Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: seksima!

Postitas:
Kägu

Siin on nii palju rahuldamata tädisid. ainuke rahuldus neile on teiste mõnitamine. kui teil partnereid pole, tegelege käsikiimlusega, ma väga palun, teie endi pärast.see mis te teete, see ussitamine, mõjub ainult teile endile halvasti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: seksima!

miks siis pihtasaanud koer (loe: sina) kiunub, kui ainult ussitjatele mõjub?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks siis pihtasaanud koer (loe: sina) kiunub, kui ainult ussitjatele mõjub?[/tsitaat]
😀 pole ühtki teemat algatanud ammu. tulin täna siia, loen ja naeran. siin lokkab kadedus ja kius. mõni üksik rahuldatud naine ongi ainult. sportimine ka aitab tigeduse vastu muidu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole ka mingi pikaaegne kasutaja siin ja aasta jooksul sai mu mõõt ikka päris täis. Uskumatu kui kadedad ja kiuslikud titemammad siin ikka kobaras koos on 😀 Ussipesa ma ütlen!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma pole ka mingi pikaaegne kasutaja siin ja aasta jooksul sai mu mõõt ikka päris täis. Uskumatu kui kadedad ja kiuslikud titemammad siin ikka kobaras koos on 😀 Ussipesa ma ütlen![/tsitaat]
lastega emad on siis need tigetikud? ma ei saa aru. mõtlesin just et vanemapoolsed inimesed muutuvad kiuslikuks, aga et noored emad :O, need peaksid ju õnnelikud olema.

Please wait...
Postitas:
kitah

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

😀 pole ühtki teemat algatanud ammu. tulin täna siia, loen ja naeran. siin lokkab kadedus ja kius. mõni üksik rahuldatud naine ongi ainult. sportimine ka aitab tigeduse vastu muidu.[/tsitaat]
tähendab, sind ajavad kadedus ja kius naerma, järelikult tunned sellest lõbu, järelikult oled ise ka üks tigedik.
sa organiseeritud pallimängudega muidu ei taha tegeleda, nagu pealkirjas soovitati?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No see on see tibuemme, kellele väike aasimine nii südamesse läks. Saa üle, see ei olnuda midagi nii hullu! Võiksid osata ka ise enda üle naerda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
kitah

[tsitaat]No see on see tibuemme, kellele väike aasimine nii südamesse läks. Saa üle, see ei olnuda midagi nii hullu! Võiksid osata ka ise enda üle naerda.[/tsitaat]
milline? palun viidet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=8995823

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahtlustan, et see isik on ka selle teema teinud:

http://www.perekool.ee/index.php?id=36679&class=forum_schnell&action=view_post&post=8996604

Please wait...
Postitas:
kitah

puhhahaa!
sihuke tore ilma komadeta juTTukene päiksekesest. ausalt, kes siin rohkem rahustavat seksi vajab, kas see tibuemme või need aasijad? ma ka plutitan pidevalt lapsi ja loomi ja teen neile igasugu mitte-antropomorfseid häälitsusi, see ei tähenda, et täiskasvanute sekka naastes ma samamoodi jätkan. saaks veel aru, kui ta sellise jutuga oleks seal kusagil mitu korrust kõrgemal beebide juures, aga siin tundub see tõesti pehmelt öeldes kohatu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seksimine on ju ohtlik tegevus – selle tulemusel võib rasestuda ja tulemused on näha juuresoleval pildil.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

Heameelega seksiksin,aga pole kellegiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära ole nii õrnahingeline, et iga suva-anonüümkäo sõna kohe südamesse võtad. Avaldan sulle saladuse:

paljud (nt mina) kasutavad perekooli lehte puhtalt igavusest meelelahutuse mõttes ja vastavad teemadele just nii heasüdamlikult, või ülbelt, nagu sel hetkel tahavad, ilma et nad seda jura üldse tõsiselt mõtleks. Sealjuures vahel teema elavdamiseks vaieldakse erinevates kommentaarides ka ise-enda eelmisele kommentaarile vastu, sõimatakse ka ise-ennast sest siis läheb keskustelu huvitavamaks, ikka on olemas keegi kõrvaline, kes laseb ennast kaasa kiskuda.

Kui seda meeles pead ja kogu negatiivsust täielikult ignoreerid (kuigi ma tean, et noorematel inimestel on see vist raske), siis on perekool üks huvitav koht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]kitah kirjutas:[/small]

tähendab, sind ajavad kadedus ja kius naerma, järelikult tunned sellest lõbu, järelikult oled ise ka üks tigedik.
sa organiseeritud pallimängudega muidu ei taha tegeleda, nagu pealkirjas soovitati?[/tsitaat]
naermine ja lõbu on kaks eri asja. aga ole ise ka terve ja rõõmus!vaata päike paistab!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]puhhahaa!
sihuke tore ilma komadeta juTTukene päiksekesest. ausalt, kes siin rohkem rahustavat seksi vajab, kas see tibuemme või need aasijad? ma ka plutitan pidevalt lapsi ja loomi ja teen neile igasugu mitte-antropomorfseid häälitsusi, see ei tähenda, et täiskasvanute sekka naastes ma samamoodi jätkan. saaks veel aru, kui ta sellise jutuga oleks seal kusagil mitu korrust kõrgemal beebide juures, aga siin tundub see tõesti pehmelt öeldes kohatu.[/tsitaat]
kohatu on hoopis pidev jorisemine. sa oled üks tüüpiline kodanik, kes igas asjas halba näeb. homme on ehk parem päev, ehk paistab päike ka lõpuks sinu õuele!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]No see on see tibuemme, kellele väike aasimine nii südamesse läks. Saa üle, see ei olnuda midagi nii hullu! Võiksid osata ka ise enda üle naerda.[/tsitaat]
ja mis on sinu probleem, on sul igav? pakkusin ju varianti, aitab ka igavuse vastu.

Please wait...
Postitas:
talent

😀 pole ühtki teemat algatanud ammu. tulin täna siia, loen ja naeran. siin lokkab kadedus ja kius. mõni üksik rahuldatud naine ongi ainult. sportimine ka aitab tigeduse vastu muidu.[/tsitaat]

Kas võib küsida MILLE PEALE PEAKS KADE OLEMA? Justnimelt – keegi võiks selle stampväljendite puntra ükskord arusaadavalt lahti mõtestada. See on siis umbes selline – sa oled kibestunud, kade, madala- (no siia käib kõik palgast ja haridusest kuni laubani),õel, rahuldamata!. Ägedamad lisavad veel sõna \”eestlane\” ka juurde.

Nii. Mina ootan nüüd tõlget. Ja eeskätt ikka seda, miks ja mille peale peaks kade olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei ole siin väga pikalt olnud, ehk 4 aastat ja igasugused tibukeste, päikesekeste ja hambakeste teemasid onsiin alati naerdud. No ei ole normaalse täiskasvanud inimese jutt:D

Please wait...
Postitas:
kitah

[tsitaat] [small]kitah kirjutas:[/small]

kohatu on hoopis pidev jorisemine. sa oled üks tüüpiline kodanik, kes igas asjas halba näeb. homme on ehk parem päev, ehk paistab päike ka lõpuks sinu õuele![/tsitaat]
HAA! 😀 😀 😀 vastupidi, ma olen see, kes igas asjas just helget külge näeb, sihuke paadunud optimist nagu ma olen. aga kui on põhjust naeruks ja loriks, ja seda on perekoolis enamasti alati, siis ei jäta ma seda kasutamata. võtke heaks või pange pahaks 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]

Kas võib küsida MILLE PEALE PEAKS KADE OLEMA? Justnimelt – keegi võiks selle stampväljendite puntra ükskord arusaadavalt lahti mõtestada. See on siis umbes selline – sa oled kibestunud, kade, madala- (no siia käib kõik palgast ja haridusest kuni laubani),õel, rahuldamata!. Ägedamad lisavad veel sõna \”eestlane\” ka juurde.

Nii. Mina ootan nüüd tõlget. Ja eeskätt ikka seda, miks ja mille peale peaks kade olema.[/tsitaat]
ei viitsi, sul liiga pikad juhtmed, vaevalt et kunagi üldse midagi kohale jõuab sulle, raisatud aeg minu jaoks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

HAA! 😀 😀 😀 vastupidi, ma olen see, kes igas asjas just helget külge näeb, sihuke paadunud optimist nagu ma olen. aga kui on põhjust naeruks ja loriks, ja seda on perekoolis enamasti alati, siis ei jäta ma seda kasutamata. võtke heaks või pange pahaks :D[/tsitaat]
sa igaksjuhuks vaata järele ÕS-ist, mis optimist tähendab ja seejärel suundu sõna juurde pessimist ja veel võid vaadata psühhosadist, kuigi see vist läheb sinu jaoks liiga raskeks.lisaks oksendad sa liiga tihti (öak), see viitab depressioonile. aga deprekaga inimestel ongi pidevad meeleolu kõikumised. soovitan soojalt arsti poole pöörduda.

Please wait...
Postitas:
kitah

sa igaksjuhuks vaata järele ÕS-ist, mis optimist tähendab ja seejärel suundu sõna juurde pessimist ja veel võid vaadata psühhosadist, kuigi see vist läheb sinu jaoks liiga raskeks.lisaks oksendad sa liiga tihti (öak), see viitab depressioonile. aga deprekaga inimestel ongi pidevad meeleolu kõikumised. soovitan soojalt arsti poole pöörduda.[/tsitaat]
sa ikka õige nimi lisa,
kui kellelegi vihjad valmis.
ei tee sa seda, tõuseb kisa
ja näitab eeslile su salmis
parv halle narre – mind sa tõrvad?
need on ju minu pikad kõrvad.
😀 😀 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

lolli tuntakse naerust!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

lolli tuntakse naerust![/tsitaat]
sinusuguseid peerust.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Ma pean veel 5 päeva kannatama, niikaua ussitan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sa ikka õige nimi lisa,
kui kellelegi vihjad valmis.
ei tee sa seda, tõuseb kisa
ja näitab eeslile su salmis
parv halle narre – mind sa tõrvad?
need on ju minu pikad kõrvad.
😀 😀 :D[/tsitaat]
tüüpiline deprosioonihaige luuletus, sul pole isegi arsti juurde vaja minna, ma panen sulle ise diagnoosi- raskekujuline depressioon. üldiselt ma ei imesta, et sa haigestusid, täiskasvanud inimesel võiks ikka midagi muud ka teha olla, kui päevläbi arvutis istuda. ma lähen õue jalutama oma tibununnukesega, aga sa vaata, ehk leiad uue ohvri.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Jarka kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma pean veel 5 päeva kannatama, niikaua ussitan.[/tsitaat]
mis siis juhtub?, kukud kokku nagu ussitanud seen?

Please wait...
Postitas:
Jarka

[tsitaat] [small]Jarka kirjutas:[/small]

mis siis juhtub?, kukud kokku nagu ussitanud seen?[/tsitaat]

No siis juhtub see, mis on pealkirjas. Pele seda enam ei ussita mõnda aega.

Please wait...
Postitas:
kitah

tüüpiline deprosioonihaige luuletus, sul pole isegi arsti juurde vaja minna, ma panen sulle ise diagnoosi- raskekujuline depressioon. üldiselt ma ei imesta, et sa haigestusid, täiskasvanud inimesel võiks ikka midagi muud ka teha olla, kui päevläbi arvutis istuda. ma lähen õue jalutama oma tibununnukesega, aga sa vaata, ehk leiad uue ohvri.[/tsitaat]
MÖIRGH MÖIRGH MÄIRGH!!!!!!!!!!!!!!!!
Vaene Heine, nüüd sa alles said! 21. sajand lajatas sulle diagnoosi niiet mürtsus!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.