespool kirjutasin mina just seda, et mõned naised ei soovi abielluda, sest neile see meees ikka nii väga ei meeldi ega ei usalda nad seda meest piisavalt, et ennast igat pidi temaga siduda.

Näita mulle üht naist, kes sügavalt armastab oma abikaasat (ma ei pea siin silmas harjumust ega klammerdumist ega üksijäämise hirmu), peab teda ideaalseks partneriks, targaks, töökaks, südamlikuks, seksikaks, köitvaks, suurepäraseks isaks, heaks majaperemeheks, vaimukaks vestlejaks, absoluutselt seksuaalselt ideaalseks. Materiallselt ja rahaliselt samavõrdne. ARMASTAB kogu südamest. Aga vat selle armastatud mehega ei see naine taha abielluda ka relva ähvardusel. Mees käib, palub….aga naine viskab pea kuklasse ja ütleb: EI.

Nita mulle seline armastav naine.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miskipärast need abieluinimesed peavad ALATI teisi halvustama

Pole seda teinud. Lihtsalt räägin tõtt. Kui sulle meeldib nii elada, et su mees ei taha sinuga abielluda ja ei ihka end sinuga igat võimalikku moodi siduda – jumal sinuga. Minul täiega kama. Lihtsalt vähem juttu teemal, kuidas sa naudid (no mitte sina, sinusugused) seda, et mees ei taha sinuga abielluda. Või kuidas sa jumaldad elu mehega, kellega sa ei tahaks ise end siduda.

Indias peaks naislesed tuleriidale minema. Näiteks.

Või Hispaanias ei saa abielludes naine mehe nime võtta.

Kindlasti on jube ess, nad ei saagi täiesti seotud olla. Ja need abielud on väärtusetud. Pole ju seotud…

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väärtusetud

Ära nüüd päris hulluks ka mine. Ja Hispaanias saab vabalt mehe nime võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie elus on juhtunud, et olete seksinud abielumehega, kes ei ole teie abikaasa? Kas seks oli parem või halvem kui mõne noore mehega?

Ei, minu elus ei ole seda juhtunud.

Mina seksin alati ja ainult noorte meestega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väärtusetud

Ära nüüd päris hulluks ka mine. Ja Hispaanias saab vabalt mehe nime võtta.

Kuule, mina ei räägi siin suurest armastusest ja absoluutsest sidumisest. Ma lihtsalt küsin, et nt eesti seadus võimaldab mõlemal poole jätta endale oma perekonnanime ja lahusvara. Kas see on vähem abielu, kui on ühine nimi ja täielik ühisvara? Pole ju tegelt üldse omavahel sidumist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nita mulle seline armastav naine.

Mina ei taha abielluda. Olen juba olnud abielus ja ei soovi rohkem abielluda. Miks sa räägid kõigi eest. Ikka oma joru, et see pole võimalik, et naine ei taha abielluda, ikka mees ei taha. Ja raudpoltkindlalt on alati nii, nagu sina arvad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolis paistab olema palju madala enesehinnanguga ja inetuid naisi, kellel on väga väike meeste valik. Vabad mehed neid ei taha ja nii need õnnetukesed peavad leppima hõivatud lits-meestega, kes on nõus valimatult ükskõik keda k…ma.

Saan aru, et madal enesehinnang, inetu välimus ja sellest tulenevalt väga väike meestevalik on sinu silmis need kõige põlgustäratavamad jooned, mis ühe inimese juures olla võivad?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seks abielumehega tähendab otseselt seda, et seksijale langeb abielumehe naise needus peale. Ja seda needust pole enam võimalik mahavõtta. Nii et kõik su järgmised partnerid petavad sind ja algatanud oled selle ise.  vallalise mehega seksides sellist needust ei saa. Kas sulle sobiks terve edasise elu teada, et sind petetakse alati ja kõikjal?

Kui selle petva abielumehe näol on tegu parandamatu seelikukütiga, kas tema naine jõuab siis kõiki neid armukesi eluaeg needa? Peab alles kurjuse allikas olema… nagu mingi õudusfilmide deemon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie elus on juhtunud, et olete seksinud abielumehega, kes ei ole teie abikaasa? Kas seks oli parem või halvem kui mõne noore mehega?

Seks abielumehega tähendab otseselt seda, et seksijale langeb abielumehe naise needus peale. Ja seda needust pole enam võimalik mahavõtta. Nii et kõik su järgmised partnerid petavad sind ja algatanud oled selle ise. vallalise mehega seksides sellist needust ei saa. Kas sulle sobiks terve edasise elu teada, et sind petetakse alati ja kõikjal?

Ei ole siin mingit needust. See, keda eluaeg petetakse, on saatuse poolt paika pandud ja seda muuta ei saa.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik, et sinul on teisiti, aga kui mina armastan, mul pole teiste vastu kopika eest ka huvi. Aga sellel mehel, kellest kommenterija kirjutas, on küll kodus partner olemas, aga väljendab huvi ka teiste vastu.

Niimood mõtlevad ja tunnevad kõik värskelt armunud ja vähe koosolnud paarid. Pikas kooselus, kus armumisetunne on möödunud, seljas on hall argipäev, kus on olmemured, rutiin ja ehk mingid tõsisemad tülid või eluraskused, need õrn-roosad tunded oma partneri vastu muutuvad. Ka kõige tavalistemates kooseludes tuleb ette teistesse armumisi ja kõrvalsuhteid. Ja mitte ainult meeste, vaid ka naiste poolt.

Sina oled alles noores suhtes.

Ei. Mul on 27 aastat kooselu, millest ligi 26 aastat abielu.

Mina olen 51 ja kooselus olnud 35 aastat. Ja TEAN, et on ka teistsuguseid suhteid. Kahjuks ei ole alati asjad nii nagu meie tahaksime või vaimusilmas endile ette kujutame. Kellele meile ei meeldiks mõelda ja elada nii, et koosolemise esimesest päevast surmani ei näe mees enam ühtki teist naist. Jah, ideaalis võiks ju nii olla, aga enamasti ei ole.

Ka ülipikkades kooseludes – kooseludes kuni surmani, kus abielupaar on alati rahulik ja õitsvas üksmeeles, on käidud “hüppes”. Rohkem vist teevad seda mehed, aga ju mõned naisedki. Oma kaasa ei saa sellest teada. Või, kui saab, siis pigistab silma kinni ja räägib nii, nagu suur osa perekooligi, et ega ma siis tühise kõrvalekargamise pärast oma pereelu lõhkuma hakka.

Seega, sina räägid ainult ja ainult iseenda eest. Mitte teiste eest! Sina ei näe teisi mehi, aga mõned näevad enda kaasa kõrvalt teisi. Ja seda ka siis, kui oma pereelu on korras. Sa ei saa ka oma mehe eest rääkida, sest me ei saa iialgi teise inimese tundeid ja tegusid täielikult kontrollida.

Tunnistan, et mina tahan samamoodi, et kooselud oleks ideaalseid. Petmisi poleks jne. Aga jäägem realistideks!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 103 )


Esileht Pereelu ja suhted Seks abielumehega