Esileht Pereelu ja suhted seksiteema: miks mu mees seksida ei taha?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: seksiteema: miks mu mees seksida ei taha?

Postitas:

Oleme noored, mina varastes kolmekümnendates ja mees veits vanem, lapsi ei ole ja suhtes oleme olnud pea 3 aastat.
Suhte alguses seksisime pea iga päev ja esmakordselt oli mul 100% rahuldustpakkuv suguelu – mees rahuldas mind ja vahekord lõppes alati orgasmiga. Jäin sellest omamoodi sõltuvusse ja tahtsin rohkem ja rohkem… meestele peaks ju ometigi see sobima, kuid meie peres läksid asjad teisiti.
Praeguseks on olukord selline, et seksime võib-olla 1-2 korda kuus. Algas see langus umbes siis kui olime 1 aasta suhtes olnud ja paremaks pole läinud. Samas on meie suhtes palju lähedust, mind võtab ta igal õhtul kaissu, me suudleme, käime käest kinni jne, kuid kui seksi peale teema viin, siis ütleb ta, et ei jaksa või ei taha.
Oleme sellest teemast palju rääkinud (kui keegi nüüd soovitab maha istuda ja jutud selgeks rääkida) ja hakkab tunduma, et see teema häirib teda. Ta ei tunnista, et on madala libiidoga, vaid jääb hoopis vait kui jutt jälle üles tuleb, või ütleb, et on tõepoolest väsinud ja ei jaksa. Jah, puhkuste perioodil on voodielu palju aktiivsem küll.
Ja ma ei tea enam mida teha:(( Ma olen õnnetu, sest sooviksin rohkem seksida, kasvõi 2 korda nädalas oleks piisavalt. Mees seda ei taha. Öelge, kas see ongi normaalne, et suguelu tihedus nii harvaks jääb aja jooksul? Kas on mingigi võimalus, et mehel jälle huvi tekib, või see süveneb ainult vanusega?
P.S. ma olen normaalkaalus ja kena naisterahvas, seda ta tunnistab. Ühtlasi ei ole tal \”kahtlaseid\” väljas käimisi ja me veedame palju aega koos. Üldiselt on meie igapäevaelu väga normaalne, me ei tülitse, teeme koos nalja, käime koos väljas – ühesõnaga täiesti toimiv suhe.

Palun andke nõu ja rääkige oma kogemustest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 12:24; 26.01 13:30; 26.01 14:01; 26.01 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest ainus vastus (v.a tervisest tulenev põhjus) on see, et sa pole tema jaoks enam atraktiivne. Tema jaoks miski teie sekssuhtes ei klapi ja ta ei oska voi ei taha seda sulle öelda ja ajapikku on isu kadunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 13:01; 26.01 17:42; 27.01 11:01; 27.01 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni ongi madala libiidoga. Meestearstilt peaks abi saama. Aga see eeldab muidugi seda, et mees ise ka probleemi tunnistab ja lahendada tahab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki ta sööb sul salajaja AD’sid või näiteks märk lähenevast impotentsusest. igatahes see ei ole normaalne ja otsi abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas tugev stress võib seda ka põhjustada? Depreka märke on tal küll.. Äkki olekski AD-sid vaja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 12:24; 26.01 13:30; 26.01 14:01; 26.01 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama teema… Ainukeseks erinevuseks, et on üks ühine laps ja teine tulekul. Igatahes eelistan kvaliteeti kvantiteedile ja üritan ise ka aktiivsem algataja olla. Lahendust kahjuks pakkuda ei oska 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil aitas asja parandada mehele meestearsti juures tehtud testosteroonisüst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõtle nüüd ise. naise rahuldamine on ju vähemalt pool tundi kestev raske füüsiline töö. kes seda ikka teha viitsib kui asi ei ole enam uus ja huvitav. enese rahuldamine käib mehel paari minutiga ja keha liigutada pole vaja. ainult kätt. töö kiire ja korralik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 13:55; 26.01 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ta ei tegele ka eneserahuldamisega… Me reaalselt lähme õhtuti koos magama ja ta uinub alati enne mind:(
Me oleme sellest ka rääkinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 12:24; 26.01 13:30; 26.01 14:01; 26.01 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan , et libiidoga pole siin midagi pistmis , sest algul te ju seksisite tihti , ilmselt oled tema jaoks lihtsalt igavaks muutunud , paljud mehed vajavad vaheldust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga ta ei tegele ka eneserahuldamisega… Me reaalselt lähme õhtuti koos magama ja ta uinub alati enne mind:(
Me oleme sellest ka rääkinud.[/tsitaat]

usu mind sa ei tea seda kui su mees ei taha et sa seda teaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 13:55; 26.01 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krt, noh.. mina ei saa aru, mismoodi seks igavaks saab muutuda kui sa seda 2 korda kuus teed:D
Ja ausaltöeldes ma tõesti ei mõista, millist vaheldust neil meestel koguaeg vaja on, kust see vaheldus tulema peaks kui igapäevaelu enamjaolt ju ei muutu \”töö-kodu-töö\”. Ise midagi välja ei paku ja minu ettepanekud saavad vaikiva hukkamõistu. Grupikat ma ju selle pärast harrastama ei hakka, kuigi ta on rääkinud, et see on tema fantaasia. Mis siis lahenduseks on? Mina olen ebahuvitav, aga kuidas ma huvitavam oleksin ta ei räägi..
Mina, naisena, pean siis hakkama kõrvalt võtma või?
Mees lahendust leida ei soovi, temal on kõik hästi, aga mina? Mis mina tegema pean, ma ei soovi ju sellise probleemi tõttu oma muidu normaalselt toimivat suhet minema visata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 12:24; 26.01 13:30; 26.01 14:01; 26.01 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oled mehega juba sellest rääkinud ja öelnud, kui tähtis on sulle seks. Aga mees endiselt ignoreerib, siis tuleb hakata tegutsema. Ära pööra talle enam tähelepanu, hangi endale palju muid tegevusi väljaspool kodu, sõbrannatamised jne. Siis on näha, kas mees ikka tõesti sind vajab, sh seksi. Üks pool ei saa igavesti punnitada, kui teine pool probleemi absoluutselt ei näe. Meestele muideks mõjuvad teod rohkem, kui jutt. Jutt on neile lihtsalt naise näägutamine, mis tuleb ühest kõrvast sisse, teisest välja lasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 13:01; 26.01 17:42; 27.01 11:01; 27.01 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa ütlesid juba ise vastu probleemile ära. su mehel on mingi fetish, seega tavaline seks talle suurt naudingut ilmselt ei paku.

positiivne on see, et teil on palju veel üheskoos avastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehel on fetish, mida ta su eest varjab või mida sa keeldud kaasa tegemast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead mõni mees tõesti ei taha seksida, minu mees ka lihtsalt ei taha, seks üldiselt on talle vastumeelne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tead mõni mees tõesti ei taha seksida, minu mees ka lihtsalt ei taha, seks üldiselt on talle vastumeelne. [/tsitaat]
Miks sa siis meest välja ei vaheta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karta on, et su mees eelistab eneserahuldamist sinule. Mina ka ei viitsi naisega jännata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kas tugev stress võib seda ka põhjustada? Depreka märke on tal küll.. Äkki olekski AD-sid vaja?[/tsitaat] Jaaa, vägagi võib stress pärssida seksiisu! Siin ongi tõenäoliselt vastus ja su mees ei valeta, kui ütleb, et ei jaksa. Äkki on tal tööstress? Samas ei saa välistada ka, et stress võib olla tal tekkinud just sellest, et tajub, et ta ei suuda sind rahuldada. Proovid äkki ise endaga rohkem tegeleda, tee seda mõnikord ka nii, et mees näeb, äkki tekitad temas nii ka huvi. Rääkimine on jah ületähtsustatud, rääkimisega siiski tihti asju ei lahenda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]mehel on fetish, mida ta su eest varjab või mida sa keeldud kaasa tegemast.[/tsitaat]

Pole küll teema-algataja, aga ütleks nii palju, et fetishil ja fetishil on suur vahe. On pisiasju ja on olulisi asju. Mehel, kellel on fetish, tuleb põhjalikult kaaluda, et kui tema eelistus on näiteks anaalseks, mida enamus naisi ei tee, siis kui suur on tõenäosus, et ta üldse leiaks endale sobivama naise. Võibolla isegi leiaks sellise, kes nõus anaali tegema, aga kellega võibolla muus osas absoluttselt klappi pole ja võibolla välimus ka koledam vms.

Kui aga tegemist mingi pisiasjaga, nt meeldib, kui naine kannab pikki saapaid või sukkpükse vms, siis tasub üritada naist veenda ja ka mehel omalt poolt vastutasuks naisele meelehead teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 13:01; 26.01 17:42; 27.01 11:01; 27.01 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Pole küll teema-algataja, aga ütleks nii palju, et fetishil ja fetishil on suur vahe. On pisiasju ja on olulisi asju. Mehel, kellel on fetish, tuleb põhjalikult kaaluda, et kui tema eelistus on näiteks anaalseks, mida enamus naisi ei tee, siis kui suur on tõenäosus, et ta üldse leiaks endale sobivama naise. Võibolla isegi leiaks sellise, kes nõus anaali tegema, aga kellega võibolla muus osas absoluttselt klappi pole ja võibolla välimus ka koledam vms.

Kui aga tegemist mingi pisiasjaga, nt meeldib, kui naine kannab pikki saapaid või sukkpükse vms, siis tasub üritada naist veenda ja ka mehel omalt poolt vastutasuks naisele meelehead teha.[/tsitaat]

mis anaalseksil viga on… saabastes voodisse ronimine palju imelikum…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mis anaalseksil viga on… saabastes voodisse ronimine palju imelikum…[/tsitaat]

eks lase siis ise ennast tagumikku panna, kui sulle meeldib, enamusele naistele see ei meeldi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.01 13:01; 26.01 17:42; 27.01 11:01; 27.01 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

eks lase siis ise ennast tagumikku panna, kui sulle meeldib, enamusele naistele see ei meeldi.[/tsitaat]… aga õige mehega harjutades võib vägagi meeldivaks muutuda. tean, millest räägin 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa lihtsalt ei ahvatle siis oma meest. Ning selle vastu ei saagi eriti midagi teha. Või siiski – Sa peaksid muutma enda välimust. Värvi pea ära, riietu teistmoodi, saavuta midagi: see paneb mehe uuesti Sinu vastu huvi tundma. Kuid see on ajutine mu arust.

Mul on tunne, et Su mees on üks nendest ürgisastest, kes on väga ahvatlevad ühel hetkel, kuid pikemaks suhteks ei sobi. Nad võivad olla head tõupullid ja isad, aga kindlasti pole nad loodud kodustatud elukaaslasteks või abikaasadeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk oled liiga nõudlikuks muutunud, liiga palju seksi, kus mees peab sind pidevalt rahuldama, sest vähemaga sa enam ei lepi. Mees ei jaksa pidevalt seksinäljas ja sellest sõltuvat naist rahuldada, sest tema teeb ju suure töö ära.
Sellest on küll juttu olnud, et kui naine muutub seksisõltlaseks, siis üksi mees tema vastu pikalt ei saa, kardan, et oled oma mehe liialt ära kurnanud ja kuna ta tajub nüüd, et on ise selles süüdi, et sind koguaeg püüdis ära rahuldada, see on muide väga suur pingutus mehe poolt ja sa nõuad aiva lisa, siis nüüd on jaks otsas ja mees tahab eemalduda mõneks ajaks.
See on kõigest oletus, su mees teab ainukesena õiget vastust, ehk peaksid ikkagi selle temalt teada saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaarel kirjutas:[/small]
[tsitaat]äkki ta sööb sul salajaja AD’sid või näiteks märk lähenevast impotentsusest. igatahes see ei ole normaalne ja otsi abi.[/tsitaat]Huvitav, miks see siis normaalne ei või olla?
Arvad, et kõikidel inimestel on libiido täpselt ühesugune ja ühesuur?
Et, kui sina tahad seksi iga päev, aga naabri Ants vaid 1 kord nädalas, siis naabri Ants on ebanormaalne?

Kui inimene üldse seksi ei soovi, selle vastu huvi ei tunne ja ei ole võimeline erutuma ja orgasmi saama, siis see pole normaalne.

Aga öelda selle peale, et mõni inimene soovib vaid 2 korda kuus seksida ebanormaalne?

Teemaalgatajale, põhjuseid, miks inimese libiido võib langeda võib väääga palju olla alates stressis, jätkates keha hormonaalse taseme muutustest kuni lõpetades suhtetüdimusega. Mitte keegi ei suuda siin perekoolist seda põhjust ära arvata. Aidata saaks ehk vaid spetsialist.

See on üsna loomulik, et suhte alguses, kui kestab armumiseperiood on seksivajadus oluliselt suurem ning seetõttu seksitakse ka sagedamini.
Rutiinses suhtes üldjuhul kvantiteet langeb tugevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted seksiteema: miks mu mees seksida ei taha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.