Esileht Pereelu ja suhted Seks kui kohustus

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Seks kui kohustus

Postitas:

Ma olen seksi alati nautinud ja palju seksida tahtnud. Aga selleks on pidanud ikka vastav meeleolu olema, rõõmus ja rahulik meel.
Mees tahab seksida hoolimata kõigest – väsimusest, haigusest, pahast tujust, tülist. Olen nüüdseks aru saanud, et kodurahu huvides peangi seda tegema. Aga seks on muutunud toredast meelelahutusest kohustuseks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.07 22:05; 24.07 11:03; 24.07 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis oled otsustanud mehe jätkuvat sobimatut käitumist pidevalt premeerida seksiga ? Mida halvemini ta käitub, seda paremat seksi saab ?
Sa ikka saad aru, millega tegeled ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis Sinu loogika järgi peaks seksima ainult siis, kui Sinul selleks tuju on?
Neist asjust tuleks omavahel rahulikult rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ehk siis oled otsustanud mehe jätkuvat sobimatut käitumist pidevalt premeerida seksiga ? Mida halvemini ta käitub, seda paremat seksi saab ?
Sa ikka saad aru, millega tegeled ?[/tsitaat]
ta ju ei rääkinud, et väsinud, haige või paha tuju on mehel. ju ikka naisel vast ja siis tõesti ei ole mingit romantilist meeleolu. ka peaks end vägisi sundima siis või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised seksivad kui neil hea tuju.
Mehed seksivad, et neil oleks hea tuju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen seksi alati nautinud ja palju seksida tahtnud. Aga selleks on pidanud ikka vastav meeleolu olema, rõõmus ja rahulik meel.
Mees tahab seksida hoolimata kõigest – väsimusest, haigusest, pahast tujust, tülist. Olen nüüdseks aru saanud, et kodurahu huvides peangi seda tegema. Aga seks on muutunud toredast meelelahutusest kohustuseks…[/tsitaat]Abielus ongi palju kohustusi. Sealjuures kõigil. Tuleb teha kompromisse oma tahtmiste ja partneri tahtmiste vahel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 10:39; 24.07 11:17; 28.07 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naised seksivad kui neil hea tuju.
Mehed seksivad, et neil oleks hea tuju.[/tsitaat]

Jah, see väljendab asja kõige täpsemini. Raske on lihtsalt hakata seksima selleks, et mehel oleks hea tuju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.07 22:05; 24.07 11:03; 24.07 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks normaalne mees saab aru, mis naisel on vaja, et seks oleks nauditav ja oodatav. Ja teeb seda. Kui mees tuleb ses osas naisele vastu ning aitab ta viia vastavasse meeleollu, siis pole naisel ka mingit probleemi mehe vajadust rahuldada ning ka ise rahuldust saada. Pigem teeb ta seda rõõmuga.

Seega – räägi oma mehega, mida sa meeleolu loomiseks vajad. Mine tea, äkki vähenevad tülidki nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas selline avaldus mehe poolt tunduks: \”Ma olen kokkamist alati nautinud ja palju süüa tahtnud. Aga selleks on pidanud ikka vastav meeleolu olema, rõõmus ja rahulik meel.
Naine tahab süüa hoolimata kõigest – väsimusest, haigusest, pahast tujust, tülist. Olen nüüdseks aru saanud, et kodurahu huvides peangi seda tegema. Aga söögitegemine on muutunud toredast meelelahutusest kohustuseks…\”
Kas naise kohustus oleks söögi saamiseks mees alati \”õigesse meeleollu\” viia?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 10:39; 24.07 11:17; 28.07 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on halba selles, kui mees ja naine teineteist aitavad?

Seks on väga intiimne ja ekslusiivne jagamine. Tihtipeale on meestel selleks kõrgem füsioloogiline vajadus, mis on ju igati normaalne. Naised pole aga mehed. Naine võib vajada seksimiseks natuke mehe abi. Mis on minu arust ka igati normaalne. Seksist saabki kohustus siis, kui teine sinu soove ei viitsi kuulata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, see väljendab asja kõige täpsemini. Raske on lihtsalt hakata seksima selleks, et mehel oleks hea tuju.[/tsitaat]Võtad asja mõistusega (kui seda on). Kui tahad, et mehel oleks hea tuju, siis seksid ise või kui ise ei taha, siis otsid mehele mõne sõbranna, kes tahaks sinu mehega seksida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tegelikult sama lugu. Praegusel eluetapil seksiisu hetki vähe. Suurem osa seksist on praegu minu jaoks kohustus seetõttu, et olen kohutavalt üleväsinud ja üleväsinud naine reeglina seksi nautida ei suuda. Samas, minu mees pole minu üleväsimuses süüdi, ka tema on töökas ja kohusetundlik. Kuna ma armastan oma meest, siis võtan seda asja nii, et ma seksin mitte selle pärast, et ma hetkel armastaksin seksi, vaid seepärast, et ma armastan oma meest. Samuti ma üleväsinuna siiski viin oma lapsed mänguväljakule kuigi ma ise seal passimist ei naudi, aga ma naudin seda rõõmu oma laste silmis ja naudin seda rahulolu oma mehe silmis. Tühja kah sellest seksuaalsest rahuldusest, küll see ka tuleb, kui ma endale võetud väheke liiga suured kohustused jälle kaela pealt ära olen saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mrs M kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üks normaalne mees saab aru, mis naisel on vaja, et seks oleks nauditav ja oodatav.[/tsitaat]Sellega sa paned küll kohe kõvasti mööda. Olen mees (enda meelest täitsa normaalne, kuigi mu naine ei pruugi sellega alati nõustuda) ja sellel teemal ka sõpradega palju aru pidanud. No ja ei saa aru! Vahel nagu hakkaks midagi aimama – aga siis jälle tõestab praktika kohe jälle vastupidist. Nii et kui sa suudad selle reeglistiku kirja panna, nii et see vähemalt 90% juhtudest ka kehtiks, siis oled kogu meessoo igavese tänu ära teeninud. Ja võib-olla ka naissoo.

EDIT: Muudan 99% nõude 90% peale, ma ei usu et naiste loomuse juures üle selle mingi reeglistik üldse realistlik oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Võtad asja mõistusega (kui seda on). Kui tahad, et mehel oleks hea tuju, siis seksid ise või kui ise ei taha, siis otsid mehele mõne sõbranna, kes tahaks sinu mehega seksida. [/tsitaat]

Jah, nii nüüd teengi. Lihtsalt enda suhtumine seksi on nüüd muutunud – lõbust kohustuseks. Eks see nõuab harjumist.
Samad sõnad, nagu käol eespool – uni on olulisem kui seks. Neljased kaksikud tõmbavad ikka veel täiesti tühjaks. Mees on sama väsinud, aga temal see seksihimu ei kahanda. Ta arvestab minuga igati, on pikk eelmäng ja minu rahuldus on talle väga tähtis. Aga mina tahaksin magada….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.07 22:05; 24.07 11:03; 24.07 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, nii nüüd teengi. Lihtsalt enda suhtumine seksi on nüüd muutunud – lõbust kohustuseks. Eks see nõuab harjumist.
Samad sõnad, nagu käol eespool – uni on olulisem kui seks. Neljased kaksikud tõmbavad ikka veel täiesti tühjaks. Mees on sama väsinud, aga temal see seksihimu ei kahanda. Ta arvestab minuga igati, on pikk eelmäng ja minu rahuldus on talle väga tähtis. Aga mina tahaksin magada….[/tsitaat]
Pereelu ongi arusaam vajadustest! Sina tahad magada, aga mees ei saa magada jne. Lihtne mõistmine teieneteisest…:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]relevant kirjutas:[/small]
[tsitaat][small]Mrs M kirjutas:[/small]
Sellega sa paned küll kohe kõvasti mööda. Olen mees (enda meelest täitsa normaalne, kuigi mu naine ei pruugi sellega alati nõustuda) ja sellel teemal ka sõpradega palju aru pidanud. No ja ei saa aru! Vahel nagu hakkaks midagi aimama – aga siis jälle tõestab praktika kohe jälle vastupidist. Nii et kui sa suudad selle reeglistiku kirja panna, nii et see vähemalt 90% juhtudest ka kehtiks, siis oled kogu meessoo igavese tänu ära teeninud. Ja võib-olla ka naissoo.

EDIT: Muudan 99% nõude 90% peale, ma ei usu et naiste loomuse juures üle selle mingi reeglistik üldse realistlik oleks.[/tsitaat]

Lausega, et üks normaalne mees saab aru, mis naisel vaja, et seks oleks nauditav ja oodatav, mõtlesin ma järgmist. Kui naine ütleb mehele, mis tal selleks vaja on, siis mees ei põlasta seda infot, vaid tegutseb sellele vastavalt. Muidugi on naisi, kes sellist infot ei jaga, kas ei taha või ei julge vms. Selleks, et mees ei peaks aimama, on vaja naisel mehega rääkida, kui naine ei julge, siis mees peaks ise uurima, mis naisel on seksilainele saamiseks vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas siis Sinu loogika järgi peaks seksima ainult siis, kui Sinul selleks tuju on?
[/tsitaat]

Hmm, minu mees näiteks ei taha seksida, kui tal näiteks tööl kehv päev on olnud. Tahab just rahulikult olla, teleka ees vedeleda jne. Siinse loogika järgi peaks ta ikka kohusetundest kõvaks ajama ja asja ära tegema, sest piisab sellest, kui üks osapool tahab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mrs M kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lausega, et üks normaalne mees saab aru, mis naisel vaja, et seks oleks nauditav ja oodatav, mõtlesin ma järgmist. Kui naine ütleb mehele, mis tal selleks vaja on, siis mees ei põlasta seda infot, vaid tegutseb sellele vastavalt. Muidugi on naisi, kes sellist infot ei jaga, kas ei taha või ei julge vms. Selleks, et mees ei peaks aimama, on vaja naisel mehega rääkida, kui naine ei julge, siis mees peaks ise uurima, mis naisel on seksilainele saamiseks vaja. [/tsitaat]Väga huvitav jutt! Kas sa ise käitud nii? Ma võib-olla ei ole elus küll väga paljude naistega intiimsel tasemel kokku puutunud, vahest vaid kümnega, aga minu meelest enamus neist käitub küll hoopis teisiti. Ma annaks üsna palju, kui leiaksin naise, kes sinu kirjeldatud viisil asjale läheneks.

Praktikas on minu meelest peamiselt kaks varianti:

1) Naisel on seksimise tuju. Loomulikult on seda mehepoolse nõmetsemisega üsna lihtne ära rikkuda, aga üldiselt ei pea mees siis mitte midagi erilist tegema, et naine seksima soostuks ja et ta seda naudiks.

2) Naisel ei ole seksimise tuju. Loomulikult ei hakka ta siis ise vabatahtlikult seletama, mis talle selle tuju tekitaks. Kui nüüd mees nii jultunud on, et selle teema ikkagi üles võtab ja kas või ääri-veeri asjade põhjuseni jõuda tahab, siis tõenäoliselt saab ta lihtsalt suure põlguse osaks. Enamus naisi oleks selles olukorras valmis vist pigem vabasurma minema, kui ühele mehele vabatahtlikult seletama, kuidas teda seksimeeleollu saaks viia.

OK, mõnikord võib ju juhtuda, et naine on mingis piiripealses seisundis, aga minu meelest ka siis mehepoolne verbaalne uurimine pigem halvendab asja. Palju paremini mõjub ikkagi klassikaline lähenemine – komplimendid, ettevaatlik-hellitav füüsiline lähenemine jms.

Ühesõnaga see sinu jutt tundub minu arusaamade jaoks nagu mingist teisest kultuurist olevat, mis päris elus ja päris naistega ikka pigem ei kehti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, ise olen küll \”päris naine\”, ma räägin ikka, mis ma mõtlen ja teen. Meil on väga mõnus sekselu, peamiselt tänu sellele, et ma olen julgenud soovida ja mees on tahtnud kuulata.

Naised ei taha seksida, kui neil pole mehega sidet. Kas on selle tapnud igapäevarutiin, töömured või tülid, ega suurt vahet pole – igatahes ollakse teineteisest kaugel. See osa elust tuleks hoida erilise tähelepanu all, st mees ja naine peavad üksteist aitama nii, et kumbki ei mattuks oma koorma alla. Tuleb veeta aega koos, fun peab olema, lapsed tuleb hoidja juurde jätta ja seda tuleb teha pigem regulaarselt kui vahel harva. Nt see, et mul on pere ja abielu juba üle 18 aasta, ei takista mul mehega regulaarselt deitimas käia. Mul on küll jah, juba suuremad lapsed, kes on siis üksi kodus, väikestega oleks rohkem orgunni, aga ka see tasub end kuhjaga ära.

Naised tahavad seksi, kui neil ON meestega side ja oodata on mõnusat seksi. Kui selleks on mehel vaja veel ekstra pingutada – nii nagu sa kirjeldad, komplimendid, füüsiline hellitamine jne (siin peab naine suu lahti tegema, et mis oleks just talle hea) – siis tuleb seda teha.

See on kindlasti kompleksne probleem, et naised ei soovi seksida või tahavad seda oluliselt vähem kui mehed.

Ja eks inimesed tegelevad ka palju enesepettusega – mõni ARVAB, et tal on oma meha hea klapp, aga kui olulisi asju ei julgeta rääkida, siis mis klapist käib jutt… Mees võib samamoodi arvata, et tea TEAB, mis ta naisel on vaja, ehkki naine pole enda eest üldse nagu rääkinud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul pole \”tuju\”, ütlen mehele.Mõnikord ikka meelitab-keelitab, kuni üks asi viib teiseni aga muidu mõistab, et ega kõik päevad pole vennad.Ja eks kõik läbirääkimise küsimus.Mingist kohustusest ma seda küll tegema ei hakka! Kui armastab, siis mõistab ja vastupidi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kui naine ei tea, mida ta tahab, mis teda erutab jne.
Mina ei tunne absoluutselt seksist mõnu. Minu jaoks on see kohustus juba 7aastat kestnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui seks on kohustus, siis on küll midagi mäda.Oleks aeg midagi tõsiselt muuta.
Umbes nii, et seks, lapsed, abielu, töö jnejne…terve elu on üks suur kohustus, jummel.Mul tõusevad ihu karvad püsti nende kohustuste pärast:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on praegu kaks väikest last, keda magama pannes ma sageli ka ise ära vajun. Vahel ajab mees mu üles, et \”seksi tahaks\”. Vahel laseb ta mul aga magada. Kui ma saan magada, olen ma hommikul puhanum. Kui ma olen hommikul puhanum, ei vaju ma järgmisel õhtul lapsi magama pannes ära ja tahan täitsa ise seksida 🙂
Mees on mul päris nutikas, on seose viimasel ajal täitsa ära tabanud 😉
Järgmine tase oleks muidugi, et ta paneks ise lapsed magama või et ta laseks mul hommikul mõnikord magada… Siis võiks lausa keskpäevane kepp kõne alla tulla :d

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, just…viimase Käoga täitsa päri:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel ongi tihti raske aru saada, et kui nad vaid võtaks mõne nö naistetöö (laste pesemine, nõude pesemine, koristamine või oh hullu, laste magamapanek) hetkeks enda kanda, siis oleks naine ka seksialtim, sest ta ei kuku rampväsinuna voodisse. Enda mehele olen suutnud paari aastaga selgeks teha, et asi pole temas, kui mul tuju pole, vaid kogu päevas. Kui ikka laps on 2-aastane energiajänku, siis on naine õhtuks ikka väga läbi. Kui see naine juhtub veel ka tööl käima, siis on asi hull 🙂
Põhimõtteliselt olen mina aru saanud, et meeste meelest on täiesti ok, kui naine käib tööl, viib ja toob lapse lasteaiast, teeb perele söögi, koristab loomulikult, mängib-jalutab-tegeleb lapsega õhtul ja siis öö saabudes saab naisest seksikiisu. Kahjuks on selliseid naisi vähemuses ja siis tekibki meestel probleem, aga kahjuks ei mõtle nad sellele, mida saaksid nemad ära teha, et naine poleks nii väsinud. Olen kahe käega selle poolt, et naised võiksid rääkida rohkem põhjustest ja samas mehed võiksid rohkem mõelda, mitte joosta armukesi otsima, kui naise jäägitu tähelepanu pole enam neil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 22:25; 28.07 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah, nii nüüd teengi. Lihtsalt enda suhtumine seksi on nüüd muutunud – lõbust kohustuseks. Eks see nõuab harjumist.
Samad sõnad, nagu käol eespool – uni on olulisem kui seks. Neljased kaksikud tõmbavad ikka veel täiesti tühjaks. Mees on sama väsinud, aga temal see seksihimu ei kahanda. Ta arvestab minuga igati, on pikk eelmäng ja minu rahuldus on talle väga tähtis. Aga mina tahaksin magada….[/tsitaat]
Mitmike peredes on päris palju lahkuminekuid.
Mehed ei pea sellele vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised PEAVAD lapsi õpetama kõike seda tegema, et mehed vaid keppi saaksid?! Mehed olgu ka Isa nime väärt, tegelegu ka oma lastega.
Siin-seal on hiljuti mitmed paarid lahku läinud enne lapse 2-aastaseks saamist, sest mehed ei ole suutnud leppida, et naistel pole enam nende jaoks jäägitult aega. Nende enda sõnad! Minu silmis pole need mehed enam midagi väärt, igavesed nannipunnid on, kes jooksevad esimese raskuse tõttu mõne lastetu neiu juurde. Selle esimese raskuse sisu on see, et enam ei saa seksi nii tihti, kui tahaks. Kurb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 22:25; 28.07 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naised PEAVAD lapsi õpetama kõike seda tegema, et mehed vaid keppi saaksid?! Mehed olgu ka Isa nime väärt, tegelegu ka oma lastega.
Siin-seal on hiljuti mitmed paarid lahku läinud enne lapse 2-aastaseks saamist, sest mehed ei ole suutnud leppida, et naistel pole enam nende jaoks jäägitult aega. Nende enda sõnad! Minu silmis pole need mehed enam midagi väärt, igavesed nannipunnid on, kes jooksevad esimese raskuse tõttu mõne lastetu neiu juurde. Selle esimese raskuse sisu on see, et enam ei saa seksi nii tihti, kui tahaks. Kurb.[/tsitaat]Mis siin nii kurba on? Lastetu neiu tahaks ka lastega neiuks saada ju!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 10:39; 24.07 11:17; 28.07 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks ka seks suht ebameeldiv kohustus.

Kui siit eelpool vastajate lauseid loen, siis leian nii palju just minukohta käivat.

Esiteks pole mul mehega suhted head. Ja kui inimene on mulle halba teinud, siis on minujaoks võlts ja vale ja paha hakata temaga õhtul voodis suudlema, kallistama ja seksima. Kui teen seda, siis on see minu jaoks lihtsalt tegevus, kus peas kerivad hoopis teised mõtted, ümisen mingit viisi ja kui asi valmis siis tunnen end justkui vägistatud.

Miks ma nii tunnen, olen ka seda mõelnud. Kasvasin emaga, seksist pole meie kodus iial juttu olnud. Ma ei mäleta, et oleks ka kuidagi hirmutatud, aga kui ~17 a oma praeguse mehega käima hakkasin, siis ema ähvardas, et tema lapsi kasvatama ei hakka.
Samas olin umbes 12-14 kui mind kasutas ära mu sugulane. Ta hoidis mind kinni, ning toppis käsi püksi ja särgialla. Rabelesin ja küünistasin. Pärast süüdistasin ennast, et olen ise süüdi.

Veel põhjus. Mees tuleb voodisse ja kohe mulle käsi jalgevahele. Aga ma ei taha seda. Mulle meeldiks kui asi algaks kuidagi romantilisemalt. Mitte 100% alati ühtviisi.

Nüüd olen ma oma eemalehoidva ja tõrjuva hoiakuga kõik ära rikkunud. Mees tahab, aga samas enam ei julgegi. Kardab mu reaktsioone, nuttu, ärevat eemaletõmbumist jne.

Lisan, et pole eile abiellunud, vaid kümmekond aastat tagasi, ning peres on lapsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Seks kui kohustus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.