Esileht Pereelu ja suhted Seksis halb?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Seksis halb?

Postitas:

Abiellusin noorelt ning olingi ainult ühe mehega. Nüüdseks see abielu on läbi ja uus mees. Vanus 33a. Ja mulle tundub, et olen seksis kuidagi saamatu. Mees on atraktiivne, mina erutun, kirg olemas, saan orgasmi ka, aga…. Erinevate poosidega saan hakkama ja harjutan ka ise initsiatiivikam olema aga suuseksus olen koba. Mulle iseenesest see meeldib, aga teen midagi valesti, sest mehel pole kordagi lahti läinud ning mul on huuled pärast katki. Ja no kui tõie võimsusega ei ime või päris kurku ei võta, siis hakkab mehel nagu ära ka vajuma või siis pole nii erutunud. Kas kuskil on mingit kirjandust või videot, et seda õppida?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abiellusin noorelt ning olingi ainult ühe mehega. Nüüdseks see abielu on läbi ja uus mees. Vanus 33a. Ja mulle tundub, et olen seksis kuidagi saamatu. Mees on atraktiivne, mina erutun, kirg olemas, saan orgasmi ka, aga…. Erinevate poosidega saan hakkama ja harjutan ka ise initsiatiivikam olema aga suuseksus olen koba. Mulle iseenesest see meeldib, aga teen midagi valesti, sest mehel pole kordagi lahti läinud ning mul on huuled pärast katki. Ja no kui tõie võimsusega ei ime või päris kurku ei võta, siis hakkab mehel nagu ära ka vajuma või siis pole nii erutunud. Kas kuskil on mingit kirjandust või videot, et seda õppida?

kui see pole liba, siis ma olen MikiHiir ja üldse terve internet on täis õppevideosid, kuidas suhu võtta

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja no kui tõie võimsusega ei ime või päris kurku ei võta, siis hakkab mehel nagu ära ka vajuma või siis pole nii erutunud. Kas kuskil on mingit kirjandust või videot, et seda õppida?

See äravajumise teema on mehest, mitte sinust kinni.
Kurku ei pea samuti võtma.

Racquel Devoshire partneritel ei vaju kunagi ära.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilma naljata, ma saan Su murest aru.
Ma ise olen umbes sama vana ja selja taga pikk suhe, kus seks oli okei, aga mees suht konservatiivne (eelistas asju teha ühte moodi), mina vähese kogemuse tõttu ei teadnud, mida tahta ning kui siis 30+ vanuses oma seksuaalsust avastama hakkasin, ei tulnud tema sellega kaasa. Lahku küll läksime muudel põhjustel, aga kindlasti oli intiimsuhetel selles oma roll.

Igatahes, üsna pea kohtusin mehega, kellega jõudsime kohe ka voodisse (elus esimest korda tundsin sellist tõmmet, et esimesel kohtumisel silmist sädemeid lendas) ja tema oli mu eelmisest partnerist täiesti teistsugune, mis pani mind eriti saamatuna tundma 🙂
Üsna ruttu sain aru, et suuseksi ma teha ei oska ja tundus, et tema seda osa väga ei nautinud ka minu esituses.
Suures ahastuses guugeldasin ja leidsin e-raamatu Jack’s Blowjob Lessons, mille suhtes olin küll skeptiline (lisaks tundus hind kõrge, ei mäleta enam, palju seda oli, aga mitukümmend eurot vist), aga ostsin ära, lugesin kaanest kaaneni läbi ning hakkasin katsetama. Infot oli palju, kõik meelde ei jäänud, kõik ei tununud mulle ka loomuomane, aga kohandasin enda järgi seda, mis tundus minu jaoks okei.
Ausalt, ma olen nii tänulik selle ostu eest. Ma ise naudin nüüd ka suuseksi tegemist (enne oli pigem vastumeelne), hea on näha, kuidas mees end tõeliselt hästi tunneb. Pärast mõnda mu katsetust uue õppematerjali järgi oli mees üllatunud, et mis minuga juhtunud on, et teen seda järsku teistmoodi kui seni (ma ei öelnud, kuidagi piinlik oli, et raamatust lugesin 🙂 ), praeguseks on ta väga rahul ja öelnud, et ta pole paremat enne saanud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://naistekas.delfi.ee/suhted/seks/ainult-naistele-14-oppetunniga-imemisprintsessiks?id=5164615

Küllaltki põhjalik, peaks abiks olema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järelikult pole õige mees. Asi pole niivõrd sinu oskustes kuivõrd teie vahel pole õiget keemiat.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed on erinevad, mis ühel töötab ei tööta teisel. Kirjeldus läheb suht detailseks, kellele ei meeldi jätku vahele. Kuid kui tahad osata siis ehk leiad miskit kasulikku.

Oma kogemusest võin öelda, et suuseks ei ole vaid peenis. ühest küljest on see, et mees naudib vaadet, et näeb, mida teed ja see erutust peaks hoidma ka see kui näeb, et sa tegemist naudid.
Suuseks ei ole vaid suuseks, vaid oma osa on ka kätel, võid vahepeal ainult kätega teha, võid vahepeal kätega lisaks teha. Samuti on meestel väga “hell” koht munandid (ilmselt mitte kõigil), aga pööra ka sinna tähelepanu – nii kätega kui keelega. Need üksikud kellele teinud on kõigile meeldinud ja neid suht pöördesse ajanud – enamast vist naised sinna väga tähelepanu ei pööra.

Ära võib vajuda erinevatel põhjustel, aga kui arvad, et sinu oskustega seotud siis ilmselt põhjuseks see, et muutub liiga ühekülgseks. Mõtle ka näiteks enda peale – üks hetk nt sõrmega sissevälja hõõrumine ei vii kuskile, sama on ka peenisega. On vaja nö hoida seda erksust ja “üllatusmomenti”, kus vahepeal muudad kiirust, seda kuhu teed, teed midagi teistmoodi, mängid huultega peenisepeaga, mööda peenist, lähedki munandite juurde vmt. Selline õrritamine tekitab head pinget. Täie võimsusega ei pea kurku ka võtma – võid aeglaselt oma piiri katsetada – ka aeglaselt tehes on see mehele väga naudingut pakkuv – st see ei pea korduv olema. Kuid jäta meelde – suuseksi mehele tehes on võim sinu käes, sina otsustad kuidas ja kui kiirelt ja mida teed, kui mees hakkab või proovib näiteks ise juhtima hakata (mis tihti võib viidata ka sellele, et mees lõpule lähedal) võidki end korra eemale tõmmata, võtta hoo maha ja nö õrritada ja siis jätkata.

Õpi jälgima mehe reageeringut ja kehakeelt. Meestel tihti sama kui hea siis võpatavad, tõmbavad käe rusikasse, panevad käe näiteks sulle õlapeale vmt. Samuti muutub hingamine, pannakse pea kuklasse vmt. Ükshetk õpid ära, mil mees naudingu lõpus ja siis alles kulub ära see ühetaoline suuseks millega mees lõpuni viia, kus sel hetkel enam ei tasu nö mustrit muuta, kuna võib heaolu tunne ära kaduda (kuigi naiste õnneks meestel see keerulisem, kui naisel stimuleerimine pooleli jätta siis võib naine kaduda tagasi algusesse, meestel üldiselt seda väga ei juhtu). Ehk see on see koht kui enam ei taha suuga lõpuni teha või tunnet, et ei saa (veel) siis tee käega.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Seksis halb?