Esileht Pereelu ja suhted Seksiisu on kadunud

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Seksiisu on kadunud

Postitas:

Olen tavaline 30+ naine. 2 last, üsna väsitav töö, 10 aastat abielus.
Viimaste aastatega on seksiisu täielikult kadunud. Tegelikult pole ma eriline seksisõber kunagi vist olnud või see vähemalt pole eriti oluline mu jaoks, aga nüüd on sellest saanud vaid tüütu kohustus. Kuna mu mees sooviks ilmselt iga päev seksida, siis mõnel korral nädalas võtan ennast kokku ja tulen talle vastu. Kui vaja seksida, siis tahaks selle kiirelt kaelast ära saada. Tema eesmärk on alati olnud, et mina saaks esimesena orgasmi, aga praegu ajab see mind pigem närvi. Orgasmist ei taha ma kuuldagi, sest see on muutunud mu jaoks täiesti ebavajalikuks. Pigem tühi energiakulu. Vanasti isegi masturbeerisin aegajalt, aga praegu ei tekita mõte orgasmist mitte mingit reaktsiooni mu kehas ja ükski närv ei liigu. Praegu pigem selline tunne kui kõht on täiega täis söödud ja keegi pakub veel midagi head süüa. No lihtsalt ei taha ja kõik.

Eelmisel suvel tekkis paariks kuuks väike kõrvalsuhe, armusin korralikult ära. Suudlesime selle mehega kirglikult alati kui kohtusime ja kõhus olid täiega liblikad, aga kordagi ei tekkinud tunnet, et tahaks temaga seksida. Sellest suudlemisest minu jaoks täiest piisas. Õnneks ükski suhe (eriti kõrvalsuhe) ilma seksita ei püsi ja nii sai see kähku otsa.

Tegelikult olen väga mures. Ma ei taha, et mu abielu lörri läheb, sest mina ei taha enam oma mehe lähedust.
On keegi kunagi sellises situatsioonis olnud ja sellest kuidagi välja tulnud? Kas seksiisu on võimalik kuidagi tagasi saada? Kas on vahendeid seksiisu tekitamiseks? Selliseid, mis päriselt ka töötaks.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi vastukäiv jutt. Unistad teistest meestest ja suudlustest, aga sexi ei taha

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olemas mingid terapeudid, ehk tasuks nendega rääkida?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on samasugune naine. Üldse seda foorumit jälgides tundub, et pooled naised ongi sellised, kes ainult selle pärast seksivad, et mees seda tahab. Kui sa kasutad pille, siis jäta nende võtmine kohe maha, võibolla on viga selles. Kas sa oled kunagi head seksi saanud? Paljud arvavad, et naine ei hakkagi tahtma seksi kui ta pole kunagi head seksi saanud. Aga ega sellele ei oska vist vastata enne kui tõesti pole seda kogenud ja ära tundnud. Aga võibolla sa oledki selline ja sinna pole teha midagi. Siis sel juhul kui te mõlemad soovite oma elu ikka koos jätkata, tuleb hakata hoopis mehega tegelema. Kui ta suudab sulle truuks jääda, siis mingi aja pärast kaob mehel ka huvi ära selle vastu kui pikalt täiesti kuival on olnud.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 22:30; 11.01 13:23; 11.01 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rutiin suhtes.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katsu vastu pidada ja oma mehes häid omadusi näha. Madalseis läheb mööda, miskipärast on nii, et kuni lapsed on väiksed, on loodus nupu nulli keeranud. Omast käest tean, et see läheb paremaks ja rõõm tuleb tagasi, kui lapsed on suuremad. Mul on hea meel, et ma sel ajal suutsin säilitada armastuse oma mehe vastu. Nüüd on nagu teine noorus ????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled väsinud, siis oled väsinud. Algul kaob seksiisu, siis kaob üldse eluisu ära. Nii et otsi abi ja mis kõige olulisem, korraldage elu nii, et sul oleks võimalik puhata. Ennast korralikult välja puhata. Kui vaja, vaheta tööd.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on positiivne, et see sulle muret teeb. Aga minu meelest pole asi konkreetselt seksiisus, vaid läheduseisus. Seks on osa lähedusest ja intiimsusest, mis teeb paarist paari. Seks on osa sellest enda avamisest ja teise endale väga lähedale ligi laskmisest, mis hoiab inimesi koos. Kui seks ära kaob, siis enamasti kapselduvad inimesed oma maailma ja siis ongi nii, et aastaid eksisteerivad sama perena koos kaks täiesti erinevat paralleeluniversumit.
Kas sa oma mehega oled rääkinud sellest? See, et seksuaalvajadused muutuvad ajas, see on ju täiesti normaalne. Näiteks sellest, et orgasmi saamine sulle tüütu kohustus on, sellest lausa peaksid ju temaga rääkima. Seks ei ole ainult see, et mees sulle peale ronib ja nühkat-nühkat lõpuni…seks on ka see, kui sina mehele käe või suuga teed, tema saab rahulduse ja mõnes mõttes sina ka(ei pea seda orgasmi endast välja pigistama), aga lähedust hoiab see tegevus ka väga edukalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks üritab su mees sind ikka veel orgasmi viia, kui sa oled talle konkreetselt öelnud, et sa seda ei soovi? Või sa ei räägi temaga vaid lased ennast “vägistada”, sest mees ei saa olma laksu kätte, kui sind orgasmi saamas ei näe… kummalised inimesed ikka küll…

Ma käiks lisaks veel arstil ja laseks vereanalüüsid teha. Võibolla sul on biloloogiline tasakaal lihtsalt paigast ära, mida aitaks toitumise, vitamiinide ja kehalise aktiivsusega parandada.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõepoolest, miks sa lased seda endaga teha või mis mees see selline on, kes naist nõnda “vägistab”? Või sa tõesti teed mehe ees head nägu ja ta ei teagi, et sa tegelikult sellega tegeleda ei taha?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 22:30; 11.01 13:23; 11.01 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maca pulber pidavat suurendama seksi isu, aga kui probleem hoopiski kuskil mujal, siis ei aita ükski imerohi, vaid pigem tõesti psühholoog vms nõustaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rutiin, väsimus, võibolla hormonaalsed vahendid.
Tegele nende asjaoludega ja küll seksiisu tagasi tuleb.
Ühtlasi, mehe tempo/sagedus ei sobi sulle ja aja jooksul see asjaolu iseenesest on muutnud seksi vastumeelseks.
Kui sa pead “end kokku võtma” kui “on vaja seksida”, kust see tahtmine tullagi saaks?
Kas mees teab, et sulle nii tihti ei meeldi? Kuidas sa suhtuksid, kui ta vahepeal tegeleb oma vajadusega ise või ehk hoopis kellegi teisega?
Iga päev seks ei ole ju üüratu armastuse märgiks, vaid füüsiline vajadus. Ehk leiate kõigile sobiva lahenduse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orgasmist ei taha ma kuuldagi, sest see on muutunud mu jaoks täiesti ebavajalikuks. Pigem tühi energiakulu. Vanasti isegi masturbeerisin aegajalt, aga praegu ei tekita mõte orgasmist mitte mingit reaktsiooni mu kehas ja ükski närv ei liigu. Praegu pigem selline tunne kui kõht on täiega täis söödud ja keegi pakub veel midagi head süüa. No lihtsalt ei taha ja kõik.

Ajukeemia häire. Su aju ei tooda enam piisavalt vajalikke aineid, dopamiini, seorotoniini ja ei tooda sellepärast, et sul on elus palju stressi. Mitte suurt ja rasket stressi vaid pikaldast ja pidevat vaikset stressi, mis aju lõpuks välja kurnab. Teoreetiliselt peaks seks aitama neid aineid toota, praktikas on seal õrn tasakaal ja suure kurnatuse korral ning kui seks on justkui kohustus, muutub see täiendavaks stressiallikaks. Vaata ette, selline kestev stress kahandab ka ajumahtu.

Mis aitaks? Mees peab kodutöödest ja kodusest vastutusest rohkem enda peale võtma. Sina pead endale võtma aega välja puhata ja teha midagi, mis su ajukeemia jälle paika aitaks. Kõige paremini aitab sport ja liikumine. Aeroobne trenn näiteks paneb aju tootma närvikasvufaktorit ja aitab päris kenasti stressi vastu. Aga trenniks on aega vaja, mis omakorda tähendab, et sinu koormust tuleb kuskilt otsast vähendada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 15:47; 11.01 15:57; 12.01 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huhuh, ma just vaatan praegu Netflixist ühte vene sarja, nimega “Better then us” ja seal on naisrobotid, keda toodetakse seksimise eesmärgil. Robotid on just tootmisliinilt väljunud, seisavad kontoris laadimisribal ja uudishimulik turvamees läheb ühte uut mudelit näppima. Mudel ütleb talle (masinlikul häälel), et ta peab ootama, kuni temakese patarei on täielikult laetud, enne ei saa tegutseda. (Tegelikult on seal lisaks vaja nn omaniku ligipääsuga autentimist, aga see ei puutu praegu asjasse) Turvamees ei kuula, käperdab robotit edasi ja tõmbab ta laadimisribalt ära. Robot lihtsalt enesekaitseks lükkab teda ja loll turvamees saab surma (mudel ei olnud vist korralikult konfigureeritud, lükkas liiga tugevasti)
Novot. Ütle sa oma mehele ka robotihäälega: “Tegutsemisega peab ootama, kuni patarei on 100% laetud.” Ainult ära lükka teda 😀

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 15:47; 11.01 15:57; 12.01 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maca pulber pidavat suurendama seksi isu, aga kui probleem hoopiski kuskil mujal, siis ei aita ükski imerohi, vaid pigem tõesti psühholoog vms nõustaja.

See Maca pulber polegi mingi imerohi. Kui mingi räme pikk kuur läbi teha, siis ta võibolla paar grammi tõstab isu aga kuu aega iga hommik seda võtta pole absoluutselt mitte midagi muutnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 22:30; 11.01 13:23; 11.01 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imerohi on olemas ja selle nimi on puhkus.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 15:47; 11.01 15:57; 12.01 07:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katsu vastu pidada ja oma mehes häid omadusi näha. Madalseis läheb mööda, miskipärast on nii, et kuni lapsed on väiksed, on loodus nupu nulli keeranud. Omast käest tean, et see läheb paremaks ja rõõm tuleb tagasi, kui lapsed on suuremad. Mul on hea meel, et ma sel ajal suutsin säilitada armastuse oma mehe vastu. Nüüd on nagu teine noorus ????

Ei lähe midagi paremaks. Mul lapsed suured, aga seksida ikka ei viitsi. Vbl ehk kord kvartalis tekib isu.
Ja ei saa öelda, et seks hea poleks. Mehele on mu rahuldatus ülioluline, aga ma lihtsalt ei viitsi voodis mingit akrobaatikat teha, loeks ja magaks parem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase kilpnääret ja vitamiinide taset kontrollida. Nt madal D-vit tase mõjutab ka libiidot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Seksiisu on kadunud