Esileht Pereelu ja suhted Seksi ostmine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )

Teema: Seksi ostmine

Postitas:

Kirjutan siia esimest korda, kuid olen olukorras, kus ma tõesti ei oska edasi minna.
Olen 25.aastane kahe lapse ema (alla 3.aastased). Mehega olen suhtes 10 aastat, millest kooselu 8aastat. Argipäevadel saame läbi ideaalselt- suhtleme vabalt ja oleme koos. Kuid probleemiks on olnud koguaeg asjaolu, et väljas käime eraldi, õigemini tema käib, sest kahe väikse lapse kõrvalt on minu väljas käimine raskendatud. Samuti on tema sõprusringkonnas tavaline, et mehed käivadki ilma naisteta väljas, seega ei ole ma nendele üritustele ka oodatud. Mees ütleb koguaeg, et kui tahad pidutseda- mine. Me pole koos peol käinud juba 2 aastat. Peol käib mees ilma minuta ja alati tuleb koju vara hommikul. Sellisest käitumisest olen teinud alati suure probleemi, kuid lõpuks lõppevad nad kõik sellega, et mina loodan, et rohkem see ei kordu. Ka seekord oli sellest tüli, kuid mees keeldus maha istuma ja sellest rääkima, siis olime seisus, kus rääkisime vaid lastest ja argipäevast, intiimsus puudus. Ja niimoodi jätkus see 2 nädalat, kuni tänaseks, kui mees teatas, et oli mõned päevad tagasi käinud prostituudi juures ja seksteenust ostnud. Ma olen sellest kõigest jahmunud ja seepärast ei oska sellest mitte midagi arvata. Ma ei olnud naine, kes keeldub kuid seksist, me tegime seda minimaalselt korra nädalas (kuigi tean, et mees tahaks kolm-neli korda nädalas, kuid 2 last piiravad seda numbrit piisavalt).
Ikkagi on selja taga 10 koos oldud aastat ja kaks last. Mees väga kahetseb, kuid mina kardan, et koer, kes on korra hammustanud, see jääbki hammustama. Meest armastan ma siiamaani väga, seepärast ongi seda otsust väga raske langetada, kas see ongi meie suhte lõpp? Kas petmisel ja petmisel on vahet- ikkagi oli tegemist ju pelgalt seksiga. Kas keegi on olnud tuttavas situatsioonis, mida sellisest mehest arvata? Millistel tingimustel oleks selle suhte jätkamine võimalik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.06 23:02; 27.06 23:33; 28.06 10:04; 28.06 10:14; 28.06 10:30; 28.06 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

su mees on ikka eriline värd.
ise on selles olukorras süüdi, et sina seksida ei taha. aga siis teatab sulle, et käis prosti juures. ehk tahab, et sina ennast sellepärast vastutavana tunneksid, kuigi ta ise põhjustas selle olukorra. raudselt arvab veel, et sina peaksid tema käest veel vabandust ka paluma.
täitsa haige mees ikka, ma jätkaks suhet küll ainult sellistel tingimustel, kui mees ise ka oma eksimusi tunnistab ja sinuga enam ei manipuleeri. ta arvabki et sa oled vist nii rumal ja alndlik ja kogu aeg olemas, et sulle võib kõike teha ja öelda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 23:07; 27.06 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Andestaksin tuhat korda enne tavalise kõrvalehüppe kui seksi ostmise prostituudilt.
Nii räpaselt käitunud meest ei suudaks tõepoolest enam austada, see näitaks, et meil on ikka nii kardinaalselt erinevad väärtushinnangud ja põhimõtted, et edasisel suhtel mõtet ei näeks.

Üldse oleks mulle inimlikult mõistetavam see, kui mees armuks või kiinduks ja selle tagajärjeks oleks petmine, kui see, et petaks lihtsalt, tuimalt, tunneteta. Esimest suudaks mõista ja andestada, ehkki teeks väga haiget; teist – ei näeks põhjust edasi pingutada, kui mees seaks mingi puhtfüüsilise panemise kogu perest ettepoole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju hullem, kui mehel oleks armuke. Prostituudi käest seksi ostmine on nagu poest õlle ostmine.
Elage edasi ja unustage asi. Saksas on suisa pordumajad olemas, kus mehed käivad. Ilmselt ei ole kõik vallalised. Mehed (ka suhtes olevad) on alati prostide teenust ostnud ja teevad seda ka edaspidi. 99% nendest ei lähe seda ainult naisele ütlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tahtis sulle haiget teha. Mees kasutagu aga ärgu eputagu sellega.

Eks tuleb mees koju titekarja jätta ja ka minna poisse lantima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 23:15; 28.06 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see suhe sulle oluline on, siis võta end kokku ja saa aru, et see on kõigest seks. Kuigi naised sageli ei suuda seda mõista, võivad seks ja armastus väga vabalt ka lahus eksisteerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 23:17; 27.06 23:39; 28.06 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui see suhe sulle oluline on, siis võta end kokku ja saa aru, et see on kõigest seks. Kuigi naised sageli ei suuda seda mõista, võivad seks ja armastus väga vabalt ka lahus eksisteerida. [/tsitaat]

olen selles osas sinuga nõus, aga teemaalgataja mees on ikka tõeline jobu, milleks tal oli seda oma naisele vaja nina alla hõõruda. vähegi oma naise tunnetest hooliv mees vähemalt ei räägiks sellest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 23:07; 27.06 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta sulle seda ütles? Kas põhjendas ka kuidagi? Süütunne või tahtis sulle sellega haiget teha? Võimalik, et tahtis sulle \”lihtsalt\” haiget teha ning tegelikult pole midagi olnudki.
Võiks ju arvata, et kui ta lihtsalt seksi tahtis, oleks võinud oma suu kinni hoida. Sa poleks ju midagi teada saanud.

Niisama lihtsalt ma talle ei andestaks. Lõppkokkuvõttes aga annaks ikkagi andeks, olen selle poolt, et alati tuleb inimesele veel üks võimalus anda, kui ta oma tegu kahetseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu puhul poleks selline asi probleemiks. Mees läks ja ostis talle vajalikku teenust, why not?
Kui mehel on kõht tühi ja ostab burgeri, sa ju ei pahanda? Mees vajas seksi ja ostis vastavat teenust – kõik on korrektne. Palju hullem oleks ju tõelised tunded kellegi teise vastu, korduvkasutatav kindel armuke. Loll mees muidugi, et seda sulle üldse ütles, targem oleks olnud vaikida. arvan, et suhte jätkamine on võimalik, kui sa ise oma mehega piisavalt seksid. Mul on neli väikest last, aga ma tõesti ei kujuta ette, et vaid kord nädalas seksiksin..kui minu mees nii vähe tahaks, oleksin vist ammu meesprostituudi otsinud. Lapsed ometi magavad lõuna ajal ja öösel, kui pole aega pikemaks raundiks, siis alati on miljon võimalust kiireks kähkukas, tuleb ise leidlik olla. (nii ongi põnevam, mitte ainult öösel magamistoas, teki all)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemapüstitaja. Mees rääkis sellest mulle, vaid see tõttu, et sain aru, et mehel on mure, oli nii eemalolev ja õnnetu. Seega rääkisin rahulikult ja tuli välja, et mees kartis oma elu pärast. Nimelt tekkis kahtlus, et võis tekkida olukord, kus ta ei olnud kaitstud, ning kartis, et saab hiv-i. Ainult seepärast ta sellest rääkiski. Minu arvates on ka seksi ostmist lihtsam andestada kui armukese pidamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.06 23:02; 27.06 23:33; 28.06 10:04; 28.06 10:14; 28.06 10:30; 28.06 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemapüstitaja. Mees rääkis sellest mulle, vaid see tõttu, et sain aru, et mehel on mure, oli nii eemalolev ja õnnetu. Seega rääkisin rahulikult ja tuli välja, et mees kartis oma elu pärast. Nimelt tekkis kahtlus, et võis tekkida olukord, kus ta ei olnud kaitstud, ning kartis, et saab hiv-i. Ainult seepärast ta sellest rääkiski. Minu arvates on ka seksi ostmist lihtsam andestada kui armukese pidamist.[/tsitaat]

Ohh, kuidas ta siis nii rumal, et kondoomi ei kasuta. Minge nüüd ikka mõlemad arsti juurde. Minu arust on see ok, et ta tunnistas ja kui on siiras kahetsus ja selgub, et olete terved, siis alustage uuesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 23:17; 27.06 23:39; 28.06 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sa oled rumal? Käis prostituudi juures ja ilma kummita???? halleluuja….perekoolikad , mis te avate sellest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 23:42; 28.06 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

LIBA

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.06 23:45; 28.06 00:54; 28.06 10:08; 28.06 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prostituudi juures käimist küll ei andestaks, sest mu oma tervis on mulle siiski kõige tähtsam. Kui seksis veel ilma kummita siis võis ju jumal teab mis nakkused saada – HIV, hepatiit, suguhaigused…ja isegi kui oleks seksinud kummiga, siis võib ikkagi nakatuda näiteks papilloomviirusesse, mis toob sulle kunagi vb vähi. Mina küll oma tervisega ei riskiks sellise sitavaresest mehe pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siin ei ole nüüd muud. Mees lapsi hoidma ja ise pane pittu. Kasvõi magad hotellis ja mõtled eluüle järgi. Temale sa seda muidugi ei räägi. Võid öelda, ka, et kõik sulle lubatud on ka mulle lubatud. Oled kohe mitu päeva. Las ta siis põeb oma tegudes. Teisest mõeldakse alati eelkõige enda tegude järgi. Ja sina mõtled, mida sa eluga peale hakkad. Kas tahad jätkata või mitte. Kui peaksid jätkama selle mehega, siis olgu öö öö vastu. Nagunii sa magada ei saa siis kui mees väljas on, nii et leiad endale koha, kus ühe öö puhata, nii et mees hoiab lapsi. Kui otsustad lahutada, siis läheb elu nagunii täiesti teiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on liba. Mitte ükski prostituut ei luba seksi ilma kummita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.06 23:45; 28.06 00:54; 28.06 10:08; 28.06 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nimelt tekkis kahtlus, et võis tekkida olukord, kus ta ei olnud kaitstud, ning kartis, et saab hiv-i. [/tsitaat]

Kui rahulikult lugeda, siis ei kirjutanud ma, et ei kasutatud kondoomi! Loomulikult kasutas, aga juhtus midagi (ei hakka siinkohal seletama, sest see pole selle teema juures oluline).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.06 23:02; 27.06 23:33; 28.06 10:04; 28.06 10:14; 28.06 10:30; 28.06 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui rahulikult lugeda, siis ei kirjutanud ma, et ei kasutatud kondoomi! Loomulikult kasutas, aga juhtus midagi (ei hakka siinkohal seletama, sest see pole selle teema juures oluline).[/tsitaat]Juhtus see, et valetasid mingi jama kokku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.06 23:45; 28.06 00:54; 28.06 10:08; 28.06 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Juhtus see, et valetasid mingi jama kokku. [/tsitaat]

See ongi põhjus, mille pärast pole siia varem kirjutanud, sest siin liigub ringi väga kibestunud ja õelaid kägusid. Tundub, et ka sina oled saanud petta, sest arvad, et kõik inimesed valetavad, kes jätavad mõne asja enda teada. Kahju sinust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.06 23:02; 27.06 23:33; 28.06 10:04; 28.06 10:14; 28.06 10:30; 28.06 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See ongi põhjus, mille pärast pole siia varem kirjutanud, sest siin liigub ringi väga kibestunud ja õelaid kägusid. Tundub, et ka sina oled saanud petta, sest arvad, et kõik inimesed valetavad, kes jätavad mõne asja enda teada. Kahju sinust.[/tsitaat]Katsu teinekord midagi usutavamat välja mõtelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.06 23:45; 28.06 00:54; 28.06 10:08; 28.06 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kas keegi on olnud tuttavas situatsioonis, mida sellisest mehest arvata? Millistel tingimustel oleks selle suhte jätkamine võimalik?[/tsitaat]

Minu probleem seisnes hoopis muus, nagu ülevalt võib lugeda, mitte selles, et kas kasutati kondoomi või mitte! Lootsin kuulda sõnu inimestelt, kellel on midagi selle teema kohta ka öelda, kes on seda kogenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.06 23:02; 27.06 23:33; 28.06 10:04; 28.06 10:14; 28.06 10:30; 28.06 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mulle keegi selgitaks arusaadavalt, miks 2 last piiravad seksisagedust?

( \”Ma ei olnud naine, kes keeldub kuid seksist, me tegime seda minimaalselt korra nädalas (kuigi tean, et mees tahaks kolm-neli korda nädalas, kuid 2 last piiravad seda numbrit piisavalt).\”).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See on liba. Mitte ükski prostituut ei luba seksi ilma kummita. [/tsitaat]

Loll oled? Piisava summa maksmisel ei ole see mitte mingi probleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.06 23:17; 27.06 23:39; 28.06 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

25a ja 8a abielu? Milleks oma noorus vahele jätta?
Pidutseda, reisida, õppida, karjääri teha on vaba inemesena palju mugavam. Kuhu ometi nii kiire on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.06 10:49; 29.06 10:41; 29.06 12:15; 01.07 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummiga või kummita, miski on siin ikka mäda.Päris kohutav mõelda, kui mees sellise jutuga tuleks.
Et mis ta siis käis lisa hankimas ve? Täitmatu? Kui on väikesed lapsed, siis tulebki leppida mõnda aega vähemaga kui muidu ei saa.Ringi aelema hakata, no ma ei tea.
Meil ka 2 last aga oleme kenasti hakkama saanud.Mõni ei saa raseduse ajal ega pärast pikka aega seda vanainimese asja teha.
Ei ole seda kogenud ise, ei kujutaks hästi ette seda kooselu pärast sellist asja.
Võibolla on keegi, kes sellist asja kogenud veel omal nahal aga olen enam kui kindel, et su mehele ka ei meeldiks kui vastupidi oleks.Või mis sina arvad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees sinust ju absoluutselt ei hooli. Kurb ja õnnetu oli ta sellepärast, et värises oma elu pärast (hiv), mitte sellepärast, et tal oleks kahju või häbi, et sind pettis.

Täpselt, nagu pätt, kes kardab vangi minekut, mitte ei kahetse oma pahategu.

Ma ei suudaks andestada. Meestel on ka käed olemas, ei ole vaja prostituutides käia või armukesi otsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemapüstitaja. Mees rääkis sellest mulle, vaid see tõttu, et sain aru, et mehel on mure, oli nii eemalolev ja õnnetu. Seega rääkisin rahulikult ja tuli välja, et mees kartis oma elu pärast. Nimelt tekkis kahtlus, et võis tekkida olukord, kus ta ei olnud kaitstud, ning kartis, et saab hiv-i. Ainult seepärast ta sellest rääkiski. Minu arvates on ka seksi ostmist lihtsam andestada kui armukese pidamist.[/tsitaat]
no nyyd peks mehest ikka 6 kuud eemale hoidma ja kui 6 kuu pärast analüüsid on korras , siis või kummiga sexi peale mõelda. Mina oma tervist küll ohtu ei seaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seksida prostituudiga ilma kondoomita on ikka lolluse tipp. ma ei puuduks ka sellist meest min 6 kuu jooksul (just HIV kahtluse tõttu). ja peale selle peaks ta minu puhul ilmselt põlvili ja pisarsilmil andestust paluma ning tooma meestearsti juurest tõendi suguhaiguste puudumise kohta (see pole üldse mitte odav lõbu, min 70 eur-i läheb selline lõbu mehele maksma, isegi kui ta on haigekassa poolt kindlustatud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Istuge maha ja rääkige, rääkige, rääkige. N6me oleks sellepärast lahku minna, et kägu ütleb nii. Aga ole enda vastu aus. Sa tunned oma meest ja tead, millal ta on siiras, millal mitte. Kui ikka ei ole siiras, siis ära parem riku närve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh. Mina saan suht hästi aru, millest jutt. Oleme 10a koos olnud, 2 last ka (küll veidi vanemad kui teema algatajal) ja on ette tulnud mitmeid kordi pikki\”võõrandunud\” hetki. Meil on vaikivad perioodid vahel isegi mitme kuuni veninud. Õnneks kellegi teise juurest lohutuse otsimist pole ette tulnud…

Teie puhul… minu meelest on suvaline prostituut veidi parem kui pidevalt läheduses liikuv naabrinaine või armuke.. Äkki sai sellest ühekordsest käimisest aru keda ja mida ta oma ellu tahab.. Lapsed ei jää alatiseks nii pisideks, õige varsti on nad juba üsnagi iseseisvad ja Teil jääb omavahelisteks õrnushetkedeks palju rohkem aega ja energiat

Minu seisukoht on, et laiali saab alati minna. Kui selline seik teil korduma kipub siis muidugi on teine teema aga kohe uisapäisa… mina prooviks koos asjadest üle saada.. arstilkäigud hingerahu jaoks ja veidi aega… Loogiline, et see pole kerge ja haiget teeb aga ikkagi.. tõenäoliselt põeb su mees ise ka, kui hakkab liiga üleülevaks minema, võid seda \”kena\” juhtumit ju meelde tuletada ja hoiatadagi, et harjumusena pole selline käitumine enam eriti ok.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 13:17; 29.06 10:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 73 )


Esileht Pereelu ja suhted Seksi ostmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.