Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Seks pärast õnnestunud IVF-i – jah/ei?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Seks pärast õnnestunud IVF-i – jah/ei?

Postitas:

Öelge nüüd targemad, kuidas selle vanainimeste asjaga raseduse väga alguses on?
Ise (ja mees kah ikka) oleme IVF ajal kuival olnud juba 1,5 kuud. Kogu IVF aja oli mul isu nullis – munasarjad suurenemise tõttu valusad ja pärast siirdamist ju ka ei julgenud.
Nüüd, siis rasedus verest tuvastatud, homme saab 4. nädalat ja pingelanguse või pika kuiva seaduse tõttu oleks mul endal huvi ikka pehmelt öeldes väga:))) Aga ei julge! Ei määri ega ka katkemisi siiani pole olnud.

Arst vastas, et tema ei keela isegi pärast siirdamist (kuigi kliiniku infolehel oli keelatud) ja nüüd ka mitte – kui võtta rahulikult! Ma üldse ei tea, kus selle tegevuse juures rahulikkuse piir läheb:))) Midagi ekstreemset plaanis pole niigi.
IVF rasedus ju nii “kallilt” käes ja suur vedamine, ei taha kuidagi ise ohtu tekitada.
Kuidas teie olete olete selles valdkonnas toimetanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 16:37; 13.12 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ootaks ehk ära veel selle paar päeva, kui 4ndl just täis saab ehk millal peaksid päevad hakkama (sel ajal on määrimised jms sagedasemad) ja siis prooviks ikka ettevaatlikult küll. Arusaadav, et kõhkled ja ehk meeski ei julge, aga kui rasedus ikka nii hädine on, et normaalset ettevaatlikku seksi vastu ei pea, siis oleks ta katkenud nagunii. See, et orgasm ja selleaegsed emaka kokkutõmbed võivad raseduse katkestada, on küll rohkem teoreetiline võimalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksisime palju stimulatsiooni ajal. Enne punktsiooni ja peale siirdamist ei seksinud natukest aega, umbes 7 päeva peale siirdamist tuli suur isu ja siis sai ka seksitud, paar päeva hiljem ka.
Katse õnnestus. 🙂 Arst ei maininud midagi seksi kohta peale siirdamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksinud nii süstimise ajal, pärast punktsiooni ja pärast siirdamist. Arsti poolt piiranguid pole, ütles, et võib. Ja IVF on õnnestunud. Praegu 8 näd ja seksiisu täiesti 0, ise mõtlen, et kas äkki Duphaston võib seda teha?! Kuidagi pärast selle võtma hakkamist hakkas nagu isu vähenema ja nüüd täiesti kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksinud nii süstimise ajal, pärast punktsiooni ja pärast siirdamist. Arsti poolt piiranguid pole, ütles, et võib. Ja IVF on õnnestunud. Praegu 8 näd ja seksiisu täiesti 0, ise mõtlen, et kas äkki Duphaston võib seda teha?! Kuidagi pärast selle võtma hakkamist hakkas nagu isu vähenema ja nüüd täiesti kadunud.

Muidugi võib selles asi olla, mina olen vana Duph-i võtja ja progesteroon muidugi võtab isu vähemaks. Endale on määratud tupesisene progesteroon (Utrogestan) ja vot see jälle ei võta isu ära:)))) Või siis on asi hoopis pikalt kuival olemises:)))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 16:37; 13.12 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale siirdamist ei seksinud 8 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Seks pärast õnnestunud IVF-i – jah/ei?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.