Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Seletamatu viljatus ja IUI

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Seletamatu viljatus ja IUI

Postitas:

Küsimus kõigile neile, kellel kõik analüüsid korras, kuid pole õnnestunud iseseisvalt rasestuda:
Mitu korda IUId tegite? Kuidas õnnestus?
Kas tegite lihtsalt enda tsüklisse või tarvitasite ka mingeid ravimeid?

Kõik muud näpunäitejd ja hüva nõu ka teretulnud 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna andeks aga IUI on kõige mõttetum asi üldse. Mul on 4 tuttavat kes on seda teinud ja ühelgi ei toiminud. Üks tegi lausa 4 korda ja tulemus 0. 2 rasestus lõpuks, sest neile kirjutati klomiidi ja küllap see tõstis munaraku kvaliteeti aga stimulatsiooniga lõpuks õnnestus. Kõigil seletamatu viljatus. 1 klomiidi tarvitaja rasestus esimesel tsüklil ja teine kolmandal tsüklil. Teised läbisid ivf-i ja esimesel korral õnnestus kohe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IUI õnnestumisprotsendid on nii väikesed, et ma isegi ei kaaluks seda vaid liiguks IVFiga edasi, kui see niikuinii plaanis on. Kui tahad enda rahustuseks teha, siis palun, aga liialt loota midagi tasu. Hind on ka muidugi krõbe 1 korra kohta.
Põhimõtteliselt viiakse parim sperma kateetriga sügavale, kus peaks olema hea pesastuda, aga kahjuks tihti see siiski oodatud tulemusi ei too.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teeks IUI-d – lootus laes ja nagu eelpool kirjutanud ütlesid, õnnestumisprotsent väike. Lisaks haigekassa katteta protseduur. Panen siia lootuskiirena oma kahe aasta taguse teema 🙂
https://foorum.perekool.ee/teema/seletamatu-viljatuse-ravi-voi-lahendus-rasestumiseks/

Tegelikult olingi selle teema kirjutades juba rase, sain sellest nädal hiljem teada… kõik läks ilusti ja laps nüüd juba 1a2k. Olin täielikus madalseisus, mees õnneks oli meist see optimistlikum pool, aga just see 2018. aasta algus oli selline, et olin tegelikult lootuse kaotanud. Nagu sa kirjutad on kõik analüüsid korras – tee (võimalusel) digitaalseid ovulatsiooniteste ja ehk saate pihta. Varem või hiljem see juhtub!

Mina olin Nova Vitas arvel ja järgmine samm oleks olnud IVF, IUI otsustasime tegemata jätta. Arst oli Talving.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Seletamatu viljatus ja IUI