Esileht Pereelu ja suhted Seksimine, kui ise tegelikult ei tahagi

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Seksimine, kui ise tegelikult ei tahagi

Postitas:

Olen ühe mehega suhelnud üle aasta, koos ei ela, kuid koos oleme tihti.

Enne seda olin 10+ aastat ühes suhtes, kus seks oli kehv, viimasel paaril aastal polnud seda üldse. Mina tundsin füüsilisest lähedusest väga puudust, aga elukaaslane polnud huvitatud. Eks mul tekkisid sellel ajal kompleksid ka, arvates, et mul on midagi viga, et ma talle ei meeldi ning ilmselt ma ei meeldi ja äkki ma pole enam kunagi ühelegi mehele atraktiivne. Elasin depressiooni läbi ja läksin lahku.

Kui ma pärast lahkuminekut selle uue leidsin, siis tundsin üle aastate, kuidas sädemeid lendab. Tõmme oli tugev ja on siiani, mul ei ole varem olnud ühtegi partnerit, kellele päriselt läheks korda ka minu rahuldus ja minu heaolu. Ma pole enne teda ühegi teise mehega isegi orgasmi saanud. Olen praeguseks muutunud hulga avatumaks ja saan ka välja öelda, mis mulle meeldib või ei meeldi nii, et teine pool kuulab ka. Kui ma ütlen millelegi ei, siis ta aksepteerib seda.

Seksime päris palju ja see üldiselt mulle sobib, aga on tekkinud mõned hetked, ma tunnen, et ta on isekas, aga ei saa aru, kas see on päriselt nii või on kõik mu peas kinni.

Näiteks on olnud hetki, kus mina tahan seksida, aga tema on parasjagu väsinud. Ma ei hakka siis peale käima, magame ära, jõuab hommikul ka.
Ja siis on teistpidi hetked, kus oleme hommikul korra juba seksinud, mul on pärast hommikusööke ja toimetamisi kiire tööle minemisega, ent tema tahab veel korra. Kui ma ütlen, et mul on kiire ja ma pole absoluutselt sellel lainel, siis see on nagu kurtidele kõrvadele – lõpuks annan järele ja seksime ikka. Pärast on mul tuju läinud ja ära kasutatud tunne, et ta ei kuulanud mind ja ei arvestanud sellel hetkel minu soovidega, samas kui mina pole talle peale käinud, kui tema ei taha.
Muidugi ta saab aru, et mul on midagi viga. Aga mina teen nägu, et kõik on korras ja sinnapaika see jääb. Ilmselt on see minu varasemast suhtest kaasa tulev käitumismuster, sest ma tean, et ma tegelikult võiksin talle vabalt öelda, et selline olukord ei sobinud mulle, ometi kapseldun rääkimise asemel ära. Hoian paar päeva omaette, emotsioon läheb üle ja järgmise samalaadse olukorrani on kõik okei.

Praegu on järjekordne hetk, kus mina tunnen end ärakasutatuna ja tõmbusin eemale ning ignoreerin ta küsimust, mis juhtus. Saan aru, et tervemõistuslik selline käitumine pole ja nii ma probleemi ei lahenda, aga ei oska kuidagi sellest oma mõttemustrite ringist välja ka murda.

Ma tean, et ta tahtlikult ei taha mulle kindlasti kuidagi liiga teha. Pigem ta nendel hetkedel lihtsalt ei mõtle millegi muu kui enda rahulolu peale.

+9
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, alguses ütlesid, et kui sa ütled ei, siis ta aktsepteerib seda ja siis, et muudkui käib peale ja ei vastuseks ei sobi.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on järjekordne hetk, kus mina tunnen end ärakasutatuna ja tõmbusin eemale ning ignoreerin ta küsimust, mis juhtus. Saan aru, et tervemõistuslik selline käitumine pole ja nii ma probleemi ei lahenda, aga ei oska kuidagi sellest oma mõttemustrite ringist välja ka murda.

Kui tunned end ärakasutatuna, siis oledki.
Seksi nuiamine on odav ja jäle. Tegemist pole ilmselt intelligentse mehega. Miks sa ennast jätkuvalt vägistad? Kui ei taha, siis ei seksi ja vsjoo.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 17:00; 29.05 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas saad seksi eest raha? Kui jah, siis võtagi seda tööna. Kui ei, siis tuleb suureks kasvada ja otsustada, miks sa midagi teed või ei tee. Lapsik on enda otsust seksida ajada mehe kaela kes seksi küsib. Sina otsustad ja sinu otsus on otseselt ju sinu heaolust lähtuv ?Sinu keha, sina otsustad, kui see pole su töö, siis mis sind sunnib tegema asju, mis sind kahjustavad?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei ütleme et see lugu pole liba. Kohe küsimus miks sa esimeses suhtes siis seksuaalelu elavdamiseks midagi ette ei võtnud? Kandnud kasvõi sekspesu enda erutamiseks, lainele viimiseks? Naistel on selles osas tohutud valikud, kasvõi mänguasjad jne. Kui sa midagi ette ei võtnud, siis sul endal puudusid tunded selle mehe vastu ja sa ei viitsinud mitte midagi teha. Arvatavasti tõukasid eemale kõik mehe lähenemiskatsed ja viimane rohkem enam ei üritanud proovidagi kuni leidis teise naise, sest vaevalt sina teda maha jätsid.

Sinu teises suhtes näen ma ka seda isekust. Kui mees on väsinud, siis see sulle pähe ei mahu ja kohe loobud, ei ürita ahvatlev olla, õrritada teda. No oleme siis väsinud. Kui sinul pole aega, aga mees tahaks, siis mees peaks sinu mõtteid telefonist lugema ja kuna sa tahaks julge, siis tahaks mehele julgelt öelda – ma ei ole sinust huvitatud. Edasi on mingi omaloodud fiktsioon ära kasutamisest jne, ühesõnaga sul puuduvad tunded ja oled koos temaga ainult üksindusest. Võimalik on ka see, et osad inimesed polegi elus võimelised kedagi armastama, kui esimene armumine on üleläinud, siis kukutakse vegetatsiooni.

see on minu arvamus

+6
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.05 18:59; 26.05 19:04; 27.05 13:41; 29.05 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on järjekordne hetk, kus mina tunnen end ärakasutatuna ja tõmbusin eemale ning ignoreerin ta küsimust, mis juhtus. Saan aru, et tervemõistuslik selline käitumine pole ja nii ma probleemi ei lahenda, aga ei oska kuidagi sellest oma mõttemustrite ringist välja ka murda.

Kui tunned end ärakasutatuna, siis oledki.

Seksi nuiamine on odav ja jäle. Tegemist pole ilmselt intelligentse mehega. Miks sa ennast jätkuvalt vägistad? Kui ei taha, siis ei seksi ja vsjoo.

Eks kõik naised on ärakasutatud kui jutuks on seks, selle põhjustab ju hormonaalne seis. Meestel seksivajadus 90%, naistel 30%, mõnel naisel on 50%, mõnel üksikul on see ka 90% nagu meestel, nümfomaanid. Seepärast kui mees tahaks 9 korda nädalas seksida ja naine ainult 3, siis ongi see vägistamine. Aga nii on loodus elu teinud, ega mehed ka ei saa midagi parata kui neil on seksivajadus.

Aga lahendus on olemas – võtta vanem mees kelle seksivajadus on kord nädalas ja peaks rahu majas olema.

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.05 18:59; 26.05 19:04; 27.05 13:41; 29.05 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kumbki oskab nii asja ajada, et ta saab ise rahuldatud, peaks ju korras olema.
Tavaliselt naised aga ei viitsi end tundma õppida ja mees peab hullult võimlema. Vastupidi, kui aga mees tahab rahuldust, siis jällegi mees peab võimlema ja naisel piisab paigal olla.
Üksteisele võiks suhtes vastu tulla, kui kellelgi on isu.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel seksivajadus 90%, naistel 30%, mõnel naisel on 50%, mõnel üksikul on see ka 90% nagu meestel, nümfomaanid.

Ja kellel siis 100% on, kes siin mõõdupuuks on võetud?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kumbki oskab nii asja ajada, et ta saab ise rahuldatud, peaks ju korras olema.

Tavaliselt naised aga ei viitsi end tundma õppida ja mees peab hullult võimlema. Vastupidi, kui aga mees tahab rahuldust, siis jällegi mees peab võimlema ja naisel piisab paigal olla.

Üksteisele võiks suhtes vastu tulla, kui kellelgi on isu.

Hästi öeldud. Rahuldamatus seksis ongi naiste põhimure, aga nad ise ei tee mure lahendamiseks mitte kui midagi. Mehel on ka raske rahuldada naist, kes isegi ei tea kuidas see rahuldus välja peaks nägema või ei oska isegi masturbeerida või häbeneb seda teha. Lõpuks mees õpibki kiirelt ära seksima, end ära rahuldama enne kui naine vinguma pistab a’la valus, enam ei taha, olen alandatud jne. Edaspidi see mees ongi rikutud, ka teiste naiste jaoks, sest kätte õpitud tehnikast on raske loobuda mis omakorda tekitab ka uues suhtes seksuaalset rahulolematust mõlemale.

Kummalisel kombel toodab ajakirjanudus naistele iga nädal mingi seksinipi või targutava artikli, aga kasu sellest pole.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.05 18:59; 26.05 19:04; 27.05 13:41; 29.05 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju öelda, aga läheb hullemaks. Võimumäng, manipuleerimine sinu allutamiseks süveneb.
Minu eksmees sundis mind suuseksi tegema, seksima olles tulnud väikelapse matustelt. Jube meenutadagi.
Ehk, siis kõik käib ümber mehe. Tema vajadused, tema tujud.
Hoia silmad lahti ning ära lase tal otsustada oma keha kasutamise üle. See on sinu keha, hoia seda ning ära lase kiimasel isasel, kel puudub empaatiavõime sinu vastu, oma keha lörtsida.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 15:45; 05.06 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, et tervemõistuslik selline käitumine pole ja nii ma probleemi ei lahenda, aga ei oska kuidagi sellest oma mõttemustrite ringist välja ka murda.

Sa nagu ühest otsast saad millestki isegi aru; teisalt käitud nagu debiil.

Aga tõesti, nagu siin keegi varemgi pakkus, et “anna oma mehe kontaktid; ma küsin ise üle”.
Sina ju sellega hakkama ei taha saada ja tood ettekäändeks mingeid vanu “mustreid” (praegu moesõna suhetest rääkides) jne viskad oma püssi põõsasse.

Jah, võib juhtuda, et see mees, kes sul on, ongi debiil ja sul pole temaga mingit tulevikku. (= su roosad prillid kukuvad taaskasutusse ja keegi teine hakkab neid kandma)
Jah, võib ka juhtuda, et mees saab aru ja ei taha rohkem oma kallimat vägistada. (tehku käega, kui jube himu on, ei juhtu midagi)
Kõik võib olla.

Aga see juhtumine on alles siis, kui sa oma suukese lahti teed ja selle vägistajaga sellest räägid.
Et mulle ei sobi selline asi jne.

Senikaua jäädki siin perekooli naistega teematama.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järeldus – kui ise ei julge ennast kehtestada, siis otsi töö, kuhu pole võimalik hilineda. Mul oli selline, kus mõni sekund hilinedes said kohe seletuskirja. Kolm seletuskirja ja edasi läks ebameeldivaks. Seega kogu mu pere kõndis hommikuti kikivarvul, et jumala eest mitte teha ühtki liigutust, mis võiks põhjustada ema/abikaasa hilinemist. Ma ei kujuta isegi ette, mis asjaoludel oleks mees selle peale üldse tulnud, et isegi mõelda niigi kiirel hommikul seksimisele. Pärast tuleb uuesti duši alla ju minna… eieiei.
Aga jah, sinu oma ilmselt ei jaga matsu. Muidugi mehed tavaliselt ei jagati, kui neile ei öelda. Seega tee ometi suu lahti. Mismõttes oled vait, kannatad ära ja siis mossitad mitu päeva. Uskumatu! Täiskasvanud inimene.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järeldus – kui ise ei julge ennast kehtestada, siis otsi töö, kuhu pole võimalik hilineda.

Täiesti vale järeldus.

Asi pole TA-l ju hilinemises vaid selles, et sunnitakse seksima siis, kui ta seda ise ei taha. Ega see mittetahtmise ju inimesel ei pruugi enne tööle minekut olla; mina ei taha mõnikord ka ntx “jalgpalli vaadates” seksida ja ise pean seda normaalseks.
Jalgpall muidugi ülekantud tähenduses.

Seega – õige järeldus = mehega rääkida.
Ma ei saa aru, miks naised nii kehvad reaalsetest asjadest rääkijad on?
Kas sel põhjusel, et nende mehed on samuti? Või nad eeldavad, et mehed on..?

Ok, mehel on suuorgani puue, kukub kokutama midagi, eitab kõike jne, aga sina tee oma osa ikkagi ära.
Kasvõi hambad ristis nagu see pk lemmikväljend on. Et ta teaks. Las kokutab, aga vähemalt teab.

“Tom, ma sooviksin sinuga ühel tõsisel teemal vestelda. Meie suhtesse on tulnud mingid uued varjundid, lisaks eelmisele hallile 50-nele. Üks on teisega mittearvestamine. NÄITEKS kui sina soovid seksida ja mina mitte, siis ok, ma võin selle küll ära teha, aga mul on hinges valus. Kas sa teadlikult soovid mulle haiget teha või sa ei teadnud? No nüüd siis tead. “

Midagitaolist, peaasi et mõte oleks õige.
Ja eks mittehoolimise näiteid on ju veel, ma ei usu, et see seksivärk oleks teil ainus….

Ja kui Toomas sellest eestikeelset jutust aru ei saa, no siis tuleb juba edasi tegutseda. Teema muutub siis juba tema probleemiks ka. (praegu tal ju pole probleemi)
Siis on edasi valik sinu, kas kannatada ülejäänud elu selle jama all VÕI kannatada 2a kaotusvalu, et pidid kallist, aga siiski sadistlikust Tomist lahku minema.
Iga kaotusvalu läheb lõpuks üle, me kõik teame seda.
Ja rohkem variante ma siin ei näe, kui mees areneda ei soovi.

P.S. Ka sellest viimasest variandist pead teda enne informeerima.
Et oleks aus. Mitte ultimaatumina, vaid lihtsalt, et nii kahjuks on. Sinu vaimne tervis on ju kaalul ja kes meist ikka tahaks depreka pärast vara ära surra.
Elusolend üritab end jõest välja ujuda, enne uppumist. See pole ähvardamine, et “ma nüüd ujun välja, kui sa ei blabla…”
See on ellujäämisinstinkt.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu teises suhtes näen ma ka seda isekust. Kui mees on väsinud, siis see sulle pähe ei mahu ja kohe loobud, ei ürita ahvatlev olla, õrritada teda. No oleme siis väsinud. Kui sinul pole aega, aga mees tahaks, siis mees peaks sinu mõtteid telefonist lugema ja kuna sa tahaks julge, siis tahaks mehele julgelt öelda – ma ei ole sinust huvitatud. Edasi on mingi omaloodud fiktsioon ära kasutamisest jne, ühesõnaga sul puuduvad tunded ja oled koos temaga ainult üksindusest. Võimalik on ka see, et osad inimesed polegi elus võimelised kedagi armastama, kui esimene armumine on üleläinud, siis kukutakse vegetatsiooni.

Loomulikult, kui teine on väsinud ja tahab magada, siis ei tüüdata edasi.
Ja kui naine ei taha, siis jäetakse ta rahule. Ei pea seksima iga paari tunni tagant, kui mees tahab. Pangu pihku, krt, kui nii lame mats on, et seks ta ainus väljund on.
Rääkida pole sellisega ilmselt midagi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 17:00; 29.05 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järeldus – kui ise ei julge ennast kehtestada, siis otsi töö, kuhu pole võimalik hilineda.

Täiesti vale järeldus.

Asi pole TA-l ju hilinemises vaid selles, et sunnitakse seksima siis, kui ta seda ise ei taha. Ega see mittetahtmise ju inimesel ei pruugi enne tööle minekut olla; mina ei taha mõnikord ka ntx “jalgpalli vaadates” seksida ja ise pean seda normaalseks.

Jalgpall muidugi ülekantud tähenduses.

Seega – õige järeldus = mehega rääkida.

Ma ei saa aru, miks naised nii kehvad reaalsetest asjadest rääkijad on?

Kas sel põhjusel, et nende mehed on samuti? Või nad eeldavad, et mehed on..?

Ok, mehel on suuorgani puue, kukub kokutama midagi, eitab kõike jne, aga sina tee oma osa ikkagi ära.

Kasvõi hambad ristis nagu see pk lemmikväljend on. Et ta teaks. Las kokutab, aga vähemalt teab.

“Tom, ma sooviksin sinuga ühel tõsisel teemal vestelda. Meie suhtesse on tulnud mingid uued varjundid, lisaks eelmisele hallile 50-nele. Üks on teisega mittearvestamine. NÄITEKS kui sina soovid seksida ja mina mitte, siis ok, ma võin selle küll ära teha, aga mul on hinges valus. Kas sa teadlikult soovid mulle haiget teha või sa ei teadnud? No nüüd siis tead. “

Midagitaolist, peaasi et mõte oleks õige.

Ja eks mittehoolimise näiteid on ju veel, ma ei usu, et see seksivärk oleks teil ainus….

Ja kui Toomas sellest eestikeelset jutust aru ei saa, no siis tuleb juba edasi tegutseda. Teema muutub siis juba tema probleemiks ka. (praegu tal ju pole probleemi)

Siis on edasi valik sinu, kas kannatada ülejäänud elu selle jama all VÕI kannatada 2a kaotusvalu, et pidid kallist, aga siiski sadistlikust Tomist lahku minema.

Iga kaotusvalu läheb lõpuks üle, me kõik teame seda.

Ja rohkem variante ma siin ei näe, kui mees areneda ei soovi.

P.S. Ka sellest viimasest variandist pead teda enne informeerima.

Et oleks aus. Mitte ultimaatumina, vaid lihtsalt, et nii kahjuks on. Sinu vaimne tervis on ju kaalul ja kes meist ikka tahaks depreka pärast vara ära surra.

Elusolend üritab end jõest välja ujuda, enne uppumist. See pole ähvardamine, et “ma nüüd ujun välja, kui sa ei blabla…”

See on ellujäämisinstinkt.

See tsitaat on sul küll midagi väga jõledat. Kui juba elukaaslane teeb “haiget” siis ta edaspidi hoiab igas asjas eemale, sest muidu tuleb uus jutuajamine jälle haiget saamisest.
Miks su nimi Ants on kui sa pole mees?

Kooselu peab paindlik olema, eks tuleb seksida siis kui teine tahab, siis teine seksib ka siis kui ise tahad. Kui hakata jutustama kuidas see või too teema teeb haiget, siis pole mõtet enam koos olla.

Üldiselt naised seksivad suhte alguses ja peale seda seks kaotab nende jaoks tähenduse, nii on see elu tehtud. Neid paare kellel seda kiima ka 10 aasta taha jagub on väga vähe. Üldiselt mehe hakkavad kõrvalt panema ja naised sellega lepivad või vahel panevad ise ka. Mitte mingisugune “jutuajamine” ei muuda suhte olemust, ainult teod loevad. Naistele meeldib alati jutustada, aga mitte panustada.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.05 18:59; 26.05 19:04; 27.05 13:41; 29.05 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tsitaat on sul küll midagi väga jõledat. Kui juba elukaaslane teeb “haiget” siis ta edaspidi hoiab igas asjas eemale, sest muidu tuleb uus jutuajamine jälle haiget saamisest.
Miks su nimi Ants on kui sa pole mees?

Miks jõledat, kui nii on? Sinusugusele ei mahu see pähe?
Ok, teemaalgataja kasutas sõna tegi liiga ja minu kolm ajurakku ei mäletanud seda täpselt.

Õrnake mees oled sa.
Kui sa oled midagi valesti teinud ja naine sellele tähelepanu juhib, ei pea hakkama uksi paugutama. Sellest peaksid isegi ju sina aru saama, et kui TA-taoline naine läheb oma ääriveeri jänespüksis-julgusega ja jutuga, siis see pole näägutamine.
Vaid see on MURE ja probleem.

Ja jutustada ON minuarust mõtet. Mõned nimetavad seda ka probleemile lahenduse otsimiseks, saan aru, kui sinu jaoks läheb keeruliseks.
Aga lahendust on mõtet otsida isegi kui mees on nii lihtsake nagu sina.

Sest on selline lootus nimelt, et kui sa südames naisest hoolid, siis sa üritad aru saada (naine on ju ka parim sõber sulle, loodan) ja üritad end muuta.
Sõbral on mure. Saad neist kolmest sõnast aru?
Lisaks on ta kallim ja sa kardad teda kaotada. Sest ta on ikkagi su parem pool nagu öeldakse. Sest ta inspireerib sind olema parem inimene ja pärast seksi temaga oled sa tööl nagu päike ja rabad tööd teha nagu loom.
Ja teisi naisi vaatad nagu kesksoolisi, ilma rindade ja …ta olevusi.

Kui sul on Temast savi, siis muidugi, tõmba minema ja uks käib väljapoole lahti. Lihtne.

……..

Kas ma olen mees või naine, ma ei viitsi enam jahuda.
Tõesta iseendale ise, et ma pole kaamel, mul savi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis on teistpidi hetked, kus oleme hommikul korra juba seksinud, mul on pärast hommikusööke ja toimetamisi kiire tööle minemisega, ent tema tahab veel korra. Kui ma ütlen, et mul on kiire ja ma pole absoluutselt sellel lainel, siis see on nagu kurtidele kõrvadele – lõpuks annan järele ja seksime ikka. Pärast on mul tuju läinud ja ära kasutatud tunne, et ta ei kuulanud mind ja ei arvestanud sellel hetkel minu soovidega, samas kui mina pole talle peale käinud, kui tema ei taha.

Sa püüa õige tagurpidi teha. Surudes vastikust maha, ründa teda imalate suudlustega ja lätaki-lätaki suru tema ehmatanud huulte vastu oma mahlaseid suudlusi. Siis suru mehe pea patja ja roni talle kaksiratsi tussuga näo peale. Ütle, et pooside rohkuses peitub suguelu rikkus. Kaua üks naine kannatada võib, kui klitoriaalset rahuldust ei saa? Lihtsa ja labase sorkimisega kaugele ei jõua. Asjas peab ikka hinge sees ka olema. Vaata, mis ta ütleb

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis on teistpidi hetked, kus oleme hommikul korra juba seksinud, mul on pärast hommikusööke ja toimetamisi kiire tööle minemisega, ent tema tahab veel korra. Kui ma ütlen, et mul on kiire ja ma pole absoluutselt sellel lainel, siis see on nagu kurtidele kõrvadele – lõpuks annan järele ja seksime ikka. Pärast on mul tuju läinud ja ära kasutatud tunne, et ta ei kuulanud mind ja ei arvestanud sellel hetkel minu soovidega, samas kui mina pole talle peale käinud, kui tema ei taha.

Sa püüa õige tagurpidi teha. Surudes vastikust maha, ründa teda imalate suudlustega ja lätaki-lätaki suru tema ehmatanud huulte vastu oma mahlaseid suudlusi. Siis suru mehe pea patja ja roni talle kaksiratsi tussuga näo peale. Ütle, et pooside rohkuses peitub suguelu rikkus. Kaua üks naine kannatada võib, kui klitoriaalset rahuldust ei saa? Lihtsa ja labase sorkimisega kaugele ei jõua. Asjas peab ikka hinge sees ka olema. Vaata, mis ta ütleb

Tagurpidi tegemine käib nii, et näiteks kui mees vaatab telekat, või loeb ajalehte, ajab naine tal kõvaks ja siis ratsutab samal ajal kui mees telekat vaatab või ajalehte loeb. Saab mees ka meritäht olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõnel üksikul on see ka 90% nagu meestel, nümfomaanid

Ahah, et kõrge libiidoga naine on sinu arust vaimse hälbega ja magab kõigiga? Mine arene. Naine, kes tahab 90% ajast ja mees, kes sama tihti tahab, võivad vägagi õnnelikud koos olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõnel üksikul on see ka 90% nagu meestel, nümfomaanid

Ahah, et kõrgee libiidoga naine on sinu arust vaimse halbega ja magab kõigiga? Mine arene. Naine, kes tahab 90% ajast ja mees, kes sama tihti tahab, võivad vägagi õnnelikud koos olla.

Mina olin seda oma eksiga. Kahjuks osutus mees alkohoolikuks

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 15:45; 05.06 17:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Seksimine, kui ise tegelikult ei tahagi