Esileht Ajaviite- ja muud jutud selgeltnägijad/ennustajad Tallinnas

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 141 )

Teema: selgeltnägijad/ennustajad Tallinnas

Postitas:
Kägu

Ütleme siis uskujatele nii palju, et ega keegi ei saa teid keelata uskumast, mida iganes. Et päike tõuseb homme solgipangest, näiteks.
Tegelikus elus ei ole mitte ühtki tõestust “selgeltnägemise” või üleloomulike võimete toimivuse kohta.
Juba pikka aega on saadaval James Randi fondi pakkumine summas üks miljon dollarit antud võimete tõestajale.
https://en.wikipedia.org/wiki/One_Million_Dollar_Paranormal_Challenge
Seni on kõik proovijad läbi kukkunud.
Seni on kõik nõiad ja selgeltnägijad petised, kuni pole tõestatud vastupidist. Ja seda tõestust, erapooletu kolmanda osapoole poolt, lihtsalt ei ole.
Mõni isik võib enda arvates uskuda mõne ennustuse täideminekut, tegelikkuses on selle taga petise osav jutt, inimese selektiivne mälu ja rumalus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ütleme siis uskujatele nii palju, et ega keegi ei saa teid keelata uskumast, mida iganes. Et päike tõuseb homme solgipangest, näiteks.
Tegelikus elus ei ole mitte ühtki tõestust “selgeltnägemise” või üleloomulike võimete toimivuse kohta.
Juba pikka aega on saadaval James Randi fondi pakkumine summas üks miljon dollarit antud võimete tõestajale.
https://en.wikipedia.org/wiki/One_Million_Dollar_Paranormal_Challenge
Seni on kõik proovijad läbi kukkunud.
Seni on kõik nõiad ja selgeltnägijad petised, kuni pole tõestatud vastupidist. Ja seda tõestust, erapooletu kolmanda osapoole poolt, lihtsalt ei ole.
Mõni isik võib enda arvates uskuda mõne ennustuse täideminekut, tegelikkuses on selle taga petise osav jutt, inimese selektiivne mälu ja rumalus.

Käi kuu peale oma jutuga. Millist tõestust siis sina tahad? Selle ma ei kahtlegi, et suurem osa selgeltnägijatest on soolapuhujad ja tegelikult midagi ei näe, aga kindlasti leidub võimetega inimesi. Tõestus on see, et selgeltnägija ütleb inimese kohta spetsiifilisi fakte mida keegi teine ei tea. Sa tahad öelda, et kui sulle keegi tuleb ja räägib sinu isiklikust elust sellist asju mida ta ei saaks elusees teada siis sa ikka ei usu? Ja inimesed on öelnud küll, et kui neile on ennustatud siis on ka täide läinud. Kahjuks need petised varjutavad tõeliste võimetega inimeste tõsiseltvõetavust.

Please wait...
Postitas:
marmor

Palun ka Galina kontaktandmeid. Aitäh
maimaike@hot.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja arvate tõesti, et ennustajate must maagia teeb teie eludele head?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saatsin Galina numbri kõigile soovijatele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Galina kohta veel niipalju, et.. Ma ise pole rohkem jõudnud sinna, kuid mul mehe õde käis seal kevadel. Ma olin just teada saanud oma rasedusest ning plaanisime mehe perele sellest emadepäeva paiku teatada. Olid lähedasemad koos, grillisime ja mees siis teatas, et saame lapse. Mehe õde oli just paar nädalat enne käinud Galina juures ja ütles, et jaa ta teab 😀 Meil oli nagu misasja 😀 Ja siis Galina oligi öelnud talle, et sinu peres juhtub suur sündmus, et sinu vend saab isaks. (mul mees ligi 40 ja esimene laps, ehk siis kogu pere poolt väga oodatud ammu juba) Ja ütles veel, et sünnib poeg. Ma ise ootasin nii väga tütart, kuna mul endal eelnevalt poeg . Ja siis tuli suve keskel ultraheli, kus öeldi, et sünnibki poiss. 🙂
Ma ei võta selliseid asju ni väga tõsiselt, aga natuke hirmutav küll, kuidas keegi võõras selliseid asju näeb 🙂
Kui sa tema juurde lähed, küsib seal vaid su nime ja sünniaasta ja hakkab laduma kaarte. Ja siis ootab sinult endalt küsimusi ja vaatab, mis kaardid neile vastavad. Aga kõike peab ikka võtma meelelahutuslikus laadis ka ma usun 🙂
Mul just 1 sõbranna läheb 10.02 tema juurde, eks võin tagasisidet jälle anda, kuidas tema rahule jäi 😀 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas Galina meili teel ei ennusta? Palun mulle ka kontakt lanemets@hot.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun ka Galina kontakti: kuuhull@hot.ee

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ja arvate tõesti, et ennustajate must maagia teeb teie eludele head?

Just nimelt. Mina ka pigem usun, et mõnel – ainult mõnel – need võimed ehk ongi, aga need ei tule heast allikast ja sa iial ei tea kaht asja: kas ennustus läheb täide ja milline jama on elu pärast ennustaja juures käimist.
Ma ei tea ühtki inimest, kes oleks ennustaja juurest naasnud õnnelikuna, vabanenuna, lootusrikkana. Kõik, keda ma tean, on isegi positiivsete ennustuste korral (mida enamik ju on) ikkagi kuidagi sünged, ootusärevad, põevad teatud kuupäevi ja aegu, ootavad, kas läheb nüüd täide või ei lähe … Pidevalt sihuke ärevus sees. Ja no halbadest ennustustest rääkimata. Ka mul on ühele sõbrannale lapse kohta ennustatud järgmiselt: “Hoidke teda!” See on psühhoterror, mitte selgeltnägemine. Pärast seda pole sõbranna enam ühegi ennustaja juures käinud ja katsub järjest ära unustada seda jõhkrat soovitust.
Ärge käige nende juures. Parimal juhul raiskad raha asjatult, aga tavaline on sattuda mingi musta jõu lõa otsa, millest raske vabaneda.
Või kui ma praegu eksin, siis tuldagu siia perekooli ja antagu teada: olen pärast ennustaja juures käimist õnnelikum, rahulikum ja edukam. Siis võtan oma sõnad tagasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas võimalik ka saada Amita kontakte?

lollidandkepappi@gmail.com

Mina pakun aasta või vähemalt kuu postituse nominendiks sellesinase.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Galina kohta veel niipalju, et.. Ma ise pole rohkem jõudnud sinna, kuid mul mehe õde käis seal kevadel. Ma olin just teada saanud oma rasedusest ning plaanisime mehe perele sellest emadepäeva paiku teatada. Olid lähedasemad koos, grillisime ja mees siis teatas, et saame lapse. Mehe õde oli just paar nädalat enne käinud Galina juures ja ütles, et jaa ta teab 😀 Meil oli nagu misasja 😀 Ja siis Galina oligi öelnud talle, et sinu peres juhtub suur sündmus, et sinu vend saab isaks. (mul mees ligi 40 ja esimene laps, ehk siis kogu pere poolt väga oodatud ammu juba) Ja ütles veel, et sünnib poeg. Ma ise ootasin nii väga tütart, kuna mul endal eelnevalt poeg . Ja siis tuli suve keskel ultraheli, kus öeldi, et sünnibki poiss. :)
Ma ei võta selliseid asju ni väga tõsiselt, aga natuke hirmutav küll, kuidas keegi võõras selliseid asju näeb :)
Kui sa tema juurde lähed, küsib seal vaid su nime ja sünniaasta ja hakkab laduma kaarte. Ja siis ootab sinult endalt küsimusi ja vaatab, mis kaardid neile vastavad. Aga kõike peab ikka võtma meelelahutuslikus laadis ka ma usun :)
Mul just 1 sõbranna läheb 10.02 tema juurde, eks võin tagasisidet jälle anda, kuidas tema rahule jäi 😀 :)

Kuidas su sõbrannal läks siis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütleme nii, et ta jäi ka väga rahule. Ta käis seal oma suhte pärast nagu ma aru sain ja sai Galinalt suure rahu sisse ja kindlustunde, et ta ei tohi seda abielu niisama prügikasti oma tujude pärast visata ja ennustas, mis läheks, kui ta seda siiski teeks. Ma väga detailidesse ei laskuks, aga palju isiklikke probleeme nägi Galina ka. Selliseid, mida sõbranna vaid lähedamastele sõbrannadele usaldanud ja.. Sõbranna läkski kindlate küsimustega, sai endale vastused ja natuke tuleviku infot. Eks ole näha, kas ka ennustused täide lähevad. Aga see käik mõjus talle ja ta suhtele hästi. Eks ennustajad olegi väga head psühholoogid ka. Lõppkokkuvõttes see tuhin, kuidas ta kõigest rääkis, nakatas mind ka ja ma panen ka endale järgmiseks kuuks aja 😀 Mul muresid pole, lihtsalt huvi edaspidiseks. Kuidas suhe kulgeb jne. Mul mõned jamad eksmehega, tahaks teada, kuidas ka need lahenevad ja kas lahenevad. Pärast jälle hea vaadata, kas nii ka läks.. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui palju maksab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovin ka Galina kontaktandmeid, uusalgus5@gmail.com

Tänud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas siis tõesti ei saa hinda öelda keegi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

25 euri tund aega kui ma ei eksi..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere, palun Galina kontakti, latitude@inbox.ru

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun ka Galina numbrit eleris66@gmail.com
Aitäh!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,

Palun samuti Galina kontakti, tänud ette!
anonoom@hot.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

Toon ühe näite. Sõbranna käis ühe päris tuntud selgeltnägija juures (ma nime ei avalda), pani küll palju asju täppi, aga lõpuks avaldas sõbrannale ,et oma noorema lapse ta matab.

Vabandage väga, aga põhimõtteliselt keeras see ennustaja oma kliendi elu peesse, sest kui sa igal sammul kardad õnnetusjuhtumit, oma last üksi kusagile lasta jne, siis see on konkreetne elu P-sse keeramine.

Minu moraal on see, et püüdke otsida abi parem psühholoogilt ja oma asjadega ise toime tulla.
Sõbranna läks ennustaja juurde ka lihtsalt pisut depressiivsemal eluperioodil, tööelu motivatsioon oli null, raske majanduslik olukord jne, aga need ei ole tõsised põhjused minna ennustaja juurde.

See on vastik kui halba ennustatakse. Mulle üks selgeltnägija ütles, et isa saab surma autoga. Pidev hirmus elamine, et millal see päev nüüd tuleb. Iga kord kui istus rooli halvas hirm, et kas täna… Lõpuks mõtlesin, et ah käigu kuradile ega kõik ka täppi ei lähe. Kuni ühel päeval tuli teade, et isa sai surma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arulagedad inimesed, kes lähevad mingite soolapuhujate juurde, et kuulda oma minevikust. Ja kas tõesti usute, mida tuleviku kohta räägitakse? Siis hakkategi ju selle tuleviku nimel elama ja rumala peaga arvate et teile nii ennustatigi…
Minu arvamus on see, et lihtsalt meeleheitel inimesed käivad soolapuhujate juures, lootes et neile midagigi positiivset ja head ennustatkse.
Olen ise kunagi käinud ja olin tõepolest sel ajal suht meeleheitel. Kogu see jutt mis mulle seal ennustati on/oli siiski paras pullikaka.

Sina sattusid lihtsalt ühe soolapuhuja juurde, see aga ei tähenda, et õigeid “nägijaid” olemas poleks.
Minule kunagi ennustaja ennustas ka sellised asjad kokku, et hea, et naerukrampe ei saanud.
Aga nii täpselt läkski ja need pole sellised asjad, mida alateadlikult endale luua saaks.

* Ütles, et mu mees läheb teise naise juurde ja nad saavad lapse. Tulemus oli see, et juba samal ajal oligi see naine juba rase ja mu mees kõndiski minema vähem kui kuu aja pärast.
* Aga 5. aasta pärast pidavat ta seda kahetsema ja mind tagasi tahtma. Ma täiesti teadlikult ei teinud mitte midagi selleks. Mu eks küsis täpselt 5 aastat hiljem minu õe käest minu tel. nr ja võttis minuga ühendust. Nuttis ja halas, tahtiski tagasi. Aga ma ei võtnud.
* Et saan juhtiva töökoha ja mul saab olema oma maja (sellel ajal olin lihttööline, äsja kooli lõpetanud, vaene nagu kirikurott). See kõik oli mul olemas 6. aasta pärast.
* Mul pidavat uue mehega kaksikud lapsed sündima. Ja no näed siis, ongi nüüd mul kaksikud pojad.Ja vot seda asja ei anna kuidagi ise mõjutada. 🙂

Kõige lõpus oli veel piinlik moment. Ma läksin sinna ennustaja juurde koos oma sõbrannaga. Eelnevalt arutasime omavahel, et palju raha anda, teadsime ette, et ta ütleb, et anna palju süda lubab. Ja kuna me ka natuke skeptilised olime, siis sai tehtud nii, et ühte tasku panime väiksema summa, teise suurema. Et siis jutu järgi vaatame, kas anname vähem või rohkem. Ja kui siis ennustamine läbi oli, küsisin palju ma võlgnen. Vastuseks sain muigel näoga “ma näen, et sul on juba valmis pandud.”

Neid asju oli veel aga kõik enam ei meenu. Kõhklemata läheksin tema juurde tagasi (tema ennustas kaartidega) aga kuulsin, et teda pole enam meie seas. Elas ta Rakvere linnas, nime enam ei mäleta, sellest juba 16 aastat möödas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sooviks samuti Galina kontaktandmeid palun – kassiproua@hot.ee Aitäh!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun saatke minule ka Galina kontaktandmed: luca222@hot.ee

Tänud ette!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun saatke mulle ka Galina kontaktid: ronjal@online.ee
Suur aitäh!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere, sooviksin ka Galina kontaktandmeid. trimsu@hot.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sooviks ka Galina kontakte.
tumblrrrr@hot.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle palun Galina kontakte mitte saata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina aga jällegi soovin Galina kontakte.
dabria@hot.ee
Aitäh!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun ka Galina kontakte
kristav@hot.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

Galinal on nüüd käed-jalad tööd täis 😀 😀

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 141 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud selgeltnägijad/ennustajad Tallinnas