Esileht Pereelu ja suhted Seksikas naine

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Seksikas naine

Postitas:

Minu arvates on Nastja väga ilusa kehaga naine. Just selline peab naise keha välja nägema – pole üle treenitud või paks ja pigem on isegi pisut saledust. Rindade suurus on kehaga proportsioonis ning olemas on ka puusad.

https://lood.delfi.ee/annestiil/persoon/noid-nastja-maagilistest-naistest-hirmudest-ja-enesekindlusest?id=91474516

 

+2
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ja milles sinu küsimus või probleem seisneb?

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, on küll ilus naine, aga vot seda ma ei mõista, miks see ilu kõigile vaatamiseks pandud on? Ilus ta on,  aga ei meeldi mulle sellised liigselt paljastavad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juttu ei viitsinud lugeda ja nii ma ei teagi kes Nastja on, aga ilusa kehaga pildid olid kyll. Seksikaks ma teda ei peaks. Nii vanemas eas (niivörd vanemas, et see Nastja vöiks olla mu tytar) olen kyll arvamusel, et naise seksikus ei söltu tema välimusest. Seksikus ja erilisus ilmneb naises alles 45+ aastas. Noored naised on köik ilusad, see on loodus ja noorus, ja nad köik on enam vähem sama laadsed. Nastja eas pole raske olla seksikas. Alles peale seda iga näeme kes on kaunis.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fotograaf on küll väga viletsat tööd teinud, see esimese foto tool ja vaip… Tõesti paremat fotot ei olnud ajakirja panna või? Nagu kuskil Omskis oleks keegi Katja kuskil suvalises korteris vaiba taustal Instagrami jaoks poseerinud. Naine võib ju ilus olla, aga see naeruväärne taust lämmatab kogu ilu.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 21:04; 31.10 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fotograaf on küll väga viletsat tööd teinud, see tool ja vaip… Tõesti paremat fotot ei olnud ajakirja panna või? Nagu kuskil Omskis oleks keegi Katja kuskil suvalises korteris vaiba taustal Instagrami jaoks poseerinud. Naine võib ju ilus olla, aga see naeruväärne taust lämmatab kogu ilu.

BonBoni kontseptsioon ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fotograaf on küll väga viletsat tööd teinud, see tool ja vaip… Tõesti paremat fotot ei olnud ajakirja panna või? Nagu kuskil Omskis oleks keegi Katja kuskil suvalises korteris vaiba taustal Instagrami jaoks poseerinud. Naine võib ju ilus olla, aga see naeruväärne taust lämmatab kogu ilu.

BonBoni kontseptsioon ilmselt.

Mhm, eks loo eesmärk oligi teatud brändide reklaam, aga see pigem antireklaam.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 21:04; 31.10 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus tal 37 või 38 praegu, igatahes näeb hea välja.
Inimene, kes ei võta vist elus kilogi juurde:)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksikus pole tõesti seotud iluga. Vahel vaatad – pole naist teiste naiste meelest ollagi, aga mehed tiirlevad ta ümber kui herilased ümber moosi, samas paljud kaunitarid sellist kihu ei tekita.

Meestega samamoodi: sageli mehed ei saa üldse aru, miks naised mõnda meest nii seksikas peavad või talle järgi jooksevad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks on väga nõme aastal 2020 ikka veel lugeda lauset “just selline peab naise keha välja nägema”. Naise keha võib välja näha ükskõik milline ja ei pea mitte midagi.

Teiseks, kui see reklaambülletään läbi lugeda, selgub, et vähemalt enne rasedust oli proua alakaaluline ja arstid arvasid et ta ei saagi seetõttu lapsi. 44 kilo. Päriselt, sa tuled selle info taustal jutuga, et kõik naised peaksid sellised olema?

Fotograaf Kirill peaks tõepoolest oma aparaadi maha müüma. Meigikunstnik, kui neil seal selline oli, võiks ka kooli tagasi minna.

Nastja ise on minu meelest sellest ajast saadik, kui ta meediasse ilmus, olnud kõigil poseeritud fotodel kogu aeg ühesuguse näoga. Suukene kergelt torssis ja kulm natuke kortsus. Iga kord neid pilte nähes kargab mulle pähe uitmõte, et äkki ta oli Buffy fänn ja üritab järgi teha seda nägu. Või peaks see mingi diip sugereeriv nõia pilk olema? Mulle meenutab see midagi muud, aga viisakuse piiridesse jäädes ei saa ma siin kirjutada, mida just.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

«Kõik saab alguse geneetikast ehk siis sellest, millele on programmeeritud sinu organism,» teab Nastja

AGA, mis on Nastja ehk Anastasia perekonnanimi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtlen, et tal on probleeme enda ‘nõiaoskuste’ müümisega vist. Kes seda jama ikka enam nii väga usub. Seega oli vajalik ennast pesuväele võtta.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks on vaja olla seksikas? Kui oli veel kroonika seksikamate valimine, siis mõtlesin et milleks seda vaja või milleks see tiitel tore on. Seksikam? Mida see tähendab? Kõik sooviks suga seksida, peavad sind atraktiivseks alumise otsaga. See tundub ahistav. Kas teile mitte?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AGA, mis on Nastja ehk Anastasia perekonnanimi?

Nõid 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 12:51; 01.11 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tundub ahistav.

Kes ise kuskilt otsast seksikad pole, neile on kindlasti ahistav.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See punane diivan on väga ilus ja isegi natuke seksikas, ma ütleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema mõtteviisi ja kuvandiga ei sobi selline poseerimine kohe üldse kokku. Tõsiselt imestan, et ta seda teha tahtis.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 16:32; 01.11 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, mitmest filtrist on läbi lastud. On ju näha, et erinevatel piltidel on nt reied erineva pikkusega. Näoilmega eu anna paraku midagi teha, ühesugune meik ja mask ees.

Üldiselt tuuakse jah oma pesus keha ilmarahva ette, kui midagi promoda vaja.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks on vaja olla seksikas? Kui oli veel kroonika seksikamate valimine, siis mõtlesin et milleks seda vaja või milleks see tiitel tore on. Seksikam? Mida see tähendab? Kõik sooviks suga seksida, peavad sind atraktiivseks alumise otsaga. See tundub ahistav. Kas teile mitte?

Nõustun absoluutselt, tänapäeval on kõik seksikas ja seda hommikust õhtuni, siiber on juba. Ega naine on seksikas a la lihatükk, oleks keegi öeldnud siis, et ilus aga ei seda pole eks – ainult seksiks kõlbab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maitseasi. Minu silmale see naine, tema värvid, stiil ja pilk jätavad mulje Moskva üksikemast, kes parema tuleviku nimel läks täiskasvanuna koolipinki tagasi, et omandada haridus, mis aitaks poemüüja töö selja taha jätta. Kuna muidu rahaliselt hakkama ei saa, tuleb vahest selliseid pilte ka toota ja müüa.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt tuuakse jah oma pesus keha ilmarahva ette, kui midagi promoda vaja.

Jõulud ukse ees, küllap on uus raamat tulemas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 12:51; 01.11 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks on väga nõme aastal 2020 ikka veel lugeda lauset “just selline peab naise keha välja nägema”. Naise keha võib välja näha ükskõik milline ja ei pea mitte midagi.

Teiseks, kui see reklaambülletään läbi lugeda, selgub, et vähemalt enne rasedust oli proua alakaaluline ja arstid arvasid et ta ei saagi seetõttu lapsi. 44 kilo. Päriselt, sa tuled selle info taustal jutuga, et kõik naised peaksid sellised olema?

Mingi paks läks endast välja saleda naise piltide peale? Ise ju ütled, et naise keha võib välja näha milline tahes, miks see tema väidetav alakaal siis sulle hambusse jäi?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks on väga nõme aastal 2020 ikka veel lugeda lauset “just selline peab naise keha välja nägema”. Naise keha võib välja näha ükskõik milline ja ei pea mitte midagi.

Teiseks, kui see reklaambülletään läbi lugeda, selgub, et vähemalt enne rasedust oli proua alakaaluline ja arstid arvasid et ta ei saagi seetõttu lapsi. 44 kilo. Päriselt, sa tuled selle info taustal jutuga, et kõik naised peaksid sellised olema?

Mingi paks läks endast välja saleda naise piltide peale? Ise ju ütled, et naise keha võib välja näha milline tahes, miks see tema väidetav alakaal siis sulle hambusse jäi?

Tugeva alakaalulisuse ülistamine ja teistele eeskujuks seadmine küll ei ole ok.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 16:32; 01.11 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kena naine, normaalne pesu, aga issand kui maitsetud pildid. See taust ei sobi. Ja fotograafiaks ma seda ka ei nimetaks. Selliseid pilte võib igaüks klõpsida.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on ilmselgelt mees. Nüüd tegi teema, et näe, sellised peaks kõik naised välja nägema.

Ülimorn nägu ees (nagu Nastjal alati), aga vähemalt sale, eks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga täna on seksikas ilm. Akna taga lendas seksikas lind. Tänapäeval peab kõik olema sekikas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Seksikas naine