Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vahekord,masendus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Vahekord,masendus

Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 19:48; 26.10 17:56; 26.10 18:04; 26.10 18:20; 26.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksisime siis, kui veritsus järgi jäi ja esimese korra tegime kondoomiga nii igaks juhuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlema katkemisega siis kui veritsus oli järele jäänud. Ei olnud valus, nagu tavaline seks ikka. Kasutage head libestit, mina hästi tundlik ja enamik libestid ei sobi, aga babystart libesti sobib. Kui ilusti libe oled ei tohiks ka valus olla. Kui blokist ise üle ei saa, siis pöördu psühholoogi poole. Juba niisama tasub kui tunned, et vaimselt raske läbielatud kogemus on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu kuud hiljem ikka, siis kui mina valmis olin. Meest ei rahuldanud mingil viisil, sai ise ka hakkama. Kuu ajaga pinged? Päriselt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei see pole “muidugi”, see pole kindlasti mitte normaalne, et mees ei suuda pärast katkemist aktsepteerida seda, kuidas sa ennast tunned ja sellest, et sa veel valmis pole, tekivad pinged.

Minul on olnud kaks katkemist ja pärast neid ma eriti vahekorda ei peljanud, aga pärast keisrit küll, mitu kuud, sest taastumine oli väga raske. Minu meelest on ainuvõimalik ja normaalne, et mees käitub nii nagu minu oma siis käitus: arvestas sellega, et mul on aega vaja. Ütles ise, et ei ole vaja kiirustada ja ta ei taha, et ma teeksin midagi, mis mulle vastumeelne on.

Probleem ei ole teie puhul selles, et sul on blokk, probleem on selles, et su mees ei suuda sellega leppida isegi hoolimata sellest, et sa oma läbielamisi kõrvale jättes oled leidnud muid viise tema rahuldamiseks.

Sina võta rahulikult endale aega ja taastu nii nagu vaja. Eelpool olnud soovitust kellegagi rääkida tasuks ka kuulata – mina ei rääkinud ja arvasin, et olen igatpidi korras omadega, aga lõpetasin depressiooniga. Kui veel mees kodus pingeid ka peale paneb, siis on sellises olukorras depressioon ikka väga kerge kujunema.

Võib-olla tasuks mehega rääkida ja selgitada talle, et ta paneb sind väga ebamugavasse olukorda? Ideaalis võiks mees selle peale muidugi ise tulla, aga no kõik ilmselt siis ei tule.

 

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.10 21:23; 25.10 09:36; 25.10 10:33; 25.10 22:09; 26.10 18:08; 27.10 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta on tohutu seksivajadusega,lihtsalt on..

Ja siis? Ta ei oota ometi, et sa läbi valu hambad ristis seksima hakkaks. Ära ole selline

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.10 08:35; 25.10 09:21; 26.10 07:32; 29.10 12:49; 29.10 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheme tülli? Ma ei taha pingeid, absoluutselt. Tema ajab paberil järge, et 2 nädalaga juba tohib ja nii ongi.

Kordan: ära ole selline!
(allaheitlik, meest ümmardav naine) Seks tuleb loomulikult siis kui sina ka seda soovid ja ihaldad.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.10 08:35; 25.10 09:21; 26.10 07:32; 29.10 12:49; 29.10 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta on tohutu seksivajadusega,lihtsalt on..

Ja siis? Ta ei oota ometi, et sa läbi valu hambad ristis seksima hakkaks. Ära ole selline

Läheme tülli? Ma ei taha pingeid, absoluutselt. Tema ajab paberil järge, et 2 nädalaga juba tohib ja nii ongi.

Kas see on trollimise teema või sa päriselt ei saa aru, et see pole normaalne?

Mida mees siis teeb, kui sa ütled talle, et sa pole vaimselt lihtsalt valmis veel? See ei huvita teda? Kui nii, siis see peaks küll kõik häirekellad tööle panema sul.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.10 21:23; 25.10 09:36; 25.10 10:33; 25.10 22:09; 26.10 18:08; 27.10 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikaajalises suhtes võib olla veel palju pikemaid perioode kus seksida ei saa, kas siis on kohe mehe poolt tüli? Eriti, kui ütled et oled meest orgasmini viinud, lihtsalt mitte vaginaalse vahekorraga.
Mees peaks arvestama sinu füüsilise ja vaimse tervisega ha ja mitte enda tujude järgi tüli kiskuma. Seks peaks mõlemale poolele nauditav olema siiski.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 09:49; 25.10 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead kindlasti endale aega võtma nii palju, kui sul vaja. Ja mees kindlasti ei tohi sind  survestada millekski, milleks sa valmis pole. See on ikka vaimse vägivalla teema juba.

Aga ma omadest kogemustest nii palju võin julgustada küll, et mitte midagi ei olnud pärast katkemist seksi juures teistmoodi kui enne katkemist. Ei olnud valus ega keerulisem, kõik täpselt nagu ikka.

Pärast keisrit oli küll ebamugav alguses, kuidagi valus ja nagu kitsas jms, kuigi ometi ju oli keiser, mitte vaginaalne sünnitus. Aga ikka oli seal miskit teisiti. Pärast katkemisi ei tajunud mingeid muutusi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.10 21:23; 25.10 09:36; 25.10 10:33; 25.10 22:09; 26.10 18:08; 27.10 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetage nüüd mehe materdamine. Kui füüsiliselt on kõik korras, aga naine ütleb -ma ei taha sinuga seksida, paneks see iga inimese imelikku olukorda. Ja naine muud abi ka ei otsi, ega tegele psühholoogilise poolega. Võib-olla ei taha kynagi enam.

Mida siis paarline peab mõtlema?

 

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 12:01; 25.10 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja vaata, et ta seekord purjus ei oleks ja kondoomi kasutaks, muidu juhtub jälle see, mis eelmine kord, kui sa “kodurahu huvides” andusid.

Kuule naine, sa ei saa nii jalamatt ometi olla!

Aga kuna sa oled, siis esimestel kordadel aitab libesti.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetage nüüd mehe materdamine. Kui füüsiliselt on kõik korras, aga naine ütleb -ma ei taha sinuga seksida, paneks see iga inimese imelikku olukorda. Ja naine muud abi ka ei otsi, ega tegele psühholoogilise poolega. Võib-olla ei taha kynagi enam.

Mida siis paarline peab mõtlema?

Minu jaoks oleks tähtis arsti poolne roheline tuli, enne kui ma julgen, lihtsalt nii on.

Mehe arvamus on aga see, et kúll kõik on korras ja miks me ei proovi.

Ma ju tean, et peale seda võib verd taas tulema hakata jne, ei tahaks, et see juhtuks.

Sa esimeses postituses ütled, et arst lubas kondoomiga seksida.

Ei, mina ei käsi siinkohal vastutahtmist seksida. Jumala eest, ei. Aga kui su probleem on psühholoogiline, siis kas sa tegeled sellega või ütled mehele, et sa ei kavatse enam seksida, ei tema ega kellegi teisega.

Praegu ei anna sa õigeid ega konkreetseid sõnumeid välja. Mida sa siis mehelt ootad? Ta on veel rohkem segadused. Tahan -ei taha, võib-aga vist ikka ei või, natuke teen, aga mitte päris.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 12:01; 25.10 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetage nüüd mehe materdamine. Kui füüsiliselt on kõik korras, aga naine ütleb -ma ei taha sinuga seksida, paneks see iga inimese imelikku olukorda. Ja naine muud abi ka ei otsi, ega tegele psühholoogilise poolega. Võib-olla ei taha kynagi enam.

Mida siis paarline peab mõtlema?

Minu jaoks oleks tähtis arsti poolne roheline tuli, enne kui ma julgen, lihtsalt nii on.

Mehe arvamus on aga see, et kúll kõik on korras ja miks me ei proovi.

Ma ju tean, et peale seda võib verd taas tulema hakata jne, ei tahaks, et see juhtuks.

Sa esimeses postituses ütled, et arst lubas kondoomiga seksida.

Ei, mina ei käsi siinkohal vastutahtmist seksida. Jumala eest, ei. Aga kui su probleem on psühholoogiline, siis kas sa tegeled sellega või ütled mehele, et sa ei kavatse enam seksida, ei tema ega kellegi teisega.

Praegu ei anna sa õigeid ega konkreetseid sõnumeid välja. Mida sa siis mehelt ootad? Ta on veel rohkem segadused. Tahan -ei taha, võib-aga vist ikka ei või, natuke teen, aga mitte päris.

KOLM NÄDALAT on ikka natuke liiga lühike aeg, et hakata rääkima sellest, et on vaja kindlasti psühholoogilist abi või et ei kavatse enam kunagi seksida. Eriti arvestades, et mees pole seda aega päris ilma olnud.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.10 21:23; 25.10 09:36; 25.10 10:33; 25.10 22:09; 26.10 18:08; 27.10 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

S oled ju seesama kes septembrist saati oma seiklustest räägib. Ei ole vara psühholoogi juurde minna

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 09:49; 25.10 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

S oled ju seesama kes septembrist saati oma seiklustest räägib. Ei ole vara psühholoogi juurde minna

Või hakaku blogi kirjutama, jagamise vajadus on ilmselgelt üüratu

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.10 08:35; 25.10 09:21; 26.10 07:32; 29.10 12:49; 29.10 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi peretüli, pakkis asjad ja tõmbas minema, sest ma palusin natukene veel aega anda. Alguses oli armas ja kaisutas ja kui püüdsin välja pakkuda, et rahuldan teda muud moodi lahkus, sest temale ei sobivat see ja selle paari nädalaga peaks ma taastunud olema seespoolt ometigi.

Ma ei saa aru mida ma valesti teen?Ma vajaks vaid veidi aega lisaks taastumiseks, mul tõesti on veel blokk peal, aga tema pakkis kogu oma kohrvid ning kadus. Tuimalt. Arvake kes end süüdi tunneb, et seksi ei andnud? Kes vabandust palub?

Ma ei tea mida teha, ometi olen ju nõus teda teisiti puudutama jne. Kas ma olen tõesti nii halb naine? Nutta tahaks, ausalt.Talle on muidugi lihtne variant oma 7 asja võtta ja kaduda, ma ei saa niisugust asja omale lubada.Möistusega mees ju ometi nii ei teeks? Mis tal peas toimub?

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 19:48; 26.10 17:56; 26.10 18:04; 26.10 18:20; 26.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta on tohutu seksivajadusega,lihtsalt on..

Ja siis? Ta ei oota ometi, et sa läbi valu hambad ristis seksima hakkaks. Ära ole selline

Läheme tülli? Ma ei taha pingeid, absoluutselt. Tema ajab paberil järge, et 2 nädalaga juba tohib ja nii ongi.

Kas see on trollimise teema või sa päriselt ei saa aru, et see pole normaalne?

Mida mees siis teeb, kui sa ütled talle, et sa pole vaimselt lihtsalt valmis veel? See ei huvita teda? Kui nii, siis see peaks küll kõik häirekellad tööle panema sul.

Näed, mis ta tegi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 19:48; 26.10 17:56; 26.10 18:04; 26.10 18:20; 26.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, ma juba sain aru, et sa oled vist see inimene, kes siin väga palju kummalisi teemasid teinud.

Sul ei ole jah selle mehega abi vaja, vaid iseendaga. Kui mees sellise asja pärast minema läheb, siis see pole kindlasti mees, keda sul vaja on. Sul on vaja professionaalset psühholoogilist abi, et oma sõltuvussuhtest üle saada ja iseseisvuda. Sellist abi otsida pole mingi häbiasi. Jõudu!

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.10 21:23; 25.10 09:36; 25.10 10:33; 25.10 22:09; 26.10 18:08; 27.10 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, ma juba sain aru, et sa oled vist see inimene, kes siin väga palju kummalisi teemasid teinud.

Sul ei ole jah selle mehega abi vaja, vaid iseendaga. Kui mees sellise asja pärast minema läheb, siis see pole kindlasti mees, keda sul vaja on. Sul on vaja professionaalset psühholoogilist abi, et oma sõltuvussuhtest üle saada ja iseseisvuda. Sellist abi otsida pole mingi häbiasi. Jõudu!

Sõltuvussuhe, ma ei tea kas see oleks óige sõna. Pigem mu lõputu püüdlus perekonda koos hoida, samas lootes teise poole möistmisele. Ma lihtsalt ei suuda vâgisi seda asja veel ette võtta, kuid samas olen igati nõus teistmoodi ju meest puudutama. Kui on nii suur seksi isu, siis seegi ju on suureks abiks? Mind pole peaaegu kunagi puudutatudki. Püüan endast anda, palju hetkel suudan ja ikka saan aina halva kohtlemise osaliseks. Minu jaoks on olnud palju úleelamisi ja ma vajun aina enam niisuguses elus depressiooni. Ma tahaks lihtsalt, et pere oleks sõbralikult koos, aga kui ma tema soovidele ei vasta nii, siis ei juhtu see iial 🙁

Ma soovin, et ta ka minu tundeid ja otsuseid aksepteeriks.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 19:48; 26.10 17:56; 26.10 18:04; 26.10 18:20; 26.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jah, jälle Sina. Kahju kohe Sinust. Tee endale teene ja jäta see siga maha. Ära tagasi võta. Alusta uut elu, käi psühholoogi juures. Sa oled ikka omadega nii puntras, et vajad kiiresti abi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 18:30; 02.11 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Oh jah, jälle Sina. Kahju kohe Sinust. Tee endale teene ja jäta see siga maha. Ära tagasi võta. Alusta uut elu, käi psühholoogi juures. Sa oled ikka omadega nii puntras, et vajad kiiresti abi.

Mina, ikka mina. Tead, eks üheltpoolt ongi siga, aga teiste silmis ei ole mitte. Hinnatud mees on, korralik, heal töökohal, enamike silmis lausa täiuslik(ega me nädalavahetuse napsuringi ei saa ju arvesse võtta, seda teevad paljud). Ega tal pereeluski viga pole, KUI tema soovid on täidetud, loomulikult ma saan aru, et see on ehk isekas?! Aga teistpidi kipun end süüdistama, ehk olengi ikka mina süüdi? Mul on ka vigu,palju. Aga ma ei tee üldjoontes teistele haiget ning ei manipuleeri. Ma olen jah, täiega puntras. Raske on nii, kui ei tea kuidas ja mida mõelda oleks úldse õige.Hetkel on minus mõte, et nâe, oleksin talle ikka vastu tulnud, oleks ju tüli olemata, aga kui ma ei ole valmis, oeh. Ega teiegi siin psühholoogid ei ole, aga kergem on endast välja kirjutada 🙂

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.10 19:48; 26.10 17:56; 26.10 18:04; 26.10 18:20; 26.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa iseennast kõrvalt näeks/loeksid praegu, mõistaksid kohe, et see suhe pole terve ja sina vajad abi. Palun pöördu siin juba väljatoodud kohtadesse abi saamiseks. Nii tüüpiline ennastmaterdav, olematust enesekindlusest õhkav jutt,  kuidas saaksid ikka parem naine olla. Alusta iseendast, ravi end. Kui su lähedane ei soovi sind toetada ja minema kõnnib, siis tegelikult ei lähe sa talle karvavõrdki korda. Sellist inimest pole vajagi enda ellu, tema ei saa sind aidata. Otsi oma enesekindlus enda seest üles (vajadusel psühholoogide või psühhiaatrite abiga) ja astu sirge selja ja selge peaga elus edasi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage aga mis abi need nõustajad teie arvates teemaalgatajale pakkuda suudaksid? Ütlevad talle, et kooselu nimel kannata ära? Et mine arstile ja lase ennast ravida? Et koligu kodust minema lastest eemale? Need nõustajad suudavad ainult passiivseid ja vähetoimivaid lahendusi pakkuda. Meest ennast ei kutsu keegi korrale, et see naise soovidega arvestaks. Nõustajad on tavaliselt naisi süüdistavad.

Mis nõustajatest sa sonid? Psühhiaater pole mingi nõustaja, tee mõisted ikka selgeks enne.

 

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.10 21:23; 25.10 09:36; 25.10 10:33; 25.10 22:09; 26.10 18:08; 27.10 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage aga mis abi need nõustajad teie arvates teemaalgatajale pakkuda suudaksid? Ütlevad talle, et kooselu nimel kannata ära? Et mine arstile ja lase ennast ravida? Et koligu kodust minema lastest eemale? Need nõustajad suudavad ainult passiivseid ja vähetoimivaid lahendusi pakkuda. Meest ennast ei kutsu keegi korrale, et see naise soovidega arvestaks. Nõustajad on tavaliselt naisi süüdistavad.

nõustaja annaks teise vaateinkli elule. Kui naisel on vaimse häire probleem, siis annaks jõudu selega tegeleda ja kui naisel on sita mehe probleem, siis annaks jõudu tolle teema jaoks.
Oled sa üldse käinud nõustaja juures et enesekindlalt siin sellist jura ajad?

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe enam, kuidas teema alguse sai. Vist on kustutatud, aga tahtsin siin kirjutada üle-eelmisele. Ükski psühholoog(haritud) ei ütle abivajajale, et “kooselu nimel kannata ära”. Psühholoog on huvitatud patsiendile parima abi pakkumisest ja see soovitus ei ole ilmselgelt õige. Sellist valet levitada on pahatahtlik, abivajajad loevad ja juba eos eeldavad, et ei saa abi. Kui tõesti selline hirm on kellelgi, siis soovitaksin minna mõne noorema psühholoogi juurde. Siis pole hirmu, et satud mõne vanakooli psühholoogi juurde, kes võiks eeldada, et naise kohus on meest teenida.

Muidugi hea asi on ka paariteraapia, olen ise ka käinud. Teine asi on muidugi kaaslane nõusse rääkida, seal võib esimene suur takistus olla.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage aga mis abi need nõustajad teie arvates teemaalgatajale pakkuda suudaksid? Ütlevad talle, et kooselu nimel kannata ära? Et mine arstile ja lase ennast ravida? Et koligu kodust minema lastest eemale? Need nõustajad suudavad ainult passiivseid ja vähetoimivaid lahendusi pakkuda. Meest ennast ei kutsu keegi korrale, et see naise soovidega arvestaks. Nõustajad on tavaliselt naisi süüdistavad.

Nõustaja ei saagi ju meest korrale kutsuda, sest nõustaja poole ei pöördu ju mitte mees, vaid naine. Ja ta saabki ainult anda soovitusi naisele, sest naine on tema poole pöördunud. Ja ka naine peabki aksepteerima seda, et tema probleemi ei lahenda see, et mõeldakse välja mingi maagiline moodus, kuidas mehe käitumist muuta, vaid muuta saab ja tuleb ikkagi ainult iseenda käitumist. Mis ei tähenda “kannata ära”, vaid võibki tähendada, et on aeg lahku minna ja eludega eraldi hakkama saada.

Või sa kujutad ette, et nõustaja peaks minema neile koju korda lööma? Meest paika panema? Seda ei saa ju mitte keegi teha. Seni kuni mees vägivaldne ei ole, siis meie riigi seaduste järgi on tal iseenesest õigus olla nii tropp kui ta vaid ise soovib. Ja naisel on õigus sellega mitte leppida ja lahkuda.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.10 15:22; 29.10 11:29; 29.10 18:41; 29.10 19:08; 30.10 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nõustaja annaks teise vaateinkli elule. Kui naisel on vaimse häire probleem, siis annaks jõudu selega tegeleda ja kui naisel on sita mehe probleem, siis annaks jõudu tolle teema jaoks. Oled sa üldse käinud nõustaja juures et enesekindlalt siin sellist jura ajad?

See ei ole tõesti naise probleem

Naise probleem on see, et tal on tropp mees. Ta saab kas sellega leppida või lahkuda. Mingi “mõistuse pähe panemine” ei tööta ju, sest mees on igati oma käitumisega väljendanud, et teda ei huvita selle naise heaolu. See ei ole mingi selline olukord, kus keegi rumalusest või mõtlematusest teisele haiget teeb. See on teadlik manipuleerimine, survestamine ja vaimne vägivald. Sellised mehed ei muutu.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.10 15:22; 29.10 11:29; 29.10 18:41; 29.10 19:08; 30.10 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taoliste teemade puhul oleks palju toimivam kui keegi naise tuttavatest, sugulastest, pereliikmetest selle mehega räägiksid ja talle mõistuse pähe paneksid

Kui palju tuttavaid ja sugulasi siis oma intiimelu probleemidesse pühendama peaks, et mehele “mõistus pähe panna”?
See on siiski naise ja mehe vaheline küsimus, mille nad omavahel peavad lahendama. Lähedased saavad aidata ja toetada naist, aga mitte minna tema eest mehega rääkima.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.10 08:35; 25.10 09:21; 26.10 07:32; 29.10 12:49; 29.10 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida on yldse arutada mehega, kes peale katkemist/aborti seksi mitte saades asjad kokku pakib ja lahkub?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 13:11; 29.10 16:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vahekord,masendus