Esileht Sünnitus Seks pärast sünnitust

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Seks pärast sünnitust

Postitas:

Kaua võttis teil aega, enne kui olite valmis vahekorda astumiseks? Endal õmbluseid polnud, aga ikkagi nagu pole veel valmis ( möödas 2 nädalat)Kuidas teil olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

U samal tekkis ka tahtmine, aga vaginaalset enne arsti kontrolli ei julge – midagi oleks seal nagu nö sissevajunud vms, määrib ka veel 🙁 Aga noh käed ja suu on terved, nii et oleme hakkama saanud 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil möödus 2,5 nädalat, õmbluseid ei olnud ja taastumine oli kiire. Olin väga valmis selleks ja probleeme ei olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 18:01; 07.03 19:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil siis vereeritust enam pole? Ene lohhiate lõppu ei soovitata ju, on otsene oht, et mingi nakkus pääseb emakasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul keisrilõikest möödas 7 nädalat ja pole siiani vaginaalset seksi teinud. Käin enne ikka kontrollis ära.
Siiani määrib ka veel natuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud vereeritust, mul oli kurjuures üldse väga kiire ja kerge sünnitus. Taastumine oli ka üllatavalt kiire. Ämmaka juurde läksin kontrolli 2 kuud pärast sünnitust ja loomulikult mainisin ka seda, et olen juba vahekorras olnud ja õnneks oli kõik korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 18:01; 07.03 19:52;
To report this post you need to login first.

Peale esimest sünnitust läksin kontrolli, kui sünnitusest oli möödas 5 nädalat. Selleks ajaks olid siis lohhiad lõppenud. Peale kontrolli olime vahekorras. Ei olnud sugugi nautitav. Päris valus oli, kuigi kasutasime libestit.

Teisest sünnitusest möödas 7 n, kuid lohhiad ikka veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli lahklihaõmblus ning ilupisted. Esimene vahekord oli 2,5 nädalat pärast sünnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sünnitusest varsti kuu täis, pole veel julgenud, kuigi tahaks, aga nüüd ei teagi kas käia enne arsti juures ära või anda kiusatusele järele 😀 Mis hullu ikka ju juhtuda saab.?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

7 kuud võttis aega. 🙂
Hirmus mõelda tagant järgi ja mehest oli kahju. Aga sünnitusel üks õmblus ja igasugu isu oli ka läinud.
Nüüd teist last oodates loodan, et peale sünnitust enam nii kaua aega ei võta see asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädal peale sünnitust. Oli kerge sünnitus kah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

19 päeva, õmblusi polnud. Esimese sünnituse järel ootasime 5 nädalat, teise järel 3.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läks aega 2 kuud. Pisike kisas pea igal õhtul kella kaheni öösel ja polnud jaksu ega mahti seksi peale isegi mõelda – kussutasime tibukest kordamööda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervelt aasta läks, enne kui ise ka uuesti seksida tahtsin. Mul oli ränk sünnitus, rebendeid palju, õmmeldi nii seest kui väljast. 4 kuud peale sünnitust tehti veel opp ka. Vast alles 5-6 kuud peale sünnitust seksisime esimest korda. Väga ebameeldiv valus ja kitsas oli. Õmblused kuidagi kiskusid ja edaspidi ma lausa juba kartsin seda. Samuti ei olnud mul kogu tissitamise ajal üldse isu seksida, see oli nagu tüütu kohustus, mis tuli kaelast ära saada. Samas oli palju magamata öid, pidev väsimus jne. Aastasel, kui tissitamise lõpetasime, hakkas tahtmine endal ka tagasi tulema ja polnud enam ebamugav ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Sünnitus Seks pärast sünnitust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.