Esileht Pereelu ja suhted Seksi ostmine

Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )

Teema: Seksi ostmine

Postitas:

Mees on jobu ja veel kahjuks ka täitsa laps. Täiskasvanud inimene enne mõtleb kui tegutseb ja oma lähedasi nii ei alanda ja teadlikult haiget ei tee. Mina jätaksin sellise jorsi pikalt mõtlemata maha, lastel pole vaja vanemate kehva kooselu pealt vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kummaline on see, et paar nädalat ilma ja juba mujalt otsimas. mis vahet sel on kas ostis v ei ostnud, sisu jääb samaks. prosti ameti halvustamine ei ole yldse kohane. amet nagu iga teine, kliente jagub kyllaga. sest mis juhtub kui mingil teisel pöhjusel järgmine kord tuleb pikem paus sisse. siis on ta jälle mujalt otsimas. see käis tal väga kergekäeliselt. tekib kahtlus, et ka järgmine kord ta risti ette ei lööks. ma usun, et ta on \”maigu suhu\” saanud:)khm ja järgmine kord teeb ta seda veel kergekäelisemalt. aga lihtsalt yles ei tunnista…. kaks nädalat ilma seksita ei ole mingi erandolukord. kas teil töesti enne pole taolist pausi olnud? kui ei, siis oled sa töesti unelmate naine. kui jah siis tekib kysimus mis ta noil kordadel on korda saatnud? kiitus mehele selle eest, et yles tunnistas. enamus ei oleks seda teinud. see on kergendav asjaolu. aga oleks vaja teada miks ta nii tegi ja mis juhtub kui järgmine kord on analoogne olukord

muig, ah et ainult selle pärast tunnistaski yles, et oli enda pärast mures. väga egoistlik. siis pmst ei muretsenud ta selle pärast mis sina vöid asjast arvata vaid ainult enda pärast. ja ta ei kasutanud kaitsevahendeid?? eriti ajuvaba. selles valguses yldiselt oli see ikka äärmiselt syydimatu käitumine mehe poolt. pmst ta ei plaaninudki sulle tegelikult yles tunnistada. see aga tähendab seda, et on olnud ja tuleb ka järgmine kord. kus ta kaustab kummi ja kuna enda elu pärast enam ei karda pole kartust ka asja välja tulekuks. mina endale sellist närivat kahtlust ellu ei tahaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]1. Mind häiriks olukorra juures eelkõige see, et Eestis on nende \”olen prostituut kuna mulle meeldib seks ja teenin hästi\” sekstöötajate hulk pea olematu. Sorry, aga lihtsalt pole Eestis neid naisi, kes teeks prostituuditööd suurest rõõmust. Ikka on probleemsest kodust 13-aastasena ära meelitatud tüdrukud v nt lastega ootamatult majanduslikesse raskustesse sattunud üksikemad. Valik on kas rügad kupeldaja jaoks tööd teha ise sellest rahast midagi eriti nägemata v lihtsalt nälgid (lased lastel nälgida)[/tsitaat]
Kindlasti on ka selliseid kurbi saatusi. Paraku on see piisavalt mugav klishee ka naisõiguslastele, tervisedendajatele ja kiituste hulka vaadates ka siinsele publikule. Tegelikkuses on üheksakümnendad juba 20 aastat tagasi otsa saanud, Eesti on äärmiselt ettevõtjasõbralik ja IT-aldis maa. Üksiküritajaid on oluliselt rohkem kui naisaktivistidele meeldiks. Meenub aastatetagune lugu, kus kari alaealisi endale korteri üüris ja \”firmat tegid\”. Ise olen näinud internetipunktis litsikest, kes ei loginud peale arvutikastutust MSNist välja ning ekraaniloleva põhjal oli näha kuidas kolme minutiga oli tundmatu endale kontaktiks võetud, hinnakirja tutvustastud ning aeg Säästuka taguseks suhuvõtmiseks kokku lepitud. Selliseid üritajaid on keeruline politseihaaranguga kinni võtta ja naisõiguslastel ei ole paha kupeldajat, keda naiste kurvas(?) saatuses süüdistada.
Olen mees, kelle prostituudi-kogemus piirdub aastatetaguse sotsioloogilise eksperimendi raames voodifoorum.com lugemisega. Kindlasti on sealräägitu subjektiivne, prostituudikasutaja jaoks puudub mõiste \”paha kupeldaja\”. Nagu ka naisõiguslase jaoks \”prostituut vabast tahtest\”. Tõde on kuskil vahepeal, aga kindlasti ei ole see nii mustades toonides nagu seda ametnikud soovivad näidata. Paar sellesuunalist viidet ka:
http://bit.ly/LEojJE Einar Laigna Jaano Rässa ja Mart Raukase filmist ning raamatust \”Prostitutsiooni fenomen ühiskonnas\”
http://www.kesa.ee/download/raamatud/prostitutsioonist_est.pdf Sama filmi kaaskiri. Lisaks ametnikele räägivad prostituut, kupeldaja ja autor. Viimane puudutab ka ametnike eelarvamusi, mis kipuvad muutuma fakte normeerivaks reaalsuseks.
http://bit.ly/MgSkoM kooliplikad müüvad ennast koolivendadele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 21:17; 01.07 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palju hullem, kui mehel oleks armuke. Prostituudi käest seksi ostmine on nagu poest õlle ostmine.
Elage edasi ja unustage asi. Saksas on suisa pordumajad olemas, kus mehed käivad. Ilmselt ei ole kõik vallalised. Mehed (ka suhtes olevad) on alati prostide teenust ostnud ja teevad seda ka edaspidi. 99% nendest ei lähe seda ainult naisele ütlema.[/tsitaat]

Ainult idioot võib võrrelda naist ja õlut.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 22:03; 30.06 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kulla naised! Kas teil enseväärikust ka on? Mina olen vanuses 35 ja kui mees peaks mind korragi petma, siis pole enam andestamisest juttugi. Asi pole ainult seksis vaid selles, et abikaasa, kes on ühtlasi ka mu parim sõber on intiimses suhtes kellegi teisega. See on reetmine!
Oleme koos olnud 18 aastat ja võin täiesti kindlalt öelda, et mu mees pole mind petnud. Ja ma tean, mõni nüüd muigab ja peab mind naiivseks. Ei hakka isegi selgitama, kuidas nii kindel olen. Kõik mehed lihtsalt pole sellised sead. Mul on tõsiselt kahju naistest, kes selliste nõrkade matsidega koos elavad. Veel kurvem on see, et nad on kaotanud usu headesse suhtesse ja arvavad, et kui nende mees on petnud, siis teevad seda ka teised. Olen ka ise olnud vahel kimbatuses mõnda ilusat meest kohates, aga siis meenuvad kõik kaunid hetked ja meie hea suhe ja mõtlen, et selle ühe kepi pärast nüüd seda kõike ma kaotada ka ei taha. Kui sa teist inimest armastad, siis mõtled nii. Teemaalgatajale ei oska muud soovitada, kui et sinu arvates polnud tegu reetmisega, sa suudad andestada ja teie suhe saab veel jätkuda, lase käia, aga ära tule siia mõne aasta pärast uuesti vinguma. Ta teeb seda uuesti![/tsitaat]

100% nõus, nagu ise oleks kirjutanud. Abielu aeg küll veidi lühem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 22:03; 30.06 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]

Kindlasti on ka selliseid kurbi saatusi. Paraku on see piisavalt mugav klishee ka naisõiguslastele, tervisedendajatele ja kiituste hulka vaadates ka siinsele publikule. Tegelikkuses on üheksakümnendad juba 20 aastat tagasi otsa saanud, Eesti on äärmiselt ettevõtjasõbralik ja IT-aldis maa. Üksiküritajaid on oluliselt rohkem kui naisaktivistidele meeldiks. Meenub aastatetagune lugu, kus kari alaealisi endale korteri üüris ja \”firmat tegid\”. Ise olen näinud internetipunktis litsikest, kes ei loginud peale arvutikastutust MSNist välja ning ekraaniloleva põhjal oli näha kuidas kolme minutiga oli tundmatu endale kontaktiks võetud, hinnakirja tutvustastud ning aeg Säästuka taguseks suhuvõtmiseks kokku lepitud. Selliseid üritajaid on keeruline politseihaaranguga kinni võtta ja naisõiguslastel ei ole paha kupeldajat, keda naiste kurvas(?) saatuses süüdistada.
Olen mees, kelle prostituudi-kogemus piirdub aastatetaguse sotsioloogilise eksperimendi raames voodifoorum.com lugemisega. Kindlasti on sealräägitu subjektiivne, prostituudikasutaja jaoks puudub mõiste \”paha kupeldaja\”. Nagu ka naisõiguslase jaoks \”prostituut vabast tahtest\”. Tõde on kuskil vahepeal, aga kindlasti ei ole see nii mustades toonides nagu seda ametnikud soovivad näidata. Paar sellesuunalist viidet ka:
http://bit.ly/LEojJE Einar Laigna Jaano Rässa ja Mart Raukase filmist ning raamatust \”Prostitutsiooni fenomen ühiskonnas\”
http://www.kesa.ee/download/raamatud/prostitutsioonist%5B…%5Dst.pdf Sama filmi kaaskiri. Lisaks ametnikele räägivad prostituut, kupeldaja ja autor. Viimane puudutab ka ametnike eelarvamusi, mis kipuvad muutuma fakte normeerivaks reaalsuseks.
http://bit.ly/MgSkoM kooliplikad müüvad ennast koolivendadele [/tsitaat]

Tõsiselt väärastunud maailmapilt peab olema, et arvata, et need sinu toodud näited prostitusiooni heast küljest näitavad. Ei näinud/lugenud ma seal midagi nii väga rõõmustavat ja vabatahtlikku. On ka muudmoodi sundust kui kupeldaja hoitud relv oimukohal. Ja see muidugi tervitatav kui pole vahendajat ja enamiku kasumist saab prostituut ise, kuid juba see olukord kui naisel pole muud reaalset võimalust hea palga teenimiseks ja et juba koolitüdruk näeb oma keha kui ainukest teenimisallikat ei muuda minu arvamust karvavõrdki. No ei ole vaba valik. Ei ole ühelgi sinu toodud näidetest vabalt tehtud valik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 14:01; 30.06 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small][/small]

Kindlasti on ka selliseid kurbi saatusi. Paraku on see piisavalt mugav klishee ka naisõiguslastele, tervisedendajatele ja kiituste hulka vaadates ka siinsele publikule. Tegelikkuses on üheksakümnendad juba 20 aastat tagasi otsa saanud, Eesti on äärmiselt ettevõtjasõbralik ja IT-aldis maa. Üksiküritajaid on oluliselt rohkem kui naisaktivistidele meeldiks. Meenub aastatetagune lugu, kus kari alaealisi endale korteri üüris ja \”firmat tegid\”. Ise olen näinud internetipunktis litsikest, kes ei loginud peale arvutikastutust MSNist välja ning ekraaniloleva põhjal oli näha kuidas kolme minutiga oli tundmatu endale kontaktiks võetud, hinnakirja tutvustastud ning aeg Säästuka taguseks suhuvõtmiseks kokku lepitud. Selliseid üritajaid on keeruline politseihaaranguga kinni võtta ja naisõiguslastel ei ole paha kupeldajat, keda naiste kurvas(?) saatuses süüdistada.
Olen mees, kelle prostituudi-kogemus piirdub aastatetaguse sotsioloogilise eksperimendi raames voodifoorum.com lugemisega. Kindlasti on sealräägitu subjektiivne, prostituudikasutaja jaoks puudub mõiste \”paha kupeldaja\”. Nagu ka naisõiguslase jaoks \”prostituut vabast tahtest\”. Tõde on kuskil vahepeal, aga kindlasti ei ole see nii mustades toonides nagu seda ametnikud soovivad näidata. Paar sellesuunalist viidet ka:
http://bit.ly/LEojJE Einar Laigna Jaano Rässa ja Mart Raukase filmist ning raamatust \”Prostitutsiooni fenomen ühiskonnas\”
http://www.kesa.ee/download/raamatud/prostitutsioonist_est.pdf Sama filmi kaaskiri. Lisaks ametnikele räägivad prostituut, kupeldaja ja autor. Viimane puudutab ka ametnike eelarvamusi, mis kipuvad muutuma fakte normeerivaks reaalsuseks.
http://bit.ly/MgSkoM kooliplikad müüvad ennast koolivendadele[/tsitaat]
olen naine ja kunagi, kui voodifoorum tegutses, olin selle usin lugeja. juba enne ekspressis ilmunud artiklit, mis ajas foorumi umbe ja tõi kaasa organiseeritud litsimajanduse meeste ebaterve huvi kogu ürituse vastu. peab tunnistama, et väga hariv lugemine oli, mitmeski mõttes. kui sa pooltki nii usin foorumikasutaja olid kui mina, siis peaksid samuti mäletama üht unistav-lüüriliselt kirja pandud heietust noorest prostituudist. kirjutaja oli tema juurde sattunud, kui ta alles oli oma \”karjääri\” alustanud. silm oli veel selge ja isegi märjaks oli läinud, kliendile väga meeldiv kogemus. paar aastat hiljem (või oli see isegi veel lühem aeg) oli tüdruk juba sama tuhmi silmavaatega, tuim ja kuiv nagu kõik teisedki selles tööstuses. väga mõtlemapanev oli, eriti kirjutaja silmakirjalik kahetsus, et toredast himukast tüdrukust oli saanud tavaline lits.

politsei on teenusepakkujate kõige väiksem mure. üksiküritajatele käiakse üsna aktiivselt käppa peale panemas, vähemalt seda üritamas. asjalikumad üksiküritajad endale iga ligikargajat juurde ei lasegi, just katusepakkumise kartuses. sest vaatamata vabatahtlikule tegutsemisele jääb alati alles achilleuse kand – sotsiaalne häbi. see teeb nad kõik hästi manipuleeritavaks. ilma sutekateta majasid pole olemas, see on lihtsalt niivõrd tulus bisnes. kuuldused levivad ruttu ja varsti on kõvad kutid platsis. organiseeritud kuritegevusel on kaks põhilist tuluallikat – narko ja prostitutsioon. nendest tuleb põhikäive, kõik muu on kribukrabu. kas sa tead, miks voodifoorum kinni pandi? mitte ainult sellepärast, et tegijad omavahel riidu läksid. tegijatest vähemalt osale käidi kambaga ja veenvalt selgitamas, et kui nende litsid kiitvaid arvustusi ja tungivaid soovitusi ei saa, siis järgnevad füüsilised sanktsioonid, millest oleks targem hoiduda. mõelda vaid, et voodifoorumi algne eesmärk oli olla omalaadne tarbijakaitse.

jaa, kui tüdruk ise valib ja orgunnib oma kliente ja tööd, siis on kõik kena. mul ei ole moraalseid probleeme sellega, kui keegi end vabatahtlikult müüb, tal on protsessi igas etapis võimalus tingimusi seada, taganeda ja keelduda ning müügiprotsessi lahutamatu osa on inimlik suhtumine. paraku on see osa kogu müüdavast seksist väga väike. valdav osa prostituute ei tee seda tööd oma vabast tahtest, nad ei saa valida tööaega, kliente ega osutatavaid teenuseid, neil pole võimalust töötamisest keelduda. ega lits pole inimene ja muidusööjaid ülal ei peeta. pealegi on see \”amet\” vaimselt raske taluda, eks seepärast paljudest saavadki joodikud ja narkarid. kellest ei saa, need kalestuvad mõne aastaga. võta üks ilus 20a tüdruk, lase tal 10a litsina teenida ja vaata, mis temast 30a vanuses järele on jäänud.

ja mis saab siis, kui litsi \”parim enne\” on juba mitu aastat tagasi mööda saanud, aga vanuse poolest pole veel 40a vana? keegi ei taha sekretäriks inimest, keda on põrutamas käinud pooled klientidest ja juhtkonnast. kärulükkajaid on ilma nendetagi küll. nii ongi järgmine õitsvas tööeas sotsiaalrisk valmis, keda ühiskond peaks kuidagi toimetulekule putitama. meil pole missioonil käinud sõduritele ega kuriteoohvritele korralikku vaimse rehabilitatsiooni süsteemi, mis veel prostituutidest rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelnev Mutsamamma kirjutis on väga huvitav ja ilmselt üsna tõene teema peegeldus. Vaadates teatud kohtuasju, siis paistab, et üksiküritajaid tõepoolest ahistatakse, lisaks paistab temaatiline kuritegevus hästi organiseeritud ning märkimisväärsete sidemetega legaalse äritegevuse ja täitevvõimu esindajate osas. Kõige olulisemana paistab silma mainitud sotsiaalne häbi – niikaua kui see eksisteerib, pole erilist lootust olukorra paranemisele. Hämmastaval kombel annavad selles mõttes erilise panuse monogaamsuse propageerijad, nimelt kuniks seks on nende jaoks perekondlik monopol, jäävad seksteenuse pakkujad sotsiaalselt häbimärgistatuks ja probleem, mille tõttu teenuse pakkujat otsiti pigem võimendub (nagu teemaalgataja puhul näha).
Noorem põlvkond paistab sotsiaalmeedia dünaamilisuse tõttu veidi paremas olukorras olevat…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud Mutsamammale detailirohke arutluse eest, tegelikult olen enamuse jutuga nõus. Välja arvatud
[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat] valdav osa prostituute ei tee seda tööd oma vabast tahtest, nad ei saa valida tööaega, kliente ega osutatavaid teenuseid, neil pole võimalust töötamisest keelduda. [/tsitaat]
Samasugune töötajate kottimine käib põõsakapitalistlus Eestis paljudel aladel- kalevipojad, tuletõrjujad, odavpoodide kassapidajad jne. Tööstusharu eripära tõttu litsimajas kindlasti rohkem, aga lugedes lugusid Maxima kassapidajate vaimsest terrorist pole väga kindel. OK, Maxima eks-kassiir pole nii suur sotsiaalne risk kui karjääri lõpetanud prostituut.
Aga müüginimesena olen Mutsamammaga nõus, et kasumlik tööstusharu tõmbab igasugu susserdajaid ligi ja kuna mehed ei saa selle äri põhitegevuses kaasa luua, siis pakutakse \”lisaväärtuste loomist\”.
Vabandan teemaalgataja ees teema risustamise pärast. Kui Sinu mees on alla 30-ne, siis ei jää see viimaseks ja võib-olla polnud ka esimeseks korraks. Kui võimalusi oleks, anna talle hundipass.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 21:17; 01.07 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] ——- Samasugune töötajate kottimine käib põõsakapitalistlus Eestis paljudel aladel- kalevipojad, tuletõrjujad, odavpoodide kassapidajad jne. Tööstusharu eripära tõttu litsimajas kindlasti rohkem, aga lugedes lugusid Maxima kassapidajate vaimsest terrorist pole väga kindel. OK, Maxima eks-kassiir pole nii suur sotsiaalne risk kui karjääri lõpetanud prostituut.
——–[/tsitaat]
see on jällegi koht, kus ma ei saa nõus olla. kuna pensioneerunud prostituudi elukutse väga suures osas välistab normaalses tööelus osalemise, on prostituut rohkem ja painavamas sundseisus. lisaks ei tehta maxima kassapidajatele füüsiliselt liiga, ei alandata nende inimväärikust sellisel viisil, kuidas saavad (ja teevadki) prostituudi kliendid/sutekad. maxima töötajatele ei anta peksa, kui nad töölt lahkuda soovivad. maximas on enamikel inimestel siiski enamvähem normaalsed töötingimused. inimestevahelised suhted on alati üks tricky business, aga füüsiline koormus kauba tõstmisel on hoopis midagi muud, kui lasta end nt anaalselt vägistada.

minule jäävad ausalt arusaamatuks need paralleelid, mida tuuakse prostituutide tööst rääkides. kalevipoegade ja kassiiride vaimne kottimine pole veeranditki seda, mis prostituudile osaks langeb, samuti on täiesti kohatu võrrelda prostituute sportlastega (no et teenib endale ihuga elatist). minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on nende inimeste kupli all tugevasti nihkes teemad nagu lähedus ja intiimsus, samuti kaasinimesest lugupidamine ja austus inimese vaba tahte vastu. tavaliste töötajate kaitseks on seadused, kalevipoeg saab alati koju tulla, maxima kassiir saab õhtul sulgeda tööukse ja nad kõik saavad minna koju rahuldust ja õnnetunnet pakkuvat pereelu nautima. või vähemalt eemale tööelu hullusest. prostituudil käib hävitav sõda igal rindel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees oli õnnetu, et ostis seksi? Selline kaastunde kerjamine on meeste puhul tavaline. Räägivad pikalt kui halvasti end tunnevad, sina ei tohiks kuri olla, sest neil on ju ometi nii raske. Ja alati rõhuga sellel kui raske NEIL on. Kui mees sind vähegi austaks hoiaks ta selle enda teada ja teeks oma käitumises korrektuurid või räägiks teie suhte üle ja teeks ettepanekud kuidas teie olukorda parandada. Selge on see, et ilmselt olete väga noorelt kokku saanud ja mõlemal seiklused seiklemata. Mees seikleb siis nädalavahetustel ja sina ei seikle. Väga ebavõrdne olukord. Viimane aeg on end suhtes kehtestama hakata, alles siis kui võrdse partnerluse võimalus on saavutatud ja ka piirid mõlemale ühesugused saab vaadata kas teie suhtest üldse asja saab. Prostituudi külastamine on lihtsalt üks väljapaistev olukord, mis sümboliseerib teie sassis suhteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Andestaksin tuhat korda enne tavalise kõrvalehüppe kui seksi ostmise prostituudilt.
Nii räpaselt käitunud meest ei suudaks tõepoolest enam austada, see näitaks, et meil on ikka nii kardinaalselt erinevad väärtushinnangud ja põhimõtted, et edasisel suhtel mõtet ei näeks.

Üldse oleks mulle inimlikult mõistetavam see, kui mees armuks või kiinduks ja selle tagajärjeks oleks petmine, kui see, et petaks lihtsalt, tuimalt, tunneteta. Esimest suudaks mõista ja andestada, ehkki teeks väga haiget; teist – ei näeks põhjust edasi pingutada, kui mees seaks mingi puhtfüüsilise panemise kogu perest ettepoole. [/tsitaat]

Kellegisse teissesse armumine on ikka üks suuremaid petmisi ja andestust minu poolt ilmselt ei leiaks!
Prostituudi kasutamine teeks loomulikult ka haiget, kuid oleks lihtsamaini vastuvõetav, sest see oleks lihtsalt eneserahuldamine ilma tunneteta, aga kui juba tunded ka oleks siis poleks küll enam mingit lootust suhet jätkata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kellegisse teissesse armumine on ikka üks suuremaid petmisi ja andestust minu poolt ilmselt ei leiaks!
Prostituudi kasutamine teeks loomulikult ka haiget, kuid oleks lihtsamaini vastuvõetav, sest see oleks lihtsalt eneserahuldamine ilma tunneteta, aga kui juba tunded ka oleks siis poleks küll enam mingit lootust suhet jätkata.[/tsitaat]

Miks ilma tunneteta eneserahuldamiseks naist vaja on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.06 10:49; 29.06 10:41; 29.06 12:15; 01.07 16:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )


Esileht Pereelu ja suhted Seksi ostmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.