Esileht Pereelu ja suhted Seks valguse käes ?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Seks valguse käes ?

Postitas:

Niisama naljategijatel pole mõtet risustada antud teemat !
Teema selline et olen ennen ma sekinud nii enam vähem valges…aga eile õhtul diivanil olles viis üks asi teiseni ja siis tuli see hetk et ma automaatselt lippasin laevalgust ära võtma.
Tuba oli suht valge,sest rulood ees polnud ja tänavalagus andis paraja valguse minu meelest.
Mees solvus selle peale et miks ei sobi valguse käes seksida.?? Loomulikult ei meeldi mulle kuna mu enesekindlus on kadunud natuke,sest ta on hakanud tegema imelikke märkusi mu kõhu kohta a la sixpäkk jne…kuidas ma saan siis seksida ??
Ja siis mina ei öelnud selle peale midagi,peale selle et mulle ei meeldi lausvalguse käes seksida.Siis hakkas ütlema et no nii muutub seks igavaks ?? No halloooo-mina olen nüüd süüdi we et ta mulle nõmedaid komme loobib mu kõhu kohta…kõht on enamvähem ok,ei kurda…aga kui see tuleb tema suust siis hakkab halb.
Kuidas teie neid olukordi lahendate? Loomulikult mulle meeldib valguse käes seksida,aga kui sellised kommid käivad minu pihta siis ei saagi enam tahta valguse käes olla !!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.04 15:17; 04.04 11:27; 04.04 12:16; 05.04 08:07; 05.04 08:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem ju irisevas mehes, mitte valguses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sixpäkk onju pigem kompliment kui solvang. Onepäkk oleks küll törts jama 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa peaksid aus olema. Kui sulle sellised kommentaarid ei meeldi ja teevad haiget, siis ütle talle seda, mitte ära ütle, et lausvalgus ei meeldi. See ei ole ju tõsi. Muide – üks hea nipp voltide ja muu säärase vastu on punane soe valgus;-)

Paljude meeste üks vajadusi on välimuselt kena partner. Igalühel on OMA maitse ja kui sa tead, mis sinu mehele meeldib, siis on ehk sul ka kergem enda eest hoolitseda, et ei tekiks neid kõhuvolte, mis mehele võib-olla ei meeldi.

Sinu mees muidugi ei oska oma muret jälle sinuni normaalselt tuua, ilma et ta haiget teeks. SELLE pead sa temani viima, kuidas on OK seda teemat käsitleda, MISSUGUNE ütlemine ei tee haiget jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju sa siis oled ilus ja ahvatlev, kui ta sinuga valges toas seksida tahab 😉 aga sellised kommentaarid sinu k6hu kohta ei k6lba küll kuskile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa häbened ennast, siis on probleem sinus eneses. Mitte mehes, temale sa lihtsalt meeldisid. Sul on kompleksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed ei mõtle sellele, et kui naine selili on, siis paistab laelamp silma ;).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui sa häbened ennast, siis on probleem sinus eneses. Mitte mehes, temale sa lihtsalt meeldisid. Sul on kompleksid.[/tsitaat]
sul endal on kompleksid. kui mees teeb märkusi (kasvõi naljatades) naise välimuse kohta, siis see esiteks ei ole kena ja teiseks ei taha tõesti näidata suures valguses oma kehaosa, mille kohta märkusi tehakse. aga teemalgataja peaks muidugi mehele selgitama, et kui ta tema välimust kommenteerib, siis toob see endaga kaasa selle, et valgus enam ei põle. simpel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 21:47; 04.04 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mehed ei mõtle sellele, et kui naine selili on, siis paistab laelamp silma ;).[/tsitaat]

Täpselt! Seda ma tahtsin kirjutada ja oma mehele olen ka selgeks teinud. Kusjuures muu valgus on ok, olgu kui valge tahes. Aga ausalt – no silma paistab ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

asi laelambis jah, täpselt silmaauku paistab, silmad on ju pärani lahti, mitte kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sixpack kõhu kohta öelduna on ju kompliment?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kõht on pehmeke, siis ju ei ole kompliment:). see on nagu lühikese mehe kohta öelda, et no tere, kraana :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 21:47; 04.04 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm. Mehed on väga erinevad. Minul on väga sile kõht aga kui külje peal lamades seksida,mees seljataga siis vajub nagu natuke , oleks nagu paks. Minu mees läheb katsudes täitsa hulluks selle peale.Olen kogu aeg sale ja kõhna olnud, nüüd olen 5-6 kg juurde võtnud ja ma väga rõõmustan selle üle. Praegu kaalun 66 kg, enne olin 58.Olen suht pikk ja see kaal sobib mulle.Minu mehele meeldib naiselik pehmus aga mitte paksud naised.Leian, et kui teineteisel on midagi kaaslase kohta öelda, tulebki seda teha aga viisakalt ja nii, et teine ei solvuks ega tal ei tekiks komplekse.Ja laelamp poel siinmingi vabandus – paistab silma??? Ainult selili lamategi we…booring ju! Rohkem fantaasiat ja laelamp ei sega enam!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hm. Mehed on väga erinevad. Minul on väga sile kõht aga kui külje peal lamades seksida,mees seljataga siis vajub nagu natuke , oleks nagu paks. Minu mees läheb katsudes täitsa hulluks selle peale.Olen kogu aeg sale ja kõhna olnud, nüüd olen 5-6 kg juurde võtnud ja ma väga rõõmustan selle üle. Praegu kaalun 66 kg, enne olin 58.Olen suht pikk ja see kaal sobib mulle.Minu mehele meeldib naiselik pehmus aga mitte paksud naised.Leian, et kui teineteisel on midagi kaaslase kohta öelda, tulebki seda teha aga viisakalt ja nii, et teine ei solvuks ega tal ei tekiks komplekse.Ja laelamp poel siinmingi vabandus – paistab silma??? Ainult selili lamategi we…booring ju! Rohkem fantaasiat ja laelamp ei sega enam![/tsitaat]

Ei ,mina ei ole selili..mees on hetkel,sest tal käsi haige….aga seks meil ei ole vaid ühe poosiga..ei ole nagu \”booring\” …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mehed ei mõtle sellele, et kui naine selili on, siis paistab laelamp silma ;).[/tsitaat]Kas sulle siis ei tõmbagi mees enne seksi kotti pähe?
Mulle küll tõmbab, ta ütleb et ei saa seksida kui peab mu nägu vaatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hm. Mehed on väga erinevad. Minul on väga sile kõht aga kui külje peal lamades seksida,mees seljataga siis vajub nagu natuke , oleks nagu paks. Minu mees läheb katsudes täitsa hulluks selle peale.Olen kogu aeg sale ja kõhna olnud, nüüd olen 5-6 kg juurde võtnud ja ma väga rõõmustan selle üle. Praegu kaalun 66 kg, enne olin 58.Olen suht pikk ja see kaal sobib mulle.Minu mehele meeldib naiselik pehmus aga mitte paksud naised.Leian, et kui teineteisel on midagi kaaslase kohta öelda, tulebki seda teha aga viisakalt ja nii, et teine ei solvuks ega tal ei tekiks komplekse.Ja laelamp poel siinmingi vabandus – paistab silma??? Ainult selili lamategi we…booring ju! Rohkem fantaasiat ja laelamp ei sega enam![/tsitaat]
Ei,me ei lama ainult selili,hetkel pigem mees selili sest tal käsi haige…ja seks meil igav küll ei ole,tema arvab et nii võib seks muutuda igavaks kui lausvalgust ei ole vahelduseks !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.04 15:17; 04.04 11:27; 04.04 12:16; 05.04 08:07; 05.04 08:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestele meeldib vaadata ja sinu mehele meeldib sind vaadata. Vot siis ole mures, kui enne seksimist mees teatab, et pane tuli kustu, sest sind nähes vajub ära! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meestele meeldib vaadata ja sinu mehele meeldib sind vaadata. Vot siis ole mures, kui enne seksimist mees teatab, et pane tuli kustu, sest sind nähes vajub ära! :-)[/tsitaat]

Mees ei ole kunagi palunud tuld ära võtta,ja ei ole mina ka ennem suurt numbrit teinud tulest…aga nüüd mingi nõme komm rikkus natuke tuju…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.04 15:17; 04.04 11:27; 04.04 12:16; 05.04 08:07; 05.04 08:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks vist kohe mehele öelnud, et solvusin selle pärast, et sina mind eelnevalt solvasid. Kas te siis oamvahel ei räägi asjadest, tunnetest? Kui keegi teineteisele midagi halvasti ütleb, olete vait?

Teedki mehele selgeks, et ta muudaks oma suhtumist ja oleks natuke mõistvam, ehk saaks kunagi selle tuleasja ka korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teinekord ütle kohe selge sõnaga, kui leiad miski solvava olevat. Mees pole hiromant, et su mõtteid tema \”naljade\” kohta teab.
Saate selle kõhu- ja üldse välimuseasja korda.

Praegu pole asi valgushulgas, vaid su enesekindluses, mida mees kõigutanud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, aga seksisite siis ikkagi v mitte??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii ütledki mehele: \”ma kustutan tule ära, et mu kõht su ilumeelt ei riivaks\”
kui ta sellest aru ei saa, pead mõtlema, kas nii rumala mehega üldse tasub koos elada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänavavalgustus paistis sisse ja rulood ees ei olnud? Aga publikut ikka oli või? Kui laevalgustus ära kustutada, siis publik ei näe ju midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

päris pimedas seksimise ajal võib ju ükskõik keda endale voodisse mõelda?

kui kole partner on, siis jah..aitab väljalõige naisteajakirjast või siis jääb üle vaid põrutada kottpimedas. vaadake vaid, et üksteisel silmi siniseks ei tao.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tänavavalgustus paistis sisse ja rulood ees ei olnud? Aga publikut ikka oli või? Kui laevalgustus ära kustutada, siis publik ei näe ju midagi.[/tsitaat]

Ma elan viimasel korrusel õnneks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.04 15:17; 04.04 11:27; 04.04 12:16; 05.04 08:07; 05.04 08:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oot, aga seksisite siis ikkagi v mitte??
[/tsitaat]

Jah,aga minu algatusel,sest mees oli solvunud…aga no see solvumine läks kiirelt üle 🙂 ,kuid seks toimus siiski magamistoas mitte minu loodetud diivanil.. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.04 15:17; 04.04 11:27; 04.04 12:16; 05.04 08:07; 05.04 08:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru, kuidas saab oma isiklikku meest häbeneda?
Mulle meeldib just valges seksida. Tahan, et mees näeks iga mu kehavõlu täies hiilguses. Tahan, et ta näeks mu nägu, mu emotsioone, mõnu. See on meie mõlema jaoks nii seksikas ja erutav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 00:21; 10.04 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no jah, kui nagu tuli põleb ja mehel sinuga seksides lonti vajub siis oleks jah põhjust muretseda aga antud hetkel on viga küll sinu enda enesekindluses. Ära vahi liiga palju neid ”tuunitud” modelle.. Ükski naine ei ole ideaalne. Minul endal on kohutavad venitusarmid rasedusest ja eelistaksin ka mahedamat valgust sest muidu paistab mu kõht välja nagu mingi 70a vanaproual. kuigi olen alles 24a. 😀 Aga samas ma mõtlen jälle seda et mees näeb ju mind naguinii koguaeg sellisena, kuskil spas või kui dushi all käin siis meeldib talle piilumas käia..:D nii et probleem on ikkagi minu mõtlemises, ja kui koguaeg mõtelda milline ma nüüd välja näen siis ei saagi ju seksi nautida. Su mehele kindlasti meeldiks kui oleksid enesekindlam, mõjuks ka seksile hästi 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 15:21; 10.04 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no jah, kui nagu tuli põleb ja mehel sinuga seksides lonti vajub siis oleks jah põhjust muretseda aga antud hetkel on viga küll sinu enda enesekindluses. Ära vahi liiga palju neid ”tuunitud” modelle.. Ükski naine ei ole ideaalne. Minul endal on kohutavad venitusarmid rasedusest ja eelistaksin ka mahedamat valgust sest muidu paistab mu kõht välja nagu mingi 70a vanaproual. kuigi olen alles 24a. 😀 Aga samas ma mõtlen jälle seda et mees näeb ju mind naguinii koguaeg sellisena, kuskil spas või kui dushi all käin siis meeldib talle piilumas käia..:D nii et probleem on ikkagi minu mõtlemises, ja kui koguaeg mõtelda milline ma nüüd välja näen siis ei saagi ju seksi nautida. Su mehele kindlasti meeldiks kui oleksid enesekindlam, mõjuks ka seksile hästi ;)[/tsitaat]Vaene mees, kes peab oma naist saunas või SPAs piilumas käima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 00:21; 10.04 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Vaene mees, kes peab oma naist saunas või SPAs piilumas käima.[/tsitaat]

Miks ta vaene on ei tea? :D:D said ikka suht valesti vist aru, mul lihtsalt need korrad väga meeldivad ja tulid kohe esimesena meelde, kuna ta teeb seda väga kavala ilmega ja pool naljaga (piilumist), ega see ei tähenda, et need ainukesed korrad oleksid kui ta mind paljalt näeb, me mõlemad magame ka alasti, ning ei väldi teineteist, kui seda silmas pead. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 15:21; 10.04 20:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Seks valguse käes ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.