Esileht Väikelaps Sel sügisel viiruseid väga palju, laps koguaeg haige

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Sel sügisel viiruseid väga palju, laps koguaeg haige

Postitas:
Kägu

Mul 7.aastane tüdruk oli eelmisest teisipäevast kodus ( kurk valus, palavik ja natuke nohu ). Esmasp läks jälle kooli.

Täna peale kooli hakkas nina lörisema ja jälle nohus. Viimati oli tal viirus viiruse otsa titena.

Aga massiliselt levivad igasugused muud tativiirused peale k-viiruse. Äkki tsink+D vit turgutaks tervist 🤷🏼‍♀️

Mu laps jälle haige, haukuv köha ja kohati hääl kaoks nagu ära. Täiesti masendav. Tundub nagu üks viirus muutus sujuvalt uueks viirushaiguseks 🤷🏼‍♀️

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arvates ka olukord väga ebatavaline. Mul terved lapsed siiani olnud, suuremad kohe täiskasvanud ja ka nemad nüüd järjest haiged. Maksimaalselt viis päeva saavad koolis ja lasteaias käia. Noorim on see õppeaasta vaid kaks nädalat saanud lasteaias käia. Nüüd jälle palavik, nohu ja köha. Varsti vist vallandatakse

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu laps käib juba 3. klassis, aga sellel aastal on haige sama tihti nagu paariaastaasena. Esimese koolikuuga oli 3x nohus/köhas ja oli kodus sisuliselt üle nädala. Ja nohu oli ikka tugev, mitte et paar korda nuuskas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu laps läks eelmine sügis lasteaeda, oli haige üksikud korrad. Nüüd see aasta läks augustis lasteaeda ja põhimõtteliselt iga nädala/kahe tagant on mingi uus haigus. Algas suu-ja sõratõvega, siis mingi köha-nohu-viirus, kõhuviirus ja jälle köha. Ühe viirusega nakatus 100% rühmast. Sõbranna lapse rühmas pidid samamoodi olema enamus lapsi sama viirusega maas, õpetajad ùtlesid, et ei mäleta, et sellist asja oleks varem olnud. Mees jäi ka koos lapsega ühte viirusesse, köhib vist juba 5 või 6 nädalat järjest, pole ka kunagi varem sellist asja olnud.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Väikelaps Sel sügisel viiruseid väga palju, laps koguaeg haige