Esileht Pereelu ja suhted Seks on räpane

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Seks on räpane

Postitas:

Is sex dirty? Only when it’s being done right.

Woody Allen

Woody allen, kes kargutab oma naise kasutütart, on tõesti seksuaaliidol, kelle seksitarkusi lausa motodena välja tuua. Võeh.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Is sex dirty? Only when it’s being done right.

Woody Allen

Woody allen, kes kargutab oma naise kasutütart, on tõesti seksuaaliidol, kelle seksitarkusi lausa motodena välja tuua. Võeh.

No mina arvan ka, et hea seks on veidi dirty. Kirg peletab tabud ja siis ongi hea. Aga päriselt, kui teil seksiga häbi jne, minge rääkige sellest. Vahel aitavad rännakmeditatsioonid lapsepõlvetraumasi ravida. Mul kunagi oli ka pea komplekse täis. Ei nautinud, ei saanud orgasme. See kõik lapsepõlvest.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naudin, saan orgasme, aga ikka arvan, et on veidi räpane tegevus. Mitte häbiväärne. (Urineerimine ja roojamine, higistamine ja oksendamine, sülitamine ja tatti jooksev nina on kõik samamoodi räpased, aga mitte häbiväärsed tegevused).

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 13:46; 26.05 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen sarnast tunnet. Küll mitte koleduse või räpasusega seotud, kuid pärast seksi tihti (mitte alati) tunnen, et olen ennast alandanud.

Minu puhul arvan, et on põhjuseks see, et olen varateismelisena ärakasutatud ja siiani arvan, et olen selles ise süüdi.

Nii tekib ka seksi järgselt. Ma tahan seda, kuid pärast seksi süüdistan end, end alandasin end.

Või siis tõesti nõukogudeaegne lapsepõlv.

Minul sarnased tunded, mind küll õnneks keegi ära kasutanud ei ole, kuid peale seksi tunnen ennast nii nagu oleksin lasknud ennast ära kasutada või ennast alandanud.

Jummel, minge teraapiasse siis või lihtsalt ärge seksige!

Miks peaks või miks ei tohiks?
Mind ei häiri see vähemalgi määral ja ei takista seksiga tegelemast, sh ka räpase seksi ja ka SM mängudega. Võimalik, et sellepärast mulle sobibki olla just dominandi rollis.
Mõnikord saab enda nõrkused hoopis tugevusteks keerata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 05:41; 24.05 16:30; 26.05 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige hullem asi on see, kui sekspartner kõike seksiga kaasnevat häbeneb või inetuks peab. Seksida peab olema turvaline ( et ei peaks kartma, mida partner küll minust mõtleb) ja enesekindlust tõstev ( sa näed, kuidas sina või su tegevus partnerit erutab, talle meelepärane on). Hea sekspartner tegelikult peab suguelundeid erutavaks, kui suguelundid tunduvad eemaletõukavad ning seksihääled ka, siis on parem mitte seksuaalsuhet üldse alustada.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 09:59; 25.05 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen sarnast tunnet. Küll mitte koleduse või räpasusega seotud, kuid pärast seksi tihti (mitte alati) tunnen, et olen ennast alandanud.

Minu puhul arvan, et on põhjuseks see, et olen varateismelisena ärakasutatud ja siiani arvan, et olen selles ise süüdi.

Nii tekib ka seksi järgselt. Ma tahan seda, kuid pärast seksi süüdistan end, end alandasin end.

Või siis tõesti nõukogudeaegne lapsepõlv.

Minul sarnased tunded, mind küll õnneks keegi ära kasutanud ei ole, kuid peale seksi tunnen ennast nii nagu oleksin lasknud ennast ära kasutada või ennast alandanud.

Palun pöördu psühholoogi poole, see ei ole normaalne tunne. Tõeliselt armastav partner soovib sekssuhtega sind hoopis kõrgele tõsta, mitte jalge alla talluda.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 09:59; 25.05 10:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõber (mitte seksisõber) pani sarnase tunde samuti väga ilusti sõnadesse: seks on pisut piinlik bioloogiline tegevus.

Keegi antiikajast on öelnud, et seks on võitlus mõõk tupes

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.05 01:14; 26.05 01:26; 26.05 01:46; 26.05 01:57; 26.05 01:58; 26.05 02:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii mehe kui naise suguelundid on objektiivselt võttes koledad. Ähkimine puhkimine ja lõpproduktiks vedelikud.

Vale puha. Naisel polegi suguelundeid. Kõik on sisemised värgid ja peidus jalgevahel. Meestel aga uhke riist. Eriti kui seisab. All rippuv munandikott on veitsa väheatraktiivsem, aga hädaga ajab asja ära. Munadepühal saab värvida. Jumal on nii sättinud, et need ollused peavad kehatemperatuurist jahedamas olema. Olen tihti mõelnud, et naistel võiksid suguelundid näit vasakul õlal, aga meestel parema õla peal olla. Inimesed istuksid veidi kergemas riietuses pargipingil kõrvu, nõjatuksid veitsa teineteise poole ja olekski laps suurema paanikata eostatud. Nüüd aga mingid rõvedad oigamised ja higiaurud-libestid kusagil pimedas punkris. Ega see Issanda Jumala looming ikka alati ideaalene pole olnud.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.05 01:14; 26.05 01:26; 26.05 01:46; 26.05 01:57; 26.05 01:58; 26.05 02:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlad sama uhkena nagu doktorikraadi saanud inimene.

Oled vaimustuses oma iroonia kõrgelennulisusest. teine naine küllaltki lihtalt selgitab terve inimese organismi toimimist. Aga sina salvad, nagu jutt oleks mingist alaväärilisest asjast. Umbes nagu roojamine. Kuigi ka see on haisev aga siiski loomulik toiming. Sama mahategemist saab ka söömise kohta kribada. Ühed peavad õgimist maaailma tähtsaimaks asjaks. Samal ajal aga teise magu on nii vähenõudlik, et ta üldse aru ei saa, mis mögga selle lobi ümber igapäevaselt aetakse. Sadade kaupa vorbitakse kokaraamatuid. Raiutakse metsa ja tselluloosist kirjastatud toodanguga propageeritakse igasuguse kalli sodi liigsöömist. Ronivad Gurmaanid kusagile maailma lõppu ja seal kõrge mäe otsas serveeritakse neile Antarktika jää seest ülessulatatud lutikatest valmistatud suppi. Seksiga on sama asi. Ära roni keppima kusagile puu otsa. Kui sa frigiiden oled, siis ega tavaliselt mingit imerohtu polegi. Tee oma partnerile viisakalt selgeks, et harva ta saab ja kui saab, siis püüa vastikustunnet mitte välja näidata

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.05 01:14; 26.05 01:26; 26.05 01:46; 26.05 01:57; 26.05 01:58; 26.05 02:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, mehe orgasm on täiuslik alles siis, kui naine on saanud orgasmi. (Sitapead seda muidugi ei tunnista, sest nad on sitapead) Aga mees ei ole see, kes suudab naist orgasmi viia, kui naine ise ei tea, kes ta on. Ja sealt alates kõik suhted pekki lähevadki. ????

Väike mööndus. Mehe orgasm on täiuslik alles siis, kui tema Armastatud naine on eelnevalt saanud orgasmi

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.05 01:14; 26.05 01:26; 26.05 01:46; 26.05 01:57; 26.05 01:58; 26.05 02:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik jutt, alkohol?

Seepärast sa orgasmi ei saagi, et vahekorra ajal alati purjus

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.05 01:14; 26.05 01:26; 26.05 01:46; 26.05 01:57; 26.05 01:58; 26.05 02:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sarnased tunded, mind küll õnneks keegi ära kasutanud ei ole, kuid peale seksi tunnen ennast nii nagu oleksin lasknud ennast ära kasutada või ennast alandanud.

Sinu kurjavõitu seksapiilne mees vist liiga palju nõuab seda vanainimese asja. Püüa ükskord teha nii, et pikem paus vahele tuleks ja sa siis ise mingit spets filmi vaadates alt kõvasti märjaks läheksid. Järgmisena tiriksid oma elukaaslase kasvõi puuraidumise juurest magadistuppa ja suruksid tema huuled kogu täiega sinnasamusesse mahlasesse prakku…

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.05 01:14; 26.05 01:26; 26.05 01:46; 26.05 01:57; 26.05 01:58; 26.05 02:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sarnased tunded, mind küll õnneks keegi ära kasutanud ei ole, kuid peale seksi tunnen ennast nii nagu oleksin lasknud ennast ära kasutada või ennast alandanud.

Sinu kurjavõitu seksapiilne mees vist liiga palju nõuab seda vanainimese asja. Püüa ükskord teha nii, et pikem paus vahele tuleks ja sa siis ise mingit spets filmi vaadates alt kõvasti märjaks läheksid. Järgmisena tiriksid oma elukaaslase kasvõi puuraidumise juurest magadistuppa ja suruksid tema huuled kogu täiega sinnasamusesse mahlasesse prakku…

Ja mis paneb Sind arvama, et ma seda ei tee? SM mängudest ja domineerimisest kirjutasin juba eespool.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.05 05:41; 24.05 16:30; 26.05 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa siis ise mingit spets filmi vaadates alt kõvasti märjaks läheksid. Järgmisena tiriksid oma elukaaslase kasvõi puuraidumise juurest

Mul ei ole märjaksminemiseks mitte mingit spetsfilmi vaja, aga ega märjaksminemine veel seksisoovi tähenda. See lihtsalt tähendab seda, et suguelundid on niisked ja seksiks valmis.
Seksisoov võib olla ka täiesti kuvalt ning ka orgasmi saamiseks pole vaja märjaks minna.
Nii et ainult enda pealt ei maksa soovitusi jagada, elu on mitmekesisem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 13:46; 26.05 17:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Seks on räpane