Esileht Rasestumine ja lapse ootamine seks raseduse ajal?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: seks raseduse ajal?

Postitas:

Olen esmarase, hetkel 9 nädal käimas. Küsimus on seksi kohta. Kas on ohutu seksida? Hirm on niis suur, et seks teeb halba rasedusele. On olnud ka 1 katkemine enne, lugesin, et kui olnud ei soovitata. Kuidas teie kogemused? Eriti need, kellel eelnevalt katkemisi olnud, kas julgete uue rasedusega seksida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimene rasedus katkes peale seksimist, pole kindel, et just sellepärast, aga hirm tekkis sellest küll. Teise rasedusega ei julgenud alguses seksida ja hiljem vist ainult mõne korra sai seksitud, kuna olin hädas toonustega ja sain koguaeg rohtusid. Kõik läks õnnelikult. Nüüd on kolmas rasedus, mõned korrad jällegi ainult seksitud ja siiani kulgeb kõik kenasti.

Eks sa pead ise otsustama ja oma riske hindama, mina soovitaks igatahes oodata. Läheduse jagamiseks on ju ka muid mooduseid:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksikeelust räägib kindlasti Su arst kui oled nn riskirühmas. Kui oled arsti juures käinud, ta on Su üle vaadanud ja pole öelnud, et ei tohi, siis rahulikult ikka võib. Mingeid ekstreemsusi muidugi ei maksa ette võtta rasedana – seda ka kui ei ole katkenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mitu peetumist olnud enne ja seksime küll pidevalt. Kui oleks katkemisoht, siis vast ei tohiks. Seks on kuiduagi eriti meeldivaks muutunud raseduse ajal. Orgasmi ma ei julge küll saada, kuigi sooviks väga ja hoian ennast hambad risti tagasi. Arstile alles paari nädala pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ei ole riskirase, siis andke minna!
Kõik, mis teeb ema rõõmsaks, teeb ka tita rõõmsaks.

Mulle on väitnud niimoodi 2 ämmakat, kellelt küsinud olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine seks raseduse ajal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.