Esileht Pereelu ja suhted seksimaias naine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: seksimaias naine

Postitas:

Oleme üle poole aasta naisega suhtes , aga mida aeg edasi seda rohkem ta seksida tahab , nüüd nii , et õhtul enne magama jäämist , öösel korra ja hommikul . Oleksin arvanud , et see iga mehe unistus ,vabana olles läks hakkliha masina peale ka kõvaks ( piltlikult öeldes , ses mõttes , et viimane koht kuhu enda riista paneks ) :)) Aga tunnen , et see on liig ja hakkab vaikselt tervisele , ei puhka välja , olen hommikul veel rohkem väsinud kui magama minnes . Algul käis kiiresti , 10 mnt raund ja valmis , aga ex kui päevast päeva sama naisega olla siis ei eruta ka enam niipalju , nüüd üks raund pool h kuni tund . Lühidalt kuidas viisakalt naisele öelda , nii , et ta ei solvuks ega võtaks seda kuidagi isiklikult , et ma ei taha nii tihti . Või kuidagi kõrvale põigelda ???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.03 22:24; 17.03 23:00; 17.03 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No naiste tüüpiline vale et peavalu 😛
Aga üldiselt tundub et oled 1 suss mees, kelle sõna majas ja voodis ei maksa midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suss või mitte , ma lihtsalt pole selline mees kes sooviks enda ümber olevaid inimesi kehvasti tundma panna . Lähtun sellest , et ei tee teistele seda mida ei taha , et mulle tehakse .

Natuke nali on vist , öelda kuule kallis sorry täna pole tuju st mul on peavalu . 😀 aga parem varjant kui , et ma lihtsalt täna ei taha sind .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.03 22:24; 17.03 23:00; 17.03 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks seksiks, aga kirjavahemärkidega on nii, et märk, tühik. Vaata, nagu mina siin kirjutan. Sõna lõpeb, sinna taha kirjavahemärk, otsa kohe tühik. Enne kirjavahemärki ei ole tühikut. Palun õpi selgeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooda oled v ? Teks kiiruga trükitud ja tähtis ikka jutu pont, mitte grammatika . Sinu rõõmuks nüüd ,üritan vigadetta kirjutada , sa hullumeelsuse poole kalduv inimene : )

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.03 22:24; 17.03 23:00; 17.03 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sooda oled v ? Teks kiiruga trükitud ja tähtis ikka jutu pont, mitte grammatika . Sinu rõõmuks nüüd ,üritan vigadetta kirjutada , sa hullumeelsuse poole kalduv inimene : ) [/tsitaat]

VigadeTTa. Oops, see läks nüüd küll halvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Oleme üle poole aasta naisega suhtes , aga mida aeg edasi seda rohkem ta seksida tahab , nüüd nii , et õhtul enne magama jäämist , öösel korra ja hommikul . Oleksin arvanud , et see iga mehe unistus ,vabana olles läks hakkliha masina peale ka kõvaks ( piltlikult öeldes , ses mõttes , et viimane koht kuhu enda riista paneks ) :)) Aga tunnen , et see on liig ja hakkab vaikselt tervisele , ei puhka välja , olen hommikul veel rohkem väsinud kui magama minnes . Algul käis kiiresti , 10 mnt raund ja valmis , aga ex kui päevast päeva sama naisega olla siis ei eruta ka enam niipalju , nüüd üks raund pool h kuni tund . Lühidalt kuidas viisakalt naisele öelda , nii , et ta ei solvuks ega võtaks seda kuidagi isiklikult , et ma ei taha nii tihti . Või kuidagi kõrvale põigelda ??? [/tsitaat] Kas naine ikka saab rahulduse. Sellise korralikku, et ta ei jaksa pärast enam kätte ega jalga ka liigutada. Asi tundub olevat selle, et su naine ei saa rahuldust, sellist, mis oleks tema jaoks täius ja küllus. Keha võib isegi erituda, aga kui midagi jääb puudu, erutub keha väga väga kiiresti uuesti. Nii et võid vabalt hoida oma naist pidevas erutuses, ilma et naine saaks hingeraputavat rahuldust. Nii et keskendu vähemalt mõned korrad, mitte enda rahuldusele ( ise võid end isegi ilma jätta kui tõesti ei taha) vaid oma naise omale. Unusta ennast täiesti ära. Ära kiirusta kuhugi lõpetama ja kuhugi ära. Kui see ka ei aita, minge koos tantra kursustele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mina nt naisena ütlen alati, et ma ei taha seksida praegu. Lihtsalt ei taha. Ega siis partner ei tohiks seda isiklikult võtta. Samuti ütleb mees vahel, et ta ei taha. Seda juhtub küll harvem, sest tema suurema isuga kui mina.
Aga soovitan aus olla ja öelda, et ei taha seksida. Ega see ei tähenda, et sa just temaga ei taha. Sa üleüldse võibolla momendil ei taha. KUi ta võtab seda kuidagi isiklikult, siis on see tema probleem tegelikult.

Inimesed üleüldse kipuvad palju asju isiklikult võtma, mis tekitab probleeme nii neile endile, kui teistele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sooda oled v ? Teks kiiruga trükitud ja tähtis ikka jutu pont, mitte grammatika . Sinu rõõmuks nüüd ,üritan vigadetta kirjutada , sa hullumeelsuse poole kalduv inimene : ) [/tsitaat]

Tahad kiirelt kirjutada? Muuseas, kui sa selle tühiku enne kirjavahemärki ära jätaks, hoiaks see su aega veel rohkem kokku ja saaksid kiiremini teksti valmis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga miks sa ei räägi oma naisega? lihtsalt ja loomulikult, seks ongi loomulik asi ju. mina ka uues, pool aastat kestnud suhtes ja meil mehega sama teema, vahe sinuga vaid see, et me mõlemad erutume teineteise peale. mõistusega saame mõlemad aru, et selline sekselu kurnab ja tekitab isegi probleeme (ei saa tööpäeviti voodist välja :D) ja oleme rääkinud, et selles olukorras kumbki ei solvuks, kui vahekorra tihedus langeks paarile korrale nädalas aga praegu kätt ette ei pane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sooda oled v ? Teks kiiruga trükitud ja tähtis ikka jutu pont, mitte grammatika . Sinu rõõmuks nüüd ,üritan vigadetta kirjutada , sa hullumeelsuse poole kalduv inimene : ) [/tsitaat]
Lihtsalt sinu kirjastiili on väga ebamugav lugeda. Need tühikud kirjavahemärkide ees on väga häirivad, ei norita niisama vigade pärast, vaid tõesti ebameeldiv on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siis naise liigses erutuses ei saa süüdistada kogu aeg meest- et umbes mees ei rahulda piisavalt naist ja siis ta tahabki kogu aeg ja mees peaks ennast ära unustama ja siis seda väikest nümfomaani rahuldama- isegi kui ta EI TAHA seksi.
Tegelikult võib asi olla hoopis muus- nt naine üritab sellise \”liigse\” seksiga maandada stressi, sest teisiti ei oska lihtsalt. Mees ei saa ju iga õhtu, öö ja hommik tegeleda tema \”kiimaga\”, et Äkki nüüd on parem ja lõpuks ta enam ei taha nii palju seksi.
Ma räägiks selle inimesega tõsiselt- ütleks et mina ei jaksa nii palju seksida ja küsiks, et mis on see põhjus, et kogu aeg seksi tahab- ei ole vaja olla viisakas, ole konkreetne.
Isegi pakuks nõustaja abi sellisele inimesele.
Mees ole normaalne sa ei saa naise pilli järgi tantsida ja kogu aeg talle seksi anda isegi, kui sa ise ei taha seda- seks peab olema mõlemapoolne – jahh muidugi vahel võib teha selliseid \”kingitusi\”, et oki ma ise ei taha vb on väga madal seksi isu, aga partner tahab, et siis seksime, aga sa ju püüad ja ta ikka tahab kogu aeg- sa ei saa kogu aeg selliseid \”kingitusi\” teha enda une arvelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütledki, et ei saa välja magada ja oled väsinud. Seks on ju tore, aga uni on ka oluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted seksimaias naine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.