Esileht Pereelu ja suhted Seksi ostmine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )

Teema: Seksi ostmine

Postitas:

25-selt oleksin pidanud sellist asja enda reetmiseks, kausse loopinud ja lahinal nutnud.
35-aastselt paneks mind seksi ostmine muigama – no tahtis proovida elukutselist, proovis.
ainult, et ma helistaksin vist arstile ja uuriks kui pikad enamlevinud haiguste peiteperioodid on ja saadaks mehe arstile. ja ei mingit seksi enne, kui ta puhtaks on tunnistatud.

armukese puhul mõtleks küll pikalt järele, mis täpselt meie suhtes mäda on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Mind häiriks olukorra juures eelkõige see, et Eestis on nende \”olen prostituut kuna mulle meeldib seks ja teenin hästi\” sekstöötajate hulk pea olematu. Sorry, aga lihtsalt pole Eestis neid naisi, kes teeks prostituuditööd suurest rõõmust. Ikka on probleemsest kodust 13-aastasena ära meelitatud tüdrukud v nt lastega ootamatult majanduslikesse raskustesse sattunud üksikemad. Valik on kas rügad kupeldaja jaoks tööd teha ise sellest rahast midagi eriti nägemata v lihtsalt nälgid (lased lastel nälgida), maandud tagasi vägivaldses kodus vms halb situatsioon. Seega – mees, kes käib Eestis prostituudi juures on minu silmis lihtlabane vägistaja. Sellisega mina koos ei oleks. Kui tegu oleks Manhattani katusekorteris elavad 25+ aastase eliiteskordiga, kes teeb tööd feministliku vabastuse vms pärast, siis oleks olukord teine
2. Suguhaigustest – meestele pole seni õiget HPV testi (on vaid geimeeste HPV testid, kus võetakse proov päraku limaskestalt, sarnane protseduur, mis naistel tupest), nii et teemaalgatajale võib mees tuua 100% puhta testilehe, aga HPV ja seega hilisema genitaaltüügaste ja vähi oht jääb ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 14:01; 30.06 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]leeni kirjutas:[/small]
[tsitaat]25-selt oleksin pidanud sellist asja enda reetmiseks, kausse loopinud ja lahinal nutnud.
35-aastselt paneks mind seksi ostmine muigama – no tahtis proovida elukutselist, proovis.
ainult, et ma helistaksin vist arstile ja uuriks kui pikad enamlevinud haiguste peiteperioodid on ja saadaks mehe arstile. ja ei mingit seksi enne, kui ta puhtaks on tunnistatud.

.[/tsitaat]

Ja mina lisaks siia veel, et niikaua, kuni mees on nö seksikarantiinis, mina ju otse loomulikult rahuldan oma seksiisu teiste meestega, ainult et erinevalt temast korralikult kummiga:P Või ütleks, et ok, meil on siis nüüdsest avatud suhe, et sind ongi üks kena trennikaaslane juba pikalt moosinud vms. Kindlasti ei jätaks meest arvamusele, et saab andeks ja kõik läheb samamoodi edasi. Ja mehe pidude vastukaaluks hakkaks ka ise hoolega väljas käima, jääks ööseks ära jne. Kasvõi leiaks mõne sõbranna, kelle pool magada ja kes keele hammaste taga hoiaks. Las mees praeb:SS

Aga üldiselt, oma tutvusringkonna põhjal ütlen, et mehed, kes ilma naisteta pidutsevad, on labased ja naiste suhtes hoolimatud mehed igatepidi. Nii et kaastunne sulle, teemaalgataja! Oleksid ikka võinud 15-aastasena natuke rohkem aega võtta endale mehe valimiseks, mitte esimest tilliga tegelast ära krabama, et muidu jääd äkki üldse ilma:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mõelge ise , kas see mees on nüüd nõus olema 6 kuud garantiinis , kui ei pidanud vaastu ja läks prostidesse?!!!!! Arvan, et lubab vb olla kuid ei usuks elu sees , et taselle 6 kuu jooksul jälle mingi lollusega hakkama ei saa, ja siis oota jälle 6 kuud…oehhh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 23:42; 28.06 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]1. Mind häiriks olukorra juures eelkõige see, et Eestis on nende \”olen prostituut kuna mulle meeldib seks ja teenin hästi\” sekstöötajate hulk pea olematu. Sorry, aga lihtsalt pole Eestis neid naisi, kes teeks prostituuditööd suurest rõõmust. Ikka on probleemsest kodust 13-aastasena ära meelitatud tüdrukud v nt lastega ootamatult majanduslikesse raskustesse sattunud üksikemad. Valik on kas rügad kupeldaja jaoks tööd teha ise sellest rahast midagi eriti nägemata v lihtsalt nälgid (lased lastel nälgida), maandud tagasi vägivaldses kodus vms halb situatsioon. Seega – mees, kes käib Eestis prostituudi juures on minu silmis lihtlabane vägistaja. Sellisega mina koos ei oleks. Kui tegu oleks Manhattani katusekorteris elavad 25+ aastase eliiteskordiga, kes teeb tööd feministliku vabastuse vms pärast, siis oleks olukord teine
2. Suguhaigustest – meestele pole seni õiget HPV testi (on vaid geimeeste HPV testid, kus võetakse proov päraku limaskestalt, sarnane protseduur, mis naistel tupest), nii et teemaalgatajale võib mees tuua 100% puhta testilehe, aga HPV ja seega hilisema genitaaltüügaste ja vähi oht jääb ikka.[/tsitaat]
absoluutselt nõus selle kommentaariga. minu jaoks on palju mõistetavam kiindumus ja armumine teisesse, aga külmalt raha eest? minu meheks ei sobi selline, kelle väärtushinnangud lasevad kellegi naise, tütre ja/või ema peal niimoodi \”torusid tühjendada\”.

kõik muu on eelpoolkõnelejad juba ära ütelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemapüstitaja. Mehe poolt on juba kõik STLH testid tehtud (see läks talle kalliks maksma), hiv-i testiks on vajalik 3-nädala möödumine. Vastates ühele eelkõnelejale, siis küsisin ka mina, et kui mina ostaks seksi, kas ta andestaks- siis oli vastus EI, ta ei suudaks. Samas ei ole ma kindlasti selline, kes vihaga hakkab tagasi tegema, selleks olen liiga mõistlik. Ei poolda kättemaksuks kellegagi magamist, olen selleks liiga korralik- olen olnud terve elu jooksul vahekorras vaid oma mehega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.06 23:02; 27.06 23:33; 28.06 10:04; 28.06 10:14; 28.06 10:30; 28.06 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loll teemaalgataja ja vastik mees. öäkk.

tütrest kasvatate prosti ja pojast prostide paneja, on nii.
see ju naa normaalne…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 16:26; 28.06 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem prost kui mõni suvaline eesti mimm, kes üheöösuhtesse astub. Enne on suvalisel haigus, mitte ametliku maja naisel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 17:40; 28.06 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armas teemaalgataja, olen olnud sinuga samasuguses olukorras, ainult minu mees ilma minuta väljas ei käi, aga saan aru, et sinu mees on samasugune egoist nagu minu omagi. Andsin talle pärast põhjalikku järelemõtlemist siiski andeks, ei suutnud pikka suhet lihtsalt ühe lolluse pärat lõpetada. Aga süda on muidugi siiani valus ja armastan teda vähem. Kui enne teisi mehi ei vaadanud ka, armastus oli nii suur, siis nüüd usun, et ta ei jää minu elu viimaseks meheks. Aga kui sellises asjas saab üldse midagi positiivset olla, siis see, et saime oma suhted pärast seda palju selgemaks räägitud ja piirid paika pandudud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ma oskan öelda? Mõnes mõttes on julm, et mees niimoodi otseselt üles tunnistas, mõnes mõttes ka hea, et on vähemalt aus ja julge mees oma tegu tunnistama.
Mina häirekella selle peale ei lööks kui mees prostituudi juurde läheks, minu meelest oleks HULLEM kui mehel oleks PIKAAJALINE armuke.
Olen ka oma elukaaslasele öelnud, kui ta minult piisavalt kätte ei saa, siis rääkigu või mingu teenusepakkuja juurde.
Mõnes mõttes on see nõme, et su mees niimoodi välja lobises, sest sellistest asjadest eriti ei räägita oma naisele. Ma arvan, et ta tahtis su tähelepanu võita.
Pealegi, aega peaks ju ikka jaguma 3 korral nädalas? Õhtul-hommikul?
Ära põe tehtud teo pärast, sa ei kujuta ettegi kui paljud mehed käivad tasuliste juures lihtsalt uusi kogemusi saamas ja enamus on neist abielu mehed, korralikud ja viisakad. Löö teenusepakkujate portaal lahti ja vaata palju pakkujaid on. Pakkumisi (erinevaid tüdrukuid) on nii palju kui on nõudlust. Kui poleks ka nõudlust, siis poleks ka pakkujaid. Lihtne. Need, kes mingitest sutekatest räägivad, elavad kiviajastul.
Soovitan sul pea püsti hoida ja ära sellepärast kohe lahkuminekut plaani.
Päikest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige tähtsam-ära sa siis nüüd min 6 kuud mehega maga. Tema enda süü, et kõrvalt pani, nüüd peab kannatama kuni kõik suguhaiguste vastused 100% negatiivsed.

Ja sina võta nüüd tema suhtes jahedam suhtumine. Las pingutab ise suhte nimel, kui soovib. Tunne end vabalt, suhtle vabalt seltskonnas olevate meestega jne. Minugipärast kasvõi flirdi tagasihoidlikult tema nähes. Las tunneb ka seda piina, mis sina.

Kättemaksuks ei hakkaks mina ka teiste meestega magama, aga oma käitumise laseks küll lõdvemaks. Ja muidugimõista ei suudaks ma oma meest enam usaldada….tükk tükk aega kindlasti mitte. Ma ei tea, kas kooselu üldse jätkakski, aga kui jätkaks, siis häiriks see ming kaua kaua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõige tähtsam-ära sa siis nüüd min 6 kuud mehega maga. Tema enda süü, et kõrvalt pani, nüüd peab kannatama kuni kõik suguhaiguste vastused 100% negatiivsed.

Ja sina võta nüüd tema suhtes jahedam suhtumine. Las pingutab ise suhte nimel, kui soovib. Tunne end vabalt, suhtle vabalt seltskonnas olevate meestega jne. Minugipärast kasvõi flirdi tagasihoidlikult tema nähes. Las tunneb ka seda piina, mis sina.

Kättemaksuks ei hakkaks mina ka teiste meestega magama, aga oma käitumise laseks küll lõdvemaks. Ja muidugimõista ei suudaks ma oma meest enam usaldada….tükk tükk aega kindlasti mitte. Ma ei tea, kas kooselu üldse jätkakski, aga kui jätkaks, siis häiriks see ming kaua kaua.[/tsitaat]

järjekordne jobu nõuanne. ja arvadki, et mees istubki kuus kuud kuival, kõrvad lontis ja kriibib naise kintsu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 16:26; 28.06 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]s2rasilm89 kirjutas:[/small]
[tsitaat]——–Pakkumisi (erinevaid tüdrukuid) on nii palju kui on nõudlust. Kui poleks ka nõudlust, siis poleks ka pakkujaid. Lihtne. Need, kes mingitest sutekatest räägivad, elavad kiviajastul.
——-[/tsitaat]
ära ise parem ela mingis \”pretty woman\”-laadses mullis. loe pisut artikleid eesti lõbumajandusest, kes, mis, kui palju, mille eest ja kes saab raha. neid artikleid, mille on kirjutanud sotsiaaltöötajad, politseinikud, uurijad. võta kasvõi needsamad kõmulisemad näited, kus kupeldatakse nõrgamõistuslikke, lihtsalt ullikesi, sotsiaalselt väga haavatavasse olukorda sattunuid. vahendatakse kergeusklikke välismaale. loe uuringukokkuvõtteid, millist elu on elanud need naised, kellest saavad elukutselised. öökima ajab, et mõni mees selliste õnnetute peal end rahuldamas käib ja veel rõvedam on, kuidas \”korralikud\” pereemad takka kiidavad. küll oleks elu ilus, kui kõik nad teeks seda oma vabast tahtest ja rõõmsa meelega, läheks ehk märjakski kliendi peale. reaalsus on midagi muud.

ahjaa, need uued kogemused, mida hankimas käiakse. küsi elukutselistelt, millised need kogemused on. mida tehakse inimesega, kelle oled endale tunniks ajaks raha eest ostnud. anaal, mille üle siin perekoolis kõige enam arutletakse (no et kas ja kuidas ja uih ja aih), on mahe jutt ja musutamine selle kõrval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]1. Mind häiriks olukorra juures eelkõige see, et Eestis on nende \”olen prostituut kuna mulle meeldib seks ja teenin hästi\” sekstöötajate hulk pea olematu. Sorry, aga lihtsalt pole Eestis neid naisi, kes teeks prostituuditööd suurest rõõmust. Ikka on probleemsest kodust 13-aastasena ära meelitatud tüdrukud v nt lastega ootamatult majanduslikesse raskustesse sattunud üksikemad. Valik on kas rügad kupeldaja jaoks tööd teha ise sellest rahast midagi eriti nägemata v lihtsalt nälgid (lased lastel nälgida), maandud tagasi vägivaldses kodus vms halb situatsioon. Seega – mees, kes käib Eestis prostituudi juures on minu silmis lihtlabane vägistaja. Sellisega mina koos ei oleks. Kui tegu oleks Manhattani katusekorteris elavad 25+ aastase eliiteskordiga, kes teeb tööd feministliku vabastuse vms pärast, siis oleks olukord teine
2. Suguhaigustest – meestele pole seni õiget HPV testi (on vaid geimeeste HPV testid, kus võetakse proov päraku limaskestalt, sarnane protseduur, mis naistel tupest), nii et teemaalgatajale võib mees tuua 100% puhta testilehe, aga HPV ja seega hilisema genitaaltüügaste ja vähi oht jääb ikka.[/tsitaat]

Tegelikult on ka eestis neid, kes ei tööta mingi kupeldaja all, vaid ise, oma korteris nt. St. valivad ise, keda teenindavad ja naudivad ka ise, teevad ainult neid asju, millega ise nõus on jne. Nn. viptüdrukud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat]
ära ise parem ela mingis \”pretty woman\”-laadses mullis. loe pisut artikleid eesti lõbumajandusest, kes, mis, kui palju, mille eest ja kes saab raha. neid artikleid, mille on kirjutanud sotsiaaltöötajad, politseinikud, uurijad. võta kasvõi needsamad kõmulisemad näited, kus kupeldatakse nõrgamõistuslikke, lihtsalt ullikesi, sotsiaalselt väga haavatavasse olukorda sattunuid. vahendatakse kergeusklikke välismaale. loe uuringukokkuvõtteid, millist elu on elanud need naised, kellest saavad elukutselised. öökima ajab, et mõni mees selliste õnnetute peal end rahuldamas käib ja veel rõvedam on, kuidas \”korralikud\” pereemad takka kiidavad. küll oleks elu ilus, kui kõik nad teeks seda oma vabast tahtest ja rõõmsa meelega, läheks ehk märjakski kliendi peale. reaalsus on midagi muud.

ahjaa, need uued kogemused, mida hankimas käiakse. küsi elukutselistelt, millised need kogemused on. mida tehakse inimesega, kelle oled endale tunniks ajaks raha eest ostnud. anaal, mille üle siin perekoolis kõige enam arutletakse (no et kas ja kuidas ja uih ja aih), on mahe jutt ja musutamine selle kõrval.[/tsitaat]
Ullikesed, vaimupuudega jms ongi kõmulised üksikud näited. Nagu mujalgi maailmas. Eesti prostid töötavad, sest nad teenivad väga hästi. Ei ole keegi seksiori siin. Töö ongi raske. Aga 2000-3000 euri kuus teenida ei peagi üksnes lõbu olema. Nad on ise valinud oma töö. Ju neil siis tavalise müüja amet oleks jäänud liiga vähetasuvaks.
Mina neile kaasa küll ei tunne. Teenindajad nagu ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 17:40; 28.06 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]s2rasilm89 kirjutas:[/small]

ära ise parem ela mingis \”pretty woman\”-laadses mullis. loe pisut artikleid eesti lõbumajandusest, kes, mis, kui palju, mille eest ja kes saab raha. neid artikleid, mille on kirjutanud sotsiaaltöötajad, politseinikud, uurijad. võta kasvõi needsamad kõmulisemad näited, kus kupeldatakse nõrgamõistuslikke, lihtsalt ullikesi, sotsiaalselt väga haavatavasse olukorda sattunuid. vahendatakse kergeusklikke välismaale. loe uuringukokkuvõtteid, millist elu on elanud need naised, kellest saavad elukutselised. öökima ajab, et mõni mees selliste õnnetute peal end rahuldamas käib ja veel rõvedam on, kuidas \”korralikud\” pereemad takka kiidavad. küll oleks elu ilus, kui kõik nad teeks seda oma vabast tahtest ja rõõmsa meelega, läheks ehk märjakski kliendi peale. reaalsus on midagi muud.

ahjaa, need uued kogemused, mida hankimas käiakse. küsi elukutselistelt, millised need kogemused on. mida tehakse inimesega, kelle oled endale tunniks ajaks raha eest ostnud. anaal, mille üle siin perekoolis kõige enam arutletakse (no et kas ja kuidas ja uih ja aih), on mahe jutt ja musutamine selle kõrval.[/tsitaat]

Kallis mutsamamma, enamus nendest artiklitest käib nende kohta, kes endaga hakkama ei saa ja lasevad endaga kõike teha k.a. narkomaanid. Enamus inimesi ikka ei kujuta ette, mis olukorras isik peab olema, et selle ameti valiks. Jah, vähe on neid, kes seda ametit naudivad, aga palju on neid, kel võtavad kupüürid silme eest kirjuks, palju on ka neid, kes pole leidnud omale pika aja jooksul tööd ja kaotavad lootuse.
Need artiklid, mis meedias kirjutatakse, on puhas jama. Need on pigem mõeldud selleks, et eestlastes veel rohkem kasvatada elukutseliste vastu viha.
Enamus, olgem ausad, näitavad, et TOLERANTSUS on Eestis on väga minimaalne.
Need, kes välismaale lähevad kellegi kaudu kergekäeliselt, neil pole ikkagi kõik peas korras.
Ah et millised kogemused? Mõni tahab lihtsalt proovida, kuidas on olla teenusepakkujaga. Mõni käib lihtsalt oma muresid kurtmas. Mõni ütleb, et naine ei anna piisavalt. Mõni ütleb, et tahaks teist naist peale enda oma.
Kõik elukutselised ei ole nii kehvas seisukorras nagu arvatakse. Lihtsalt ühiskond ja meedia on teinud selliseid väljavaateid ja uskumisi, mida enamus tõeks peavad.
Pole vaja uskuda iga sõna, mis teles ja lehtedes räägitakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemapüstitaja. Mehe poolt on juba kõik STLH testid tehtud (see läks talle kalliks maksma), hiv-i testiks on vajalik 3-nädala möödumine. Vastates ühele eelkõnelejale, siis küsisin ka mina, et kui mina ostaks seksi, kas ta andestaks- siis oli vastus EI, ta ei suudaks. Samas ei ole ma kindlasti selline, kes vihaga hakkab tagasi tegema, selleks olen liiga mõistlik. Ei poolda kättemaksuks kellegagi magamist, olen selleks liiga korralik- olen olnud terve elu jooksul vahekorras vaid oma mehega.[/tsitaat]
Kas tänapäeval on juba see 3 nädala test kindel 100%?
.
\”Antikehad HIVi vastu tekivad 3 nädala jooksul, vahel isegi alles kolme kuu jooksul.\”http://www.hot.ee/hivennetamine/testimine.htm
\”Kiirtestid on sama täpsed kui veenivere uurimine. Peamine erinevus veenivere uurimisega seisneb aknaperioodi pikkuses. Kuna kiirtest \”tunneb\” veres ära vaid HIV-vastaseid antikehi ning mitte viirust ennast, siis peab nakatumisest olema möödas vähemalt 10-12 nädalat, et testi vastus oleks usaldusväärne.\”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 23:15; 28.06 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulla naised! Kas teil enseväärikust ka on? Mina olen vanuses 35 ja kui mees peaks mind korragi petma, siis pole enam andestamisest juttugi. Asi pole ainult seksis vaid selles, et abikaasa, kes on ühtlasi ka mu parim sõber on intiimses suhtes kellegi teisega. See on reetmine!
Oleme koos olnud 18 aastat ja võin täiesti kindlalt öelda, et mu mees pole mind petnud. Ja ma tean, mõni nüüd muigab ja peab mind naiivseks. Ei hakka isegi selgitama, kuidas nii kindel olen. Kõik mehed lihtsalt pole sellised sead. Mul on tõsiselt kahju naistest, kes selliste nõrkade matsidega koos elavad. Veel kurvem on see, et nad on kaotanud usu headesse suhtesse ja arvavad, et kui nende mees on petnud, siis teevad seda ka teised. Olen ka ise olnud vahel kimbatuses mõnda ilusat meest kohates, aga siis meenuvad kõik kaunid hetked ja meie hea suhe ja mõtlen, et selle ühe kepi pärast nüüd seda kõike ma kaotada ka ei taha. Kui sa teist inimest armastad, siis mõtled nii. Teemaalgatajale ei oska muud soovitada, kui et sinu arvates polnud tegu reetmisega, sa suudad andestada ja teie suhe saab veel jätkuda, lase käia, aga ära tule siia mõne aasta pärast uuesti vinguma. Ta teeb seda uuesti!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised mehed on manipulaatorid, vaimsed vägivallatsejad ja terroristid mu meelest.

Kõigepealt teeb erilisi sigadusi – no ei ole normaalne, et mees kaob terveks ööks ära ja kui sa siis julged selle peale vihastuda, siis tagatipuks veel karistab sind.

Kust sa tead, et need meeste nn. üksi väljaskäimised, kuhu naisi ei oodata, ei tähenda seda, et seal juba on naised, muidugi mitte oma naised?
Kui koju tullakse ka alles hommikul, siis tõesti tekib küsimus, et kas juba ei olegi teised naised mängus?

Võimalik, et prostides käib ta regulaarselt. Seekord lihtsalt läks kumm katki ja mehel hirm naha vahel.

Vastikud on sellised mehed! Ja parandamatud kindlasti ka! Ehk vanusega ainult muutub midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 00:09; 29.06 12:47; 29.06 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks uskumatu, kui loll mees ja veel uskumatum, et sina ka nii rumal oled.
Nii, lapsed, jäta nüüd meelde, ei sega seksimist. Kolm korda nädalas saaks seksida küll. Esimene ja lihtsaim viis mitteseksimise põhjuseks tuuakse naiste seas lapsed. Ei, lapsed ei piira midagi. Meil on kolm last ja pisike alles 9-kuune, ning seksime pea iga päev. Saa kõigepealt aru, et see on sinu ettekääne. Tunnista seda.
Kuna mees käitus väga valesti, siis samas oled sina tema kaassüüdlane. Sa aitasid talle kaasa. Aitasid sellega, et kogu aeg põhjendasid mitteseksimist lastega. Tõmbasid endale ise jama kaela.
Nüüd mees on ikka sul tõsine toru, kuna ei tea siiamaani mis on kondoom. Seda enam veel kuskil litsimajas. Iga päev kuulutatakse, kui paljud jälle HIV.-i nakatusid ja tema käib oma toru tühejndamas ilma kaitsevahendita. Loll mis loll noh.
Igastahes see asi viis selleni tänu sinule kes kogu aeg halas et seksida rohkem ei saa kui kord nädalas….kui sedagi. Sa ei viitsinud mehe pärast tõmmelda ja mehel lõpuks sai kopp ette. Tahab naist krt võtaks noh. Ja läks ja saigi. Petmine pole kunagi õigustatud. Ei ühekordne, ega ka raha eest ostetud. Aga nüüd on see tal elutunnistusel sees ja seda enam ära kustutada ei saa
Mis edasi, seda ei tea mitte keegi. Aga et veel see HIV teema siin sees, siis on asi ikka veel keerulisem. Peab nüüd rahuga 6 kuud ootama oma surmale allakirjutamist või ei. Eks karistus selle eest ka talle.
Äkki siis kui kõik teil laabub, siis võtad kätte ja pakud oma mehele rohkem seksi? Ja kui sinu jaoks pon sedagi palju, siis lõpeta see suhe. Sina piinad teda ja tema piinab sind. Milleks? Otsige endale partnerid, kes vajavad jsut nbii palju seksi nagu te mõlemad ise vajate. Punkt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 08:43; 29.06 11:59; 29.06 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Esiteks uskumatu, kui loll mees ja veel uskumatum, et sina ka nii rumal oled.
Nii, lapsed, jäta nüüd meelde, ei sega seksimist. Kolm korda nädalas saaks seksida küll. Esimene ja lihtsaim viis mitteseksimise põhjuseks tuuakse naiste seas lapsed. Ei, lapsed ei piira midagi. Meil on kolm last ja pisike alles 9-kuune, ning seksime pea iga päev. Saa kõigepealt aru, et see on sinu ettekääne. Tunnista seda.
Kuna mees käitus väga valesti, siis samas oled sina tema kaassüüdlane. Sa aitasid talle kaasa. Aitasid sellega, et kogu aeg põhjendasid mitteseksimist lastega. Tõmbasid endale ise jama kaela.
Nüüd mees on ikka sul tõsine toru, kuna ei tea siiamaani mis on kondoom. Seda enam veel kuskil litsimajas. Iga päev kuulutatakse, kui paljud jälle HIV.-i nakatusid ja tema käib oma toru tühejndamas ilma kaitsevahendita. Loll mis loll noh.
Igastahes see asi viis selleni tänu sinule kes kogu aeg halas et seksida rohkem ei saa kui kord nädalas….kui sedagi. Sa ei viitsinud mehe pärast tõmmelda ja mehel lõpuks sai kopp ette. Tahab naist krt võtaks noh. Ja läks ja saigi. Petmine pole kunagi õigustatud. Ei ühekordne, ega ka raha eest ostetud. Aga nüüd on see tal elutunnistusel sees ja seda enam ära kustutada ei saa
Mis edasi, seda ei tea mitte keegi. Aga et veel see HIV teema siin sees, siis on asi ikka veel keerulisem. Peab nüüd rahuga 6 kuud ootama oma surmale allakirjutamist või ei. Eks karistus selle eest ka talle.
Äkki siis kui kõik teil laabub, siis võtad kätte ja pakud oma mehele rohkem seksi? Ja kui sinu jaoks pon sedagi palju, siis lõpeta see suhe. Sina piinad teda ja tema piinab sind. Milleks? Otsige endale partnerid, kes vajavad jsut nbii palju seksi nagu te mõlemad ise vajate. Punkt![/tsitaat]

Selline tore lugu siis seksist ja lastest. Ma ei leidnud ka seksi jaoks energiat. Rääkisin mehele, oli kenasti nõus aitama. Heakene küll, tegeles ise kogu päeva lastega (söögid-majapidamistööd tegin ise). Õhtul siis ootas teda voodis meelas naine. Mees tahtis ainult magada…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.06 10:49; 29.06 10:41; 29.06 12:15; 01.07 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla 3a lapsed vajavad VÄGA palju tähelepanu- seega ka palju energiat. Kõigil pole lapsehoidjaid varnast võtta. Keegi ei tea, palju aega veedab mees lastega, palju naine. Enamasti on nii väikeste laste kõrvalt naine koduhoidja, koristaja, lapsehoidja ja siis hakatakse sõna võtma teemal- laps ei sega? Mees tuleb töölt, sööb kõhu täis, vaatab telekast mõne märuli (või arvutist), vastu ööd kobib voodisse ja eeldab naiselt üliaktiivsust… no lõpetage jama!

Samamoodi tagasitegemine- milleks? Sama madalale laskuda? Mingi eneseväräikus võiks ikka säilida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 13:17; 29.06 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Selline tore lugu siis seksist ja lastest. Ma ei leidnud ka seksi jaoks energiat. Rääkisin mehele, oli kenasti nõus aitama. Heakene küll, tegeles ise kogu päeva lastega (söögid-majapidamistööd tegin ise). Õhtul siis ootas teda voodis meelas naine. Mees tahtis ainult magada…[/tsitaat]

No siis leppige sellega et mees paneb kõrvalt ja kõik 🙂
Hakata siin rääkima kuidas mees oli väsinud ei puutu asjasse. Miks? Sest see ei tähenda, et nädalas korra vaid peaks seksima. Väsimus ja seks ei ole mingi komplekt. Seksi saab teha ka väsinuna. Tulebki parem uni. Aga no kui nii väga on vaja ikka laste süüks ajada seksi puudumsit siis lase aga edasi. Aga vaata et sa viltu ei vaata, kui ükspäev mees tuleb sulle armukesega jalutades vastu 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 08:43; 29.06 11:59; 29.06 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No siis leppige sellega et mees paneb kõrvalt ja kõik 🙂
Hakata siin rääkima kuidas mees oli väsinud ei puutu asjasse. Miks? Sest see ei tähenda, et nädalas korra vaid peaks seksima. Väsimus ja seks ei ole mingi komplekt. Seksi saab teha ka väsinuna. Tulebki parem uni. Aga no kui nii väga on vaja ikka laste süüks ajada seksi puudumsit siis lase aga edasi. Aga vaata et sa viltu ei vaata, kui ükspäev mees tuleb sulle armukesega jalutades vastu :)[/tsitaat]

Miks mees siis väsinuna seksida ei tahtnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.06 10:49; 29.06 10:41; 29.06 12:15; 01.07 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui see suhe sulle oluline on, siis võta end kokku ja saa aru, et see on kõigest seks. Kuigi naised sageli ei suuda seda mõista, võivad seks ja armastus väga vabalt ka lahus eksisteerida. [/tsitaat] võta end kokku , et see oli kõigest seks?????Ausalt ma pole ammu midagi nii jaburat lugenud , ole vähemalt vaikne loll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Esiteks uskumatu, kui loll mees ja veel uskumatum, et sina ka nii rumal oled.
Nii, lapsed, jäta nüüd meelde, ei sega seksimist. Kolm korda nädalas saaks seksida küll. Esimene ja lihtsaim viis mitteseksimise põhjuseks tuuakse naiste seas lapsed. Ei, lapsed ei piira midagi. Meil on kolm last ja pisike alles 9-kuune, ning seksime pea iga päev. Saa kõigepealt aru, et see on sinu ettekääne. Tunnista seda.
Kuna mees käitus väga valesti, siis samas oled sina tema kaassüüdlane. Sa aitasid talle kaasa. Aitasid sellega, et kogu aeg põhjendasid mitteseksimist lastega. Tõmbasid endale ise jama kaela.
Nüüd mees on ikka sul tõsine toru, kuna ei tea siiamaani mis on kondoom. Seda enam veel kuskil litsimajas. Iga päev kuulutatakse, kui paljud jälle HIV.-i nakatusid ja tema käib oma toru tühejndamas ilma kaitsevahendita. Loll mis loll noh.
Igastahes see asi viis selleni tänu sinule kes kogu aeg halas et seksida rohkem ei saa kui kord nädalas….kui sedagi. Sa ei viitsinud mehe pärast tõmmelda ja mehel lõpuks sai kopp ette. Tahab naist krt võtaks noh. Ja läks ja saigi. Petmine pole kunagi õigustatud. Ei ühekordne, ega ka raha eest ostetud. Aga nüüd on see tal elutunnistusel sees ja seda enam ära kustutada ei saa
Mis edasi, seda ei tea mitte keegi. Aga et veel see HIV teema siin sees, siis on asi ikka veel keerulisem. Peab nüüd rahuga 6 kuud ootama oma surmale allakirjutamist või ei. Eks karistus selle eest ka talle.
Äkki siis kui kõik teil laabub, siis võtad kätte ja pakud oma mehele rohkem seksi? Ja kui sinu jaoks pon sedagi palju, siis lõpeta see suhe. Sina piinad teda ja tema piinab sind. Milleks? Otsige endale partnerid, kes vajavad jsut nbii palju seksi nagu te mõlemad ise vajate. Punkt![/tsitaat]Mul käivad närvidele sellised tegelased, kes selle asemel, et mõista, hakkavad naises hoopis süütunnet kasvatama.
Teemaalgataja kirjelduse järgi tundub tegemist olema sellise perega, kus on nn. klassikaline-vanaaegne rollijaotus – naise kaelas on kõik kodutööd + lapsed, naine kodust välja ei saa kuid või lausa aastaid, kuna on lastega koju aheldatud. Samas, mees käib uksest sisse-välja täpselt nii, nagu ise heaks arvab ning esitab tingimusi.
Ilmselgelt on naise töökoormus mehe omast tunduvalt suurem. Olles ise mitme lapse ema tean ideaalselt, kuidas see koormus + kodune rutiin väsitab ning nüristab. Samuti on väga paljudel naistel sünnitusjärgselt hormoonid niimoodi paigast ära, et libiido on langenud. Ja kui siis mees ka käitub vastikult ning üldse naisega ei arvesta, siis on täiesti mõistetav, kui naine rohkem ei jaksa ega taha kui kord nädalas. Või ei taha üldse.
Minul on libiidoga alati kõik hästi olnud, aga kui lapsed olid veel väiksed, kodused kohustused pea kõik minu kaelas ning mees käitus umbes sarnaselt kui teemaalgataja oma – istus nädalavahetusteti sõpradega, siis oli minu seksuaalsus ka täiesti kustunud. Inimene, kes oleks mulle sel ajal hakanud veel mingit süütunnet sisendama, et ma olen paha ja ei pinguta piisavalt, oleks minu käest ilmselt vastu hambaid saanud.
Väsinult saab ka seksida? Milleks? Kui ma olen väsinud ja mul pole isu, siis on sellises olekus seks pigem nagu mingi kohustuse täitmine, mis tegelikult pole üleüldsegi mitte mingi õige seks. Õige seks on see, kui mõlemad pooled naudivad ning seda ei tehta mingis tuimas rutiinis, peaasi, et mees saaks paugu lahti hõõrutud.
Ja mis ma veel tahan laste kohta öelda. Mul on 4 last. Ja pole mõtet väita, et laste kõrvalt saab seksida täiesti vabalt. Ei saa! Kui elamine on kitsas, siis ei saa. Samuti on näiteks imikud väga erinevad. Kui minu sõbranna laps suurema osa ajast magas ja oli rahulik, siis minu lapsed on kõik terve esimese eluaasta olnud väga rahutud ja palju karjunud. Ei ole just kuigi meeldiv seksida lapse kõrval, kes iga 15 min. tagant ärkab ja väga tihti nutab. Usu mind! Sellise lapse kõrvalt on naise kõige esimene mõte see, et saaks ainult magada.
Aga see kõik ei ole mitte mingi vabandus mehe jaoks otsida endale armuke või minna prostidesse.
Kui perre on selline probleem siginenud, siis tuleb sellest eelkõige RÄÄKIDA omavahel. Mees avaldab nördimust, et tema jaoks jääb 1 x nädalas väheks ja naine tunnistab, et ta on kodutöödest rampväsinud ja ei jaksa ning seejärel leitakse koos mingi kompromiss. Mitte pole nii, et mees ei ütle sõnagi ja marsib otsejoones sinna, kust saab…
Selle asemel, et litsidesse minna, tule ja aita mul koristada ja süüa teha! Kindlasti hoiab mehe selline käitumine suhted head ning naine soovib ja jaksab siis ka seksida, mitte ei võta seksi kui ühte järjekordset kodutööd.

Mitte ükski perekooli kägu ei dikteeri teisele perele, kui tihti seksida on normaalne või kui palju rampväsinud naine seksi peab tahtma, ammugi ei anna hinnanguid a la, et kui sa nii ja nii ei tee, siis mehel ongi õigus armuke võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 00:09; 29.06 12:47; 29.06 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mul käivad närvidele sellised tegelased, kes selle asemel, et mõista, hakkavad naises hoopis süütunnet kasvatama.
Teemaalgataja kirjelduse järgi tundub tegemist olema sellise perega, kus on nn. klassikaline-vanaaegne rollijaotus – naise kaelas on kõik kodutööd + lapsed, naine kodust välja ei saa kuid või lausa aastaid, kuna on lastega koju aheldatud. Samas, mees käib uksest sisse-välja täpselt nii, nagu ise heaks arvab ning esitab tingimusi.
Ilmselgelt on naise töökoormus mehe omast tunduvalt suurem. Olles ise mitme lapse ema tean ideaalselt, kuidas see koormus + kodune rutiin väsitab ning nüristab. Samuti on väga paljudel naistel sünnitusjärgselt hormoonid niimoodi paigast ära, et libiido on langenud. Ja kui siis mees ka käitub vastikult ning üldse naisega ei arvesta, siis on täiesti mõistetav, kui naine rohkem ei jaksa ega taha kui kord nädalas. Või ei taha üldse.
Minul on libiidoga alati kõik hästi olnud, aga kui lapsed olid veel väiksed, kodused kohustused pea kõik minu kaelas ning mees käitus umbes sarnaselt kui teemaalgataja oma – istus nädalavahetusteti sõpradega, siis oli minu seksuaalsus ka täiesti kustunud. Inimene, kes oleks mulle sel ajal hakanud veel mingit süütunnet sisendama, et ma olen paha ja ei pinguta piisavalt, oleks minu käest ilmselt vastu hambaid saanud.
Väsinult saab ka seksida? Milleks? Kui ma olen väsinud ja mul pole isu, siis on sellises olekus seks pigem nagu mingi kohustuse täitmine, mis tegelikult pole üleüldsegi mitte mingi õige seks. Õige seks on see, kui mõlemad pooled naudivad ning seda ei tehta mingis tuimas rutiinis, peaasi, et mees saaks paugu lahti hõõrutud.
Ja mis ma veel tahan laste kohta öelda. Mul on 4 last. Ja pole mõtet väita, et laste kõrvalt saab seksida täiesti vabalt. Ei saa! Kui elamine on kitsas, siis ei saa. Samuti on näiteks imikud väga erinevad. Kui minu sõbranna laps suurema osa ajast magas ja oli rahulik, siis minu lapsed on kõik terve esimese eluaasta olnud väga rahutud ja palju karjunud. Ei ole just kuigi meeldiv seksida lapse kõrval, kes iga 15 min. tagant ärkab ja väga tihti nutab. Usu mind! Sellise lapse kõrvalt on naise kõige esimene mõte see, et saaks ainult magada.
Aga see kõik ei ole mitte mingi vabandus mehe jaoks otsida endale armuke või minna prostidesse.
Kui perre on selline probleem siginenud, siis tuleb sellest eelkõige RÄÄKIDA omavahel. Mees avaldab nördimust, et tema jaoks jääb 1 x nädalas väheks ja naine tunnistab, et ta on kodutöödest rampväsinud ja ei jaksa ning seejärel leitakse koos mingi kompromiss. Mitte pole nii, et mees ei ütle sõnagi ja marsib otsejoones sinna, kust saab…
Selle asemel, et litsidesse minna, tule ja aita mul koristada ja süüa teha! Kindlasti hoiab mehe selline käitumine suhted head ning naine soovib ja jaksab siis ka seksida, mitte ei võta seksi kui ühte järjekordset kodutööd.

Mitte ükski perekooli kägu ei dikteeri teisele perele, kui tihti seksida on normaalne või kui palju rampväsinud naine seksi peab tahtma, ammugi ei anna hinnanguid a la, et kui sa nii ja nii ei tee, siis mehel ongi õigus armuke võtta. [/tsitaat]

Palderjani?…või morfiini?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 08:43; 29.06 11:59; 29.06 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No siis leppige sellega et mees paneb kõrvalt ja kõik 🙂
Hakata siin rääkima kuidas mees oli väsinud ei puutu asjasse. Miks? Sest see ei tähenda, et nädalas korra vaid peaks seksima. Väsimus ja seks ei ole mingi komplekt. Seksi saab teha ka väsinuna. Tulebki parem uni. Aga no kui nii väga on vaja ikka laste süüks ajada seksi puudumsit siis lase aga edasi. Aga vaata et sa viltu ei vaata, kui ükspäev mees tuleb sulle armukesega jalutades vastu :)[/tsitaat]Loomulikult, leppigu aga kokku, et mees võtab kõrvalt!
Mitte mingil juhul ärgu mees ja naine saagu kokkuleppele, et mees osaleb kodutöödes ning vähendab naise koormust. Naisel ju ongi õigus valida ainult kahe halva vahel, kas seksib väsinult ja ilma naudinguta (mis ilmselt ei paku mitte kummalegi suurt midagi) või lubab mehel kõrvalt võtta.
Sinu loogika järgi sellist kompromissi leida ei saa, et ka naisel oleks hea, sest mehi ei tohi ju tülikate ja ebamugavate kohustustega koormata! Mehel on õigus ainult nõuda ja saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 00:09; 29.06 12:47; 29.06 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Esiteks uskumatu, kui loll mees ja veel uskumatum, et sina ka nii rumal oled.
Nii, lapsed, jäta nüüd meelde, ei sega seksimist. Kolm korda nädalas saaks seksida küll. Esimene ja lihtsaim viis mitteseksimise põhjuseks tuuakse naiste seas lapsed. Ei, lapsed ei piira midagi. Meil on kolm last ja pisike alles 9-kuune, ning seksime pea iga päev. Saa kõigepealt aru, et see on sinu ettekääne. Tunnista seda.
Kuna mees käitus väga valesti, siis samas oled sina tema kaassüüdlane. Sa aitasid talle kaasa. Aitasid sellega, et kogu aeg põhjendasid mitteseksimist lastega. Tõmbasid endale ise jama kaela.
Nüüd mees on ikka sul tõsine toru, kuna ei tea siiamaani mis on kondoom. Seda enam veel kuskil litsimajas. Iga päev kuulutatakse, kui paljud jälle HIV.-i nakatusid ja tema käib oma toru tühejndamas ilma kaitsevahendita. Loll mis loll noh.
Igastahes see asi viis selleni tänu sinule kes kogu aeg halas et seksida rohkem ei saa kui kord nädalas….kui sedagi. Sa ei viitsinud mehe pärast tõmmelda ja mehel lõpuks sai kopp ette. Tahab naist krt võtaks noh. Ja läks ja saigi. Petmine pole kunagi õigustatud. Ei ühekordne, ega ka raha eest ostetud. Aga nüüd on see tal elutunnistusel sees ja seda enam ära kustutada ei saa
Mis edasi, seda ei tea mitte keegi. Aga et veel see HIV teema siin sees, siis on asi ikka veel keerulisem. Peab nüüd rahuga 6 kuud ootama oma surmale allakirjutamist või ei. Eks karistus selle eest ka talle.
Äkki siis kui kõik teil laabub, siis võtad kätte ja pakud oma mehele rohkem seksi? Ja kui sinu jaoks pon sedagi palju, siis lõpeta see suhe. Sina piinad teda ja tema piinab sind. Milleks? Otsige endale partnerid, kes vajavad jsut nbii palju seksi nagu te mõlemad ise vajate. Punkt![/tsitaat]

Kuidagi hingetu ja masinlik postitus tundub olevat. Inimene, ei naine ega mees, pole tegelikult robot või loom. Minu meest näiteks ei huvita tundetu panemine kolm korda nädalas, kui mina samal ajal magan. Ta tahaks kolm korda nädalas, tegelikult seitse korda nädalas, nii et me mõlemad seda naudime. Kompromiss on meie suhtes see, et seksime keskmiselt korra nädalas, kusjuures isegi siis ma alati ei jaksa.

Sul on 9-kuune laps? Aga teised kaks last kui vanad? Meil on ka kolm last ja nad on kõik alles tited. Lisaks on veel perekondlikke kohustusi ja on majapidamine. Loomulikult olen ma väsinud, kogu aeg. Kusjuures ka mees, kes praegu teeb pikki tööpäevi, on väsinud. Kõik tahaks väikelastega peres rohkem aega ja tähelepanu – isegi lapsed. Point ei ole siin selles, et laisk ja loll naine \”ei viitsi mehe pärast tõmmelda\”, vaid ööpäevas ei ole piisavalt tunde piisavaks tõmblemiseks. Natuke tahaks tõepoolest ju magada ka.

Normaalse mõistusega mees (nagu nainegi) saab aru, et iga asja pärast tuleb millestki muust ka (ajutiselt) loobuda. Paar, kellel on kolm last, ei seksi enam igal mõeldaval pinnal ja igal mõeldaval kellaajal. Ja terves paaris on kaks täiskasvanut, kellest üks ei ole teisele emme (lastele söök ette ja siis mehele kiiresti keppi), vaid kus mõlemal täiskasvanul on vajadused, mida täita, ja üks ei saa enda omade täitmist jäigalt nõuda teise arvelt. Ikka mõlemad peavad midagi saama.

\”Kuna mees käitus väga valesti, siis samas oled sina tema kaassüüdlane. Sa aitasid talle kaasa. Aitasid sellega, et kogu aeg põhjendasid mitteseksimist lastega. Tõmbasid endale ise jama kaela.\”

Ja see tsiteeritud lõik on lihtsalt idiootlik. Ausõna. Sellise mentaliteediga mees näeb oma laste emas mitte inimest, vaid auku. Rõve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kumm võib listimajas puruneda ja siis on HIV, herpes ja hepatiit olemas – kõik ravimatud haigused.

Su mees on hoolimatu ja loll.

Ükski normaalne mees ei käi neid narkarhoorasi panemas, enne ikka kasvõi ennast ise rahuldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )


Esileht Pereelu ja suhted Seksi ostmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.