Esileht Pereelu ja suhted Seks endast tunduvalt noorema mehega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Seks endast tunduvalt noorema mehega

Postitas:

Kas te 40+ naised magaksite endast tunduvalt noorema mehega. Pean silmas nii kahekümne ringis olevaid noormehi, ennast mind enam üldse minuvanused mehed ei huvita, pealagi kiilaneb, õllepunu ees, hambad suuremal jaol puru. Vahest linnapildis vaatan kuidas nii 30-40 ringis naised selliste kallerdistega ringi käivad, käed neil meestel nagu sardellid ning vorm, stiilitunnetus jms muu on olematu. Endale meeldib noor treenitud keha….ise just hiljaaegu tutvusin ühe 24 aastase noormehega kes vastab just minu kirjeldusele ja riistvara on tal ka keskmisest kõvasti parem 🙂

+13
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ikka, kui tõmme on vastastikune ja mingit ebakõla vôi imelikku tunnet ei ole. Minu kõige noorem partner, nö suvesuhe oli siis, kui mina olin 36 ja tema 20. Tutvudes arvasin mina, et tema on vanem ning tema arvas, et mina olen noorem…nii see läks ja ei kahetse midagi, siiani mõnus meenutada.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanaeit tahab noor meest võrgutada

+11
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurb jah, et mehed vananevad meil palju kiiremini ja surevad palju nooremalt kui naised, seega on igati mõistlik endale 10+ aastat noorem mees leida.

ma arvan, et ma ei liialda kui ütlen, et keskmine 40+ mees on ülekaalus, kiilanev, huvideta, torisev diivanikaunistus, kes samal ajal ise ennast Casanovaks peab.

on muidugi üksikuid pärle, aga üldpilt on masendav.

 

 

+13
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te 40+ naised magaksite endast tunduvalt noorema mehega. Pean silmas nii kahekümne ringis olevaid noormehi, ennast mind enam üldse minuvanused mehed ei huvita, pealagi kiilaneb, õllepunu ees, hambad suuremal jaol puru. Vahest linnapildis vaatan kuidas nii 30-40 ringis naised selliste kallerdistega ringi käivad, käed neil meestel nagu sardellid ning vorm, stiilitunnetus jms muu on olematu. Endale meeldib noor treenitud keha….ise just hiljaaegu tutvusin ühe 24 aastase noormehega kes vastab just minu kirjeldusele ja riistvara on tal ka keskmisest kõvasti parem ????

See on mehe kirjutatud, sellise mehe kirjutatud, kes igatseb seksi, kasvõi endast tunduvalt vanema naisega.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elukaaslane on minust 16 aastat noorem, seksin ikka temaga 😀

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 16:22; 16.10 17:22; 16.10 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te 40+ naised magaksite endast tunduvalt noorema mehega. Pean silmas nii kahekümne ringis olevaid noormehi, ennast mind enam üldse minuvanused mehed ei huvita, pealagi kiilaneb, õllepunu ees, hambad suuremal jaol puru.

Päris huvitav. 35+ naised ise, eriti sünnitanud naised,  on kohati nagu täistädid – tselluliit, pekivoldid, raseerimata keha, pehmed lihased jne.  Minu arvates sobib 40+ tädile 40+ onu. Sama põlvkonna inimesed ikka sobivad ja koos on huvitav.

+10
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurb jah, et mehed vananevad meil palju kiiremini ja surevad palju nooremalt kui naised, seega on igati mõistlik endale 10+ aastat noorem mees leida.

Kurb on siin pigem see, et  sa pole  absoluutselt suutnud asjadest aru saada. NOOR NAINE lihtsalt PEAB võtma omale vana ja rikka mehe.

MIKS? – Selleks, et lõpuks ometi 40 pluss eas hakata elu nautima, sest mees sureb selleks ajaks ära, aga mingit vara temast ikka pisut maha jääb.

Aga mida  teevad perekoolikad? – Nad abielluvad omaealistega, siis lahutavad neist 20a pärast ja siis teevad perekooli teema, et kas ma võin noort poissi panna. No halloo, tädid.

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui leiad legaalses eas noore mehe, kes sinuga seksida soovib, siis miks mitte.

Minu jaoks on nii noored mehed ebaseksikad, nagu pojaga seksiks. Mehes peab olema minu jaoks mehelikkust, mis tuleb vaid vanusega, noored on veel liiga siledad ja lapselikud. Õnneks on mulle huvi pakkunud alati just endavanused või veidi vanemad mehed.  Olen vaadanud, et mind lausa häirib kui filmi kangelane on liiga noor, ma ei suuda temasse oma fantaasiates armuda.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

24a nüüd küll väga noor pole.
16a seksida juba igati ok. Erektsioon ka tunduvalt parem kui juba 24a. Samuti on kuulekamad ja õppimisvõimelisemad. Kõigil muidugi veel kehad välja arenenud pole aga trennipoisid vägagi kompud.

+2
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Päris huvitav. 35+ naised ise, eriti sünnitanud naised,  on kohati nagu täistädid – tselluliit, pekivoldid, raseerimata keha, pehmed lihased jne.  Minu arvates sobib 40+ tädile 40+ onu. Sama põlvkonna inimesed ikka sobivad ja koos on huvitav.

Eks paljud ongi tädid, aga püssid saavad valida mis vanusegrupist tahes.

Ilmselgelt suure vanusevahega suhtes peab naine olema hingelt noor ja hea /noorem välja nägema ning mees omakorda omaealistest kõvasti küpsem, mehelikum ja materiaalselt kindlustatud.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 16:22; 16.10 17:22; 16.10 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt 40-ndast eluaastast hakkab üks jube tüsenemine mõlemal sool.

Aga mulle tundub, et koledaid punnis kõhtudega mehi on keskealiste seas tunduvalt rohkem kui käest ära naisi. Kiilaspea – sellest on kama. Aga need punnis kõhud on tõesti rõvedad.

Ma sellegipoolest mingeid tattnokkasid ei hakka vaatama. Suunan oma pilgu lihtsalt normaalkehaehituse ja -kaaluga inimeste suunas. Nad siiski on olemas. Näiteks purjetajate ja surfarite seas.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks tundub endast tunduvalt noorema mehe võrgutamine kuidagi nagu kergema vastupanu teed minek. See on niiiii lihtne, sest noortel poistel on testosteroon laes ja pmst läheb neil ka tänavaposti peale kõvaks. Nii et vähegi seksimaias naine saab nad väga kergesti kätte, ei pea üldse mingi püss olema. Lisaks on nad veel nii lollid. Ma ei pea silmas akadeemilist võimekust, vaid elutarkust. Mind ei võlu eriti see naiivne enesekesksus ja enese teistest targemaks pidamine, mis üldiselt paljudele noortele omane on.

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 19:19; 18.10 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurb jah, et mehed vananevad meil palju kiiremini ja surevad palju nooremalt kui naised, seega on igati mõistlik endale 10+ aastat noorem mees leida.

ma arvan, et ma ei liialda kui ütlen, et keskmine 40+ mees on ülekaalus, kiilanev, huvideta, torisev diivanikaunistus, kes samal ajal ise ennast Casanovaks peab.

on muidugi üksikuid pärle, aga üldpilt on masendav.

Keda sa siis leida loodad selles eas? Ole õnnelik kui sellisegi saad.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks tundub endast tunduvalt noorema mehe võrgutamine kuidagi nagu kergema vastupanu teed minek. See on niiiii lihtne, sest noortel poistel on testosteroon laes ja pmst läheb neil ka tänavaposti peale kõvaks. Nii et vähegi seksimaias naine saab nad väga kergesti kätte, ei pea üldse mingi püss olema.

:O Kui oled lõdva kummiga, siis vb küll. Meie seksisime alles siis, kui olime teineteist tundma õppinud, korduvalt koos olnud, saanud aru, et väärtushinnangud on samad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 16:22; 16.10 17:22; 16.10 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõve

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Go for it!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen täpselt 40. Aastake olnud nüüdseks suhtest vaba inimene.

Sattus natuke valele ajale see lahutus: polegi võimalust olnud ringi kapata ja uusi tutvusi sõlmida 🙂

Eks mul ole niisamagi sõpru-tuttavaid, kes on hakanud silma heitma.. Njaa..

Seinast seina on need tegelased.

Lisan ka juurde, et pole lapsi (teadlik valik, eks oli minust 8 a vanem ning lapsed eelmisest kooselust tal olemas = mingit survet mulle sel teemal polnud; lahku viis meid muu).

Vorm seega on kena ja sportlik, ei mingeid pekivolte ega muidu lodevat keha (ega vaimu).

Näolapp armas ja x-faktor samuti olemas, heh!

Üks 34-aastane kutt on vägagi sarmikas ja mehelik, elab lisaks üksi. Miks naist pole- kahtlane.

Kutsub mind messengeris kohustustevabale õhtule enda poole…oleme ka reaalselt viisakas õhkkonnas kohtunud. Panin teema ootele..mõneks ajaks.

Siis üks 44- aastane mees. Huhh! Tema on paraku abielus, aga ka nii pagana seksikas ja heas vormis: annab ka igati mõista (otsesõnu, tegelikult), et ma teda ahvatlen… Anda kirele järele v mitte, pole veel otsustanud. Kuigi keha ütleks kohe : jaaa! 😀 Mõistus aga tõrgub..

Vanusevahe neil meestel on 10 aastat ja ma ei oskagi niimoodi öelda/hinnata, kumb seksikam on.. Isasem on aga ikkagi vanem 🙂

+7
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 21:58; 17.10 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See eelmine kommentaar on nüüd ehe stiilinäide, kuidas naine teatud vanuses mehest ilma jäädes peast lolliks läheb.  Sellist teksti toota… anna kannatust. Lastetuks jäämine ilmselgelt ka ei olnud eriti nutikas otsus.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noored poisid pole väga minu teema. Kuna töö tõttu pean nendega ikka pidevalt asju ajama, siis nutt tuleb peale mõnikord, kui nende naiivset ja eluvõõrast juttu kuulen. Omast arust on maru tegijad kõik. Sellistega magada võrdub minu meelest igasuguse eneseväärikuse kaotamisega. Eriti kuna see nn seks ei toimuks suure tõenäosusega mitte mingis austavas ja väärikas vormis, vaid et “jee, kui äge on panna vanemat naist. Mis trikke ka teha oskad, ää?” Mina, vabandage, ei ole koer. Muidugi kui siin noorema mehe all on mõeldud 30-aastast, siis ei välista (olen ise 40). Kes aga tahab, tehku aga. Poisid 18-22 on ülikergelt kättesaadavad.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas naine teatud vanuses mehest ilma jäädes peast lolliks läheb.

Tänan arvamust avaldamast, “selgeltnägija”. Ma ise algatasin selle lahutuse ja olen oma praeguse eluga väga rahul. Milles on aga sinu probleem, et inimest tundmata teda halvustama kukud? Sinu elu keerlebki ainult ümber mehe?

Ma pole ilma tunneteta seksija, seega kiiret pole mul selle teemaga. Armun ka väga harva.

Me sõidame täna sõbraga seenele /sa võid ka oma jutuga seenele sõita – sõbraliku vastunöökena/

P.s. ise ei käi siin kunagi kellelegi miinuseid ladumas, ammugi halvasti ütlemas; küll aga kiidan, kui postituses miski meeldib.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 21:58; 17.10 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanaeit tahab noor meest võrgutada

Aga vastupidi on OK?

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 08:31; 17.10 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te 40+ naised magaksite endast tunduvalt noorema mehega. Pean silmas nii kahekümne ringis olevaid noormehi, ennast mind enam üldse minuvanused mehed ei huvita, pealagi kiilaneb, õllepunu ees, hambad suuremal jaol puru.

Päris huvitav. 35+ naised ise, eriti sünnitanud naised, on kohati nagu täistädid – tselluliit, pekivoldid, raseerimata keha, pehmed lihased jne. Minu arvates sobib 40+ tädile 40+ onu. Sama põlvkonna inimesed ikka sobivad ja koos on huvitav.

Mehed ju ei sünnita, miks nemad vormist väljas on? Ja raseerimata?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 08:31; 17.10 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga vastupidi on OK?

Meeste arvates loomulikult. Ja ega nemad ei ole ju mingid vanamehed mitte mingis eas. Mulle hakkas ligi litsuma mingi 70+ mees (ise olen ka 40). Ma küisisin, et mis ma peaks nii vana mehega tegema, kindlasti on sul eesnäärmeprobleemid, hambaid pole, süda haige. Ta küsis, kust sa tead. Aga näe, sellise pensionäri arvates olen mina talle päris paras partner. Igatahes siis parem seks nooremaga, kui et sellisega suhet luua. Ei ole ta abiks eluteel, voodis pole ka midagi teha, parem ole üksi.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 08:35; 18.10 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas naine teatud vanuses mehest ilma jäädes peast lolliks läheb.

Tänan arvamust avaldamast, “selgeltnägija”. Ma ise algatasin selle lahutuse ja olen oma praeguse eluga väga rahul. Milles on aga sinu probleem, et inimest tundmata teda halvustama kukud? Sinu elu keerlebki ainult ümber mehe?

Ma pole ilma tunneteta seksija, seega kiiret pole mul selle teemaga. Armun ka väga harva.

Me sõidame täna sõbraga seenele /sa võid ka oma jutuga seenele sõita – sõbraliku vastunöökena/

P.s. ise ei käi siin kunagi kellelegi miinuseid ladumas, ammugi halvasti ütlemas; küll aga kiidan, kui postituses miski meeldib.

Kui sa minu sõbranna oleks, siis minu soovitus oleks, et muidugi proovi see noorem mees ära, vanad ja abielus mehed las jäävad teistele. Tegelikult on nii, et ka naised võivad mehi ära kasutada. See noorem mees ei pakkunud ju midagi labast, ta pakkus ühist õhtut ja ööd, milles on kindlasti tore vestlus, söök, jook ning siis vastastikkusel kokkuleppel väga hea seks. Ja nüüd keegi Kägu kohe röögatab:”Mina tunneteta ei seksi!”. See on tema arvamus, mina ka tunneteta ei seksi- mul ongi tunne, et mulle seks meeldib, mistõttu kui see on meeldiva inimesega, siis ma kavatsen seda ka nautida. Seksi võiks inimesed nautida ikka igas eas. Muidugi võiks loota, et on jube armastus ja siis alles seksid, kuid kui seda hetkel ei ole, siis minul on küll olnud nii, et tunded tulevad hiljem ja kui ei tule, siis liigun edasi. Ja ma kinnitan, et mul pole sugugi nii palju seksuaalpartnereid olnud, küll olen olnud nii suhtes kui ka  pikalt abielus.

Ja seda kinnitan ka, et palju lihtsam ja vabam on elada, kui ma lasen lahti kiriku poolt sajandeid tagasi peale sunnitut tõekspidamistest, et naised peavad jube vooruslikud olema, käituma nii ja naa. Oma hinda tuleb teada ja valida siin elus see, mis sulle parim on, mitte piirata ennast teiste arvamusega.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma küll 40 veel ei ole, aga üle 30. olen kohtamas küll käinud 20-aastastega ja ütleks, et pole nad midagi nii naiivsed ja rumalad. täitsa huvitavad vestluskaaslased on olnud need, kes mulle sattunud on. mis ehk natuke häirib, on see, et nad käivad peale nagu uni. kohe kui veidi tähelepanu osutad, hakkab jälle jutt, et äääkkki tulen sinu poole täna?
sry, ma iga päev ei taha kellegi suhteliselt võõra noormehega, kellega mul mingeid tõsisemaid plaane pole, ehk on tuba korrast ära, äkki on vaja midagi teha, muud plaanid.

viimane pärl oli see, et ma leidsin endale hiljuti omaealise tõsisema kandidaadi, st enam ei “kepi ringi”. kui see 20-aastane teada sai, oli ta esimene küsimus: “kas ma tulen teile seltsiks?”
pidin üle täpsustama, et eeeee, kas sain õigesti aru.
sain.
rääkisin sellest oma uuega (sest see oli nii jabur) ja leidsime, et kui tahab seltsiks tulla, siis võib pealt vaadata 😀

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen naine, 23 ja mulle meeldivad just 40+ mehed 😀 üldiselt 35-45 vanuses mehed. endavanused ei tõmba üldse. samas suhte mõistes on 20 aastat ja rohkem palju, siis on kuni 10 aastat ok minu meelest. aga ma suhtlen igas vanuses meestega lihtsalt enda eelistus on 40+.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen naine, 23 ja mulle meeldivad just 40+ mehed ???? üldiselt 35-45 vanuses mehed. endavanused ei tõmba üldse. samas suhte mõistes on 20 aastat ja rohkem palju, siis on kuni 10 aastat ok minu meelest. aga ma suhtlen igas vanuses meestega lihtsalt enda eelistus on 40+.

Kas 52 on ka ok?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ennast mind enam üldse minuvanused mehed ei huvita, pealagi kiilaneb, õllepunu ees, hambad suuremal jaol puru

Ootan huviga vihjeid kuidas kiilanemist ära hoida! Õllekõhtu ei ole, hambad terved ja trenni teen ka regulaarselt aga pealagi hakkas hõrenema juba 30-ndates.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ennast mind enam üldse minuvanused mehed ei huvita, pealagi kiilaneb, õllepunu ees, hambad suuremal jaol puru

Ootan huviga vihjeid kuidas kiilanemist ära hoida! Õllekõhtu ei ole, hambad terved ja trenni teen ka regulaarselt aga pealagi hakkas hõrenema juba 30-ndates.

Ära tee sellest kiilanemiseteemast välja. Mulle hiljuti heideti ette, et ma olen lühike… Sama teema – miks nokkida millegi kallal, mille koha pealt inimene ise midagi teha ei saa? Mulle kiilad mehed meeldivad. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Seks endast tunduvalt noorema mehega