Esileht Ajaviite- ja muud jutud selgeltnägijad/ennustajad Tallinnas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 141 )

Teema: selgeltnägijad/ennustajad Tallinnas

Postitas:
Kägu

Tere ! Olen sellele juba pikalt mõelnud, kuid alles nüüd tahaksin selle käigu päriselt ettevõtta. Nimelt kas keegi oskaks soovitada mõnd selgeltnägijat või ennustajat Tallinnas (ei soovi neid õhtulehes esinejaid).
Võiksite siia kirjutada ka oma kogemustest ja käikudest selgeltnägijate juures. kui teil on keegi kelle nime te ei soovi avalikustada siis ehk leiame meetodi seda ka omavahel anonüümselt jagades vms.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina käisin ühe juures, olen küll pettunud, mingeid võimeid temas ei näinud. Aga nime ei taha öelda, sest äkki on ainult minul selline kogemus temaga, muidu on tuntud, ju siis mõned on abi saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

juba pikalt mõelnud, kuid alles nüüd tahaksin selle käigu päriselt ettevõtta. Nimelt kas keegi oskaks soovitada mõnd selgeltnägijat või ennustajat Tallinnas (ei soovi neid õhtulehes esinejaid).
Võiksite siia kirjutada ka oma kogemustest ja käikudest selgeltnägijate juures. kui teil on keegi kelle nime te ei soovi avali

Aga äkki on neid palju, kes pole abi saanud ja keegi ei julge öelda, ning nii see tegelane edasi tegutsebki ja on nö tuntud (kuigi tegelikult tühipaljas šarlatan).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina käisin mõned aastad tagasi Galina juures, kesklinnas. Ta paneb kaarte. See minek oli pigem, et læhen sõbrannaga kaasa ja vaatan mis mulle ka räägib. Aga rääkis palju- enamjaolt minevikust, kuna ma polnud ette mingeid küsimusi mõelnud. Üllatavalt hästi nægi kaartide järgi väga palju mu eelnevast elust. Ma ausaltöeldes kòike ei mäleta, mis seal rääkis, aga tuleviku kohta jäid meelde, et vahetan kiirelt töökohta. Tol hetkel oli mul maailma parim töö ja töökaaslased ning seda ei võtnud tõe pæhe, kuid 4kuud hiljem olin lahkumisavaldusega juhataja ukse taga ja nii ma sealt lahkusingi. Tol hetkel oli just lõppenud mu pikk suhe ja Galina pani kaarte ja ütles, et järgmine tõsisem mees tuleb sul 3 aasta pärast. Ma veel tegin nalja, et ma ei viitsi küll nii kaua üksi olla, aga jälle nii ta läks- lühikesi meeldimisi ja väljaskæimisi oli mul palju, kuid kindla mehe, kellega müüd koos elan, saingi 3aastat hiljem. Mul on paljud tuttavad tema juures käinud ja kõik on nn “rahule jäänud”. Olengi mõtteid mõlgutanud, et peaks huvi pärast uuesti minema, vaatama mis kaardid nüüd näitavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hei, kas saaksid mulle rohkem Galina asukohast teada anda ? (teemaalgataja)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina käisin mõned aastad tagasi Galina juures, kesklinnas. Ta paneb kaarte. See minek oli pigem, et læhen sõbrannaga kaasa ja vaatan mis mulle ka räägib. Aga rääkis palju- enamjaolt minevikust, kuna ma polnud ette mingeid küsimusi mõelnud. Üllatavalt hästi nægi kaartide järgi väga palju mu eelnevast elust. Ma ausaltöeldes kòike ei mäleta, mis seal rääkis, aga tuleviku kohta jäid meelde, et vahetan kiirelt töökohta. Tol hetkel oli mul maailma parim töö ja töökaaslased ning seda ei võtnud tõe pæhe, kuid 4kuud hiljem olin lahkumisavaldusega juhataja ukse taga ja nii ma sealt lahkusingi. Tol hetkel oli just lõppenud mu pikk suhe ja Galina pani kaarte ja ütles, et järgmine tõsisem mees tuleb sul 3 aasta pärast. Ma veel tegin nalja, et ma ei viitsi küll nii kaua üksi olla, aga jälle nii ta läks- lühikesi meeldimisi ja väljaskæimisi oli mul palju, kuid kindla mehe, kellega müüd koos elan, saingi 3aastat hiljem. Mul on paljud tuttavad tema juures käinud ja kõik on nn “rahule jäänud”. Olengi mõtteid mõlgutanud, et peaks huvi pärast uuesti minema, vaatama mis kaardid nüüd näitavad.

Aga need (lahkumisavaldus, püsipartner) olid ju asjad, mis olenesid sinu tahtest. Ehk siis mulje jääb pigem, et selgeltnägija nagu programmeeris sind nii käituma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sul ahjuküttega korter on, siis soovitan panna selle “selgeltnägijale” mõeldud raha ahjus põlema. Saab ehk natuke soojagi. Ega sa muuks targemaks seda nagunii kasutada ei oska.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui soovid, jäta oma meil, saadan Galina kontakti sinna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
pilveke

Kui sul ahjuküttega korter on, siis soovitan panna selle “selgeltnägijale” mõeldud raha ahjus põlema. Saab ehk natuke soojagi. Ega sa muuks targemaks seda nagunii kasutada ei oska.

see ei ole absoluutselt sinu asi mida mina oma rahaga teen !!!

Please wait...
Postitas:
Sucre

Sooviks ka Galina andmeid 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sooviks ka Galina andmeid :)

No aga pane siis oma e-mail siia nagu soovitati!
Loe ikka teema kenasti läbi, ega siinsed ju selgeltnägijad pole, et nad su e-maili teaks… 😛

Please wait...
Postitas:
Sucre

Meil on rraudik@hot.ee

Please wait...
Postitas:
kay123

Tere,

Kas oleks võimalik mulle ka saata Galina kontaktid . email: keylap@hot.ee

Tänud ette!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sooviks teada, kas Galina ikka halbu asju ka ennustab? Ja palju see umbes maksab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui juba minna, siis mina soovitan käia kahe “kõrgelt soovitatud selgetnägija juures”. minu lugu on selline, et noorest peast veeti mingi suht lühikese ajavahemiku tagant kahe sellise kõrgeltsoovitatud nägija juurde.
esimene rääkis – uskusin, hakkasin ootama-nägema räägitut. aga siis sattusin ka teise juurde, kes rääkis hoopis teist juttu. seetõttu lõin kogu jamale käega ja tegelik elu oli hoopis erinev mõlema poolt räägitust.

nii et selles valguses see ahjukütmine on ka minumeelest täiesti mõistlik tegevus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kuulsin oma sõbranna käest positiivset Sergei õe Amita kohta. Ta käis seal ja ütles, et ei pidanud ise midagi väga ütlemagi ega rääkima, Amita pani kohe päris täpselt mineviku kohta faktid ja siis ennustas kaartide abil tulevikku(vist olid kaardid, pead ei anna) .

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kay123

Kas võimalik ka saada Amita kontakte?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas võimalik ka saada Amita kontakte?

lollidandkepappi@gmail.com

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sooviks teada, kas Galina ikka halbu asju ka ennustab? Ja palju see umbes maksab?

Tugev kandidaat Perekooli Aasta Kommentaarile on sündinud! 😀 😀 😀

Please wait...
Postitas:
murmur

Toon ühe näite. Sõbranna käis ühe päris tuntud selgeltnägija juures (ma nime ei avalda), pani küll palju asju täppi, aga lõpuks avaldas sõbrannale ,et oma noorema lapse ta matab.

Vabandage väga, aga põhimõtteliselt keeras see ennustaja oma kliendi elu peesse, sest kui sa igal sammul kardad õnnetusjuhtumit, oma last üksi kusagile lasta jne, siis see on konkreetne elu P-sse keeramine.

Minu moraal on see, et püüdke otsida abi parem psühholoogilt ja oma asjadega ise toime tulla.
Sõbranna läks ennustaja juurde ka lihtsalt pisut depressiivsemal eluperioodil, tööelu motivatsioon oli null, raske majanduslik olukord jne, aga need ei ole tõsised põhjused minna ennustaja juurde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ramlov on päris hea: http://www.ramlov.ee/
Ainult ta vist lubas oma tööaega ja vastuvõetavate klientide arvu vähendada, ütles, et ei jaksa, niiet ma ei tea, kas sa löögile saad.

Please wait...
Postitas:
merily5

Tere. Mina sooviksin Galina kontakti. Palun meilie merily5@hot.ee

Tänan 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

on küll, nõrku ja rumalaid, kes oma ebaadekvaatsete tegudega iseendale kahju teevad tuleks aidata…

Please wait...
Postitas:
Kägu

on küll, nõrku ja rumalaid, kes oma ebaadekvaatsete tegudega iseendale kahju teevad tuleks aidata…

Ja seda sa pead aitamiseks, et sa lihtsalt halvasti ütled? Seetõttu ongi meieühiskond nii haige, et niimoodi üksteist “aidatakse”.
Igal inimesel on oma elu ja omad otsused. Ja mõnikord on vaja ka nõrk ja rumal olla.

Mina vaatasin peale oma koera surma, mis oli nii kohutavalt jube elamus ja mille tõttu ma praktiliselt enam hingata ei saanud, videosid ühest selgeltnägijast, kes tegeleb loomade teemaga. Ja se aitas. Ma ei saa öelda, et ma midagi uskusin, aga kuidagi see aitas teatud asju mõtestada, teisiti näha. Kuu aega hiljem suri minu vanaema, kes poel selliseid asju kunagi uskunud. Ja tema elas samuti koera surma meeletult üle. Selel viimse kuu aja jooksul, mis ta elas, naeratas ta üks kord: ja see oli siis, kui ma talle nendest videotest rääkisin, lihtsalt niisama. Kumbki meist ei usu selliseid asju, aga ta hakkas peale seda särama. Vaatas veel ise ka, kuigi aru ei saanud ta midagi, kõik oli inglise keeles. Mul on praegu nii hea meel, et ma suutsin ta rõõmsamaks teha enne surma.

Nii et asjad ei ole alati mustvalged. Teatud asjad vahel aitavad mingeid kummalisi teid pidi ja kunagi pole kellegi teise asi kellegi valikuid hukka mõista, kui need just kuritegelikud pole. Inimene on mõelnud asja läbi. see on praegusel hetkel tema valik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu lähedane inimene käis Galina juures mitu korda. Ta on väga sõbralik ja tore, ei mingit stereotüüpset ennustajamutti. Aga ennustas siis abiellumist välismaalasega, aga ei tulnud seda ja tänasel päeval minu lähedast ei ole enam meie seas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sooviks ka ennustaja Galina kontaktandmeid kerstijarve1@hot.ee Tänud!
Mul on olemas Amita kontaktandmed. Kui keegi soovib, võib kirjutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

käisin, aastat 8 tagasi, siiani on läinud kõik täppi!
ei olnud ükski siinmainitud ennustajatest 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sooviks ka palun Galina kontaktandmeid keylap@hot.ee Tänud!

Please wait...
Postitas:
timberland

kõik tuleb, mis tulema peab… nooruses sai käidud, nüüd pigem ei läheks. Ennustab head, jääd loorberitele puhkama, et kõik läheb nagunii nii. Ennustab halba, tõmbadki sellele mõeldes endale ise masenduse ja hirmud kaela.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arulagedad inimesed, kes lähevad mingite soolapuhujate juurde, et kuulda oma minevikust. Ja kas tõesti usute, mida tuleviku kohta räägitakse? Siis hakkategi ju selle tuleviku nimel elama ja rumala peaga arvate et teile nii ennustatigi…
Minu arvamus on see, et lihtsalt meeleheitel inimesed käivad soolapuhujate juures, lootes et neile midagigi positiivset ja head ennustatkse.
Olen ise kunagi käinud ja olin tõepolest sel ajal suht meeleheitel. Kogu see jutt mis mulle seal ennustati on/oli siiski paras pullikaka.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 141 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud selgeltnägijad/ennustajad Tallinnas