Esileht Ajaviite- ja muud jutud selgeltnägijad/ennustajad Tallinnas

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 141 )

Teema: selgeltnägijad/ennustajad Tallinnas

Postitas:
Kägu

Galina kohta veel niipalju, et.. Ma ise pole rohkem jõudnud sinna, kuid mul mehe õde käis seal kevadel. Ma olin just teada saanud oma rasedusest ning plaanisime mehe perele sellest emadepäeva paiku teatada. Olid lähedasemad koos, grillisime ja mees siis teatas, et saame lapse. Mehe õde oli just paar nädalat enne käinud Galina juures ja ütles, et jaa ta teab 😀 Meil oli nagu misasja 😀 Ja siis Galina oligi öelnud talle, et sinu peres juhtub suur sündmus, et sinu vend saab isaks. (mul mees ligi 40 ja esimene laps, ehk siis kogu pere poolt väga oodatud ammu juba) Ja ütles veel, et sünnib poeg. Ma ise ootasin nii väga tütart, kuna mul endal eelnevalt poeg . Ja siis tuli suve keskel ultraheli, kus öeldi, et sünnibki poiss. :)
Ma ei võta selliseid asju ni väga tõsiselt, aga natuke hirmutav küll, kuidas keegi võõras selliseid asju näeb :)
Kui sa tema juurde lähed, küsib seal vaid su nime ja sünniaasta ja hakkab laduma kaarte. Ja siis ootab sinult endalt küsimusi ja vaatab, mis kaardid neile vastavad. Aga kõike peab ikka võtma meelelahutuslikus laadis ka ma usun :)
Mul just 1 sõbranna läheb 10.02 tema juurde, eks võin tagasisidet jälle anda, kuidas tema rahule jäi 😀 :)

Tõesti, tõesti! Vauuu, kuidas võõras inimene selliseid asju sinu tuleviku kohta teab!?!
Et meesterahvas saab ISAKS!?! Ja veel sünnib POEG!?! Tõesti, väga haruldane juhus ju, peab ikka tõsine tegija olema, et midagi sellist ette ennustada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pange need Galina kontaktid siia üles, miks peab mailile saatma igaphele eraldi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere! Sooviks ka Galina kontakte. Aitäh!
i.sepp@mail.ru

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sooviks ka kontakte, aga oma e-maili siia avalikult küll kõigile näha ei tahaks jätta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

5220681

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun jagae siis ka kogemusi kes on ära käinud kes siin kõik huvi tundsid kontaktide vastu ja läksidki 😊
Väga tahaks tagasisidet.
Tänud ette.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sooviks ka kontakte, aga oma e-maili siia avalikult küll kõigile näha ei tahaks jätta.

Isegi kui jätad oma e-maili siia, siis ikkagi ei saa kontakte 🙂 Vähemalt mina pole siiani saanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma vaatan, et nii kui tema kontakti hakati jagama siis tõstis oma tunni hinda korralikult. On siis keegi ta juures juba käinud? Uus aadress pidavat ka tal olema?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hei! Hea südamega inimene, ole hea ja kirjuta palun mulle kontaktid, oleksin väga tänulik 🙂
Loodan et asub ikka veel Tallinnas.
geidypost¤hotmail.com
Ehk õnnestub!
Aitäh 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viimane kägu, saatsin kontakti. Ta jah Tallinnas. Panin ka aja. Suht ruttu sain.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,

oleks ka vaja kontakti. Järsku olete nii lahked:)
anonüümne mail – abivaja2@gmail.com

Tänud:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raske on sellist asja soovitada.
Tegelen ise juba aastaid tarokaartidega ja olen aktiivne ka mõnes Facebooki grupis.

Esiteks mõtle enda jaoks selgeks, miks on sul üldse kellegi poole vaja pöörduda. Korralikud tegijad-nägijad ei hakka sulle rääkima seda, mida sina kuulda tahad. Kas oled tõeks valmis? Kas suudad enda vastu aus olla?
Minu jutul on käinud mõnedki naised, kellel suhtega mure. Kaardid näitavad üsna konkreetselt, et asja enam ei saa. Kaua sa ikka soojendad seda suppi, kui lõpuks nii kui nii ära viskad? Lõpuks saan ikka vastuse, et aga äkki kuidagi saab ja mina andku nüüd juhised, kuidas suhe tagasi saada. Sellisel juhul ei soovi ju inimene mitte nõustamist ja tulevikku, vaid tahab, et tema nõudmine täidetaks – tahab meest tagasi ja kõik.
On olnud ka juhuseid, kus inimene hakkab minu informatsiooni kategooriliselt eitama. Mõne kuu pärast olen saanud imestava kirja, et tegelikkuses oligi kõik nii, nagu mina rääkisin.

Selle jutuga tahan ma öelda seda, et kui minna nn selgeltnägija või kaardiladuja juurde, peab olema valmis objektiivseks infoks. Ei saa oodata, et sulle räägitakse roosa mannavaht ja kakaojõed kokku. Kui sa pole valmis oma probleemide suhtes aus olema, pole mõtet ka kellegi jutule ronida. Pärast on nägija-tegija süüdi, et sinul pole nii hea elu, kui arvasid endal olevat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jagage mulle ka Galina kontakti:) getlincarina@gmail.com

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldse mitte paha pärast,aga täitsa huvitav oleks teada saada, et mis haridusega on need inimesed, kes usuvad selgeltnägijaid ja kaartidega ennustajaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldse mitte paha pärast,aga täitsa huvitav oleks teada saada, et mis haridusega on need inimesed, kes usuvad selgeltnägijaid ja kaartidega ennustajaid.

Inimesed on üldiselt vähemalt keskharidusega. Suur osa kõrgharitud.
Kui sul endal kogemust korraliku ‘tegijaga’ pole, pole mõtet mingi hindaja ka olla. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enne teenuse tellimist ja teenuse eest tasumist palu neil näidata dokumentaalset tõestust oma võimetest. Seda saavad nad teha nii, et ennustavad või näevad selgelt ja siis panevad kuhugi tekstifaili kirja mõne tulevikus toimuva lotoloosimise numbrid ja allkirjastavad selle digiallkirjaga. Kuna digiallkiri saab ka ajatempli, mida on võimatu võltsida, siis muutubki selline varasema kuupäevaga digiallkirjastatud dokument selgeltnägemise/ennustamise võime täpsust tõendavaks dokumendiks pärast seda päeva, kui lotoloosimise tulemused on avaldatud.

Kui mõni teenusepakkuja ütleb, et tal pole seda, siis las teeb sellise dokumendi ja kui ta “kohe ei taha avaldada võidunumbreid”, siis las ta paneb kirja ja allkirjastab kohe, aga esitab või saadab selle nädala pärast, kui loosimine juba toimunud.
Kui ta ikka pole nõus või kui tema varem allkirjastatud loto võidunumbrid ei ole õiged, siis on tegemist petisega ja sellistelt ei tasu osta ennustamise ega selgeltnägemise teenust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näiteks üks miljonär käib selgeltnägija juures, kaasas CV-d. Küsib, keda tasub palgata ja keda mitte. Tänu õigetele valikutele ja inimestele tal hästi lähebki. Vaevalt ta nüüd rumal mees on:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun(a)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,
Palun ka mulle Galina kontaktid saata: huntu@hot.ee
tänud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui veel koolis käisin, siis rääkis mu kursaõde oma emast. Emale oli mustlane ennustanud nooruses väga kirjut elu – lahkuminekuid ja kaksikud ja kolimisi ma kõike enam ei mäletagi mida. Kõik mustlase ennustatu täituski järgepidi. Aga ta oli ennustanud kursaõe emale ka seda, et too sureb 44-aastaselt. Kursaõde rääkis, et terve pere elu oli alates sellest kui ema sai 40 täiesti hukas – ema ainult oma surmast mõtleski. Loogiline ka kui kõik eelnev täitunud oli. Aga ta ei surnud. Sel ajal kui me rääkisime oli üsna mitu aastat ema “surmaaastast” möödas.

Ise ma ennustaja juurde ei läheks, mitte mingil juhul. Nagu siin eespool keegi kirjutas – siis peaksin olema valmis ka halbadeks uudisteks. Mina ei taha halba ette teada. Ma usun küll, et on selliseid sensitiive kelledel on võime ette näha hetkesituatsioonis.
Üks mu sõbranna paneb tarokaarte, olen tal keelanud minu kohta midagi küsida. Ta salaja ikka küsib, aga vähemalt ei räägi mulle kui midagi halba on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui veel koolis käisin, siis rääkis mu kursaõde oma emast. Emale oli mustlane ennustanud nooruses väga kirjut elu – lahkuminekuid ja kaksikud ja kolimisi ma kõike enam ei mäletagi mida. Kõik mustlase ennustatu täituski järgepidi. Aga ta oli ennustanud kursaõe emale ka seda, et too sureb 44-aastaselt. Kursaõde rääkis, et terve pere elu oli alates sellest kui ema sai 40 täiesti hukas – ema ainult oma surmast mõtleski. Loogiline ka kui kõik eelnev täitunud oli. Aga ta ei surnud. Sel ajal kui me rääkisime oli üsna mitu aastat ema “surmaaastast” möödas.

Ise ma ennustaja juurde ei läheks, mitte mingil juhul. Nagu siin eespool keegi kirjutas – siis peaksin olema valmis ka halbadeks uudisteks. Mina ei taha halba ette teada. Ma usun küll, et on selliseid sensitiive kelledel on võime ette näha hetkesituatsioonis.
Üks mu sõbranna paneb tarokaarte, olen tal keelanud minu kohta midagi küsida. Ta salaja ikka küsib, aga vähemalt ei räägi mulle kui midagi halba on.

Tõsistel kaardiladujatel ja muudel tegijatel on oma eetikakoodeks. Muuhulgas on keelatud ka kolmandate isikute kohta teisele inimesele infot avaldada või uurida kellegi kohta enda uudishimu rahuldamiseks. 😛 Ehk laduda tohib vaid sellele, kes ise küsib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tere, sooviks ka Galina kontakte mailile tintz4285@hotmail.com
Aitäh

Please wait...
Postitas:
galina9

Tere,
Palun ka mulle Galina kontaktid saata: freegirl@hot.ee
tänud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Palun samuti väga Galina kontakte meiliaadressile katzx99@hotmail.com

Tänud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ennustajate juures käinud pole, aga mustlasega on suguvõsas kokkupuude. Ikka tõsise mustlasega ja aega 50-55a tagasi. Vanaema (tollal keskeas, pubeka ema) oli rongijaamas mustlasega kokku puutunud ja see kippunud kangesti ennustama. Aga mul vanaema selline mitteusklik ja tahtis ära minna. Lõpuks lõi käega ja lasi siis rääkida. Muu hulgas ütles mustlane, et aega antud sulle 70 aastat. Vanaema oli vaidlema hakanud, et kus siis nii vähe. Vaidlesid seal ja mustlane ütles, et hea küll, annan sulle 7a juurde.
Vanaema sai 70a insuldi, 73a jäi voodihaigeks ja suri 77aastaselt. Võimalik, et ise määras nii, aga mine sa tea… Midagi siin ilmas kindlasti on, millest me midagi ei tea veel (nt mis on hing ja kust ta tuleb, kuhu läheb).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun selle Galina kontakte?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ennustaja Tiina (tel 9002424) on Tallinnast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere, sooviksin ka väga Galina kontakte . Ettetänades ja ootama jäädes !
newyork00@hot.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

mulle palun ka Galina kontakte lareina@hot.ee

Please wait...
Postitas:
Britt28

Mina sain oma küsimustele üllatavad ja edasiviivad vastused http://www.ennustaja.ee lehelt… Suhtleb ainult maili teel. Aga koduleht on kahjuks selline,mis avaneb tavaarvutites ,aga tahvlites ja mobiilides veel mitte :(, aga igal juhul soovitan,tegu peale kõige muu väga elutarga inimesega…

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 141 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud selgeltnägijad/ennustajad Tallinnas