Esileht Pereelu ja suhted Seksuhe uue partneriga

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Seksuhe uue partneriga

Postitas:
Kägu

Tere, olen 9 kuud lahutatud ning seksuaalauhteid pold olnud juba pea 2,5a Kuni siis septembrini… kohtusin mina suvel kena mehega, veetsime koos aega ning hakkasin elama ka seksuaalelu, suhe on meil kerge ja vaba, algusjärgus ning kõik on nagu hea, kuid mehel ei tule igakord ära, küll me võime erinevaid poose proovida ja suuseksi aga no ei tule… 1kuul pigem nagu vaatasin (kohtume nv või siis üle ühe nv) et on selline kiire mees nii 10-20 min ja saime mõlemad. Aga nüüd saan tihti vaid mina,  nt laupäeval oleme koos ja seksime ning siis kõik norm kuid pühapäeval tal ei tule… Ma olen mõelnud, et äkki mul liiga lai, olen siiski 4 lapse ema ja 3 neist vaginaalsel teel saanud… Või ma ei eruta teda piisavalt. Mees ise on kinnine ning kui temalt küsin siis vastab vaid et ma olen voodis väga hea. Ma ei saa siiski aru, et mida ma siis valesti teen?

+2
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vana mehega tegu on? Äkki vanusest tingitud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laste saamine teeb kuidagi laiemaks?

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees on 37a

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal meestearstil käis?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi hilinenud seemnepurske kohta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kokkusattumus. Ka mina olen just hiljuti (augustis) ühe sarnase mehega tutvunud. Kõik on just kui ilus ja tore, aga voodis on probleem. Vanus nagu ka klapib. Ilma, et isikut kuidagi liiga palju saaks paljastatud, siis huvitab, et äkki on tegemist sama mehega?

Väike kahtlus on ka hinges, et äkki ta katsetab ka teiste naistega, sest tutvumiskuulutust ei ole ta maha võtnud. Vähemalt, hiljuti, kui vaatasin, siis veel ei olnud.

Kuidas saaks “otsad kokku viia”. Kas on sama mees?

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas eesnimi algab M-iga ja on pärit T-st?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kokkusattumus. Ka mina olen just hiljuti (augustis) ühe sarnase mehega tutvunud. Kõik on just kui ilus ja tore, aga voodis on probleem. Vanus nagu ka klapib. Ilma, et isikut kuidagi liiga palju saaks paljastatud, siis huvitab, et äkki on tegemist sama mehega?

Väike kahtlus on ka hinges, et äkki ta katsetab ka teiste naistega, sest tutvumiskuulutust ei ole ta maha võtnud. Vähemalt, hiljuti, kui vaatasin, siis veel ei olnud.

Kuidas saaks “otsad kokku viia”. Kas on sama mees?

Lisan oma kommentaarile, et vanus on sama. Ja eelmisel ning üle-eelmisel nädalavahetusel tal väidetavalt töö tõttu ei olnud aega kohtuda.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegemist ei ole naljaga, aga ma tundsin ka selle kirjelduse mingil määral ära. Tutvusin samuti augustis (!) mehega, kes 37a ja seksuaalprobleemid. Aga probleem ei ole see, et ära ei tule, vaid et pigem liiga ruttu ja erektsioonihäired. Kohtume sarnase intervalliga ning samuti tutvumisportaalist, kus siiani üleval.

Naljakad kokkusattumused.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kokkusattumus. Ka mina olen just hiljuti (augustis) ühe sarnase mehega tutvunud. Kõik on just kui ilus ja tore, aga voodis on probleem. Vanus nagu ka klapib. Ilma, et isikut kuidagi liiga palju saaks paljastatud, siis huvitab, et äkki on tegemist sama mehega?

Väike kahtlus on ka hinges, et äkki ta katsetab ka teiste naistega, sest tutvumiskuulutust ei ole ta maha võtnud. Vähemalt, hiljuti, kui vaatasin, siis veel ei olnud.

Kuidas saaks “otsad kokku viia”. Kas on sama mees?

Lisan oma kommentaarile, et vanus on sama. Ja eelmisel ning üle-eelmisel nädalavahetusel tal väidetavalt töö tõttu ei olnud aega kohtuda.

Elame mõlemad Soomes ja tema nimi algab V tähega

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav kokkusattumus. Ka mina olen just hiljuti (augustis) ühe sarnase mehega tutvunud. Kõik on just kui ilus ja tore, aga voodis on probleem. Vanus nagu ka klapib. Ilma, et isikut kuidagi liiga palju saaks paljastatud, siis huvitab, et äkki on tegemist sama mehega?

Väike kahtlus on ka hinges, et äkki ta katsetab ka teiste naistega, sest tutvumiskuulutust ei ole ta maha võtnud. Vähemalt, hiljuti, kui vaatasin, siis veel ei olnud.

Kuidas saaks “otsad kokku viia”. Kas on sama mees?

Mis tähega eesnimi algab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elame mõlemad Soomes ja tema nimi algab V tähega

Kägu 23:18 olen. Siis ei ole sama mees. Me elame mõlemad Eestis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga väike tõenäosus küll, et sama mees, aga kui te nädalate viisi ei kohtu, siis kuidas saate kindlalt väita, kas vend elab Eestis või Soomes ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga väike tõenäosus küll, et sama mees, aga kui te nädalate viisi ei kohtu, siis kuidas saate kindlalt väita, kas vend elab Eestis või Soomes ????

Ma kah ei sa aru. Enamik Soomes töötavatel on naine nii Soomes kui Eestis ja vahele iial ei jää.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga väike tõenäosus küll, et sama mees, aga kui te nädalate viisi ei kohtu, siis kuidas saate kindlalt väita, kas vend elab Eestis või Soomes ????

Väga väike tõenäosus küll, et sama mees, aga kui te nädalate viisi ei kohtu, siis kuidas saate kindlalt väita, kas vend elab Eestis või Soomes ????

Elab soome, käib Eestis. Mis sellel vahet?Täitsa teemaväline.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, olen 9 kuud lahutatud ning seksuaalauhteid pold olnud juba pea 2,5a Kuni siis septembrini… kohtusin mina suvel kena mehega, veetsime koos aega ning hakkasin elama ka seksuaalelu, suhe on meil kerge ja vaba, algusjärgus ning kõik on nagu hea, kuid mehel ei tule igakord ära, küll me võime erinevaid poose proovida ja suuseksi aga no ei tule… 1kuul pigem nagu vaatasin (kohtume nv või siis üle ühe nv) et on selline kiire mees nii 10-20 min ja saime mõlemad. Aga nüüd saan tihti vaid mina, nt laupäeval oleme koos ja seksime ning siis kõik norm kuid pühapäeval tal ei tule… Ma olen mõelnud, et äkki mul liiga lai, olen siiski 4 lapse ema ja 3 neist vaginaalsel teel saanud… Või ma ei eruta teda piisavalt. Mees ise on kinnine ning kui temalt küsin siis vastab vaid et ma olen voodis väga hea. Ma ei saa siiski aru, et mida ma siis valesti teen?

Tore kirjatükk meesterahvalt, kes pikalt kuival olnud.

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore kirjatükk meesterahvalt, kes pikalt kuival olnud.

Nii tore! Jälle see hull kohal, kes igas teemas karjub: “See on mehe tehtud teema!”.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegemist ei ole naljaga, aga ma tundsin ka selle kirjelduse mingil määral ära. Tutvusin samuti augustis (!) mehega, kes 37a ja seksuaalprobleemid. Aga probleem ei ole see, et ära ei tule, vaid et pigem liiga ruttu ja erektsioonihäired. Kohtume sarnase intervalliga ning samuti tutvumisportaalist, kus siiani üleval.

Naljakad kokkusattumused.

Mis selle mehe eesnime esitäht on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore kirjatükk meesterahvalt, kes pikalt kuival olnud.

Nii tore! Jälle see hull kohal, kes igas teemas karjub: “See on mehe tehtud teema!”.

No ka minul seda kirjutist lugedes tekkis kahtlus. Sõnad “ei tule ära”  on nii punnitatud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, olen 9 kuud lahutatud ning seksuaalauhteid pold olnud juba pea 2,5a Kuni siis septembrini… kohtusin mina suvel kena mehega, veetsime koos aega ning hakkasin elama ka seksuaalelu, suhe on meil kerge ja vaba, algusjärgus ning kõik on nagu hea, kuid mehel ei tule igakord ära, küll me võime erinevaid poose proovida ja suuseksi aga no ei tule… 1kuul pigem nagu vaatasin (kohtume nv või siis üle ühe nv) et on selline kiire mees nii 10-20 min ja saime mõlemad. Aga nüüd saan tihti vaid mina, nt laupäeval oleme koos ja seksime ning siis kõik norm kuid pühapäeval tal ei tule… Ma olen mõelnud, et äkki mul liiga lai, olen siiski 4 lapse ema ja 3 neist vaginaalsel teel saanud… Või ma ei eruta teda piisavalt. Mees ise on kinnine ning kui temalt küsin siis vastab vaid et ma olen voodis väga hea. Ma ei saa siiski aru, et mida ma siis valesti teen?

Aga milles täpsemalt su probleem seisneb? Sina ju saad oma rahulduse ja orgasmi kätte.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ka minul seda kirjutist lugedes tekkis kahtlus. Sõnad “ei tule ära” on nii punnitatud.

Ma olen naine, aga kasutan ka sellist väljendit. “Ei tule ära” või “pauk ei lähe lahti”. Ei saa aru, kuidas saab omistada mingeid väljendeid ainult meestele?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan ka, et osad teemad on meeste kirjutatud, eneserahulduse eesmärgil. Hakkate siin tupeoppidest rääkima ja mis kõik veel.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen mõelnud, et äkki mul liiga lai, olen siiski 4 lapse ema ja 3 neist vaginaalsel teel saanud…

Mainisid, et ka suuseksi (või ilmselt ka käega tehes) puhul ei tule mehikesel ära. Seega ei saa probleem kuidagi olla ei sinu laste arvus või tupe eripärades.
Lihtsalt inimesel on tervisega mingi probleem ja sellega tuleb tegeleda.

PS. Need tolad, kes arvavad, et 12 aastased poisikesed (need oleks ehk ainsad, keda sellised tekstid kuidagi erutaks) siia tekste treivad, neil on endal mingi hälve. Ja seda diagnoosida ei oska.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laste saamine teeb kuidagi laiemaks?

Ei tee.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sõnade kasutus teemas on väiga vanamoeline ja omane taadi eas mehikesele.

 

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sinul orgasmi saamine töötab, siis ei saa mehe probleem kohe kuidagi sinus olla. Ma ei saa tegelikult aru, miks on sul vaja oma ebakindlust siia valemisse tuua ja ennast materdada?

Meestel on ka oma füsioloogia, oma mõttemustrid ja ka äärmisel juhul ka terviseprobleemid, mis seksuaalelu mõjutavad. Kõlab nagu tore mees, kes sinu orgasmi eest hoolitseb, kui tal endal tegelikult vaja (või tahtmist või võimalust) pole.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlab nagu tore mees, kes sinu orgasmi eest hoolitseb, kui tal endal tegelikult vaja (või tahtmist või võimalust) pole.

Kinnine mees ei ole just kõige toredam mees.
Sest kui ta ei oleks kinnine, saaks temaga probleemist rääkida. ja kasvõi näiteks küsida, et kui ta seda üksi teeb (=onaneerib), siis kas lõpetab normaalselt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ka minul seda kirjutist lugedes tekkis kahtlus. Sõnad “ei tule ära” on nii punnitatud.

Ma olen naine, aga kasutan ka sellist väljendit. “Ei tule ära” või “pauk ei lähe lahti”. Ei saa aru, kuidas saab omistada mingeid väljendeid ainult meestele?

“ei tule ära” on nagu väga imelik lause. Paugu jutte olen kuulnud, lugenud küll.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan ka, et osad teemad on meeste kirjutatud, eneserahulduse eesmärgil. Hakkate siin tupeoppidest rääkima ja mis kõik veel.

Kui keegi selliseid asju kirjutades/lugedes eneserahulduse saab, siis jumal temaga. Mõnda inimest erutavad jalanõud ka, kas kingadest tehtud teemadesse lähed samamoodi hurjutama, et keegi kingapervert saab nüüd ennast rahuldatud, kui kirjutate, et kes kui kõrgeid kontsi kannab?

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )


Esileht Pereelu ja suhted Seksuhe uue partneriga