Esileht Pereelu ja suhted Seks on räpane

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Seks on räpane

Postitas:

Seksieelne erutus on justkui ok, aga kui see läbi on, siis mõtled, et oli seda nüüd nii hädasti vaja vaja.
Ebapuhas tunne hinges, mis siis, et partner ok.

Aga samas mis seksis ilusat on?
Nii mehe kui naise suguelundid on objektiivselt võttes koledad. Ähkimine puhkimine ja lõpproduktiks vedelikud.

Ei ole aseksuaal, aga aeg-ajalt sellised mõtted.

+15
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 11:55; 23.05 15:55; 23.05 22:16; 23.05 22:34; 24.05 01:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksieelne erutus on justkui ok, aga kui see läbi on, siis mõtled, et oli seda nüüd nii hädasti vaja vaja.

Ebapuhas tunne hinges, mis siis, et partner ok.

Aga samas mis seksis ilusat on?

Nii mehe kui naise suguelundid on objektiivselt võttes koledad. Ähkimine puhkimine ja lõpproduktiks vedelikud.

Ei ole aseksuaal, aga aeg-ajalt sellised mõtted.

No ega sa ilu pärast ei seksi? Kui nii võtta, siis võib omale ükskõik millise kehaosa koledaks/ilusaks mõelda.
Kui on õige partner, siis seksi ilu on selle intiimsuses. See, kui sa mitte lihtsalt ei lase mehel oma peenist sinu sisse panna ja siis kuidagi nühkat-nühkat asi ära teha nii, vaid kui tõesti avatakse end partnerile. Kui oluline pole mitte pelgalt vaid iseenda rahulduse saamine, vaid sa tahad ka, et su partner rahulduse saab. Tõeline intiimsus peitub haavatavuses, selles, et sa julged öelda, või muul viisil märku anda, mis sulle päriselt meeldib, kuidas sind puudutama peab, millised pisikesed kiiksud sind erutavad(ja kõigil on oma pisikiiksud) ja sa oled valmis vastu võtma ka partneri taolise avatuse.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 12:09; 23.05 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega õige seks peagi mingi hillitsetud puhas asi olema. Ikka higi, sülg, sperma, tupevedelik, libesti ja teine libesti ja kolmas libesti ja mänguasjad ja kõik läbisegi. Mõlemapoolne rahuldus. Kui pärast seksi häbened, siis tegele oma mõtlemise muutmisega. Vaevalt et mees häbeneb, ikka naine. Mees ei tule selle pealegi, et midagi pärast häbeneda või kahetseda, mida rohkem ähkimist ja mida avatumad kehad, seda toredam. Kui ka naine seda ükskord mõistma hakkab, alles siis läheb tõeliselt heaks. Olen selle kahtluste perioodi ise kõik läbi teinud (olen naine) ja alles nüüd ei häbene enam midagi ja oi kui hea on ka pärast, kui kõik on tehtud ja möödas.

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 13:15; 23.05 15:05; 23.05 16:57; 23.05 17:46; 24.05 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõber (mitte seksisõber) pani sarnase tunde samuti väga ilusasti sõnadesse: seks on pisut piinlik bioloogiline tegevus.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 14:06; 23.05 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei tule selle pealegi, et midagi pärast häbeneda või kahetseda, mida rohkem ähkimist ja mida avatumad kehad, seda toredam.

Siin paned sa kõvasti mööda oma oletusega. Nähtus, mida teemaalgataja kirjeldab, ehk PCT, esineb meeste juures tunduvalt sagedamini kui naistel:

https://en.wikipedia.org/wiki/Post-coital_tristesse

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 14:06; 23.05 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksieelne erutus on justkui ok, aga kui see läbi on, siis mõtled, et oli seda nüüd nii hädasti vaja vaja.

Ebapuhas tunne hinges, mis siis, et partner ok.

Aga samas mis seksis ilusat on?

Nii mehe kui naise suguelundid on objektiivselt võttes koledad. Ähkimine puhkimine ja lõpproduktiks vedelikud.

Ei ole aseksuaal, aga aeg-ajalt sellised mõtted.

Millise objektiivi sa siis oled saanud, et oskad öelda, et suguelundid on koledad. See on uskumus. Veendumus, mille oled ilmselt pärinud nii, et pead seda tõeliseks ja päriseks. Mis on siis objektiivselt võttes koledat kehades, kes on võimelised koos looma uue inimese. Sisuliselt pead uut inimest ka koledaks, sest tehakse ju nii koledate vahendiga nagu on seda suguelundid. Kas sulle lilled ka meeldivad? Tegelikult ju nuusutad taimede tagumikku 🙂

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei leia suguelundites midagi koledat ega ka seksis midagi piinlikku. Mu esimene mees on arst ja teine loomaarst, nemad on õpetanud mulle, et looduses pole midagi inetut ega piinlikku, selle on inimesed endale ise välja mõelnud. Oli üks selline väga pirtsakas partner ka kunagi, kes ka alastust häbenes, pärast seksi tuulutas pool päeva tuba, et haiseb seksi järele, esimene asi pärast seksi ja pesemist kukkus linu vahetama, kui purskas, hakkas kohe seda ära pühkima jne, jne, minu arust rikkus pool seksi ära sellega.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei tule selle pealegi, et midagi pärast häbeneda või kahetseda, mida rohkem ähkimist ja mida avatumad kehad, seda toredam.

Siin paned sa kõvasti mööda oma oletusega. Nähtus, mida teemaalgataja kirjeldab, ehk PCT, esineb meeste juures tunduvalt sagedamini kui naistel:

https://en.wikipedia.org/wiki/Post-coital_tristesse

Nojah siis, ma seda ei teadnud. Ju mulle ei ole selliseid depressiivseid mehi sattunud. Õnneks. Enamus siiski ju seda ei tunne, ma ei ole selle mõne % otsa komistanud, kes pärast seksi põeksid ja nurgas nukrutseksid. Aga tänan lingi eest, sain midagi uut teada. Ma ei viitsi neid viidatud artikleid lugema hakata, aga kas ei või olla nii, et need ärevikud-depressiivikud mehed on need, kellel ka muid seksiga seotud probleeme (sooritushirm, liiga väike peenis, impotentsus, südameprobleemid, enesehinnanguprobleemid jne?) Lihtsalt oletan. Et mitte nende probleem ei ole siiski see, et nad seksi räpaseks peaksid?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 13:15; 23.05 15:05; 23.05 16:57; 23.05 17:46; 24.05 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei tule selle pealegi, et midagi pärast häbeneda või kahetseda, mida rohkem ähkimist ja mida avatumad kehad, seda toredam.

Siin paned sa kõvasti mööda oma oletusega. Nähtus, mida teemaalgataja kirjeldab, ehk PCT, esineb meeste juures tunduvalt sagedamini kui naistel:

https://en.wikipedia.org/wiki/Post-coital_tristesse

Nojah siis, ma seda ei teadnud. Ju mulle ei ole selliseid depressiivseid mehi sattunud. Õnneks. Enamus siiski ju seda ei tunne, ma ei ole selle mõne % otsa komistanud, kes pärast seksi põeksid ja nurgas nukrutseksid. Aga tänan lingi eest, sain midagi uut teada. Ma ei viitsi neid viidatud artikleid lugema hakata, aga kas ei või olla nii, et need ärevikud-depressiivikud mehed on need, kellel ka muid seksiga seotud probleeme (sooritushirm, liiga väike peenis, impotentsus, südameprobleemid, enesehinnanguprobleemid jne?) Lihtsalt oletan. Et mitte nende probleem ei ole siiski see, et nad seksi räpaseks peaksid?

“According to the same study, PCT among males is associated with current psychological distress, sexual abuse during childhood, and with several sexual dysfunctions.[3]”

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 12:09; 23.05 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega õige seks peagi mingi hillitsetud puhas asi olema. Ikka higi, sülg, sperma, tupevedelik, libesti ja teine libesti ja kolmas libesti ja mänguasjad ja kõik läbisegi. Mõlemapoolne rahuldus. Kui pärast seksi häbened, siis tegele oma mõtlemise muutmisega. Vaevalt et mees häbeneb, ikka naine. Mees ei tule selle pealegi, et midagi pärast häbeneda või kahetseda, mida rohkem ähkimist ja mida avatumad kehad, seda toredam. Kui ka naine seda ükskord mõistma hakkab, alles siis läheb tõeliselt heaks. Olen selle kahtluste perioodi ise kõik läbi teinud (olen naine) ja alles nüüd ei häbene enam midagi ja oi kui hea on ka pärast, kui kõik on tehtud ja möödas.

Kõlad sama uhkena nagu doktorikraadi saanud inimene.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 11:55; 23.05 15:55; 23.05 22:16; 23.05 22:34; 24.05 01:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega õige seks peagi mingi hillitsetud puhas asi olema. Ikka higi, sülg, sperma, tupevedelik, libesti ja teine libesti ja kolmas libesti ja mänguasjad ja kõik läbisegi. Mõlemapoolne rahuldus. Kui pärast seksi häbened, siis tegele oma mõtlemise muutmisega. Vaevalt et mees häbeneb, ikka naine. Mees ei tule selle pealegi, et midagi pärast häbeneda või kahetseda, mida rohkem ähkimist ja mida avatumad kehad, seda toredam. Kui ka naine seda ükskord mõistma hakkab, alles siis läheb tõeliselt heaks. Olen selle kahtluste perioodi ise kõik läbi teinud (olen naine) ja alles nüüd ei häbene enam midagi ja oi kui hea on ka pärast, kui kõik on tehtud ja möödas.

Kõlad sama uhkena nagu doktorikraadi saanud inimene.

Kallis teemaalgataja.
Mul on lihtsalt sinu pärast kurb, kui sa nii kibestunud naine oled. Minu seksuaalsusel ei ole doktorikraadiga midagi pistmist. Minus ei ole uhkust, minus on rahuldatud naine, seksuaalselt ärevaks aetud ja siis rahulikuks tehtud naine. Ma lihtsalt loodan, et ka sina jõuad ükskord samasse punkti kus mina praegu olen – kus sa naudid oma keha ja oma seksuaalsust ilma midagi pärast kahetsemata/häbenemata ja et sa ei peaks enam tulevikus selliseid teemasid siia tegema.

+12
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 13:15; 23.05 15:05; 23.05 16:57; 23.05 17:46; 24.05 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tunne võib tulla ka sellest, et nõukaajal oli seksist rääkimine tabu ja see on jätnud oma jälje. Teemaalgataja peaks psühholoogiga rääkima, suure tõenäosusega on lapsepõlvest mõned “painajad” selle teemaga seoses sisse jäänud.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei tule selle pealegi, et midagi pärast häbeneda või kahetseda, mida rohkem ähkimist ja mida avatumad kehad, seda toredam.

Siin paned sa kõvasti mööda oma oletusega. Nähtus, mida teemaalgataja kirjeldab, ehk PCT, esineb meeste juures tunduvalt sagedamini kui naistel:

https://en.wikipedia.org/wiki/Post-coital_tristesse

Nojah siis, ma seda ei teadnud. Ju mulle ei ole selliseid depressiivseid mehi sattunud. Õnneks. Enamus siiski ju seda ei tunne, ma ei ole selle mõne % otsa komistanud, kes pärast seksi põeksid ja nurgas nukrutseksid. Aga tänan lingi eest, sain midagi uut teada. Ma ei viitsi neid viidatud artikleid lugema hakata, aga kas ei või olla nii, et need ärevikud-depressiivikud mehed on need, kellel ka muid seksiga seotud probleeme (sooritushirm, liiga väike peenis, impotentsus, südameprobleemid, enesehinnanguprobleemid jne?) Lihtsalt oletan. Et mitte nende probleem ei ole siiski see, et nad seksi räpaseks peaksid?

Kas sa mitte seesama pole, kes siin vanemaid mehi maha tegi ja neid igasuguste sõnadega nimetas?

Ei ole. Ma ei tea vanematest meestest midagi ja ei ole neid ka maha teinud. Miks peaksin?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 13:15; 23.05 15:05; 23.05 16:57; 23.05 17:46; 24.05 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen sarnast tunnet. Küll mitte koleduse või räpasusega seotud, kuid pärast seksi tihti (mitte alati) tunnen, et olen ennast alandanud.

Minu puhul arvan, et on põhjuseks see, et olen varateismelisena ärakasutatud ja siiani arvan, et olen selles ise süüdi.
Nii tekib ka seksi järgselt. Ma tahan seda, kuid pärast seksi süüdistan end, end alandasin end.
Või siis tõesti nõukogudeaegne lapsepõlv.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ta labane tegevus olegi.Tobedad liigutused ja paljad tagumikud. Ma tunnen ka ennast nagu ahv hiljem. Aga mis teha kui loodus on selle nii prorgameerinud. Tungid ju tugevad ja toredad ja summutavad selle tobeduse ja piinlikkuse tunde.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki oled vale inimesega koos? Õige mehega ei tule mõttessegi mingit piinlikkust tunda või üldse millelegi muule mõelda.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki oled vale inimesega koos? Õige mehega ei tule mõttessegi mingit piinlikkust tunda või üldse millelegi muule mõelda.

Kus ma piinlikusest rääkisin?
Akti mõttetus kui selline, ja tegevus nn ebapuhas kui spirituaalseks minna.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 11:55; 23.05 15:55; 23.05 22:16; 23.05 22:34; 24.05 01:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Um. Nope.

Sellel teemal kaasamõtlemine nõuab IQ-d, nii emotsionaalset kui päris. Yep

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 11:55; 23.05 15:55; 23.05 22:16; 23.05 22:34; 24.05 01:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orgasm on ilus. Kui seda ei saa, siis ongi väheke ju pettumus, et niisama sai nühitud. Mõni ütleb, et kui tõeliselt armastad, siis pole orgasmi vajagi. Ma valiks pigem orgasmi. Ilu- keda see ilu huvitab? On tähtsamaidki asju, kui kogu aeg ilus olla.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orgasm on ilus. Kui seda ei saa, siis ongi väheke ju pettumus, et niisama sai nühitud. Mõni ütleb, et kui tõeliselt armastad, siis pole orgasmi vajagi. Ma valiks pigem orgasmi. Ilu- keda see ilu huvitab? On tähtsamaidki asju, kui kogu aeg ilus olla.

+ 1

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Is sex dirty? Only when it’s being done right.
Woody Allen

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 00:24; 24.05 00:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki oled vale inimesega koos? Õige mehega ei tule mõttessegi mingit piinlikkust tunda või üldse millelegi muule mõelda.

Kus ma piinlikusest rääkisin?

Akti mõttetus kui selline, ja tegevus nn ebapuhas kui spirituaalseks minna.

Oh-ooo! Seks kui spirituaalne kontseptsiooni on vanem kui meie. See, et kristlikud konvensioonid on teinud seksist midagi ebapuhast, on olnud vaid võimustruktuuride vajadus kontrollida ka inimeste eraelu. Maailmas on nii vähe kultuure, kus seks on midagi rõvedat ja ebapuhast. Ja meie oleme paraku selle religioosse jura omaks võtnud. Kusjuures, veel 18. sajandil puudus eesti keeles selline arusaam nagu süütus. Ka laps enne abielu oli mehele märk pigem, et see naine toimib, see naine aitab mehe geneetilise pärandi jäädvustada tulevikku. Naine tanutati mitte siis, kui naine abiellus, vaid siis, kui naine sai lapse. See tegi naisest naise. 19. sajandil pärisorjuse kaotamisega see mõttelaad muutus. Meestel tekkis õigus talud välja osta. Mitte et nad seda teha kõik oleks jõudnud, aga siiski. Lisaks Eesti soost meestel tekkis esimest korda ligipääs haridusele ning enamasti olid need kirikuõpetaja või kristliku sisuga tavaõpetaja seminarid. Ja esimest korda tungis kristlik moraal meie argipäeva. Ja eesti naise vägi, ka seksuaalne, muutus sama häbiväärseks kui mujal Euroopas. Ja seda häbi kanname siiani. Väidetavalt maailma kõige vähem religioosne rahvus häbeneb seksi nagu tõeline kristlane.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 00:25; 24.05 00:39; 24.05 01:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orgasm on ilus. Kui seda ei saa, siis ongi väheke ju pettumus, et niisama sai nühitud. Mõni ütleb, et kui tõeliselt armastad, siis pole orgasmi vajagi. Ma valiks pigem orgasmi. Ilu- keda see ilu huvitab? On tähtsamaidki asju, kui kogu aeg ilus olla.

Seleta palun, mis orgasmis nii ilusat või erilist on? Uudishimust tahaks teada, sest pole kunagi kogenud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

amen

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 00:24; 24.05 00:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orgasm on ilus. Kui seda ei saa, siis ongi väheke ju pettumus, et niisama sai nühitud. Mõni ütleb, et kui tõeliselt armastad, siis pole orgasmi vajagi. Ma valiks pigem orgasmi. Ilu- keda see ilu huvitab? On tähtsamaidki asju, kui kogu aeg ilus olla.

Seleta palun, mis orgasmis nii ilusat või erilist on? Uudishimust tahaks teada, sest pole kunagi kogenud.

Orgasm on nagu loodusjõud.
Oled näinud äikest või tormi? Või hoopis, kuidas jõgi voolab, pealispind malbe, aga all jõevoogudes on jõud. Või kui päike tõuseb tasakesi, ei midagi suurt, aga ometi suurt.

Iga naise orgasm on erinev. Seda ei saa võrrelda ja pole vajagi. Aga kindlasti on see nagu loodusjõud. Ja see teebki orgasmi ilusaks. Ja kui sa lõpetad õige orgasmi otsimise, lased oma keha vabaks, leiad oma orgasmi, oma loodusjõu.

Paljud mehed kardavad seda ja nad on hoolimatud või lausa alandavad selle jõu suhtes. Aga veel rohkem mehi armastab seda stiihiat. Nagu me armastame looduses jalutamist, merel tõusvat tormi või liblika tiivalööki. Küll aga peab naine ise ära õppima, mis on tema loodusjõud.

Tead, mehe orgasm on täiuslik alles siis, kui naine on saanud orgasmi. (Sitapead seda muidugi ei tunnista, sest nad on sitapead) Aga mees ei ole see, kes suudab naist orgasmi viia, kui naine ise ei tea, kes ta on. Ja sealt alates kõik suhted pekki lähevadki. ????

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 00:25; 24.05 00:39; 24.05 01:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orgasm on ilus. Kui seda ei saa, siis ongi väheke ju pettumus, et niisama sai nühitud. Mõni ütleb, et kui tõeliselt armastad, siis pole orgasmi vajagi. Ma valiks pigem orgasmi. Ilu- keda see ilu huvitab? On tähtsamaidki asju, kui kogu aeg ilus olla.

Seleta palun, mis orgasmis nii ilusat või erilist on? Uudishimust tahaks teada, sest pole kunagi kogenud.

Orgasm on nagu loodusjõud.

Oled näinud äikest või tormi? Või hoopis, kuidas jõgi voolab, pealispind malbe, aga all jõevoogudes on jõud. Või kui päike tõuseb tasakesi, ei midagi suurt, aga ometi suurt.

Iga naise orgasm on erinev. Seda ei saa võrrelda ja pole vajagi. Aga kindlasti on see nagu loodusjõud. Ja see teebki orgasmi ilusaks. Ja kui sa lõpetad õige orgasmi otsimise, lased oma keha vabaks, leiad oma orgasmi, oma loodusjõu.

Paljud mehed kardavad seda ja nad on hoolimatud või lausa alandavad selle jõu suhtes. Aga veel rohkem mehi armastab seda stiihiat. Nagu me armastame looduses jalutamist, merel tõusvat tormi või liblika tiivalööki. Küll aga peab naine ise ära õppima, mis on tema loodusjõud.

Tead, mehe orgasm on täiuslik alles siis, kui naine on saanud orgasmi. (Sitapead seda muidugi ei tunnista, sest nad on sitapead) Aga mees ei ole see, kes suudab naist orgasmi viia, kui naine ise ei tea, kes ta on. Ja sealt alates kõik suhted pekki lähevadki. ????

Imelik jutt, alkohol?

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 11:55; 23.05 15:55; 23.05 22:16; 23.05 22:34; 24.05 01:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik jutt, alkohol?

Ja sina oled lihtsalt loll

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 00:25; 24.05 00:39; 24.05 01:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehe orgasm on täiuslik alles siis, kui naine on saanud orgasmi.

Nii on. Õige mees jätab ennem ennast ilma, kui oma naise.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen sarnast tunnet. Küll mitte koleduse või räpasusega seotud, kuid pärast seksi tihti (mitte alati) tunnen, et olen ennast alandanud.

Minu puhul arvan, et on põhjuseks see, et olen varateismelisena ärakasutatud ja siiani arvan, et olen selles ise süüdi.

Nii tekib ka seksi järgselt. Ma tahan seda, kuid pärast seksi süüdistan end, end alandasin end.

Või siis tõesti nõukogudeaegne lapsepõlv.

Minul sarnased tunded, mind küll õnneks keegi ära kasutanud ei ole, kuid peale seksi tunnen ennast nii nagu oleksin lasknud ennast ära kasutada või ennast alandanud.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 05:41; 24.05 16:30; 26.05 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen sarnast tunnet. Küll mitte koleduse või räpasusega seotud, kuid pärast seksi tihti (mitte alati) tunnen, et olen ennast alandanud.

Minu puhul arvan, et on põhjuseks see, et olen varateismelisena ärakasutatud ja siiani arvan, et olen selles ise süüdi.

Nii tekib ka seksi järgselt. Ma tahan seda, kuid pärast seksi süüdistan end, end alandasin end.

Või siis tõesti nõukogudeaegne lapsepõlv.

Minul sarnased tunded, mind küll õnneks keegi ära kasutanud ei ole, kuid peale seksi tunnen ennast nii nagu oleksin lasknud ennast ära kasutada või ennast alandanud.

Jummel, minge teraapiasse siis või lihtsalt ärge seksige!

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.05 13:15; 23.05 15:05; 23.05 16:57; 23.05 17:46; 24.05 11:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Seks on räpane