Esileht Ajaviite- ja muud jutud selgeltnägijad/ennustajad Tallinnas

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 141 )

Teema: selgeltnägijad/ennustajad Tallinnas

Postitas:
Kägu

Täna eesti selgeltnägijaid vaadates kas keegi teab selle mustlasnaise Veera kontakte? Võimekas kaardipanija tundub. Teine oli üks numeroloog, nimetas end Elu Kaitse`ks. Teab keegi lähemalt?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina sain oma küsimustele üllatavad ja edasiviivad vastused http://www.ennustaja.ee lehelt… Suhtleb ainult maili teel. Aga koduleht on kahjuks selline,mis avaneb tavaarvutites ,aga tahvlites ja mobiilides veel mitte :(, aga igal juhul soovitan,tegu peale kõige muu väga elutarga inimesega…

Ja millise küsimuse sa nendest seal valisid.

Please wait...
Postitas:
Britt28

Koos lähituleviku analüüsiga ka konkreetsemad küsimused…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sain oma küsimustele üllatavad ja edasiviivad vastused http://www.ennustaja.ee lehelt… Suhtleb ainult maili teel. Aga koduleht on kahjuks selline,mis avaneb tavaarvutites ,aga tahvlites ja mobiilides veel mitte :(, aga igal juhul soovitan,tegu peale kõige muu väga elutarga inimesega…

Kui palju ennustus maksis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere.sooviksin ka ennustaja Galina kontakte ja kui palju maksab? Aitäh!
marko.hainsoo@mail.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millal sa lasid ennustada? Kas juba on jõudnud ka midagi täide minna? Kas nö väga konkreetsete asjadega pani ka täppi ja rääkis õiget juttu? Tajus ja teadis mis sul täpsemalt halvemini on jne? Kas lähitulevikku küsisidki ainult nii, et enda nimi ja sünnipäev ja tahad lähitulevikku? Mitte midagi muud ei rääkinud sina talle?

Please wait...
Postitas:
Kägu

paluksin ka Galina kontaktid tealc@hot.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas rohkem ennustajaid ei ole siis või peale Galina? Ma võtaks kellegi teise.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Paluks ka Galina kontakte. Ei suuda kuidagi leida. kajakas1@email.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanasti oli keegi Marianne, kes elas Mustamäel, ei tea, mis temast on saanud? Tahaks ka, et keegi ennustaks, teaks, kuhu poole minna. Olen tööga seoses juba mitu aastat teelahkmel, isegi kui välja mõtlen, mida tahan, ei õnnestu nagu õieti. Tahaks teada, et millist ust tasub murda ja millist mitte, et mitte tühja rabeleda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keegi teab anda mõne hea ravitseja kontakti? Seoses tervisega, tahaks küsida nõu. Arstid
vaatavad igaüks ainult oma mätta otsast konkreetset väikest lõiku kehast ja üldpilti ei suudeta tihti kokku panna.
On see Antonina arvestatav tegelane Selgeltnägijatest? Tundub, et haiguste koha pealt ta on “tegija”..?
Kas see siin kuulsaks saanud Galina oskab selles vallas ka midagi asjalikku öelda? 🙂
Pole vist patt, kui siia avalikult tema nr kirjutada, leian mina.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere Palun oleks väga vaja Galina kontakti alan.lebrecht@gmail.com

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun mulle ka Galina kontakt 4kadekops@gmail.com

Please wait...
Postitas:
HeleeneMaa

Tere.

Paluksin ka Galina kontakte (heleene.maarsk@gmail.com).

Südamest ette tänades!
Heleene

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Oleksin ka väga tänulik Galina kontakti eest (k2tlin.rauam@gmail.com)

Parimat soovides
Kätlin

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,

Mina sooviksin Amita kontakte ( kristiina@crissen.ee )

Mari-Ann

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere! Sooviks ka ennustaja Galina konttakte

vendw@hot.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitmeid aastaid tagasi oli k6va ennustaja Laura, Raplamaalt Keavast. Keegi teab, kas ta tegutseb veel?

Please wait...
Postitas:
tundmatu

Tere!

Kas keegi hea inimene saaks mulle ka Galina kontakti saata? Roots.diana@gmail.com

Sõbrannal tulemas sünnipäev ja see oleks suurepärane kingitus! 🙂 🙂 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii.. peaaegu 2 aastat vana teema.
Kas kogu see mass käis siis Galina juures ja kas läks räägitu ka täppi?

Ise otsin samuti ennustajat..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ravi Ramlov tegutseb ikka veel, aga raske on tema juurde aega saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen palju abi saanud selgeltnägija Ingalt https://xn--selgeltngijainga-2nb.ee/. Tegu on sünnijärgse ja diplomeeritud selgeltnägijaga. Inga ennustamistega ei tegele, sest ta ütleb, et ennustamine paneb inimese lukku. Elu saadab meile mitmeid karmalisi õppetunde ja need õppetunnid tuleb igalühel meil läbida. Küll aga tegeleb selgeltnägija Inga tervendamise, vaimude maailmaga jms. Minul ja mitmel minu tuttaval on ainult positiivset öelda selgeltnägija Inga kohta. Ta võtab vastu nii Tartus kui ka Tallinnas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitmeid aastaid tagasi oli k6va ennustaja Laura, Raplamaalt Keavast. Keegi teab, kas ta tegutseb veel?

Surnud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen palju abi saanud selgeltnägija Ingalt https://xn--selgeltngijainga-2nb.ee/. Tegu on sünnijärgse ja diplomeeritud selgeltnägijaga. Inga ennustamistega ei tegele, sest ta ütleb, et ennustamine paneb inimese lukku. Elu saadab meile mitmeid karmalisi õppetunde ja need õppetunnid tuleb igalühel meil läbida. Küll aga tegeleb selgeltnägija Inga tervendamise, vaimude maailmaga jms. Minul ja mitmel minu tuttaval on ainult positiivset öelda selgeltnägija Inga kohta. Ta võtab vastu nii Tartus kui ka Tallinnas.

Nii tubli, et töötud omale teenimisvõimaluse leiavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alati mõtlen selliste teemade puhul, et miks inimesed soovivad tuleviku ette ennustamist, kõik ju tuleb nagunii, mis tulema peab, ma ei laseks enda sisse negatiivseid sisendatud mõtteid, see muudab psühholoogiliselt mõttemaailma, tekitab stressi, mul on ümber piisavalt tugev kest, et mitte lasta sisse pugeda kellelgi või millelgi üleloomulikul-ebaloomulikul jõul. Sellised asjad teevad inimest psühholoogiliselt nõrgemaks ja tundlikumaks. Ei kujuta ette elu, kus peaksin iga päev mõtlema sellele, et juhtumas on midagi halba, olen ise positiivne ja rõõmsameelne inimene ja mõtlen häid mõtteid. Ka minu elus on raskeid perioode olnud, väga raske lapsepõlv täis vägivalda, alkoholismi, seksuaalset ärakasutamist (kergemal kujul), koolikiusamist. Olen sellest kõigest ammu üle saanud. Vabandan, et kiri natuke teemaväline, lihtsalt panin oma mõtteid kirja, äkki on kellelgi abi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestlased pole eriti usklik rahvas, aga lolle on jalaga segada, nagu näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänases Kuuuurijas oli sellistest päris hirmutav lugu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere
Sooviks Galina kontakte gerdatilk89@gmail.com

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nüüd siis ongi tulemus käes. Galina ennustas kahele inimesele surma ja mõlemad elavad hauatagust elu. Minge kirikusse ja pange küünal, et te ellu jääksite.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan Kopli Ennu, elab Sõle tänava ühika keldris ja tema juures saab kõigepealt pool pudelit koduviina, siis narkoosi ja siis näed ise, mis tulevik toob. Muide, ta teeb lingami massaaži ka.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 141 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud selgeltnägijad/ennustajad Tallinnas