Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Seksist üks küss

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Seksist üks küss

Postitas:

Mehega seksisime ja ta ütles, et ei saa nagu lõpuni lükata, sest midagi on ees seal. Nagu oleks sein ette tulnud. Varem polnud. Mul endal ka tegelikult oli valusam, nagu kogu emakakael oli kuidagi pinges ja valus. Mind huvitab, et mis asi see \”sein\” seal ees võis olla? Ega ometi laps?
Vabandan kui kellegi jaoks rumal teema või küsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂 Ei ole laps. Sa lihtsalt ei lähe nii sügavalt märjaks vist enam. Ei mäleta, et esimese lapsega oleks raseduse ajal nii olnud, aga pärast sünnitust oli ca 1 või veits kauem sama jama. Ei saanud lõpuni minna. Minu enda jaoks tundus, et mehel on peenis 2x pikemaks kasvanud või siis minu … on väiksemaks kahanenud, kuigi räägitakse, et sünnitanud naise … venib välja vms. Ära muretse. Rahustuseks võid äe käest üle küsida v-o ei olegi see nii normaalne nagu mulle tundub. Ise küsisin muidugi ka günekoloogilt, kui kontrollis käisin pärast sünnitust. Tema leidis, et see OK. Võid libestit kasutada või siis oodata, kuni asi normaliseerub:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arst ütles selle peale,et lõpurasedal on kõik tänu lapsele alla surutud,mis tupes sees on,tupe tupp pidi seest olema nagu see tshau-tshau koera nahk,kurruline ühesõnaga.Aga kui juba valus või ebameeldiv siis poleks enam hea seksida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Seksist üks küss

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.