Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: seksima!

Postitas:
talent

RE: seksima!

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kitah kirjutas:[/small]

tüüpiline deprosioonihaige luuletus, sul pole isegi arsti juurde vaja minna, ma panen sulle ise diagnoosi- raskekujuline depressioon. üldiselt ma ei imesta, et sa haigestusid, täiskasvanud inimesel võiks ikka midagi muud ka teha olla, kui päevläbi arvutis istuda. ma lähen õue jalutama oma tibununnukesega, aga sa vaata, ehk leiad uue ohvri.[/tsitaat]

Sa tõesti Krõlovist ja tema õpetlikest valmidest midagi kuulnud ei ole?

Please wait...
Postitas:
kitah

tüüpiline deprosioonihaige luuletus, sul pole isegi arsti juurde vaja minna, ma panen sulle ise diagnoosi- raskekujuline depressioon. üldiselt ma ei imesta, et sa haigestusid, täiskasvanud inimesel võiks ikka midagi muud ka teha olla, kui päevläbi arvutis istuda. ma lähen õue jalutama oma tibununnukesega, aga sa vaata, ehk leiad uue ohvri.[/tsitaat]
MÖIRGH MÖIRGH MÖIRGH!!!!!!!!!!!!!!!!
Vaene Heine, nüüd sa alles said, niiet võtab kirstus keerama! 21. sajand lajatas sulle diagnoosi niiet mürtsus!

Please wait...
Postitas:
talent

Sa tõesti Krõlovist ja tema õpetlikest valmidest midagi kuulnud ei ole?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma seksisin viimati eile öhtul ja sain ka orgasmi, seega rahuldamatusest minu puhul rääkida ei saa.
Aga ussitan ikka mönuga. Kohe lausa taotluslikult. Niiet igasugused tibuemmekesed ja muidu napakad saavad minu \”kibestunud ja kadeda\” söimu osaliseks ja mul kohe päev korras. Kui on paha tuju, tulen siia ussitama ja reaalses elus kokkupuutuvate inimestega olen naeratav, särav ja önnelik inimene:)
Praegu näiteks tegin öhtusöögi valmis, enne seda käisin lapsega jalutamas/poes ja möne aja pärast lähen trenni.
Elu on lust ja lillepidu 🙂

Please wait...
Postitas:
Repi

Mõned ussitavad ju täitsa konstruktiivselt (st õiendavad asja pärast ja annavad teemaalgatajatele asjalikke soovitusi kah) , andku aga minna.
Parem ussitagu siin, kui et kodus laste peale karjuvad 🙂

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Oleks näinud,
kui sind tehti,
oleks hüüdnud,
ärge tehke!

Inspiratsioon: kitah. Text: klassik, loomulikult. Vahendaja: yours truly. Viis: omal viisil, härdaste. Hulgimyyja: AS Anonyymsed Netikommentaatorid.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.