Esileht Pereelu ja suhted Seks peale sünnitust

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Seks peale sünnitust

Postitas:

Sain sünnitusel kolmanda astme rebendid. Arsti kontrollis käidud, kõik paranenud, ilus ja terve. Aga seksida üritada on nii valus. Lahkliha teeb haiget ja tupe ümbrus väljast teeb haiget, õrnalt seestpoolt oli valus, pidime katkestama, sest pisarad olid endal silmas.

Mis aitaks? Kas aeg? Või asendi muutmine?
Ehk on kellelgi oma lugu rääkida mis oleks positiivne. Nii väga tahaks, et voodielu toimiks hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 10:30; 14.09 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju sul sünnitusest aega möödas on?

Aeg, libesti, asendite muutus, erutus, õrn tegutsemine – kõik need on olulised faktorid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed korrad ongi hullem kui süütuse kaotamine, eriti rebenditega-õmblustega. Kasutage libestit, tehke õrnalt ja pärast 2-3 korda on jälle käpas asi. Natuke teistmoodi on ikka, aga võib olla ka parem kui enne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju sul sünnitusest aega möödas on?

Aeg, libesti, asendite muutus, erutus, õrn tegutsemine – kõik need on olulised faktorid.

26ndal saab 2kuud. Asendi muutusele mõtlesin ise ka, libestit ka kasutame, eks peabki tasapisi aega mööda harjutama…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 10:30; 14.09 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anaalseks, oraalseks, rindade vahel, jalataldade vahel, reite vahel. Võimalusi on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 12:36; 15.09 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju sul sünnitusest aega möödas on?

Aeg, libesti, asendite muutus, erutus, õrn tegutsemine – kõik need on olulised faktorid.

26ndal saab 2kuud. Asendi muutusele mõtlesin ise ka, libestit ka kasutame, eks peabki tasapisi aega mööda harjutama…

Oi, sul on ikka nii vähe möödas veel, haavakesed paranevad alles. Seda jah, et kõik lahtine ära paranenud, aga kujutle, et sul on mingil vanal haaval koorik, ei ole ju mugav, kui sinna vastu hõõruda?
Kindlasti läheb paremaks. Kui suur soov on praegu proovida, siis peoga libestit ja hästi tasakesi, vali asendeid, kus ise saad nurka ja tugevust reguleerida.
Meil jäi esimene katsetus üldse katki ja tõesti nutsin peale paari esimest korda, arvates, et kunagi enam ei saa mehega endist lähedust : ) Aga mõne kuu pärast on juba nagu enne või isegi parem.
Pean siiski mainima, et üks teatud poos on siiani (3 aastat esimesest sünnitusest) ebamugav, mis enne oli üks lemmikuid, ebamugavus algaski peale sünnitust. Aga uued ja toredamad poosid on asemele tulnud : )
Meeldivaid voodielamusi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid ka valusad rebendid ühe sünnitusega. Esimesed korrad olid ebamugavad, aga saime hakkama. Kusjuures 4 kuud oli möödas. Enne ma poleks suutnud. Ma mäletan, et proovisin ise näpuga varem, et kas libestiga sõrm läheb sisse. No ei läinud, kõik oli turses vist väga pikalt. Või ei töötanud lihased. Ei tea. Aga normaalseks läks seks alles pikka aega hiljem. Võib-olla aasta.
Andke endale aega. Nutuga pooleks ma küll midagi ei prooviks teha, see mõjuks mulle mentaalselt. Ilmselt muutuks kõik juba idee poolest ebameeldivaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga vähe aega möödas. Ma enne 3 kuud ei proovinudki. Siis oli ka alguses väga, väga ebamugav ja libestit pidi alguses ohtralt panema. No alguses sai tehtud nii 2-5 min korraga, ehk hästi vähe, rohkem venitamiseks. Lõpuks loksus asi ilusasti paika!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii väga tahaks, et voodielu toimiks hästi.

Kas sul endal on seksivajadus suur või on see mehel?

Kui sul endal, siis oota veel paar kuni x kuud, haavad paranevad lõplikult, elad selle aja ilma seksita üle. Pole vaja ju kogu aeg.
Kui su mehel, siis tõeline mees ei taha ammugi oma naisele sealt kohast haiget teha ja eluaegset traumat põhjustada, ootab temagi samuti.
Kui ta asja perspektiivitundega võtab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anaalseks, oraalseks, rindade vahel, jalataldade vahel, reite vahel. Võimalusi on.

Kolmanda astme rebend tähendab rebenemist anuseni (neljas tähendab, et ka osa soolt rebeneb), anaalseks vist ei ole sel juhul suurt mugavam kui vaginaalne.

Liiatigi on veidi küüniline soovitada, et seksi siis teismoodi, ära põhilist osa üldse enam kasutagi. Küllap ta on alternatiivide peale isegi tulnud, aga küsimus oli siiski selles, kuidas normaalne seksuaalelu tagasi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anaalseks, oraalseks, rindade vahel, jalataldade vahel, reite vahel. Võimalusi on.

Kolmanda astme rebend tähendab rebenemist anuseni (neljas tähendab, et ka osa soolt rebeneb), anaalseks vist ei ole sel juhul suurt mugavam kui vaginaalne.

Liiatigi on veidi küüniline soovitada, et seksi siis teismoodi, ära põhilist osa üldse enam kasutagi. Küllap ta on alternatiivide peale isegi tulnud, aga küsimus oli siiski selles, kuidas normaalne seksuaalelu tagasi saada.

Normaalne on suhteline mõiste. Tänapäeva arenenud ühiskonnas võiks iga inimene teada, et seks ega naise suguline rahuldamine ei tähenda ainult vaginaalset penetratsiooni. Ma ei saa ikkagi aru, miks ei sobi sulle ja teistele mu eelmise postituse miinustajatele see, kui teemaalgatajale keelekat tehakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.09 12:36; 15.09 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna ikka aega endale! 2 kuud sünnitusest on ju äsjasünnitanud. Mul oli keiser, ja ikkagi oli seks valus umbes pool aastat. Hormonaalsed muutused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õppige koos selgeks mõiste ja teostus female engorgement – kasvõi massaazivideode kaudu. See on kõige alus. valus on siis kui naine pole erutunud. punkt. peale sünnitust on hirmud suured ja erutumine eriti keeruline. Vaja on kannatlikku meest, palju libestit ja head intiimmassaazi. las mees uurib netist. Tema huvi ju!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid küll kõigest teise astme rebendid, aga naistearst kontrollis ütles, et nii pahasti rebenenud, et seks võib isegi kuni aasta valus olla (siis oli möödas 2 kuud ja polnud veel proovinud). Esimesed korrad oli päris ebamugav, head asendit nagu ei leidnudki. Üritasin ise peal olla, vähemalt alguses, kui juba mul tunne hea, siis vahetasime mehe peale. Tasapisi läks paremaks, aastat kindlasti ei kulunud.

Vahetage poose ja võta ohjad enda kätte, siis sul lihtsam tempot, nurka ja sügavust reguleerida. Ohtralt libestit ka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui seksis on sinu orgasm sama tähtis kui mehe, siis las mees mudib su kliitorit. Polegi penetratsiooni vaja, eriti kui kõik turses. Ei saa aru naistest kes rahuldavad vaid meest ja enda peale ei mõtlegi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Seks peale sünnitust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.