Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vahekord,masendus

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Vahekord,masendus

Postitas:
Kägu

Aga mida on yldse arutada mehega, kes peale katkemist/aborti seksi mitte saades asjad kokku pakib ja lahkub?

Tõesti, sellist peaks veel kogu suguvõsaga koju keelitama

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga mida on yldse arutada mehega, kes peale katkemist/aborti seksi mitte saades asjad kokku pakib ja lahkub?

Tõesti, sellist peaks veel kogu suguvõsaga koju keelitama

😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No kuule. Keegi ei ole meest õigustanud. Aga reaalsus on, et sellisele sitapeale ei saa “mõistust pähe panna”. Ja naine saab kas sellega leppida või minema minna. Istuda ja nutta ja oodata, et lihtsalt niisama paremaks läheb ja mingi ime sünnib võib ka muidugi. Aga see ei vii kuhugi.

Teiste inimeste käitumist ei ole võimalik muuta kui nad ise ei taha muutuda. See mees ilmselgelt ei taha.

Ma olen ise olnud vaimselt vägivaldses suhtes. Mis viis ka ärevushäire ja paanikahoogudeni nagu teemaalgatajal. Ma tean, millest ma räägin, kui ma ütlen et ei aita muu, kui see suhe ära lõpetada.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kuule. Keegi ei ole meest õigustanud. Aga reaalsus on, et sellisele sitapeale ei saa “mõistust pähe panna”.

Niikaua kuni selliste meestega midagi ei tehta, on see pigem ikkagi mehe tegude õigustamine.

See, kui naine sellise mehe maha jätab ja oma eluga edasi läheb, ongi suurim asi, mida sellise mehega teha saab.

Teda ei saa vägisi muuta! Ja ise ta ei muutu!

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teda ei saa vägisi muuta! Ja ise ta ei muutu!

Veider. Ja naine mingu kuhugi spetsialisti juurde ja kuulaku igasugu “kasulikke soovitusi” enda suhtumise muutmise ja kes teab veel milliseid? Aga mees enda suhtumist ei võiks parandada? Mehe suhtumisega on kõik ok????

Jumal küll! Millest sa aru ei saa?

Mitte keegi ei ole öelnud, et mehe suhtumine oleks normaalne. Ongi ebanormaalne.

Aga sellega ei saa teha muud, kui sellise mehe juurest minema minna. Kui see naine jääb sinna ootama, et mees suhtumist muudaks, siis läheb asi ainult hullemaks.

Mehel ei ole probleemi. Temale sobib olla sitapea ja käituda teistega nõmedalt. Probleem on teistel, kellega ta nõmedalt käitub. Seega ei ole tal ka motivatsiooni end muuta.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lallallaaaa, täiega p*tsis värk siis ikka!

Sa oled naine? On ikka kõnemaneer…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Vahekord,masendus