Esileht Pereelu ja suhted Seksi algatus

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Seksi algatus

Postitas:

Kuidas alustate seksi – annate omapoolselt märku, et tahaks või saate aru, et partner tahab? Kas arusaamatusi on tekkinud ja kuidas lahendate?

Miks nii palju miinuseid?
Naine ei loe mehe mõtteid ja mees ei loe naise mõtteid.

Kriips on tõesti mõlemal nina all ja kummaline, kui ei suudeta rääkida või kuulata.
Nagu siin keegi kirjutas, et mehele ei saa rääkida, sest tal läheb tuju ära.
Minu situatsioon oli vastupidine. Ma ei saanud seda naisega rääkida, sest see rikkus tema jaoks eelmängu.

Mind ei oleks see isegi häirinud, kui ei oleks peale seksi tulnud etteheiteid, et tegelikult ikkagi ei olnud päris seksi tuju ja taheti lihtsalt kallistada-musitada ning kaisus olla.
Ma muidugi rääkisin sellest temaga, et ma ei saa ju aru ning tuleks öelda, kui on tuju ja kui ei. Ise ma küsida samuti ei saanud, sest isegi kui tal oli tuju ning ma küsisin, siis läks tema tuju ära.
Ei rääkinud tema ja mina ei saanud küsida.

Kui küsimus oli, et kuidas lahendate, siis lahendust ei tulnudki ning sai lahku mindu paljude muude põhjuste tõttu, kuid minu jaoks oli see põhjus üks paljudest.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaamatuste vältimuseks on inimestel nina all üks kriips, mille kaudu saab end üsna selgelt väljendada.

Ehh, oleks minu mehega ka nii lihtne. Temal kaob igasugune seksituju ära, kui seksist rääkima hakkan. Iga kord on paras segadus, sest ei ole võimalik kehakeele järgi aru saada, kas täna on see hetk ja minupoolset pettumustunnet kui seksi jälle ei tule, sest mehel on sada põhjust, miks tal seksisoovi pole.

Siis on küll hullusti, kui mehel on sada põhjust mitte seksida????
Mul oli ka selline eks, kellel tihtipeale ei olnud lihtsalt soovi seksida, aga ütles, et ise pean talle isu tekitama (oraalselt ofc.). Mu arust natuke haige, et ise pean meest erutama, ma arvan et suudlused ka aitavad sinna, mitte et iga kord ainult oraalselt läheneda. Muu talle ei sobinud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 20:39; 28.08 06:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees algatab siis ta tavaliselt tuleb lihtsalt selja taha ja hakkab silitama ja kallistama ja ütleb, et lähme magamistuppa vms ja kui mina algatan siis hakkan näppima meest ja ütlen, et tahaks seksida. Lihtne. Mõnikord lähen magamistuppa ja siis hakkan talle riivatuid sõnumeid saatma. Siis tuleb lausa joostes.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minul tekib spontaanselt väljapool voodit seksiisu, siis ma enamasti lähen vannituppa ja teen endale ise kähkuka ega hakka meest sellega tüütama.
Kui see tekib siis kui me oleme voodis, siis ma silitan – kui ta tuleb kaasa, on hästi. Kui ei, siis ajan asja ise korda nii et tema sellest osa ei saa. Olen õppinud isegi ta kaisus nii orgasmi saama, et tema seda ei märka.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Seksi algatus