Esileht Pereelu ja suhted Seksmänguasjad

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Seksmänguasjad

Postitas:

Olin hiljuti aias koristamas kui märkasin, et mu tütrel on jäänud toa aken lahti. Kuna oli suhteliselt külm ilm siis läksin varsti majja tagasi, et aken kinni panna. Läksin siis tütre tuppa ja suundusin akna poole, aga siis jäi mu silma miskit natuke šokeerivat. Nimelt mu tütre öökapil oli vibraator. Muidugi olin alguses veidi imestunud, aga siis jäin mõtlema, et ta on ju 17 ja tal on ka omad vajadused. Ja see süütuke vibraator on ilmselt palju parem kui mõne suvalise poisiga kuskil ameleda… Egas ma siis muud ei teinudki kui panin akna kinni, läksin toast välja ja ei maininud seda oma tütrele.

Kas ka kellegil teist on miskit taolist juhtunud, ja missugune on üldse teie hoiak selliste asjade puhul? Ja mismoodi te suhtuksite sellesse kui teie tütrel/pojal oleks mingi seksmänguasi?

0
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 18:11; 16.10 21:02; 17.10 17:05; 17.10 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kle ta on 17-aastane, mis seal sul suhtuda on?

Muretseks siis kui ta oleks tunduvalt noorem, alla 15-aastane.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muretseks siis kui ta oleks tunduvalt noorem, alla 15-aastane.

Mis sellega siis oleks? Endaga tegeletakse juba lasteaias. Mis vahet seal on, kas suristatakse vibraatoriga või tehakse sama kätega. Võib-olla tütar tahtis lihtsalt proovida uusi asju. Proovitakse ju ka alkoholi jne, jne.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa peaksid röömus olema, et tütar oma keha tundma õpib. Loodetavasti tulevikus on tal rahuldustpakkuv suguelu. 🙂

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma guugeldasin ka seda asja ja leidsin et isegi meestele on mingid sellised kunst vagiinad, selliste asjadega mul endal pole mingit kokkupuudet olnud kui et kuskilt naistelt kuulnud. Ja et isegi poisid pidavat selliseid kunst vagiinasid ostma, kõige popim pidi olema vist Fleshlight. Ma koguaeg kuulnud naiste käest et see luuseritele ja neile kes kätte ei saa. Mõtteid?

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 18:11; 16.10 21:02; 17.10 17:05; 17.10 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma koguaeg kuulnud naiste käest et see luuseritele ja neile kes kätte ei saa. Mõtteid?

..et siis naise puhul on mänguasja kasutada parem kui “mõne suvalisega ameleda”, samamoodi käituv mees on aga luuser sinu arvates?

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 21:35; 17.10 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See maniakk proovib aga siit nurgast ja sealt nurgast, mõni kägu ikka õnge hakkab. Samasugune kui see malluka-, ekre- ja usklikehull. Vast ongi samad käonäod kogu aeg. No kui palju neid maniakke siis lõpuks on, kuigi vastuste hulga järgi võib oletada, et ikka paras ports.
Jälle tore pereteema.
Milleks perekool neile eneserahuldamise platvormi pakub, on tõesti huvitav.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma guugeldasin ka seda asja ja leidsin et isegi meestele on mingid sellised kunst vagiinad, selliste asjadega mul endal pole mingit kokkupuudet olnud kui et kuskilt naistelt kuulnud. Ja et isegi poisid pidavat selliseid kunst vagiinasid ostma, kõige popim pidi olema vist Fleshlight. Ma koguaeg kuulnud naiste käest et see luuseritele ja neile kes kätte ei saa. Mõtteid?

Tegelikult on need mänguasjad meestele paremadki kui oma käsi, sest käega avaldatakse liiga tugevat survet, mistõttu igapäevased onaneerijad võivad kaotada võime päris seksi samamoodi nautida (see taastub siiski hiljem onaneerimisest pausi pidades). Kunstvagiina surve on pidevalt ühtlane ja päris vagiinaga sarnane.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiibaaaah

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma guugeldasin ka seda asja ja leidsin et isegi meestele on mingid sellised kunst vagiinad, selliste asjadega mul endal pole mingit kokkupuudet olnud kui et kuskilt naistelt kuulnud. Ja et isegi poisid pidavat selliseid kunst vagiinasid ostma, kõige popim pidi olema vist Fleshlight. Ma koguaeg kuulnud naiste käest et see luuseritele ja neile kes kätte ei saa. Mõtteid?

Kui mõtled mingi jama välja, siis ära vähemalt joo samal ajal.
Nagu näha, siis sa ei suuda enam kurssi hoida ja hakkad segast peksma.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 08:25; 17.10 22:33; 17.10 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pole liba, siis pakuks, et sõbrad kinkisid nt sünnipäevaks nalja pärast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks tal siis oma poissi pole, tüdruk on väga kole, puudega või milles asi? Mis tal on pikkus ja kaal?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikkus ja kaal ei oma tähtsust. 17 aastasel ei pea veel mingit kindlat “oma poissi” olema, kellega siis voodirõõme nautida. Las parem tegutseb dildoga, ei jää vähemalt kogemata lapseootele. Enam ei ole nõukogude aeg, kus pidi ilmtingimata kahekümnendaks eluaastaks mehele saama.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll võibolla veidi vanamoodne, aga kas siis tänapäeval sõbrad kingivad selliseid asju?

Ma küll võibolla veidi vanamoodne, aga kas siis tänapäeval sõbrad kingivad selliseid asju?

Ma küll võibolla veidi vanamoodne, aga kas siis tänapäeval sõbrad kingivad selliseid asju?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 18:11; 16.10 21:02; 17.10 17:05; 17.10 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See maniakk proovib aga siit nurgast ja sealt nurgast, mõni kägu ikka õnge hakkab. Samasugune kui see malluka-, ekre- ja usklikehull. Vast ongi samad käonäod kogu aeg. No kui palju neid maniakke siis lõpuks on, kuigi vastuste hulga järgi võib oletada, et ikka paras ports.

Jälle tore pereteema.

Milleks perekool neile eneserahuldamise platvormi pakub, on tõesti huvitav.

Vabandust, aga keegi ei käse teil ju siin “usuhullude” seltsis istuda 🙂 . Mina lihtsalt postitasin oma postituse ja tegin seda vastavasse kategooriasse.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 18:11; 16.10 21:02; 17.10 17:05; 17.10 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas siis tänapäeval sõbrad kingivad selliseid asju?

Minu tuttavale noormehele sõbrad just kunsttupe kinkisidki.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 17:31; 20.10 04:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks tal siis oma poissi pole,

Kust tead, et pole? Arvad, et vibraatoreid kasutavad ainult üksikud naised? Valesti arvad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust tead, et pole? Arvad, et vibraatoreid kasutavad ainult üksikud naised? Valesti arvad.

Sa oled suhtes ja samuti kasutad vibraatorit?
Kas tahad sellest ka lähemalt rääkida? Vist tahad, kui juba “ekstra sisse logisid” et teemale vastata…

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 08:25; 17.10 22:33; 17.10 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust tead, et pole? Arvad, et vibraatoreid kasutavad ainult üksikud naised? Valesti arvad.

Sa oled suhtes ja samuti kasutad vibraatorit?

Kas tahad sellest ka lähemalt rääkida? Vist tahad, kui juba “ekstra sisse logisid” et teemale vastata…

Ma pole see, kellelt küsisid, aga… Muidugi, miks mitte? Kummaline küsimusi üldse.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 21:35; 17.10 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole see, kellelt küsisid, aga… Muidugi, miks mitte? Kummaline küsimusi üldse.

Kõik, mis puudutab naise seksuaalsust või kasvõi tahtmist, on perekoolis puue.
Nagu sa ise seda ei teaks.
Ja seda “kummaliseks” nimetada??? Eile tulid siia we?
P.S. Mitte küsimusi, vaid küsimus.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 08:25; 17.10 22:33; 17.10 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled suhtes ja samuti kasutad vibraatorit?

Mina ka, kuigi küsimus polnud mulle esitatud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 17:31; 20.10 04:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled suhtes ja samuti kasutad vibraatorit?

Mina ka, kuigi küsimus polnud mulle esitatud.

Sama. Abielus, seksime mitu korda nädalas aga kasutan vibraatorit ka vahest kui üksi kodus olen ja selline tuju peale tuleb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa tuleb koju ja näeb, et tütar askeldab vibraatoriga.
Isa küsib: “Mis teed?”
Tütar vastu: “See on mulle mehe eest!”
Õhtul tuleb tütar töölt koju ja näeb, et isa on purjus ja vibraator seisab laual.
Tütar küsib: “Isa, mis teed???”
“Võtan väimehega viina!”

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Seksmänguasjad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.