Esileht Pereelu ja suhted seksiküsitlus!

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: seksiküsitlus!

Postitas:

Kui saaksite valida, kas eelistate seksida endast noorema või vanema mehega ning kui palju noorema või vanemaga. Kirjutage oma vanus ka!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.05 16:28; 15.05 19:18; 15.05 19:19; 16.05 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa oled kas väga noor või väga loll või mõlemat. ennekõike tuleb inimene ise, siis alles tema vanusenumber. sina võid ju võtta mingi teatud vanusegrupi ja siis end läbi linna hoorata, enamik inimesi ikka vist sellised ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees. Mis pagana pärast ma mehega seksima peaksin, olgu see siis mis vanuses tahes?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 16:49; 16.05 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees. Mis pagana pärast ma mehega seksima peaksin, olgu see siis mis vanuses tahes?

Mul tekkis sama küsimus, et miks peaks mees teise mehega seksima. Kuidagi ei tahaks. Mulle on alati naised meeldinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakuks mõlemat. Et noor ja loll.
Ilmselt on tegu tibiga, kes lävib endast palju vanema mehega ning pisut see häirib teda ennast ka…
Mis seekord päädis läbikukkunud küsitluse korraldamises avalikus foorumis.

Mis järgmisel korral?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.05 17:25; 16.05 09:13; 16.05 12:31; 19.05 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa oled kas väga noor või väga loll või mõlemat. ennekõike tuleb inimene ise, siis alles tema vanusenumber. sina võid ju võtta mingi teatud vanusegrupi ja siis end läbi linna hoorata, enamik inimesi ikka vist sellised ei ole.

Sa võid arvata, et kui 70-aastane läheb voodisse ja tunneb, et on 20-aastane, siis hakkabki seksima nagu 20-aastane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.05 16:28; 15.05 19:18; 15.05 19:19; 16.05 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees. Mis pagana pärast ma mehega seksima peaksin, olgu see siis mis vanuses tahes?

Ilmselt oled homo, kuna huvitud naistefoorumist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.05 16:28; 15.05 19:18; 15.05 19:19; 16.05 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna seksiks endast 15 aastat vanema ja 15 aastat nooremaga, olen 37. Kas said abi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oled homo, kuna huvitud naistefoorumist.

Sina oled ilmselt kerge puudega, sest kuskil siin pole kirjas, et tegu on naistefoorumiga.
See naistefoorum on ainult sinu peas.

Ja see, et sinu mees suhte teemal ainult peeretada oskab, see pole ka kindlasti kellelegi üllatus.
Kui sul üldse mees on.

Aga on ka teistsuguseid mehi, kes on igal teemal võimelised kaasa rääkima, harju sellega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.05 17:25; 16.05 09:13; 16.05 12:31; 19.05 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:Olen mees. Mis pagana pärast ma mehega seksima peaksin, olgu see siis mis vanuses tahes?

Ilmselt oled homo, kuna huvitud naistefoorumist.

See on PEREkool, kas Eestis on pereks ainult naised ja lapsed? On erandeid.
Ja veel: mida peaks homo NAISTEfoorumist otsima? Tema pöörduks ikka meestelehekülgede poole. Loogikavabadus, ma ütlen – homondus on kahe MEHE vaheline teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 16:49; 16.05 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina oled ilmselt kerge puudega, sest kuskil siin pole kirjas, et tegu on naistefoorumiga.
See naistefoorum on ainult sinu peas.

Et tegemist on naistefoorumiga, see on reaaleluline fakt. Naistefoorumiks muudab antud foorumi tõsiasi, et kasutajatest 99% on naised. Kui üks mees siseneb naistesauna, siis naistesaun jääb naistesaunaks. Üks hälvik ei muuda tõsiasja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.05 16:28; 15.05 19:18; 15.05 19:19; 16.05 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et tegemist on naistefoorumiga, see on reaaleluline fakt.

Fakte saab väljendada tõeste väidetega.
Palun tee seda.
Seda, et 99% kasutajatest on naised, sa lihtsalt arvad…:)))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.05 17:25; 16.05 09:13; 16.05 12:31; 19.05 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis küsimusel viga. Olen 35 ja meeldivad nooremad mehed. Olen suhtes ja seksin endast 5-6 aastat noorema mehega. Vanemad mehed ei meeldi, kuna need on tihti liiga tõsised ja igavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 13:38; 19.05 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis küsimusel viga. Olen 35 ja meeldivad nooremad mehed. Olen suhtes ja seksin endast 5-6 aastat noorema mehega. Vanemad mehed ei meeldi, kuna need on tihti liiga tõsised ja igavad.

Muud viga polegi, kui see, et nii 30ste kui 40ste meeste hulgas on tõsiseid ja igavaid mehi..:))
Aga sa lihtsalt ei tea seda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.05 17:25; 16.05 09:13; 16.05 12:31; 19.05 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:Mis küsimusel viga. Olen 35 ja meeldivad nooremad mehed. Olen suhtes ja seksin endast 5-6 aastat noorema mehega. Vanemad mehed ei meeldi, kuna need on tihti liiga tõsised ja igavad.

Muud viga polegi, kui see, et nii 30ste kui 40ste meeste hulgas on tõsiseid ja igavaid mehi..:))
Aga sa lihtsalt ei tea seda.

Tõenäosus, et mulle mees sobib, on lihtsalt suurem kui mees minust noorem on. Aga paljudele näiteks meeldivad tõsisemad mehed ja mitte peojanulised poisikesed (nagu mulle). Selle pärast on minu meelest täitsa ok küsimus – küsimus ju inimeste eelistuste kohta.

(pole teemaalgataja)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 13:38; 19.05 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma eelistan seksida mehega, keda ma armastan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei oleks mingil juhul nõus seksima ühegi mehega!!!

Seksin ainult naistega ja eelistan vanemaid, aga kui nooremad ise tahavad ja peale käivad, siis olen neidude soove ka täitnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb oma vanusest ka muidugi.
30selt seksisin pikalt 35se ja 20se mehega. 20nene pidas ikka julmalt hästi vastu, noku koguaeg püsti. vanem mees nii entusiastlik polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ise 25 ja ei seksiks mehega, kes on üle 30. Vanamehed pole kunagi huvitanud. Noorematega oleks kah vist sama teema, et 20 on alumine piir. Kuigi jh, 20 tundub ka veel poisike. Endavanused +/- 2 aastat on parim vahemik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted seksiküsitlus!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.