Esileht Pereelu ja suhted Seksfantaasiad

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Seksfantaasiad

Postitas:

Minu sekspartner teatas mulle täna, et ta tahaks mind vägistada. Ma küsisin,et kuidas siis ta seda ette kujutaks ja vastuseks oli, et lihtsalt maakeeli öelduna kepiks mind ropult läbi, tagumikulaksud, anaal, seoks kinni, lööks näkku jne. Ma ei osanud aa-d ega ee-d öelda, kuidas teie reageeriks sellise mõtteavalduse peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 22:19; 28.06 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

anaal ja näopeks on liiast, muu on lihtsalt kiiks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks siis kirjelda talle selgelt, mida sina kavatsed temaga teha. A-la kinnisiduda ja abivahenditega kõik augud täis toppida 🙂 lisaks muud kolkimisvahendid. Kirjelda seda kohe pikalt ja peensusteni 🙂 Ja alustama peaks siis naine 🙂 Kui mees nõus on, siis näitaks kus uks on. Sellise mehega pole midagi teha, sest vägivald endale ei istu. Kui mehel vähegi sisu on, siis vaevalt ta tahab enda räiget kohtlemist naise poolt. Ja kui tema ei taha, miks naine peaks tahtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on sadist äkki? Kas tavaline seks ka teda erutab, näiteks õrnad hellitused jms.? Kui ei siis kuna Sa ilmselt masohhist pole, siis jäta see mees sinnapaika- las otsib endale sobivama partneri.
Mul endal on ka olnud selline vägistamisfantaasia, aga näkku löömine tundub ikka liiga räige. Oleme mehega proovinud kinni sidumist, pepulakse ja anaali ka (seda viimast ainult minu lubava märguande peale). Mu mees oli ikka üsna hell ja ettevaatlik- täitsa OK oli ja vürtsitas seksi ;).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 00:25; 28.06 00:31; 28.06 01:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga las seletab täpsemalt kuidas ta seda ette kujutab, siis saad aimu kas ongi sadist või lihtsalt tahab natuke fantaasial lennata lasta. Mingil pooltuttaval ma end küll kinni siduda ei laseks, vaid ikka ainult mehel keda juba piisavalt tunnen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 00:25; 28.06 00:31; 28.06 01:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peksu ma ei kannataks kuid mullegi meeldiks selline seks korra järgi proovida. Mitte räiget vägistamist ei mõtle ma vaid sellist natuke jõulisemat seksi tahaks küll kogeda kuid pole veel julgenud kellegile oma fantaasiat avaldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Peksu ma ei kannataks kuid mullegi meeldiks selline seks korra järgi proovida. Mitte räiget vägistamist ei mõtle ma vaid sellist natuke jõulisemat seksi tahaks küll kogeda kuid pole veel julgenud kellegile oma fantaasiat avaldada.[/tsitaat]

No kogu siis julgust natuke veel. Meestele selline asi läheb igaljuhul peale kui naine midagi teistmoodi tahab proovida. Selline veidi \”dirty\” seks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 00:25; 28.06 00:31; 28.06 01:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Iseenesest mulle meeldib selline raju seks ja meil ta ongi hoogne ja väheke agressiivne, aga ma arvan, et ta ei tajuks piire, seda, et kust \”natuke vägistamise moodi seks\” läheks üle konkreetseks vägistamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 22:19; 28.06 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjeldan oma fantaasiat, kindlasti kõlab see naljakalt. Nagu kunagi aastaid tagasi oli õllesummeril selline teenus – katsu tisse ehk neiu seisis kuskil seina taga, 2 auku seinas ja katsuti rindu. Siis minu fantaasia oleks keelekas.:) Ainult vastav kehaosa kuskilt väljas ja mehi-soovijaid kindlasti jätkuks:) Tüdrukuid võiks olla rohkem, võib-olla ringikujuliselt, nagu suures tühjas puutüves umbes:P
Kujutan ette, et kui ühel ja teisel pool tegevus käib, aga sinul näiteks parajasti \”klienti\” pole võib erutus nii suureks minna, et teed endale kähku näpuga ära. mmm.:) Võiks olla ka päris orgasmomeeter, mis erutust mõõdab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teemaalgataja mees on natuke jah liiga äärmuslik variant, aga eks meil kõigil ole mingeid kiikse. Selle viimase kommenteerija fantaasia oli päris lahe:)

Ma olen ise mõelnud, et kunagi ära proovida olla mitme mehega korraga. Abikaasale olen ka seda maininud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kirjeldan oma fantaasiat, kindlasti kõlab see naljakalt. Nagu kunagi aastaid tagasi oli õllesummeril selline teenus – katsu tisse ehk neiu seisis kuskil seina taga, 2 auku seinas ja katsuti rindu. Siis minu fantaasia oleks keelekas.:) Ainult vastav kehaosa kuskilt väljas ja mehi-soovijaid kindlasti jätkuks:) Tüdrukuid võiks olla rohkem, võib-olla ringikujuliselt, nagu suures tühjas puutüves umbes:P
Kujutan ette, et kui ühel ja teisel pool tegevus käib, aga sinul näiteks parajasti \”klienti\” pole võib erutus nii suureks minna, et teed endale kähku näpuga ära. mmm.:) Võiks olla ka päris orgasmomeeter, mis erutust mõõdab. [/tsitaat]

Issand kui naljakas :DDD

Kuigi ega ma päris täpselt aru ei saanud, kas tühjas puutüves on peidus mehed, nokud aukudest väljas, või naised, tagumik august paistmas… ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 09:29; 04.07 10:25; 04.07 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle tegi mees sellise ettepaneku. esimene kord sidus silmad kinni ja hoidis seksimise ajal käsi kinni, teine kord võttis juba käerauad kasutusele. nüüd oleme kasutanud ka jalgade kinnisidumist, vibraatorit, piitsa jne. mulle sellised S/M mängud meeldivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan ka, et vöiks rahulikumalt alustada, näiteks käte sidumisega ja kui mölemale sobib, siis lisada sinna erinevaid maitseaineid. Kindlasti leppige kokku mingi märksöna, mis tähendab, et siit läheb piir. Enam ei tohi. Aga loomulikult peab selliste asjadega kaasnema usaldus, mida sul ilmselt pole?
Mehe seisukohast vöttes, kui olete juba pikka aega koos olnud, siis vöttis tal ka kindlasti omajagu julgust, et sulle oma fantaasiast rääkida. Seega ma ikka kohe ilma mötlemata seda maha ei teeks. Endal oleks ikka ilgelt kehva tunne, kui räägiks näiteks oma mehele seda keelekafantaasiat ja see su välja naeraks, vöi küsiks, et kas oled hull vöi?
Fantaasiad on täiesti normaalsed asjad ja eriti tore on, kui saab neid oma partneriga jagada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näkku kõvasti lüüa ei lubaks, aga kõik muu on mu oma fantaasia. Aga ma olengi selliste sub-i kalduvustega. Selline mäng on võimalik üksnes inimesega, keda tõesti usaldad. Oma kasutusjuhendi (mida võib ja mida mitte teha) võid ju ka kirja panna, kui otsutad seda fantaasiat proovida. Nö. salasõna on mõtkas üksnes juhul, kui kogu aeg rääkida saad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu fantaasia jällegi on mees kes mind pahategude eest karistaks ja n.ö. perekonna pea oleks. A la \”Naine! Nii ei käituta!\” ja tõmbaks mu üle põlve ja annaks oma suure käega paar kõvemat laksu…või noh nii kaua kuni ma oma viga tunnistan. Ja voodis meeldib ka kui mees asja juhib- hoiab käsi kinni jne. SM teema ei meeldi- sidumine ja valu pole minu jaoks. Pigem ma tahan tunda, et keegi hoolitseb minu eest, tunda end nagu naine.

Ise siiani pole sellist meest leidnud ja üldiselt olen ise väga dominantne, sest muud ei jää üle. Aga tahaks kellegi peale toetuda ja olla õrn, haavatav ja kõiki neid asju mis teevad naisest naise.

Mis teemaalgataja juttu puutub, siis olen teiste vastajatega nõus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu fantaasia jällegi on mees kes mind pahategude eest karistaks ja n.ö. perekonna pea oleks. A la \”Naine! Nii ei käituta!\” ja tõmbaks mu üle põlve ja annaks oma suure käega paar kõvemat laksu…või noh nii kaua kuni ma oma viga tunnistan. Ja voodis meeldib ka kui mees asja juhib- hoiab käsi kinni jne. SM teema ei meeldi- sidumine ja valu pole minu jaoks. Pigem ma tahan tunda, et keegi hoolitseb minu eest, tunda end nagu naine.

Ise siiani pole sellist meest leidnud ja üldiselt olen ise väga dominantne, sest muud ei jää üle. Aga tahaks kellegi peale toetuda ja olla õrn, haavatav ja kõiki neid asju mis teevad naisest naise.

Mis teemaalgataja juttu puutub, siis olen teiste vastajatega nõus. [/tsitaat]

nagu minu kirjutatud … Tegelt leidsingi endale sellise partneri, kellele oma fantaasiast rääkisin ja kellega vahel selliseid \”paha tüdruku karistamise\” mänge mängima. Väga erutav on 🙂 See on heaks vahelduseks tavapärasele õrnale ja/või kirglikule eelmängule.

Olen ka selline naine, kes on õrn, haavatav, vajab enda kõrvale tugevat (vaimselt) ja enesekindlat meest, kelle poolt ma tunneksin kui väga mind armastatakse ja jumaldatakse. Mehe juures võlub mind just selline tõeliselt mehelik-hooliv-kaitsev-usaldusväärne-turvaline-sõbralik-aktiivne olek.

Voodis on meil kõik ok, kahjuks aga päriselus jääb sellest hoolitsusest ja kaitsest puudu, ta pole lihtsalt sellist tüüpi TÕELINE mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 09:29; 04.07 10:25; 04.07 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu sekspartner teatas mulle täna, et ta tahaks mind vägistada. Ma küsisin,et kuidas siis ta seda ette kujutaks ja vastuseks oli, et lihtsalt maakeeli öelduna kepiks mind ropult läbi, tagumikulaksud, anaal, seoks kinni, lööks näkku jne. Ma ei osanud aa-d ega ee-d öelda, kuidas teie reageeriks sellise mõtteavalduse peale.[/tsitaat]Mulle ka ausalt ütelda meeldib naisi lihtsalt tagumisest asendist rämedalt panna. Kiskuda tagumik paljaks ja tagant riist sisse lükata, lihtsalt jõuga allutada. Sealjuures mitte tagumikku, ikka õigesse auku, anaal mind ei eruta üldse. Samal ajal hoiaks tugevalt puusadest või tissidest kinni ja lihtsalt rahuldaks ennast.
Kahjuks ma tean ainult 1 naist kes sellist asja nautis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinnisidumine oli täitsa tore, meile mõlemale meeldis. Anaal iseenesest meeldis mulle ka, aga pärast oli kõht lahti, seega enam ei soovi.
Kui mees soovib midagi proovida, siis kõigepealt ikka tema enda peal. Kõik, mis mõlemale polele meeldib, on tore. Tore on ka see, mida üks pool naudib ja mis teisele vastumeelne pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 10:56; 04.07 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja olen. Iseenesest mulle meeldib selline raju seks ja meil ta ongi hoogne ja väheke agressiivne, aga ma arvan, et ta ei tajuks piire, seda, et kust \”natuke vägistamise moodi seks\” läheks üle konkreetseks vägistamiseks. [/tsitaat]

Kui vägistatav seda ise soovib, siis pole ju vägistamine? Mina mõistan vägistamise all seksi vastu tahtmist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 10:56; 04.07 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mulle ka ausalt ütelda meeldib naisi lihtsalt tagumisest asendist rämedalt panna. Kiskuda tagumik paljaks ja tagant riist sisse lükata, lihtsalt jõuga allutada. Sealjuures mitte tagumikku, ikka õigesse auku, anaal mind ei eruta üldse. Samal ajal hoiaks tugevalt puusadest või tissidest kinni ja lihtsalt rahuldaks ennast.
Kahjuks ma tean ainult 1 naist kes sellist asja nautis. [/tsitaat]
Läksin märjaks seda lugedes.
Ma selline, keda erutavad kontrastid. St et algus on ülim õrnus, suudlused, ihalemine läbi riiete ja siis kui erutuse haripunkt jõuab, mees lihtsalt VÕTAB mind tagant nii et ma tal kiunun käes….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 09:29; 04.07 10:25; 04.07 15:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Seksfantaasiad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.