Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Seks ja IVF

Postitas:

Tere!

Palun öelge, kas seks peale IVF on lubatud või ei? Minu arst läks puhkusele ja ei saa küsida enam? Või kui palju aega peab möödas olema enne kui pole ära kukkumise ohtu enam? Sõbranna ütles,et pean olema nüüd pikalt eemal sellest tegevusest :/ Enne IVF proovisime partneriga 4 kuud ja siis pöördusime kliinikusse 🙂

Palun jagage kogemusi!

Aitäh!

NB! Palun olla mitte õel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle näiteks arst seksi kohta ei öelnud midagi, aga ise otsustasin peale punktsiooni olla seksivaba, isu polnud ja eks natukene kartsib ka. Ma arvan et nädal ja natukene peale oli seksivaba, siis tekkis korraks selline seksiisu ja peale seda oli vaikus jälle hästi natukeseks.
Kui ikka sul erilist põhjust seksist hoidumiseks pole, siis võid küll seksida, ega IVF ei tähenda automaatselt mitu kuud kuival olekut nagu su sõbranna räägib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arst on alati öelnud peale siirdamist, et samal päeval rahulikult ja siis võib tavapäraselt elada, sh seksida.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 20:28; 21.10 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ütles arst, et paar nädalat peale siirdamist hoiduda seksist. Mitu kuud ei ole vaja kindlasti hoiduda, kui ei teki probleeme ( nt verejooksud ja muu) .

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kliinikus see arst peale siirdamist juba järgmisel päeval vahekorras olla lubas? Oled kindel, et kuulsid õigesti?

Punktsiooni käigus minnakse nõeltega tupe kaudu munasarjadesse. Siirdamise käigus minnakse peenikese kateetriga läbi emakakaela.

Loogiliselt võttes peaks mõlema protseduuri järel 2 nädalat hoiduma millegi saastava tuppe toppimisest. Edasine oleneb juba, kas midagi kinnitus ja kuhu kinnitus, sest kui emakakaela lähedal või peal alguses, siis vahekord võib põhjustada veritsust ja veritsuse tõttu võib küll katkeda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kliinikus see arst peale siirdamist juba järgmisel päeval vahekorras olla lubas? Oled kindel, et kuulsid õigesti?

Punktsiooni käigus minnakse nõeltega tupe kaudu munasarjadesse. Siirdamise käigus minnakse peenikese kateetriga läbi emakakaela.

Loogiliselt võttes peaks mõlema protseduuri järel 2 nädalat hoiduma millegi saastava tuppe toppimisest. Edasine oleneb juba, kas midagi kinnitus ja kuhu kinnitus, sest kui emakakaela lähedal või peal alguses, siis vahekord võib põhjustada veritsust ja veritsuse tõttu võib küll katkeda.

Jah, olen kindel, et kuulsin õigesti.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 20:28; 21.10 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 nädalat ei tohi seksida

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile arst ütles peale siirdamist, et seksida tohib (külmaring). Värske siirdamisega ei öelnud ta midagi, ehk ei lubanud ega keelanud. Keelas ära ainult valuvaigistid (ibuprofeen) ja mullivanni.

Samas me ei seksinud kummalgi korral peale siirdamist kuni veretestini. Ärevus oli sees ja nagunii seksiisu polnud. Lisaks veel see pidev Crinone panemine ja sellest tingitud ebamugavus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.