Esileht Ilu ja tervis Seks/põiepidamatus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Seks/põiepidamatus

Postitas:
Kägu

Ma ei tea kuhu alateemana seda panna, otsustasin ikkagi tervise alla panna.

Peale sünnitust( hetkel sünnitusest möödas 3.5 a) on peaaegu alati seki ajal, oleneb poosist muidugi, selline põiepidamatus, ei oska seda kirjeldada. Käid nagu enne vahekorda vetsus ära, aga ikka nn uriini lekib ja kusjuures täiesti nii, et ma seda ise ei tunnegi.

Ostsin isegi selle kalli imevidin Viibriku. Aga olgem ausad, sellest pole mingit tolku olnud. Kas kellelgi veel peale minu selline probleem? Enne sünnitust sellist asja polnud.

See on nii häiriv. Kuidas sellisest asjast lahti saada. Olen lugenud et on ka opp, aga seda tehakse neile kes enam sünnitada ei soovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehena leian et uriin seksi ajal ei ole üldse häiriv.Pealegi paljudele meestele meeldib “kuldne vihm”, see lisab seksile vürtsi.Oluline et ei toimu voodi märgamist öösel magamise ajal.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaagnapõhjalihaste harjutused ehk on abiks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võhikust mehed arvavad, et see on nende imepärane panus, naine saab imelisi  purskavaid g-orgasme. Tutkit, Fedja otseselt on tegemist allakusemisega lõtvunud lihaste pärast.

Tegelikult on see naise tervise probleem ja peaks arsti juurde pöörduma taolise murega.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kuhu alateemana seda panna, otsustasin ikkagi tervise alla panna.

Peale sünnitust( hetkel sünnitusest möödas 3.5 a) on peaaegu alati seki ajal, oleneb poosist muidugi, selline põiepidamatus, ei oska seda kirjeldada. Käid nagu enne vahekorda vetsus ära, aga ikka nn uriini lekib ja kusjuures täiesti nii, et ma seda ise ei tunnegi.

Ostsin isegi selle kalli imevidin Viibriku. Aga olgem ausad, sellest pole mingit tolku olnud. Kas kellelgi veel peale minu selline probleem? Enne sünnitust sellist asja polnud.

See on nii häiriv. Kuidas sellisest asjast lahti saada. Olen lugenud et on ka opp, aga seda tehakse neile kes enam sünnitada ei soovi.

Mina tegin lõpuks opi, panin põietoe. Elukvaliteet paranes kõvasti. Olen ülirahul. Saan jälle batuudil hüpata näiteks :). Aga seda soovitatakse jah naistele, kes enam sünnitada ei soovi.  Minu teada peaks olema ka mingi teine opp, mida saavad teha naised, kes tahavad veel sünnitada. Soovitan uurida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Seks/põiepidamatus