Esileht Ilu ja tervis Seksi isu puudub :S

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Seksi isu puudub :S

Postitas:

Kasutan juba 5a. rasestumisvastase vahendina Evra plaastreid ja no järjest rohkem tekib tunne,et selle kasutamise tagajärjel puudub igasugune eriline seksi isu.Nüüd hakkab see ikka tõsiselt mind juba häirima.Kas keegi on olnud plaastrite kasutamisega samas olukorras,kuidas probleemi lahendada,kas peaksin välja vahetama rasestumisvastased vahendid ning kas leidub ka midagi looduslikku?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Looduslikku? Et nagu näiteks tammekoored või männikäbid? Kui käbi ette paned, siis kindlasti rasedaks ei jää…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa sellel teemal oma arstiga ei räägi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

looduslik vahend on täitsa olemas, selle nimi on \”eiseksi\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada suurem osa hormonaalseid rasestumisvastaseid vahendeid mõjutavad seksiisu. Seda ma ei oska öelda, kas mõni rohkem või mõni vähem. Mul ka Evra plaastrid viimased paar aastat, eks tagasihoidlikumaks on seksielu jäänud kindlasti, kuid me pole ka enam esimesi kuid mehega koos, et peaks 4 korda päevas nugistama. Ma usun, et kõige rohkem abi saad sa siiski naistearstilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli tablettidega sama lugu (2 erinevaga), isu oli, aga ikka mitte see, mis ilma. Nüüd ei kasuta juba varsti aasta mitte midagi, rasedaks pole seni jäänud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaskspiraal, väga ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal hormonaalsel vahendil on miinuseks, et libiido langeb.

Viimane vastus spiraaliga on igati hea variant… sünnitanud naistele, niisama seda ei panda iga ühele, kes naistearsti vastuvõtule tuleb.

Aga jah, kõige parem otsus oleks minna oma arstiga konsulteerima, mitte foorumites uurima looduslikke rasestumisvastaseid vahendeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu mees tegi vasektoomia just, seksuaalelu on kardinaalselt teine nüüd, igas mõttes, esiteks puudub hirm raseduse ees, teiseks ma ei pea hormoone sööma.

looduslik vahend on ainsana vaskspiraal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Seksi isu puudub :S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.