Esileht Beebi ja mitmikud Seks peale sünnitust

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Seks peale sünnitust

Postitas:

Millal jätkasite seksiga peale sünnitust?

Ise olen lugenud, et kehale võiks taastumiseks aega anda 6-8 nädalat. Sooviksin küsida seda ämmaemandalt, kuid riigis valitseva eriolukorra tõttu jääb sünnitusjærgne visiit ära.

Aitäh!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusagil 6 kuud pärast sünnitust proovisime. sigavalus, ei õnnestunud sisenedagi. siis paari kuu pärast jälle – proovisime. Talutavaks muutus alles pärast korrigeerivat oppi.
võta heaks.

Aga kui tupp pole ribadeks, siis pärast lohhiate lõppemist on lubatud – siis pole emakas enam suur lahtine haav. Lohhiad lõppevadki umbes 6ndal nädalal. Imetamisest tingitud tupekuivuse vastu on palju lahendusi.

PS! Ma pidin seda “kasutage libestit” jura kuulama peaaegu aasta, enne kui leidsin kompetentse arsti (Galina Mihhailikova tegi korrigeeriva opi, mind oli tiba valesti kokku õmmeldud).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisime kuskil 2 kuud peale sünnitust. Oli valus, aga mu elukaaslane oli väga mõistev ja võtsime asja aeglaselt. Andsin kohe teada, kui mul on ebamugav.
Soovitan ennast kuulata, arst annab üldjuhul (kui kõik on korras) rohelise tule sünnitusjärgsel kontrollil, aga siiski ennast oleks mõistlikum kuulata. Kui keha pole valmis, alt korruselt on veel mingeid valutorkeid tunda siis mina isiklikult ei soovitaks. Aga kui endal enesetunne hea, siis why not. Tupekuivuse vastu tõesti on palju lahendusi – soovitan enne uurida/soetada, meil näiteks oli alguses vaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes kuu pärast keisrit esimene seks kui lohhiad olid lõppenud. Polnud valus, pisut küll imelik, see vist pigem oma peas kinni, et nagu hirm, et äkki on valus. Orgasmi pole ka saanud, aga see vist ka pigem sellest, et mõtted kuidagi hajali ja kuulad, et ega beebi pole ärganud jms.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. lapsega 10 päeva pärast sünnitust.
2. lapsega nädal pärast sünnitust.
3. lapsega nädal pärast sünnitust.

Olgu öeldud, et ma ei oota ka päevade ajal täielikult viimase pruunika kribala kadumist. Ei ole olnud põletikke ega muid probleeme. Sünnitustel ei saanud lahkliharebendit ega -lõiget. Puhtalt enesetunde küsimus. 6-8 nädalat seksita on samuti enesetunde küsimus. Minule seksita “enesetunne” kahjuks ei istu. Teeb närviliseks.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. lapsega 4 nädalat pärast sünnitust, kergelt ebamugav sisenedes, edasi ok. Oli olnud lõige+ tupeõmblus, need olid ilusasti paranenud, haiget ei teinud.

2. lapsega 3 nädalat pärast sünnitust, täiesti ok, ei olnud üldse ebamugav. Polnud rebendid üldse olnud.

Mõlemad korrad minu initsiatiiv, loomulikult kondoomiga ja enne vahetult pesemas käies. Mul on selle aja peale mõlemal korral olnud nähtavad lohhiad läbi (st ainult kollakat-valget tulnud).

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 10:50; 03.04 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 kuud võiks vähemalt oodata, siis on ju tavaliselt ka sünnitusjärgsed visiidid. 3 nädalat vms poleks küll ette kujutanud, endal oli suht jube see olukord siis veel. Ise ootasin 4 kuud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 kuud võiks vähemalt oodata, siis on ju tavaliselt ka sünnitusjärgsed visiidid. 3 nädalat vms poleks küll ette kujutanud, endal oli suht jube see olukord siis veel. Ise ootasin 4 kuud.

Kas seal on mingi põhjus, miks peaks ootama, kui rebendeid pole/need on paranenud, kasutatakse kondoomi ja mõlemad osapooled soovivad? Minuteada rõhutatakse igal pool just seda, et tuleb järgida enesetunnet ning ainuke nn tingimus on see, et kui enne kontrolli, siis kondoomiga (rasestumisoht/bakterite tuppe/emakasse pääsemise oht).

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 10:50; 03.04 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie seksisime 7 nädalat peale sünnitust ja kondoomiga. Algul oli natukene valus ja harjumatu, aga ei olnud midagi hullu. Minu meelest ülemõtlemine on hullem, kui seks ise. 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke jäi puudu kahest kuust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks nädalat peale sünnitust. Esimesed korrad oli veidi valus ja ebameeldiv. Kasutasime libestit ja kondoomi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me seksisime esimest korda peale lapse sündi 22 paeva hiljem 😀
Mul oli erakorraline keiser, seega tutt oli korras ja veritsus lõppes ca nadalaga juba 🙂
Ma olin muidugi ise valmis ja isuga juba u 5.päeval, aga me olime siis veel haiglas.
Olin 100% valmis, ei olnud valus ega kuiv vms. Ettevaatlikumad olime lihtsalt. Pluss see boonuseks, et segavat kõhtu polnud. Päris tihti laps peksis kõhus kui me asjatasime ????

Ps! Kindlasti kasutada kondoomi!!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilma kondoomita seksimiseks peab veritsus olema lõppenud ja arstikontroll tehtud. MInu puhul u. 1,5 kuud pärast sünnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alles 4 kuud hiljem. Mul tekkis vaimne hirm seksi vastu. Kartsin, et on valus. Meie hakkasime tasa ja targu, ei kujuta ettegi, et oleks juba nädal peale sünnitust seksima kukkunud. Õnneks on mul mõistev mees ja toetas mind igati, ei käinud peale ega sundinud. Umbes 6 kuud peale sünnitust kadus tupekuivus ja seks muutus jälle heaks (libestiga ei olnud ikkagi päris see)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda 2,5 kuud pärast lapse sündi ja kuigi mul oli keiser ja “alumine korrus” jäi täiesti terveks, oli ikkagi valus. Esimesed paar korda oli valus, kasutasime libestit ka, ilma poleks saanudki, tupp oli nii kuiv. Ise nautisin seda üsna vähe, olin täiesti magamata ja kurnatud, laps oli väga kehv magaja terve esimese aasta. Rinnad muutusid minu peas täiesti titetsooniks, natuke katsumist oli okei, aga nibude puhul igasugune puudutus ebameeldiv ja tõi kohe lapse meelde, mis intiimsema meeleoluga üldse kokku ei sobinud.. Mees oli kannatlik ja toetav, aga päriselt nautima hakkasin alles siis kui rinnaga toitmise lõpetasin (piim sai otsa) lapse kümnendal elukuul.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda 2,5 kuud pärast lapse sündi ja kuigi mul oli keiser ja “alumine korrus” jäi täiesti terveks, oli ikkagi valus. Esimesed paar korda oli valus, kasutasime libestit ka, ilma poleks saanudki, tupp oli nii kuiv. Ise nautisin seda üsna vähe, olin täiesti magamata ja kurnatud, laps oli väga kehv magaja terve esimese aasta. Rinnad muutusid minu peas täiesti titetsooniks, natuke katsumist oli okei, aga nibude puhul igasugune puudutus ebameeldiv ja tõi kohe lapse meelde, mis intiimsema meeleoluga üldse kokku ei sobinud.. Mees oli kannatlik ja toetav, aga päriselt nautima hakkasin alles siis kui rinnaga toitmise lõpetasin (piim sai otsa) lapse kümnendal elukuul.

Siin umbes sama – esimesed 3-4kuud oli laps koolikuvaludes. Mõte seksile täiesti 0. Magamata ööd, rahulolematus raseduse ja sünnitusjärgse kehaga.
Õnneks ka mees arusaaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Beebi ja mitmikud Seks peale sünnitust