Esileht Pereelu ja suhted Seks endast tunduvalt noorema mehega

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Seks endast tunduvalt noorema mehega

Postitas:

Mulle meeldivad jälle lühikesed naised. Aga kahjuks pole ma kiilakas.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad jälle lühikesed naised. Aga kahjuks pole ma kiilakas.

Keda see huvitab, mis sulle meeldib. Katsu oma praeguse naisegagi hakkama saada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 08:35; 18.10 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad jälle lühikesed naised. Aga kahjuks pole ma kiilakas.

Oot, oot..otsid siit nüüd naisi, kellest sa tunduvalt noorem oleksid? Lühikesi seitsmekümbiseid(normaalkaalus, muidugi)?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 19:19; 18.10 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa küsiks,et kas abielluda 24  aastasega, siis soovitaks küll seda mitte teha. Aga seksida, no milles küsimus kui sina tahad, see noor mees tahab

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 18:13; 18.10 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa küsiks,et kas abielluda 24 aastasega, siis soovitaks küll seda mitte teha. Aga seksida, no milles küsimus kui sina tahad, see noor mees tahab

Teoorias on see lihtne, aga praktikas võimatu. Naised lihtsalt ei julge algatada seksi. Isegi kui nad tahaks, aga kui mees ei tee esimest sammu, siis jääbki seks tegemata.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 18:17; 18.10 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

</p>

Kui sa küsiks,et kas abielluda 24 aastasega, siis soovitaks küll seda mitte teha. Aga seksida, no milles küsimus kui sina tahad, see noor mees tahab

<p style=”text-align: left;”>Teoorias on see lihtne, aga praktikas võimatu. Naised lihtsalt ei julge algatada seksi. Isegi kui nad tahaks, aga kui mees ei tee esimest sammu, siis jääbki seks tegemata.

Vabandust, ma ei saanud aru, et teema on sellest, et 40+naine ei julge seksi alustada. Ma sain aru, et küsimus oli nagu põhimõttes, et kas seda teha nii noore mehega , rohkem nagu moraali küsimus. Aga vastuseks, et julge hundi rind on rasvane ja kes ei proovi, see teada ei saa mis oleks saanud asjast.</p>

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 18:13; 18.10 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

</p>

Kui sa küsiks,et kas abielluda 24 aastasega, siis soovitaks küll seda mitte teha. Aga seksida, no milles küsimus kui sina tahad, see noor mees tahab

<p style=”text-align: left;”>Teoorias on see lihtne, aga praktikas võimatu. Naised lihtsalt ei julge algatada seksi. Isegi kui nad tahaks, aga kui mees ei tee esimest sammu, siis jääbki seks tegemata.

Vabandust, ma ei saanud aru, et teema on sellest, et 40+naine ei julge seksi alustada. Ma sain aru, et küsimus oli nagu põhimõttes, et kas seda teha nii noore mehega , rohkem nagu moraali küsimus. Aga vastuseks, et julge hundi rind on rasvane ja kes ei proovi, see teada ei saa mis oleks saanud asjast.</p>

Mis vahet kui vana on naine kui ta ei julge alustada seksi? Kui ei julge, siis naine ei saa seksi, st teoreetiliselt on naisel alati võimalus saada seksi va mehest, aga praktikas naine saab vähem seksi kui mees, sest naine ei ole valmis alustama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 18:17; 18.10 19:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Seks endast tunduvalt noorema mehega