Esileht Pereelu ja suhted Seks abielumehega

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Seks abielumehega

Postitas:

Miks teile ei meeldi, kui mõni naine seksib abielumehega, kellega ta pole abielus? Hakatakse kohe sõimama, et “lits” ja “libu”. Millega te pole rahul? Kas kardate suguhaigusi? Haiguste eest saab ennast kaitsta!

+8
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah, ära hakka vägisi kiskuma. Mine otsi möni mees kui sul nii igav on.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kardetakse mehest ilma jääda ja sellest see vaenulik suhtumine.

Ei mahu pähe, et on naisi kel pea ei valuta koguaeg, on vabameelsed ja seks ei piirdu pimedas teki all tegutsemisega.

Ahjaa, mehed neil tavaliselt impotendid ka(koduseinte vahel muidugi). Ei tea küll miks?

+5
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahja, kui reede õhtul ei ole midagi teha, kui selliseid teemasid.  Näljane räägib ikka leivast…

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks teile ei meeldi, kui mõni naine seksib abielumehega, kellega ta pole abielus? Hakatakse kohe sõimama, et “lits” ja “libu”. Millega te pole rahul? Kas kardate suguhaigusi? Haiguste eest saab ennast kaitsta!

Aga miks sulle ei meeldi ilma seksita olla? Millega sa rahul ei ole?  Miks sulle ei meeldi olla elada nii, et keegi sind vihase pilguga ei vahiks? MIks ometi ? Kui sellele vastad, saad ka aru, miks teistele ei meeldi see ,mis ei meeldi. Haiguste eest end muideks kaista ei saa.  Saab haigestumise riski vähendada, aga on hulgaliselt haigusi, mis hakkavad külge ainult seetõttu, et lähed teisele inimesele lähedale. Ainus kaitse selliste haiguste eest on, hoia eemale.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täiesti suva kui mõni naine seksib mõne abielumehega – mis mul teiste abielust või suguhaigustest?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge toitke trolli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks teile ei meeldi, kui mõni naine seksib abielumehega, kellega ta pole abielus? Hakatakse kohe sõimama, et “lits” ja “libu”. Millega te pole rahul? Kas kardate suguhaigusi? Haiguste eest saab ennast kaitsta!

Aga miks sulle ei meeldi ilma seksita olla? Millega sa rahul ei ole? Miks sulle ei meeldi olla elada nii, et keegi sind vihase pilguga ei vahiks? MIks ometi ? Kui sellele vastad, saad ka aru, miks teistele ei meeldi see ,mis ei meeldi. Haiguste eest end muideks kaista ei saa. Saab haigestumise riski vähendada, aga on hulgaliselt haigusi, mis hakkavad külge ainult seetõttu, et lähed teisele inimesele lähedale. Ainus kaitse selliste haiguste eest on, hoia eemale.

Hahaaaaa

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 11:33; 10.10 19:12; 11.10 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kahju sellest naisest kes peab seksima abielumehega. Kurb,et ta peab nii madalale laskuma sest normaalne vallaline mees teda ei taha.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kahju sellest naisest kes peab seksima abielumehega. Kurb,et ta peab nii madalale laskuma sest normaalne vallaline mees teda ei taha.

No naine ise ei taha vallalist meest, sest abielumehel on kõik see olemas mida temagi unistab. Naisele on väga tähtis kui teine naine on mehe heaks kiitnud, st mehel on juba naine. Siis naine tahab ka sellist meest. Vallaline mees on tundmatu mees, naine ei näe kuidagi kuidas mees suhteks lastega, kuidas terve perega jalutamas käib, milline oleks nende kodu jne. Abielumehe pealt seda kõike näeb, seepärast abielumehed saavad rohkem naisi kui vallalised mehed.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 11:33; 10.10 19:12; 11.10 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisele on väga tähtis kui teine naine on mehe heaks kiitnud, st mehel on juba naine.

Ah selline naine siis, kes ise ei ei jaga mõhkugi. Enamasti suudavad naised ikka ilma teiste naiste abita omale mehe valida. 😀

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 21:48; 11.10 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No naine ise ei taha vallalist meest, sest abielumehel on kõik see olemas mida temagi unistab. Naisele on väga tähtis kui teine naine on mehe heaks kiitnud, st mehel on juba naine. Siis naine tahab ka sellist meest. Vallaline mees on tundmatu mees, naine ei näe kuidagi kuidas mees suhteks lastega, kuidas terve perega jalutamas käib, milline oleks nende kodu jne. Abielumehe pealt seda kõike näeb, seepärast abielumehed saavad rohkem naisi kui vallalised mehed.

Täielik jura. Lihtsalt kõigile ei jagu vallalisi, kas pole endal välimust, vana vms. Suhtes meest on kergem üle lüüa, sest selle jaoks on iga uus suhe väga põnev ja erutav. Selle petmise põnevuse ajavad paljud mehed armumisega segi ja ongi tehtud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks alati arvatakse, et see “lits”, “libu” tingimata seda meest üle lüüa tahab?

Mina suhtlen sel tasandil abielumehega ja ma ei taha teda kindlasti endale.  Meid seob hoopis väga vabmeelne seks ja BDSM mängud ning mitte midagi muud.

Tema naine peaks meest pervoks, kui ta naisele oma soovidest räägiks. Paari kergemat soovi on möödaminnes maininud (käerauad, korsett), naine keeldus kategooriliselt.

Öelge nüüd targad käod, mida selline mees tegema peaks, kui ta sellise huvi on avastanud peale 10aastat abielu? Kas lahutama või ravile minema? Kõik muu on kodus väga korras, aga inimesel on erilised soovid.

+9
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 09:47; 11.10 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kahju sellest naisest kes peab seksima abielumehega. Kurb,et ta peab nii madalale laskuma sest normaalne vallaline mees teda ei taha.

No naine ise ei taha vallalist meest, sest abielumehel on kõik see olemas mida temagi unistab. Naisele on väga tähtis kui teine naine on mehe heaks kiitnud, st mehel on juba naine. Siis naine tahab ka sellist meest. Vallaline mees on tundmatu mees, naine ei näe kuidagi kuidas mees suhteks lastega, kuidas terve perega jalutamas käib, milline oleks nende kodu jne. Abielumehe pealt seda kõike näeb, seepärast abielumehed saavad rohkem naisi kui vallalised mehed.

see on umbes sarnane kaltsukafännide filosoofiaga- kui keegi teine on selle hilbu välja valinud tuhandete hulgast ja kandnud, siis see ju peab hea olema.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 10:28; 11.10 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No naine ise ei taha vallalist meest, sest abielumehel on kõik see olemas mida temagi unistab. Naisele on väga tähtis kui teine naine on mehe heaks kiitnud, st mehel on juba naine. Siis naine tahab ka sellist meest. Vallaline mees on tundmatu mees, naine ei näe kuidagi kuidas mees suhteks lastega, kuidas terve perega jalutamas käib, milline oleks nende kodu jne. Abielumehe pealt seda kõike näeb, seepärast abielumehed saavad rohkem naisi kui vallalised mehed.

Täielik jura. Lihtsalt kõigile ei jagu vallalisi, kas pole endal välimust, vana vms. Suhtes meest on kergem üle lüüa, sest selle jaoks on iga uus suhe väga põnev ja erutav. Selle petmise põnevuse ajavad paljud mehed armumisega segi ja ongi tehtud.

Kuidas ei jagu vallalisi, vallalisi on ju pea sama palju kui suhtes olijaid. On erinevaid inimesi, osad kes tahavad puhast lehte, aga osadele meeldib naabrimees ka või töökaaslane kellel on pere kodus. Kuidas muidu siis mehed saaks abielus olles oma naist petta, kui kõik naised ainult vallalisi otsivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 11:33; 10.10 19:12; 11.10 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suhtlen sel tasandil abielumehega ja ma ei taha teda kindlasti endale.  Meid seob hoopis väga vabmeelne seks ja BDSM mängud ning mitte midagi muud. Tema naine peaks meest pervoks, kui ta naisele oma soovidest räägiks. Paari kergemat soovi on möödaminnes maininud (käerauad, korsett), naine keeldus kategooriliselt. Öelge nüüd targad käod, mida selline mees tegema peaks, kui ta sellise huvi on avastanud peale 10aastat abielu? Kas lahutama? Kõik muu on kodus väga korras, aga inimesel on erilised soovid.

Rääkigu naisega. Las naine otsustab, kas tahab sellise mehega abielus olla. Ega see pole ainult mehe abielu.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 21:48; 11.10 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suhtlen sel tasandil abielumehega ja ma ei taha teda kindlasti endale. Meid seob hoopis väga vabmeelne seks ja BDSM mängud ning mitte midagi muud. Tema naine peaks meest pervoks, kui ta naisele oma soovidest räägiks. Paari kergemat soovi on möödaminnes maininud (käerauad, korsett), naine keeldus kategooriliselt. Öelge nüüd targad käod, mida selline mees tegema peaks, kui ta sellise huvi on avastanud peale 10aastat abielu? Kas lahutama? Kõik muu on kodus väga korras, aga inimesel on erilised soovid.

Rääkigu naisega. Las naine otsustab, kas tahab sellise mehega abielus olla. Ega see pole ainult mehe abielu.

Naine juba otsustas. Ta keeldus sellistest mängudest kategooriliselt, aga ei ole mehest lahutama kukkunud.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on naljakas, kui abielunaine või suhtes naine pöörab oma viha selle teise naise poole, kellega tema mölakast mees seksimas käis.

Miks abielumehega? Turvaline. Teadmine, et me oleme täna siin seksi pärast. Ei ole kohustusi mehe suhtes ja mehel minu suhtes.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on naljakas, kui abielunaine või suhtes naine pöörab oma viha selle teise naise poole, kellega tema mölakast mees seksimas käis.

Miks abielumehega? Turvaline. Teadmine, et me oleme täna siin seksi pärast. Ei ole kohustusi mehe suhtes ja mehel minu suhtes.

mis seal naljakat on? mölakas mees on oma ja armas, võõrast naist tunned ainult ühest ja kõige halvemast küljest.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 10:28; 11.10 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine juba otsustas. Ta keeldus sellistest mängudest kategooriliselt, aga ei ole mehest lahutama kukkunud.

Enne petmist oleks pidanud see mees oma naist teavitama-et kallis, mu pervokülg on nii maandamatu, et juhul, kui sina minuga neid asju tegema ei hakka, leian kellegi, kellega neid teha. See informatsioon oleks andnud naisele kaardid kätte otsustada, kuidas edasi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub selline poolik mehepoolne “rääkimine” naisega. Vaevalt et ta ütles, kus ja kellega ta neid asju teeb või tegema hakkab. Selle ees on isegi kondoom kaitsetu. Juba sellepärast peaks püsipartner olema selgelt teavitatud teistest kontaktidest. Muidu on selline uinamuina.

Kuidas Sina võid eeldada, mida tema oma naisega rääkinud on või mitte. Mina ei tea ja pole ka minu asi küsida või täiskasvanud inimest kasvatama hakata. See on nendevaheline asi ja minusse see ei puutu. Mängides on see info absoluutselt ebaoluline. Täiesti võimalik, et naine on kõigega kursis hoopis. Päris palju on paare, kes elavad vabas suhtes, mitte ei hakka kohe lahutama.

Päris huvitav oleks teada saada, mille eest kondoom kaitsetu on? Või miks Sa arvad, et nendes mängudes alati tingimata üldse vahekorda astutakse? Meie näiteks ei ole kunagi vahekorras olnud.

Ütleme, et mehel on näiteks jalafetiš, selle rahuldamiseks ei peaks kumbki isegi riideid seljast ära võtma, mis kondoomist siin siis veel rääkida. Ja selle tegevusega ei seaks mees ka mitte mingil moel oma naise tervist ohtu, kuid koju minnes oleks õnnelik ja kindlasti igati toredam ja naisele parem mees kui siis, kui ta fetiš rahuldamata on.

Et teemat mitte teemaalgatusest liiga kõrvale juhtida ma rohkem ei kommenteeri selles teemas. Tahtsin hetkel ainult selgitada, et sellised mängud ei päädi sugugi alati vahekorraga.

 

 

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 09:47; 11.10 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kahju sellest naisest kes peab seksima abielumehega. Kurb,et ta peab nii madalale laskuma sest normaalne vallaline mees teda ei taha.

No naine ise ei taha vallalist meest, sest abielumehel on kõik see olemas mida temagi unistab. Naisele on väga tähtis kui teine naine on mehe heaks kiitnud, st mehel on juba naine. Siis naine tahab ka sellist meest. Vallaline mees on tundmatu mees, naine ei näe kuidagi kuidas mees suhteks lastega, kuidas terve perega jalutamas käib, milline oleks nende kodu jne. Abielumehe pealt seda kõike näeb, seepärast abielumehed saavad rohkem naisi kui vallalised mehed.

Kujuta nüüd ette, et oled abielumehe armuke. Kas tõesti oleks jube nunnu vaadata, kuidas mees terve perega jalutamas käib ja tahad sa ikka selle mehe koju sattuda, et näha, milline oleks teie kodu?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Seks abielumehega