Esileht Pereelu ja suhted seks purjus peaga

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: seks purjus peaga

Postitas:

Kas teile meeldib seksida, kui olete purjus? Kas purjus olemine suurendab või vähendab seksisoovi?

Kas purjus peaga olete teinud nö rumalusi, näiteks lähenemiskatseid mehe asemel sõbrannale vms. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on teinekord väike svips mõnus ja lõõgastav, küll aga ei ole ma kunagi nii purjus, et ei saaks aru, kellega voodisse ronin. Jeerum, ongi selliseid inimesi olemas, et tegelikult on täieõiguslik hetero, aga vindisena hakkab sõbrannat nillima või?
Ise olen täielik bi ja seksist naisega ei ütle kunagi ära. Alkohol pole oluline. Aga noh, 18-aastastel käib vist asi teisiti. Kuigi kui ikka täiesti koomajoomas olla, siis nautida üldse jõuab või? Ära ei vaju enne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kaob purjus peaga huvi seksi vastu täielikult ära. Ei huvita enam naised ja loomulikult ka mehed mitte. Ma tunnen ka mõnda meest, kes purjus peaga kohe eriti kiima lähevad aga suurem osa siiski jäävad oma tavalise käitumismustri juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma mehe puhul olen täheldanud, et isu võib ju suurem olla, aga riistavara ei mängi enam kaasa – erektsioon jääb nõrgaks ja kasinaks.
Endal pole mul purjus peaga eriti üldse soovi seksida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike vine on mõnus. Samuti suureneb mu mehel peomeeleolus seksisoov ja sooritus on pikem ning kvaliteetsem. Mulle meeldib ka tema suust tulev väike alkolõhn, sest ta joob õnneks nii harva. Mina samuti 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksiisu suureneb tõesti oluliselt, aga kas see seks ka hea või parem on, ei oska öelda. Ilmselt mitte, muidu mäletaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksimine purjus peaga on minu jaoks täiesti mõttetu. Ma ei jõua kuskile, lihtsalt ei suuda keskenduda ja kõik. Vastik on ka siis, kui partner on purjus. Mu eksmees muutus eriliselt seksimaiaks kui oli joonud ja no see oli ikka kohutav nühkimine. Ta ei saanud enam aru, kui mulle juba haiget teeb ja megakaua võttis aega, et lõpetada. Vastik.

Minu jaoks on klaas veini viimane piir, millega veel suudan seksi päriselt nautida.

N41.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb joobe tasemest. väga purjus peaga ei tule nagunii miskit välja. ühe korra on joobe seisundis süda pahaks läinud ja jäigi asi katki:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole kunagi nii purjus olnud, paarist veiniklaasist mul seksiisu ära ei kao. Mees mul jääb üleliia alkoholi manustades magama või siis on nii unine, et seksist ei saaa juttugi olla. veidike alkoholi aga mõjub talle pigem hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar klaasi ei tee midagi, aga purjus olles ei suuda orgasmi saada, lihtsalt mingi hetk kaob isu täitsa ära. Praegu muidugi enam nii palju ei joo ka, aga kui noor ja loll olin, siis sai ikka aeg-ajalt alkoga liialdatud. Loomulikult tegin lollusi ka. Sel ajal oli ka juhusuhteid rohkem, ilmselt ei olnud asi ka ainult alkoholis, vaid lisaks ka sarvede mahajooksmises. Naisega olen ka proovinud, aga jälle, alkohol polnud süüdi, pigem mu enda uudishimu. Täitsa kaine peaga katsetasin.

Naine, 40.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted seks purjus peaga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.