Esileht Pereelu ja suhted Seksiisu kadunud sünnitusega

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 225 )

Teema: Seksiisu kadunud sünnitusega

Postitas:

2 aastat seksisoovita, raske mõista sellist elu. Saime ise hakkama. Leidsime kallistusteks, masaažiks, lihtsalt “olemiseks” aega, kui seks oli off. Füüsiline lähedus säilis.

Seda ei ole raske mõista, on nii, siis on. Raske on mõista seda, et kui suhtes olles üks pool soovib seksi ja teine mitte, siis mittesoovija peab ju teadma, et teine soovib. Ja laseb niisama lihtsalt minna ja olla sellel olukorral. Ta peab teadvustama endale, et see ei jää alatiseks nii. Sest see, kes soovib, ja seda pole aastaid olnud, on aeg asjale lahendus leida või punkt panna. Muidu võib juhtuda, et teine läheb seksi otsima kuskile. Kui on midagi, mida inimene üldse enam ei soovi, siis ilmselt pole ta vastane, kui see tuleb mujalt? Olenemata, kas tegemist mehe või naisega. Jah, saab seksivabalt ka elada, aga seda ei saa teisele peale sundida. See peab olema valik.

Just. Siin on mitmed naised kirjutanud, et oma lähedusevajaduse said rahuldatud väikeste lastega tegelemisest, aga kuidas nende mehed oma lähedusevajaduse rahuldatud saavad? Mees võib ju vannitoas ennast rahuldamas käia, aga see pole ju see, mida ta tegelikult tahab ja vajab.

Sina vist ei saa ikka aru, et üldjuhul on see ajutine periood elust, mööduv nähtus. Kui inimesed loovad pere, abielluvad, siis lubatakse olla koos nii heas kui ka halvas. Kui perre sünnib laps, siis lisaks suurele õnnele, tuleb arvestada ka raskustega. Sel ajal peab mees olema mõistev. Ja kui ta seda on, siis on naisel ka soov olla mõistev mehe suhtes. Ka siis, kui ta ise ei tunne seksi järgi vajadust. Mees, kes hakkab võistlema beebiga ja leiab, et tema vajadus kotid tühjaks saada, on palju olulisem, ei ole ilmselt ka muus suhtes kuigi hea, hooliv ja arvestav mees.

Elus võib kõike ette tulla. Ka mees võib mingil põhjusel jõuda olukorrani, kus ta seksi ei soovi. Kas siis on mingi vaimne probleem või on mingi füüsiline haigus. Kas sinu arvates on ok, kui naine hakkab olukorras jonnima ja nõuab, et tema peab seda, teist ja kolmandat saama. Ja kui (kohe) ei saa, siis on ainus lahendus, otsida puudujäävat osa teise mehe juurest?

Ma ei tea, kas te olete siin veel liiga noored või lihtsalt vähese elukogemusega. Läbi pika kooselu (mina olen oma mehega koos elanud 34 aasta) tuleb periooditi ette ikka aegu, kus ühe või teise poole iha ja isu seksi järele on väiksem. See aeg tuleb üle elada. Pole meist kumbki jooksnud küla peale midagi otsima – sest MINA PEAN SEKSI SAAMA! Tõsi ta on, et naistel on seksisoovi vähenemine seotud just raseduse, sünnituse ja imetamisega. Meestel tihtipeale depressiooni pärast, probleemid tööl vmt ja kindlasti mõni konkreetne haigus võib libiido langust põhustada. See kõik aga ei tähenda, et ma oma kaaslast enam ei armastaks, teda ihaldusväärseks ei peaks või ära põlgaks.

 

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 29.10 09:14; 29.10 19:43; 29.10 20:14; 29.10 21:53; 30.10 10:46; 01.11 17:08; 08.11 10:15; 18.11 12:53; 19.11 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma näen, et võti on pereelu korralduskikus jaotamises ning kas naise turvatunne on tagatud ja tervise eest hoolt kantud. Kõrvalseisjana on raske mehel hinnata, kui suur koormus naisel on ja millist mõju on elukorralduse muutus avaldanud vaimsele ja füüsilisele tervisele. Et mees saaks parema pildi, võiks ta oma naise vahelduseks nädalaks puhkama saata ja kogeda naise argipäeva oma nahal.

 

See kotiteema on muidugi veider. Päriselus meestelt küsides pole küll keegi öelnud, et kui vahepeal tuleb seksis paus, võtab kotivalu silmad veele. Meestel on samuti ju perioode, kus seks puudub. Ollakse haiglas, lähetuses, sõjaväeteenistuses, lihtsalt vallaline, tööga ülihõivatud.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 aastat seksisoovita, raske mõista sellist elu. Saime ise hakkama. Leidsime kallistusteks, masaažiks, lihtsalt “olemiseks” aega, kui seks oli off. Füüsiline lähedus säilis.

Seda ei ole raske mõista, on nii, siis on. Raske on mõista seda, et kui suhtes olles üks pool soovib seksi ja teine mitte, siis mittesoovija peab ju teadma, et teine soovib. Ja laseb niisama lihtsalt minna ja olla sellel olukorral. Ta peab teadvustama endale, et see ei jää alatiseks nii. Sest see, kes soovib, ja seda pole aastaid olnud, on aeg asjale lahendus leida või punkt panna. Muidu võib juhtuda, et teine läheb seksi otsima kuskile. Kui on midagi, mida inimene üldse enam ei soovi, siis ilmselt pole ta vastane, kui see tuleb mujalt? Olenemata, kas tegemist mehe või naisega. Jah, saab seksivabalt ka elada, aga seda ei saa teisele peale sundida. See peab olema valik.

Just. Siin on mitmed naised kirjutanud, et oma lähedusevajaduse said rahuldatud väikeste lastega tegelemisest, aga kuidas nende mehed oma lähedusevajaduse rahuldatud saavad? Mees võib ju vannitoas ennast rahuldamas käia, aga see pole ju see, mida ta tegelikult tahab ja vajab.

muidugi, kui peres on beebi, siis kõige olulisem ja tähtsam teema on sel ajal, et mehe lähedus- ja seksivajadus oleks rahuldatud

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et siin enam ei ole tegemist üldse sellega, et laps väike jne.

Naine ei taha enam oma meest ja ongi kogu lugu.

Millegipärast arvan ma, et probleemid olid juba väga ammu. Vanemad lapsed juba suured ja siis see viimane on nö leppimislaps ehk ei olnud kõik korras suhtes, siis lepiti ära ja meisterdati uus laps armastuse märgiks. Olnud probleemid aga siiski kuhugi ei kadunud ja naisel kadus taas iha oma mehe vastu.

See ei lähe üle, kulla TA. Leia ise lahendus, aga naiselt pole mõtet uuestisündi oodata.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamuse naiste seksi-isu vajab pikka keskendumist, enda häälestamist – nutikas mees teab, et hea seks õhtul algab naise jaoks hommikul – hoolitse päev läbi naise eest ja küll see paistab õhtul ka voodis välja.  Valdav osa naisi ei ole maha ja taha sorti  – et pool tundi tagasi panin beebi magama, siis 15 min tagasi tegelesin teismelise mingi murega, 5 minutit tagasi õmblesin särgile nööbi ette ja ah, näe nüüd mees siinsamas, kus nüüd alles hullame voodis – oi näe beebi ärkas, oot panen ta uuesti magama ja siis hullame ennastunustavalt edasi. Naine vajab rahus häälestamist ja seda on pagana raske saavutada, kui majas on beebi.

Teema-algataja – leia aega ja kuula vikerraadio mõnda peresaadet, kus on teemadeks naise ja mehe suhted, naiste seksuaalsus, muutused seoses beebiga jne. – aitab mõista, et naine ei käitu nii sellepärast, et ta sind ei armastaks ja et sa oleksid tahaplaanil. Leia aega ja kuulake kasvõi naisega koos, kui nii on naisele lihtsam olukorda selgitada ja murele lahendus leida.

https://vikerraadio.err.ee/arhiiv/peresaade

https://vikerraadio.err.ee/1143074/peresaade-kui-iha-on-partneritel-erinev

https://vikerraadio.err.ee/816253/peresaade-naise-seksuaalsus

https://vikerraadio.err.ee/818883/peresaade-naiste-elutervetest-arhetuupidest-ja-nende-varjupooltest

 

 

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.10 15:21; 09.11 11:38; 11.11 16:06; 11.11 17:42; 12.11 08:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust info, et mees ei tegele lapsega? Aga sa ei taha kindlasti, et seda oleks niipalju, et antud probleemi lahendada. Mehed on ja naised on üsna erinevad: nende soovid, vajadused ja iseäranis antud valdkonna füsioloogia, juba anatoomia, ka psühholoogia ei ole samad, seega sellised võrdlused on ikka üsna asjatundmatud. Ma soovitaks siin naistele, et võtke kätte ja õppige mehi pisut rohkem tundma, seda targutust kuidas vaid mees peab naisi tundma õppima ja lõputult ning isetult teenima on juba piisavalt. Kui ei õpi, jääte omagi meestest ilma, muud midagi.

Mühakast mehest ilma jäämine ilmselt ei ole ka kuigi suur õnnetus naise jaoks.

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.10 21:30; 31.10 09:41; 31.10 09:48; 09.11 07:21; 23.11 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti kindel ei ole, et seksiisuei taastu. Minu seksiisu just tõusis vãga märkimisväärselt enne 40
– ndaid eluaastaid, mil lapsed juba ise hakkama said mingil määral ja ma öösiti magada sain.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa nii üle paned? Kui see oleks selle mehe jaoks kõige olulisem, siis ta oleks ammu mujal käinud juba. Mõni ei kannata kolme kuudki välja. Mõni vant teeb seda juba siis ,kui naine sünnitusmajas on või rase? Ja kõige hullemad mehed teevad seda siis, kui oma naisega seks täiesti regulaarne ja olemas, aga ikka tahavad teisi. Ütleb ju, et see algas aastaid tagasi.

Ossi mõtteviis. Ja eks ossi tutvusringkond koosneb ka tõenäoliselt ossidest.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.10 21:30; 31.10 09:41; 31.10 09:48; 09.11 07:21; 23.11 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja vist ei julge iseendalegi tunnistada, et tegelikult pole naisepoolsel külmusel sünnitusega enam mingit seost. Kuuekuune laps laseb juba enam-vähem öösiti magada jne, aga muidugi ettekäändeks on kuldne. Naine jaksaks küll, kui tahaks. Aga kui seda tunnistada, siis tuleks TAl peeglisse vaadata, MIKS naine teda enam ei taha.

Huvitav, mitu last niimoodi kõnelejal endal on?  Mul on mitu last ja võin kinnitada, et väikelaps võib rahutult kaua magada. Sinu mõistes piirdub rahutu magamine kuni gaasivalude lõppemiseni? Mina hakkasin oma laste kõrvalt täisööd magama siis, kui lapsed olid 4-aastased. Esimesed kaks aastat tõusin iga natukese aja tagant. Edasi läks natukene paremaks, aga otsast lõpuni kogu öö sain magada tõesti alles siis, kui lapsed olid juba päris suured.

Laste närvisüsteem küpseb erinevalt.  Ma ei väida, et kõik lapsed on sellised,, aga minu lapsed oli sellised. Kui siis mõni mölakas oleks tulnud väitma, et naine teeskleb väsimust ja lapsed ju öösiti magavad ja emmel-issil on siis vaba voli oma asjadega tegeleda, siis … sellisele annaks küll suurest vihast vastu vahtimist. See on vist umbes sama väide, nagu keegi siin juba eespool välja tõi – beebiga kodune naine ju puhkab kodus.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.10 21:30; 31.10 09:41; 31.10 09:48; 09.11 07:21; 23.11 07:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine saab 40selt lapse (neljanda) ja juba raseduse ajal kaob igasugune intiimsem mehehuvi. Laps 6+ kuud nüüdseks, seis pigem hullem. Füüsiliselt tundub kõik ok ja ka ära tehtav kui ette võtta, stiilis ”ok hõõru end siis end mu sees lahti kui väga vaja”, aga mingit rõõmu/rahuldusesarnast tunnet siit kindlasti ei saa. Mehel ka siis tunne nagu suruks end peale ja vägistaks oma kallimat ja pigem hoiab eemale. Naine ei taha ka et hellitataks/puudutataks intiimkohtadest. Põhjuseid? On lootust et läheb üle? Mida ette võtta?

Kas mehel on mingi puue, et ta ei suuda naist puudutada mujalt kui intiimsetest kohtadest. On ju teada, et naisel erutuvad intiimsed kohad kõige viimasena, mehel kõige esimesena. Mis see mees on mingi “totu” või, et sellist lihtsat asja ei tea, et naisele tuleb kõigepealt rääkida sõnu, hellitada ja niikaua hoiduda intiimsete kohtade puudutamist, kuni on selge, et ta on erutunud. See mees on ju tunnete tapja, kui ilma naisele hellust pakkumata, läheb kohe “asja” juurde. Ei ole lootust, et üle läheb, kui mees samamoodi jätkab. Naine tuleb hellituste ja hoolitsusega ülevalada. Täpselt samamoodi kui naine hoolitseb lapse eest, peab mees nüüd hoolitsema naise eest. Naine ei ole masin, et nupust käima läheb. Mees peab ise endas seda nuppu vajutama, et temast sõltub nüüd kordades rohkem kui enne lapse sündi. Kui mees ei muutu, läheb see suhe laiali.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väsimus on selle põhjus, naine pole ka enam 25. 4 last on ikka palju tegemist, energiat

Võrreldes sellega palju 12h mitmel kohal töötamine mu enda energiat on ära võtnud/võtmas on ta väga tubli energiat täis ja tubli, küsimus on vaid libiido kadumisest. 4st 3 on muide juba niipalju suuremad et saavad 90% hästi hakkama (gümnaasium).

Ma ei tea kas naised on sellest kuulnud ja seda usuvad, aga vähemalt mõnedel meestel tekivad üsna füüsilised vaevused kui kuude kaupa ilma olla. Psüühilised niikuinii – eemaletõukamisest ja sellest et sind on sisuliselt vahetatud kellegi ilmselgelt nunnuma vastu välja. Ega kumbki tea, kas ikka läheb üle või ei lähegi. Otsi või professionaalsete teenusepakkujate abi. Ei ole ka enam 20nene et naistepesu kataloog ja kuum pirukas lahendusena toimiksid.

Wow! Mehel on naine imikuga rakkes aga kuna teda seksuaalselt ei teenindata siis ta motleb, et peaks akki prostituudi teenuseid kasutama…

Wow! Wow! Wow!!!

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 19:05; 10.11 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on armastus otsa saanud?

Tead, armastus ei saa otsa, kui on olnud armastus. Otsa võib saada kirg, iha võib (ajutiselt) jahtuda, armumine läheb üle…’

Tegelikult juba mõnda aega enne last oli üha enam teemaks, et mehe nõudmine eelkõige partnerit ekstaasi viia on võimu näitamine, naisel on ju endal õigus otsustada, kas ta saab orgasmi või mitte. Ja naise valik on olnud seda teadlikult vältida

Kui naine ei taha sinuga oma orgasmi jagada, siis on vaja seda sibulat veel koorida, milles on asi. Suhtenõustaja?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.10 19:36; 01.11 09:13; 10.11 12:38; 10.11 15:12; 18.11 00:33; 25.11 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult juba mõnda aega enne last oli üha enam teemaks, et mehe nõudmine eelkõige partnerit ekstaasi viia on võimu näitamine, naisel on ju endal õigus otsustada, kas ta saab orgasmi või mitte.

MISASJA? Niiet mees NÕUAB, et naine saaks temaga seksides orgasmi? Sa oled seda tüüpi, kellele see on auasi. Kui kontrollfriik saab üks mees olla. Pole ime, et naisel on kadunud igasugune isu sinuga seksida.

Huvitav, mitu last niimoodi kõnelejal endal on?

Mina kirjutasin, et kuuekuune laps laseb juba elada, ja mul on neli last, ühed neist kaksikud. Jah, arvan küll, et kuuendaks kuuks on möödas see “kukun näoli supikaussi ja magan” väsimus, aga endiselt sobib laps väga hästi ettekäändeks. Täisöödest magamisest pole ma sõnagi rääkinud, see aeg kestis aastaid, vähemalt 6a jutti ei olnud mingeid “täisöid” ja teatud hetkel keha harjub sellega ära.  Ja rakkes on naine nelja lapsega kohe kindlasti, isegi kui tita laseb juba 6-7 tundi järjest magada, on veel peale selle ka päev otsa lastega tegelemist.

Ma täpsustan: kurnatud ja kutu võib naine olla, aga NII kurnatud, et puhtast väsimusest seksielu on null, see pole enam väga usutav- naine pole ka esmakordne ema, kellel kohanemine on raske, ta teab vägagi hästi, mida titeaeg endast kujutab. Kui naine sind armastab, siis tuleb oma mehele vastu, isegi kui on väsinud (ja kui väsimusest üle saab, naudib ka seksi ise), aga nagu aru sain, see ka mehele ei kõlba, tuleb ähvardada mujale minna, kus nähtavasti rõõmuga oodatakse ja esktaatiline orgasm saadakse nagu niuhti. Sellise ähvarduse väljaütlemine tähendab paljude naiste jaoks kui mitte kooselu hävimist, aga armastuse kahanemist kriitilise piirini (kui tuleb mõte, et ilma selle meheta oleks mõnusam elada ).

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.10 20:17; 29.10 21:50; 01.11 09:15; 06.11 23:58; 07.11 22:06; 08.11 08:25; 08.11 11:37; 08.11 19:39; 09.11 12:15; 09.11 12:24; 11.11 17:48; 13.11 12:21; 18.11 19:59; 19.11 08:00; 19.11 10:07; 20.11 10:28; 20.11 13:07; 27.11 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väsimus on selle põhjus, naine pole ka enam 25. 4 last on ikka palju tegemist, energiat

Võrreldes sellega palju 12h mitmel kohal töötamine mu enda energiat on ära võtnud/võtmas on ta väga tubli energiat täis ja tubli, küsimus on vaid libiido kadumisest. 4st 3 on muide juba niipalju suuremad et saavad 90% hästi hakkama (gümnaasium).

Ma ei tea kas naised on sellest kuulnud ja seda usuvad, aga vähemalt mõnedel meestel tekivad üsna füüsilised vaevused kui kuude kaupa ilma olla. Psüühilised niikuinii – eemaletõukamisest ja sellest et sind on sisuliselt vahetatud kellegi ilmselgelt nunnuma vastu välja. Ega kumbki tea, kas ikka läheb üle või ei lähegi. Otsi või professionaalsete teenusepakkujate abi. Ei ole ka enam 20nene et naistepesu kataloog ja kuum pirukas lahendusena toimiksid.

Heldus küll, mis sa vorbid neist lastest, kui nende ülalpidamiseks mitmel kohal töötama pead?

Mingeid füüsilisi vaevusi ei teki – käed on sul küljes ja meestel väljub sperma öösiti isenesest (nn märjad unenäod).

Imik vajabki 24/7 tegelemist, see on ju elementaarne! Miks sa vasektoomiat pole teinud?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 10:35; 24.11 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja vist ei julge iseendalegi tunnistada, et tegelikult pole naisepoolsel külmusel sünnitusega enam mingit seost. Kuuekuune laps laseb juba enam-vähem öösiti magada jne, aga muidugi ettekäändeks on kuldne. Naine jaksaks küll, kui tahaks. Aga kui seda tunnistada, siis tuleks TAl peeglisse vaadata, MIKS naine teda enam ei taha.Teil on kooselu juba mõnda aega kestnud (kui need suuremad lapsed on ka sinu omad), seega peaks aru saama, et suhetes on paremaid ja halvemaid aegu. Naine niigi tuleb sulle “vastu” ja on seksiga nõus- tõenäoliselt on see parim, milleks ta hetkel suuteline on. Miks ta seda siiralt tahta ei suuda, võivad olla põhjused nii psühholoogilised kui puhas füsioloogia, meie seda ei tea.

Kui nüüd seda sibulat koorida edasi, siis võib küll mõlema hakata, et laps beebi ja isegi seks pole probleemi põhjused, vaid tagajärjed. Seks pole mehele mingi kottide tühjendamine, eneserahuldamine, vaid pigem pakkumine, armastuse väljendus. Kui mu kallim ei saa sealt rõõmu, häid emotsioone ja rahuldust, siis on see tüütu füsioloogia umbes nagu vetsus käimise vajadus. Siis võib tõesti kunstvagiinat pruukida. Tegelikult juba mõnda aega enne last oli üha enam teemaks, et mehe nõudmine eelkõige partnerit ekstaasi viia on võimu näitamine, naisel on ju endal õigus otsustada, kas ta saab orgasmi või mitte. Ja naise valik on olnud seda teadlikult vältida, v.a. juhtudel kui õnnestub sellest kuidagi mööda kavaldada, aga siis ollakse ka pärast pigem pahased et mees kiusab, teeb midagi ebasoovitavat. Õnneks või kahjuks seegi oli viimati vähemalt aasta tagasi. Aga taha ju teha midagi ebameeldivat oma elu armastusele.

Äkki on asi palju lihtsam: on armastus otsa saanud? Ligi 20 aastat koos, ega see midagi unikaalset oleks. Naisel on põhjuseid küll hoida suhet igasugu praktiliste asjade pärast; mees teenib normaalselt, vaja uue kena maja laenu maksta, laste hoidmiseks abi vaja ja kes see ikka tahab 40+ aastaselt 4 lapsega lahutatu elu proovida. Mis positiivsed põhjused mehel seal jäävad olema? Jah, lapsed on toredad ja pisim on muidugi eriti nunnu. Aga peale selle jääb vaid igaõhtune stress ja vabanduste otsimine (näiteks klaasipõhjast) miks edasi lükata voodisse minekut, sest seal su mistahes puudutusi (rääkimata enamast) selgelt välditakse.

-TA

Mis armastus otsas? Sellest jutust on ju selge, et naisele ei meeldi sinuga seksida. Mis mõttes sa kiusad ja teed ebasobivat – vägistad oma naist?  Surud enda tahtmisi peale… Seksi üks olulisimaid komponente on konsensus ja et keegi ei pea tegema voodis seda, mida ta ei taha. Võibolla naisele ei meeldi orgasm? Kas oled temaga sellest rääkinud? Mõnele naisele ON see ebameeldiv tunne. Kas sa tead üldse, mis su naisele seksi juures meeldib ja mis mitte – oled sa seda talt kunagi küsinud? Olete te sellest rääkinud? Kas oled lasknud temal olla juhirollis? Su naine järsku ei oskagi seksida ja ei tunne ennast sinuga vabalt, sest sa surud koguaeg oma fantaasiaid peale? Mis on tema fantaasiad?

(jah, pärast 20 aastat on kindlasti kummaline ja raske neid teemasid üles võtta… soovitan terapeudi abi…)

Ja muideks, kui kirg on otsas, siis see ei tähenda sugugi, et armastus on otsas. Ja armastus pole sugugi kalkuleerimine, et kas üksi on majanduslikult lihtsam kui kahekesi. Armastus on austus, turvalisus, hoolimine, ennast vabalt tundmine teise seltskonnas jne.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 09:32; 01.11 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks, TA, ära lase ennast segada neist, kes ütlevad, et sa oled isane seksistlik siga, kes sisuliselt vägistab oma kurnatud naist. Kes mõistab, see mõistab. Kes ei, see ei.

Mind su lugu liigutab, vo seepärast, et oli endalgi täna kurb lahkuminek käsil. Ma arvan, et armastus ongi enamasti asümmeetriline. Mitte isegi objektiivselt võttes – kes seda armastust ikka 10-palli skaalas hinnata suudab, aga nii lihtsalt kujuneb. Kui üks näeb pidevalt vaeva ja pingutab, siis on teisel vähem vaja pingutada. Ja alati on mõnusam imetluses peesitada, kui ise imetleda. See ei pruugi tingimata armastuse puudumist näidata.

Aga. Kui ma nüüd enda aastaid tagasi lõppenud abieluga võrdlen, siis kui ikka eksmehe edukad pingutused mind rahuldada päädivad pigem masendusega seeüle, et on füüsika, aga keemiat üldse mitte, siis ilmselt sellist mehe ja naise armastust enam tõesti pole. Mis ei tähenda, et su naisel poleks muid häid tundeid – hoolimist, lugupidamist, tiimitunnet. Aga seda ühte, mida sa ootad, vo tõesti ei ole.

Ja kui ma nüüd jälle oma eluga paralleeli tõmban, siis, kui abielu läbi sai ja mõne hea aasta möödudes jälle tõeline tunne tekkis, siis polnud oluline isegi see, et esialgu jäi orgasm saamata – muu emotsioon oli nii tugev.

Samas, ega me ju keegi ei tea, kuidas su naisel armastusega tegelikult on. Vo ongi väsinud ja kurnatud, 40-selt lapse saamine pole 20-selt lapse saamine. Siis tuled sina ja silitad/võtad kaissu ainult ühe mõttega… Ei ole tore.

Ära vangi jää. Kinnitan, et ka vangivalvur olla polnud tore. Sest kõik sõltub taustsüsteemist ja vangivalvur on ju samuti vanglas, kaspole?

 

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 14:08; 17.11 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult juba mõnda aega enne last oli üha enam teemaks, et mehe nõudmine eelkõige partnerit ekstaasi viia on võimu näitamine, naisel on ju endal õigus otsustada, kas ta saab orgasmi või mitte.

MISASJA? Niiet mees NÕUAB, et naine saaks temaga seksides orgasmi? Sa oled seda tüüpi, kellele see on auasi. Kui kontrollfriik saab üks mees olla. Pole ime, et naisel on kadunud igasugune isu sinuga seksida.

Huvitav, mitu last niimoodi kõnelejal endal on?

Mina kirjutasin, et kuuekuune laps laseb juba elada, ja mul on neli last, ühed neist kaksikud. Jah, arvan küll, et kuuendaks kuuks on möödas see “kukun näoli supikaussi ja magan” väsimus, aga endiselt sobib laps väga hästi ettekäändeks. Täisöödest magamisest pole ma sõnagi rääkinud, see aeg kestis aastaid, vähemalt 6a jutti ei olnud mingeid “täisöid” ja teatud hetkel keha harjub sellega ära. Ja rakkes on naine nelja lapsega kohe kindlasti, isegi kui tita laseb juba 6-7 tundi järjest magada, on veel peale selle ka päev otsa lastega tegelemist.

Sinu kommentaari esimesele lõigule panin plussi. Teisele poolele paneksin miinuse. Ka mina ei mõista, mis suhtes on lapse 6ndaks elukuuks nö hullem aeg möödas? Pigem ikka vastupidi. Selles vanuses just õige trall algab. Üks asi on see, kui laps ei maga ja on rahutu. Teine asi see, et mida vanemaks laps saab, seda vähem ta magab (rahulik vastsündinu ju magab suurema osa ööpäevast) ja seda enam on vaja temaga tegeleda. Ja kui hakkab juba vaikselt jalgu alla võtma, siis algab veel kõige raskem periood, sest selles vanuses lastel on vaja ju katkematult silma peal hoida ja tal järel joosta, et ta end ei vigastaks, ei tõmbaks midagi kaela, ei kukuks jne. Mina,  kui ka nelja lapse ema, peangi kõige väsitavamaks perioodiks just seda, kui ma ei saanud hetkekski maha istuda, sest laps korraldas koguaeg mingit pahandust või seadis end mingil moel ohtu. Kodus saab küll sellised olukorrad minimeerida, aga lapsed on nutikad ja mõtlevad igal juhul midagi välja.

Ja minu lapsed olid ka sellised, kes päeval nutsid palju. Samuti, öösiti ei maganud, vaid rähklesid ja ärkasid iga natukese aja tagant. Seksi siis sellise kõrvalt, kus mõnusa lõõgatumise ja endale ja mehega rahulikult oma aja võtmine oli tegelikult segatud hoopis äreva olemisega – loodan, et laps just nüüd ei ära. Mul üks laps magaski reaalselt kümne minuti kaupa. Võib vaid ette kujutada, kuidas sellises olukorras mehega nautida… Hoidjaid meil ei olnud ning lapsed olidki reaalselt koguaeg meiega koos kuni lasteaeda minekuni. Kui mees siis oleks sinna juurde virisenud ja etteheiteid teinud…

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 29.10 09:14; 29.10 19:43; 29.10 20:14; 29.10 21:53; 30.10 10:46; 01.11 17:08; 08.11 10:15; 18.11 12:53; 19.11 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ei saa iga 6 kuuse lapse vanem magada öösel enam-vähem. Meie esimene laps magas öö läbi varakult. Teine laps ärkas paar korda öösiti. Nüüd kolmas laps ärkas iga tunni tagant esimesed kuu kuud. Ja edasi ärkas vähemalt 4 x kuni aastaseks saamiseni. Olin väga kutu.

Aga õnneks meil see suhet katki ei teinud

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.11 22:13; 07.11 19:10; 08.11 20:31; 08.11 20:41; 08.11 20:47; 08.11 20:58; 09.11 10:05; 09.11 10:09; 11.11 08:54; 12.11 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine läheks tööle ja jätaks lapse mehele hoida (vanemahüvitis ka vastavalt ümber vormistada), kas tuleks seksiisu tagasi?

Vastus on tõenäoliselt eitav. Järelikult tita taga see asi ei ole.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 10:41; 09.11 10:19; 11.11 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki võiks nurgas nutmise asemel vähemalt üritada oma naisega uuesti lähedasemaks saada? Eriti kuna akuutset lahkuminemise kihku ei paista kummalgi olevat. Kui sa siin juba sibulaid koorid ja peresaateid järelkuulad, võta ka raamatukogust selline raamat: armastuse 5 keelt. Lühike ja lihtne lugemine, aga hariv. Ja pikaajalises suhtes on võimalik kirg uuesti üles äratada küll, aga see ei käi nõudes ja litsidesse minemisega ähvardades (otseöeldes, mul kasvaks kinni sellise jutu peale! Ja kui niigi oleks suhe kriisis, siis sellise ‘kuldse idee’ väljakäimine võiks olla küll viimane piisk selle suhte otsasaamise karikas).

Kui sa annad ise, mida teine vajab, saad sina temalt seda, mida sina vajad.

https://www.rahvaraamat.ee/p/armastuse-5-keelt/1025539/et?isbn=9789949621286

 

Lisaks, mulle jääb mulje, et te naisega räägite heal juhul lastest ja mida süüa teha, aga ei räägi eriti hingeasjadest, mõlemad põevad omaette, sina mõtled ja arutled meiega, mis ja miks ja kus  läks valesti, aga miks sa omaenda naisega seda asja süvitsi ei aruta? Saaks ka tema seisukohtadest aimu, kui kaua ja mil moel ta teie kooselu tulevikku näeb jne. Pole mõtet teise pähe mingeid saatest või siit korjatud ideid panna, tema võib asju hoopis teistmoodi näha.

Ühest naisteka aritiklis jäi meelde, et lause, mis abielukriisi puhul kõige paremini aitab, oleks “mida ma saan teha, et SINUL parem oleks?”. Aga tavaliselt keskenduvad kõik esmalt sellele, mida TEMA ise tahab.

Muidugi on ülimalt tavaline, et kui naine on aastaid rääkinud ja tülitsenud “miks sa ei…!” ja “miks sa nii teed??” jne ja on täiesti alla andnud mehe suhtes, alles siis mees ärkab, et oih, midagi on vist pahasti, ja siis hakkab rabelema kõike, mida pole 10 aastat enne teinud, näinud, märganud… Paljudele meestele tuleb isegi lahutus nagu välk selgest taevast, et mismõttes nagu!

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.10 20:17; 29.10 21:50; 01.11 09:15; 06.11 23:58; 07.11 22:06; 08.11 08:25; 08.11 11:37; 08.11 19:39; 09.11 12:15; 09.11 12:24; 11.11 17:48; 13.11 12:21; 18.11 19:59; 19.11 08:00; 19.11 10:07; 20.11 10:28; 20.11 13:07; 27.11 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa annad ise, mida teine vajab, saad sina temalt seda, mida sina vajad.

Ma olen nüüd Katrin Saali Sauli saadetest kinnitust saanud, et see naise vajaduste komplekt on väga lai ja keerukas: alates majanduslikust kuni intellektuaalsete, emotsionaalsete, seksuaalsete jne poolteni, sealjuures tuleb olla ka koguaeg (või vähemalt piisavalt sageli) põnev, uus ja huvitav. Kõige keerukam vist ongi see kõige viimane; mis iganes supermees sa oled, lõpuks on lihtsalt naine sellest tüdinenud; mõtled midagi uut ja vahelduvat välja, mingiks ajaks on jälle tore, aga siis seegi muutub vanaks. Ja kaua sa suudad neid uusi ja huvitavaid asju leiutada, pigem tegeled asjadega mis on konkreetsemad ja ses mõttes lihtsamad (nt uue kodu ehitamine, seksuaalsuse arendamine, intellektuaalse osa jaoks teatris käimine). Aga neist ei piisa, kui ikka mees on naise lootusetult ära tüüdanud, siis ka kõik need muud komponendid kokku ei suuda naises sädet uuesti äratada. Eks ma enamvähem seda kõike teadsin/aimasin ka varem, aga et see nii fundamentaalne ja sisuliselt paratamatu on, tuli mõneti šokina.

Kaua sa jõuad olla põnev ja huvitav, lõpuks saavad otsa ideed, siis jaks, lõpuks ka lootus ning hakkad endalt küsima, miks seda läbi halli kivi surumist jätkata, kui tundub et vastu saad ikka vaid ajutiselt ja siiski näpuotsaga? Kui tundub et enam ei suuda, siis ongi variandid ju kas leppida ja edasi tuima panna, või teha mingeid radikaalseid muid otsuseid. Lootust et see iseenesest, või mõistliku vaevaga, kuidagi paranema või kergemaks muutuma peaks ma saan aru et praktiliselt ei ole.

Ma ei oska küll algprobleemi: seksihuvi kadumist (antud mehe vastu) siin kuidagi paremini seletada kui et mees on lihtsalt muutunud igavaks, mööblitükiks mis on olemas ja millele saab kindel olla, aga mis mingeid enamaid tundeid ei ärata. Kas ta ise seda niimoodi isegi teadvustab, ehk arvab isegi, et kui lapse imetamine läbi saab siis muutub kuidagi asi ise paremaks, aga kui fundamentaalsed probleemid on ammu enne seda last juba olnud ja kasvanud, siis mulle tundub see täiesti asjatu lootus.

Lisaks, mulle jääb mulje, et te naisega räägite heal juhul lastest ja mida süüa teha, aga ei räägi eriti hingeasjadest, mõlemad põevad omaette, sina mõtled ja arutled meiega, mis ja miks ja kus läks valesti, aga miks sa omaenda naisega seda asja süvitsi ei aruta? Saaks ka tema seisukohtadest aimu, kui kaua ja mil moel ta teie kooselu tulevikku näeb jne. Pole mõtet teise pähe mingeid saatest või siit korjatud ideid panna, tema võib asju hoopis teistmoodi näha.

Esiteks, eks ikka pisut arutame. Teiseks, see on see ikka palju kergem soovitada kui teha tüüpi soovitus. Kui see nii lihtne oleks, siis jääksid väga paljud psühholoogid ja pereterapeudid tööta ???? Kindlasti on inimesi, kes armastavad, oskavad ja suudavad vabalt puistata hingeasju, aga on ka teisi – näiteks enamus mehi ja mõned naised, nt minu oma, kellelt ei kuule mitte midagi sellist – ei positiivset ega negatiivset – praktiliselt mitte kunagi. Ei headel ega kehvematel aegadel. Kellelt millegi sellise väljavõlumine nõuabki vist professionaali osavust. Selle teine avaldumisviis on eeldus, et mees on hiromant kes peab mitte vaid märkama, aga ka kõikidest vajadustest, ootustest, soovidest ja mitte-soovidest ise aru saama.

No ei ole selles uudsuses ja põnevuses asi. Lihtne vastus on see, et mehed ja naised on niivõrd erineva mõttemaailmaga ja kui satuvadki kokku kaks vähe erinevamat isendit, siis tuleb paraku leppida sellega, et ei sobitagi kokku. Punkt.
Jah, mõnel õnnestub ka enda kõrvale saada üsna sarnase mõttemaailmaga kaaslane ja vot sellises suhtes piisabki vaid vihjamisest, põgusast arutlusest ja partnerid ongi samal lainel tagasi.
Ükski normaalne suhe ei pea toimima nii, et emb-kumb pingutab teise mõistmiseks lausa vere ninast välja. Tuleb leppida ja edasi minna.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 29.10 08:48; 29.10 11:17; 29.10 18:37; 07.11 17:00; 08.11 12:11; 08.11 18:44; 09.11 07:27; 09.11 18:49; 10.11 08:10; 11.11 18:20; 11.11 18:31; 17.11 19:15; 18.11 10:55; 19.11 09:28; 19.11 10:19; 21.11 10:41; 21.11 19:18; 24.11 13:34; 27.11 12:59; 27.11 18:17; 27.11 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oska küll algprobleemi: seksihuvi kadumist (antud mehe vastu) siin kuidagi paremini seletada kui et mees on lihtsalt muutunud igavaks, mööblitükiks mis on olemas ja millele saab kindel olla, aga mis mingeid enamaid tundeid ei ärata.

Ma saan aru, et see sulle kuidagi pähe ei mahu ja sa pole suuteline nägema kaugele sellest, mida SINA vajad, mis SINUL puudu on, mida SINA tunned jne.

Aga lihtsalt ütlen, et on üpris tõenäoline, et su naine võib tunda täpselt samamoodi. Et oled tema jaoks muutunud igavaks, tuimaks, iseenesestmõistetavaks mööblitükiks, kes on sinu jaoks eelkõige ema ja korterikaaslane, naisena sa teda enam ei märka. Jah, seksi tahad, aga see ei tähenda, et sa muidu märkaksid teda naisena ja ihaldaksid teda nii nagu kunagi alguses. Kui naine tunneb, et mees teda väga ihaldab, siis see juba äratab temas endas ka seksuaalsuse. Paneb tundma ennast seksika ja veetlevana. Sina aga soovid seksi, sest see on lihtsalt sinu ihuline vajadus ja tema on sinu jaoks lihtsalt objekt, mille läbi seda ihulist vajadust maandada ja rahuldada. Umbes nagu näljatunne või hambapesu. Tõenäoliselt umbes nii su naine tunneb.

Aga sa pole huvitatud muust kui ohvri mängimisest ja sellest, et teha kõik enda jaoks ülilihtsaks, kus sinul ei lasu mingit süüd, vastutust või võimet midagi muuta. Näed vaid seda, et oled lihtsalt vana harjunud kaaslane ja su naine on sust tüdinud ja sa ei saa MITTE MIDAGI teha. Asi on sinu suhtumises. Ja suhtumist saab muuta. Aga sa ei taha.

Sa suhtud nii, et sinu tegevusest ja käitumisest ei olene midagi, sest sinu naise suhtumises ja nägemuses on süü. Aga nii ei muutu kindlasti midagi.

Kui sa päriselt hindaksid ja märkaksid naist, küll ta sind siis ka tahaks.

Sa arvad, et ta ei taju, kuidas sa tunned endal justkui õigust seksile ja tema kehale? Arvad, et ta ei märka seda kibestunut ja pahurat hoiakut sinus, mida sa siin korduvalt näidanud oled? See ei ärata absoluutselt mingit iha, kui inimene on kibestunud ja pahur ning solvunud, kuidas kaaslane EI ANNA seda, mida tema arvab, et teine talle võlgneb.

Su naine tajub suurepäraselt ära kõik su emotsioonid ja need tõukavad teda eemale. Nagu ka su pidev peale käimine ja survestamine.

Alles siis kui loobuksid sellest survestamisest ja seksilootusest-ja ootsusest ning PÄRISELT oma naist märkaksid, hindaksid, imetleksid, oleks võimalik, et ta sinuga olla tahaks.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 29.10 08:22; 07.11 18:02; 08.11 23:37; 08.11 23:46; 09.11 00:07; 09.11 17:06; 09.11 17:16; 09.11 21:29; 10.11 00:16; 10.11 08:38; 10.11 08:55; 10.11 12:38; 10.11 13:22; 10.11 19:57; 11.11 18:15; 11.11 18:27; 11.11 20:02; 11.11 21:05; 12.11 21:32; 13.11 11:47; 13.11 13:43; 17.11 21:56; 18.11 08:34; 18.11 14:01; 18.11 19:22; 19.11 12:13; 19.11 12:17; 22.11 21:51; 27.11 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki võiks nurgas nutmise asemel vähemalt üritada oma naisega uuesti lähedasemaks saada? Eriti kuna akuutset lahkuminemise kihku ei paista kummalgi olevat. Kui sa siin juba sibulaid koorid ja peresaateid järelkuulad, võta ka raamatukogust selline raamat: armastuse 5 keelt. Lühike ja lihtne lugemine, aga hariv. Ja pikaajalises suhtes on võimalik kirg uuesti üles äratada küll, aga see ei käi nõudes ja litsidesse minemisega ähvardades (otseöeldes, mul kasvaks kinni sellise jutu peale! Ja kui niigi oleks suhe kriisis, siis sellise ‘kuldse idee’ väljakäimine võiks olla küll viimane piisk selle suhte otsasaamise karikas).

Kui sa annad ise, mida teine vajab, saad sina temalt seda, mida sina vajad.

https://www.rahvaraamat.ee/p/armastuse-5-keelt/1025539/et?isbn=9789949621286

Lisaks, mulle jääb mulje, et te naisega räägite heal juhul lastest ja mida süüa teha, aga ei räägi eriti hingeasjadest, mõlemad põevad omaette, sina mõtled ja arutled meiega, mis ja miks ja kus läks valesti, aga miks sa omaenda naisega seda asja süvitsi ei aruta? Saaks ka tema seisukohtadest aimu, kui kaua ja mil moel ta teie kooselu tulevikku näeb jne. Pole mõtet teise pähe mingeid saatest või siit korjatud ideid panna, tema võib asju hoopis teistmoodi näha.

Ühest naisteka aritiklis jäi meelde, et lause, mis abielukriisi puhul kõige paremini aitab, oleks “mida ma saan teha, et SINUL parem oleks?”. Aga tavaliselt keskenduvad kõik esmalt sellele, mida TEMA ise tahab.

Muidugi on ülimalt tavaline, et kui naine on aastaid rääkinud ja tülitsenud “miks sa ei…!” ja “miks sa nii teed??” jne ja on täiesti alla andnud mehe suhtes, alles siis mees ärkab, et oih, midagi on vist pahasti, ja siis hakkab rabelema kõike, mida pole 10 aastat enne teinud, näinud, märganud… Paljudele meestele tuleb isegi lahutus nagu välk selgest taevast, et mismõttes nagu!

See oli väga hea kommentaar.

 

Ühest nõu on raske anda kuna kõik olukorrad on erinevad. See tõttu algabki kõik sellest et lähed ja räägid naisega südamest südamesse. Ja edaspidi hakkadki rääkima. Ära pelga seda vestlust. See hullemaks teha ei saa midagi. Saab ainult välja tuua selle mis tõeline olukord on.

Mis suhte alguses teis kirge tekitas? Ei olnud olmeprobleeme…saite kokku nii et olite mõlemad sätitud. Te käisite igal pool koos ja ilma lasteta. Te rääkisite endast mitte lastest ja olmeprobleemidest. Teil oli aega vaadata silma,hoida käest kinni..

 

Suure tõenäosusega on naisel miskit hingel ja see on teie kahe vahele tulnud. Alusta vestlust…

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.11 22:13; 07.11 19:10; 08.11 20:31; 08.11 20:41; 08.11 20:47; 08.11 20:58; 09.11 10:05; 09.11 10:09; 11.11 08:54; 12.11 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina vist ei saa ikka aru, et üldjuhul on see ajutine periood elust, mööduv nähtus. Kui inimesed loovad pere, abielluvad, siis lubatakse olla koos nii heas kui ka halvas. Kui perre sünnib laps, siis lisaks suurele õnnele, tuleb arvestada ka raskustega. Sel ajal peab mees olema mõistev. Ja kui ta seda on, siis on naisel ka soov olla mõistev mehe suhtes. Ka siis, kui ta ise ei tunne seksi järgi vajadust. Mees, kes hakkab võistlema beebiga ja leiab, et tema vajadus kotid tühjaks saada, on palju olulisem, ei ole ilmselt ka muus suhtes kuigi hea, hooliv ja arvestav mees. Elus võib kõike ette tulla. Ka mees võib mingil põhjusel jõuda olukorrani, kus ta seksi ei soovi. Kas siis on mingi vaimne probleem või on mingi füüsiline haigus. Kas sinu arvates on ok, kui naine hakkab olukorras jonnima ja nõuab, et tema peab seda, teist ja kolmandat saama. Ja kui (kohe) ei saa, siis on ainus lahendus, otsida puudujäävat osa teise mehe juurest?

Sul on mingi probleem komade kasutamisega. Õpi seda ehk veidi?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 20:27; 17.11 20:41; 18.11 18:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas, ega me ju keegi ei tea, kuidas su naisel armastusega tegelikult on. Vo ongi väsinud ja kurnatud, 40-selt lapse saamine pole 20-selt lapse saamine. Siis tuled sina ja silitad/võtad kaissu ainult ühe mõttega… Ei ole tore.

Vikerraadio saates ” kui iha on partneritel erinev” räägiti sellest, et kui kaissu võtmine tähendab ühe jaoks alati “ohh issand, jälle ta tahab seksi”, siis tuleb omavahel rääkida. Ja leppidagi kokku, et musi põsele vôi kallistamine vôibki tãhendada vaid musi põsele ja kallistust st pole igakordset kohustust. Ka selliselt kasvab lãhedus ja vôibolla ka rohkem seksi

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt 07.11 22:01; 07.11 22:25; 08.11 11:07; 09.11 08:05; 09.11 08:28; 09.11 10:44; 09.11 20:03; 10.11 09:13; 10.11 12:46; 11.11 09:48; 12.11 08:52; 13.11 12:49; 13.11 17:08; 17.11 19:24; 17.11 22:16; 18.11 11:28; 19.11 09:32; 20.11 16:33; 20.11 21:17; 23.11 23:38; 24.11 11:21; 24.11 12:39; 25.11 08:09; 25.11 08:48; 27.11 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nüüd Katrin Saali Sauli saadetest kinnitust saanud, et see naise vajaduste komplekt on väga lai ja keerukas: alates majanduslikust kuni intellektuaalsete, emotsionaalsete, seksuaalsete jne poolteni, sealjuures tuleb olla ka koguaeg (või vähemalt piisavalt sageli) põnev, uus ja huvitav. Kõige keerukam vist ongi see kõige viimane; mis iganes supermees sa oled, lõpuks on lihtsalt naine sellest tüdinenud; mõtled midagi uut ja vahelduvat välja, mingiks ajaks on jälle tore, aga siis seegi muutub vanaks. Ja kaua sa suudad neid uusi ja huvitavaid asju leiutada, pigem tegeled asjadega mis on konkreetsemad ja ses mõttes lihtsamad (nt uue kodu ehitamine, seksuaalsuse arendamine, intellektuaalse osa jaoks teatris käimine). Aga neist ei piisa, kui ikka mees on naise lootusetult ära tüüdanud, siis ka kõik need muud komponendid kokku ei suuda naises sädet uuesti äratada. Eks ma enamvähem seda kõike teadsin/aimasin ka varem, aga et see nii fundamentaalne ja sisuliselt paratamatu on, tuli mõneti šokina. Kaua sa jõuad olla põnev ja huvitav, lõpuks saavad otsa ideed, siis jaks, lõpuks ka lootus ning hakkad endalt küsima, miks seda läbi halli kivi surumist jätkata, kui tundub et vastu saad ikka vaid ajutiselt ja siiski näpuotsaga? Kui tundub et enam ei suuda, siis ongi variandid ju kas leppida ja edasi tuima panna, või teha mingeid radikaalseid muid otsuseid. Lootust et see iseenesest, või mõistliku vaevaga, kuidagi paranema või kergemaks muutuma peaks ma saan aru et praktiliselt ei ole. Ma ei oska küll algprobleemi: seksihuvi kadumist (antud mehe vastu) siin kuidagi paremini seletada kui et mees on lihtsalt muutunud igavaks, mööblitükiks mis on olemas ja millele saab kindel olla, aga mis mingeid enamaid tundeid ei ärata.  Kas ta ise seda niimoodi isegi teadvustab, ehk arvab isegi, et kui lapse imetamine läbi saab siis muutub kuidagi asi ise paremaks,  aga kui fundamentaalsed probleemid on ammu enne seda last juba olnud ja kasvanud, siis mulle tundub see täiesti asjatu lootus.

Dsiiiisas, missugune raskekujulise ülemõtlemise keiss. Naine on ka lihtsalt inimene, kujutad sa ette.

Ja sellest lausest ei saanud sa absoluutselt aru, sest ikkagi keerleb kogu jutukene sinu ümber. Loe uuesti: Kui sa annad ise, mida teine vajab, saad sina temalt seda, mida sina vajad.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.10 20:17; 29.10 21:50; 01.11 09:15; 06.11 23:58; 07.11 22:06; 08.11 08:25; 08.11 11:37; 08.11 19:39; 09.11 12:15; 09.11 12:24; 11.11 17:48; 13.11 12:21; 18.11 19:59; 19.11 08:00; 19.11 10:07; 20.11 10:28; 20.11 13:07; 27.11 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa siin juba sibulaid koorid ja peresaateid järelkuulad, võta ka raamatukogust selline raamat: armastuse 5 keelt. Lühike ja lihtne lugemine, aga hariv.

 

Ôige on see, et see raamat on lihtne lugemine. Ja sama lihtsalt tundusid selle raamatu järgi ka muutused tulema. Et kui sinu kaaslase armastuse keel on teenimine, siis sina muudkui triigi ja viigi ning probleem laheneb. Oleks elus vaid nii…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt 07.11 22:01; 07.11 22:25; 08.11 11:07; 09.11 08:05; 09.11 08:28; 09.11 10:44; 09.11 20:03; 10.11 09:13; 10.11 12:46; 11.11 09:48; 12.11 08:52; 13.11 12:49; 13.11 17:08; 17.11 19:24; 17.11 22:16; 18.11 11:28; 19.11 09:32; 20.11 16:33; 20.11 21:17; 23.11 23:38; 24.11 11:21; 24.11 12:39; 25.11 08:09; 25.11 08:48; 27.11 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh sa vaeseke. See ohvri mängimine on muide väga ebaseksikas.

Niiet naine peaks tunnustama sind kõva töötegijana ja sina teda? Kuule, miks sa rollid segi ajad. See on ülemuse asi. Nii nagu sinu asi pole naise projektikesi tunnustada ega halvustada. Sinul on Suur ja Tähtis Töö, temal mingi mõttetu jama- see kumab nii hästi siit läbi, sinu suhtumine, kuidas sinu pingutused on väärtuslikumad kui tema omad. Sina toodad raha, millega kindlutatakse pere elustandard, sinu tahtmised on (peaks olema) seega tähtsusjärjekorras esimesed. See on nii ridade vahelt loetav. Naine tunnetab seda ja siis ei aita jah mingid punnitatud “tunnustussõnad”.  Iga inimene vajab lisaks sisemisele ka välis (ja siirast!) tunnustust.

Teie ühine punkt ei ole töö, vaid suhe ja kodu. Kuidas nendega on? Sinu asi on teda tunnustada NAISENA ja ka oma laste emana. Ja tema sind vastu. Saad ikka aru, et nelja lapsega on ka rabamist omajagu, 24/7, lisaks käib tema ka täiskohaga tööl (mida sina halvustad), niikaua kui sina ametialast edu taga ajad? Ilma temata poleks sul peret ega lapsi, ilma taustata ei oleks sa ka nii edukas. Kodus on päris palju tööd, et elamu oleks elamisväärne, et lastel oleks (kodu)õpitud ja kõik järje peal, tuhat pisiasja, mis peab meeles pidama. Muide, täna on isadepäev, kuidas on sinul isaksolemisega, kui palju sa pere jaoks üldse olemas oled?

Teil on kummalgi omad vastutusalad, kus oled otsustaja ja “kunn” ja ei tahagi ehk, et teine trügiks sinna. Nagu tavaliselt, mehel töö ja naisel kodu.

Kopin siia ühest teisest teemast ühe samasuguse “käed ei tõuse enam” naise arusaama pereelust ja vaata, kas tundub ahvatlev:

20+ aastat koos. No ei ole enam mingit tahtmist seksida, ei eruta. Seks on samasugune rutiinne kohtustus nagu koristamine, poes käimine, kokkamine jne. Kusjuures need on MINU kohustused. Juurdlen juba pikalt, et peaks lahku minema. Laste pärast veel punnitan.

Praegu olen haige. Mis te arvate, kes lapsed hommikul kooli saadab ja süüa teeb? Mina muidugi! Tema tahaks hoopis seksida ja on demonstratiivselt pettunud, kui ma nõus ei ole. Mul on süümepiinad, aga ma ei saa aru, kas enda ees, et ma pole sellest suhtest lahkunud või mehe ees, et ma pole piisavalt võimas igiliikur.

Kas seks mulle midagi annab? Ei, ei anna! Aga võtab küll… aja, mis oleksin hea meelega hoopis maganud ja eneseaustuse, sest seksin vastu oma tahtmist.

Ja endiselt kumab läbi, et sinu jaoks on probleemi fookus ja eesmärk “kuidas ma naiselt rohkem seksi saaks”. Kui sa üritaks rohkem mõelda terminites “kuidas  meievahelise suhet parandada ja omavahelist lähedust taastada”, ehk hakkas ka midagi liikuma.

 

 

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.10 20:17; 29.10 21:50; 01.11 09:15; 06.11 23:58; 07.11 22:06; 08.11 08:25; 08.11 11:37; 08.11 19:39; 09.11 12:15; 09.11 12:24; 11.11 17:48; 13.11 12:21; 18.11 19:59; 19.11 08:00; 19.11 10:07; 20.11 10:28; 20.11 13:07; 27.11 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga asi selge ju. See naine ongi aseksuaalne. Lihtsalt siiani on laste ja materiaalse elu nimel tehtud. Nüüd pole enam vaja. Lapsed käes, rahavool sinu käest ka ja võib poe lukku pamna.Temal ongi kõik hästi.

 

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 29.10 08:18; 29.10 17:54; 29.10 19:22; 29.10 19:58; 29.10 21:02; 08.11 08:51; 08.11 12:09; 09.11 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga asi selge ju. See naine ongi aseksuaalne. Lihtsalt siiani on laste ja materiaalse elu nimel tehtud. Nüüd pole enam vaja. Lapsed käes, rahavool sinu käest ka ja võib poe lukku pamna.Temal ongi kõik hästi.

Tüüpiline oss-mehe mõtteviis. Mitte mingil juhul ei tasu süveneda, miks naise huvi seksi vastu on vähenenud. Kas probleemi saab kuidagi lahenda? Ahah, pööras selja, ei taha… Siis on mehel lihtne ja konkreetne otsus – kui õnnelikult alati ja alati valmis ei ole, siis on kõik! Punkt!

Tegelikult oleks lahendus võib-olla lihtne. Mees teeb väikesed ümberkorraldused oma mõtteviisis. Osaleb samaväärselt koduses elus ja töödes. Ja naine on ehk kohe jälle triksis-traksis. Õigus on neil, kes ütlevad, et seks algab naise jaoks sageli voodist väljas.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 29.10 09:14; 29.10 19:43; 29.10 20:14; 29.10 21:53; 30.10 10:46; 01.11 17:08; 08.11 10:15; 18.11 12:53; 19.11 10:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 225 )


Esileht Pereelu ja suhted Seksiisu kadunud sünnitusega