Esileht Pereelu ja suhted seksiteema

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: seksiteema

Postitas:
Alfonss

RE: seksiteema

sa ei tohi siis kolida poest kaugemale, kus patareisid müüakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hm, mina Sinu asemel rõõmustaks…

Sinu mehe probleem on see, et ta on võtnud endale pähe, et on olemas mingi \”õige\” orgasm. Tavaliselt peavad mehed selleks vaginaalset orgasmi, mis pole aga sugugi nii.

Sinu probleem on see, et Sa oled enda stimuleerimise enda peale võtnud.

Lahendus on ju näha- vibra kapiotsa või kui see liiga raske on, minge kodunt minema tõesti. Ja siis katsetage…

Muide, vihjeks Sulle- kui Sa ei stimuleeri kliitorit ühte ajal pidevalt, kestab protsess kauem ja siis Sa enam ei taha veel paari orgasmi otsa…

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kui vibraator mehe eneseväärikust riivab, siis proovite ehk we-vibe3, pole vaja midagi näppudega stimuleerida, puldi võid ka mehe kätte anda, ehk tunneb siis ennast rohkem mehe ja juhina :)Ps patareisid pole ka vaja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kui sul on probleem selle lugemisega, siis oled siiski sina see kes uttu peab tõmbama. Kliitori mudimine pole põhimõtteliselt kuidagi erinev põlve või küünarnuki mudimisest ja kui sa oma keha häbened, siis peaksid kontakteeruma vastava ala spetsialistiga.
Kui sa avad teema nimega \”seksiteema\”, siis mis sa arvad millest seal harilikult juttu on?[/tsitaat]

Sa ära jaura teemal, et mina olen frigiid (perekooli klassika). Ma lihtsalt ei salli eitesid ja nende kliitorijutte. Mind erutavad AINULT mehed ja naised tekitavad seksuaalselt vastikust. Kliitori hellitaja :))))

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ära jaura teemal, et mina olen frigiid (perekooli klassika). Ma lihtsalt ei salli eitesid ja nende kliitorijutte. Mind erutavad AINULT mehed ja naised tekitavad seksuaalselt vastikust. Kliitori hellitaja :)))) [/tsitaat]

Sa oled siis gei 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks käsi vaevata 🙂

http://veenus.eu/home.php?cat=334

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ära jaura teemal, et mina olen frigiid (perekooli klassika). Ma lihtsalt ei salli eitesid ja nende kliitorijutte. Mind erutavad AINULT mehed ja naised tekitavad seksuaalselt vastikust. Kliitori hellitaja :)))) [/tsitaat]

Kle tõmba siis uttu siit teemast, pole sind siia vaja klähvima. Said juba aru, mis siin toimub. Kui terves teemas käib asi ainult ühele nii närvidele, et olla ei suuda, siis võiks ise astuma hakata, mitte hakata teistele ettekirjutusi tegema. Mine aruta kuskil meestefoorumis munnihõõrumist.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma vaatan, et teile raskelt meeldib, et üks eit, enne, kui asub küsimuse juurde, kirjeldab eelnevalt, kuidas talle meeldib oma kliitorit hellitada. On väga huvitav lugemine või? Väga puutub teistesse, kuidas ta nimelt vibrat oma kiitoril hoiab? Esimene lõik tema teemast võiks rahus olemata olla. Mingi verbaalne onaneerija siin ma vaatan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma vaatan, et teile raskelt meeldib, et üks eit, enne, kui asub küsimuse juurde, kirjeldab eelnevalt, kuidas talle meeldib oma kliitorit hellitada. On väga huvitav lugemine või? Väga puutub teistesse, kuidas ta nimelt vibrat oma kiitoril hoiab? Esimene lõik tema teemast võiks rahus olemata olla. Mingi verbaalne onaneerija siin ma vaatan. [/tsitaat]

Ei häiri ega paku naudingulist lugemist, ei pööranud sellele lausele nii suurt tähelepanu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul on teemaalgatajast siiralt kahju ja ma ei suuda mõista, miks üks hooliv meesterahvas midagi nii mõistmatut peaks tegema.

Väga suur osa naisi ei saa mehega orgasmi ja kas tõesti peaks naine siis orgasmide saamisest loobuma, kuna mehele lihtsalt vibraator ei meeldi ja ta selle peale armukade on? Ikka kangesti egoistlik mehest.

Minu nõuanne oleks, et ürita meest kaasata vibraatoriga rahuldamisse. Eelpool mainitud we-vibe 3 oleks selleks hea vahend, kuna siis ei jää mehele muljet, nagu oleks ta kõrvalseisja. Ta tegeleb ja liigutab ning naine saab orgasmi. See, et väike vibreerimine on mängus, see on siis natuke tema jaoks teisejärgulisem. Otsisin välja ühe vana Perekooli teema, kus we-vibe headest ja halbadest külgedest räägiti (mõlemit on): http://www.perekool.ee/index.php?id=43743&class=forum_schnell&action=view_post&post=8145943

Sarnaselt we-vibega on ka vibreeriva peeniserõngaga mees \”peategelane\”. Neid on väga erinevaid, laetavaid ja ühekordseid. Osta Selverist üks ühekordne Durexi peeniserõngas ja proovige järele.

Kui raske sul muidu orgasmi saavutada on? Ma olen kuulnud, et mõnikord aitavad vahekorras orgasmini jõuda ka sellised stimuleerivad geelid/kreemid. A la midagi sellist http://www.sekspood.ee/Massaa%C5%BEi%C3%B5lid-ja-libestid/Amazing-Encounter-kliitorit-ja-G-punkti-ergutav-libestuskreem.html
Aga kui orgasmi saamine ikka väga keeruline on, siis ei usu, et sellised kreemid aitavad.

Soovin teemaalgatajale aga palju jaksu selle olukorraga toime tulemiseks. Armukade mees on üks hull asi ja pole vahet mille või kelle peale see mees armukade on.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Esileht Pereelu ja suhted seksiteema

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.