Esileht Pereelu ja suhted seksiisu ja hormoonid?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: seksiisu ja hormoonid?

Postitas:
Kägu

Raseduse ajal oli seksiisu ja reaalselt tundsin end mehega väga väga hästi. (selliseid tundeid pole kunagi varem olnud.) Varem minu jaoks seks oli alati kohustuslik tegevus mida ma ei osanud eriti nautida. Aga rasedusega sain aru,et saab ka teistmoodi. Pärast rasedust jälle sai kõik läbi.

Mõistan,et asi hormoonides.

Küsimus järgmine –  kas selliseid hormoone saab osta ja hakata juurde võtma?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli täpselt vastupidi. Raseduse ajal ei olnud isu. Ja, kui seksisin, siis orgasmini eriti ei jõudnud. Sama imetamise ajal. Kohe, kui päevad taastusid, oli kõik jälle normaalne.

Tsükli ajal on kohutav seksiisu alati OV ajal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teise trimestriga eriti. Kliitorisse ja alakehasse koguneb rohkem verd, mistõttu kliitor on tundlikum. Kogeda saaksid uuesti äkki stimuleerivate libestite ja õlidega?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägi kui hästi selle teema tegemine siia su tupe sügelust leevendab? Samamoodi nagu koodeksi täitmine minu akna all?

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus järgmine –  kas selliseid hormoone saab osta ja hakata juurde võtma?

Kui on alust kahtlustada, et tegemist on hormonaalse häirega, siis kõigepealt tuleks teha uuringud ja selgitada välja hormoonide tasakaal organismis. Kuskilt käsimüügist sa kindlasti mingeid hormonaalseid vahendeid osta ei saa.

Pole ise selle teemaga nii kursis, aga kunagi lugesin selle kohta, et mingi hormooni ülekaal pidi naistel libiidot langetama (ei mäleta, kas oli mees- või naissuguhormoon). Sellest tingituna paljudel nt libiido langeb ka hormonaalsete rasestumisvastaste vahendite kasutamisel. Konsulteeri arstiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus järgmine – kas selliseid hormoone saab osta ja hakata juurde võtma?

Pole ise selle teemaga nii kursis, aga kunagi lugesin selle kohta, et mingi hormooni ülekaal pidi naistel libiidot langetama (ei mäleta, kas oli mees- või naissuguhormoon). Sellest tingituna paljudel nt libiido langeb ka hormonaalsete rasestumisvastaste vahendite kasutamisel. Konsulteeri arstiga.

Testosteroon kasvatab libiidot. Madal östrogeenitase muudab tupe kuivemaks ja vähendab seksiisu. Raseduse ajal östrogeenitase tõuseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varem minu jaoks seks oli alati kohustuslik tegevus mida ma ei osanud eriti nautida.

Appi, kuidas nii saab üldse seksida? Ma ei tee kohustuslikus korras mitte midagi oma kehaga seotut.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted seksiisu ja hormoonid?