Esileht Ajaviite- ja muud jutud selgeltnägijad/ennustajad Tallinnas

Näitan 21 postitust - vahemik 121 kuni 141 (kokku 141 )

Teema: selgeltnägijad/ennustajad Tallinnas

Postitas:
Kägu

Eestlased pole eriti usklik rahvas, aga lolle on jalaga segada, nagu näha.

See ei vasta tõele, et pole usklik rahvas. Lihtsalt üks usk vahetatakse teise vastu. Kes ei usu Jumalasse, see usub posijatesse jne. Inimesel on bioloogiline vajadus uskuda üleloomulikke jõude. Pole ükski rahvas siin ilmas olnud ilma usuta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere
Palun Galina kontakte Gerdatilk89@gmail.com
Tänud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,
Sooviksin ka Galina kontake meilile!
dagmark95@hotmail.com
Aitäh juba ette!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selgeltnägija Inga võtab vastu Tallinnas Taevas ja Maa keskuses. Ise olen käinud ja sain oma probleemidele lahendused. Pani ettevõttele peale ärikanalid ja nüüd läheb minu ettevõttel ka palju paremini. Isilikke asju oli ka ja nüüd kõik ok. Emal võttis liigesevalu ära. Enamus sõbrannad ja ettevõtjad kõik kiidavad Ingat, ainult ühele sõbrannale ei meeldinud.

Tal on koduleht ka http://www.selgeltnägijainga.ee

Ps! Kopli keldrisse küll kellegi juurde minna ei julge, ei tekita just usaldust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Palun ka Galina kontakte, aitäh 🙂 irina.pindis@gmail.com

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun ka Galina kontakte, aitäh 🙂 irina.pindis@gmail.com

Please wait...
Postitas:
Kägu

Galina aadress

Google ütleb, et ühe ennustaja Galina aadress on galinaiv1943@gmail.com, aga kas see on see õige?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selgeltnägija Inga võtab vastu Tallinnas Taevas ja Maa keskuses. Ise olen käinud ja sain oma probleemidele lahendused. Pani ettevõttele peale ärikanalid ja nüüd läheb minu ettevõttel ka palju paremini. Isilikke asju oli ka ja nüüd kõik ok. Emal võttis liigesevalu ära. Enamus sõbrannad ja ettevõtjad kõik kiidavad Ingat, ainult ühele sõbrannale ei meeldinud.

Tal on koduleht ka http://www.selgeltnägijainga.ee

Ps! Kopli keldrisse küll kellegi juurde minna ei julge, ei tekita just usaldust.

Liigne enesekiitus haiseb!

Please wait...
Postitas:
Kägu

tere!

sooviks Galina aadressi:)

aitäh

mirelltalbre@gmail.com

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kontaktid

Sooviksin galina kontakte

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovin Galina kontakte

Please wait...
Postitas:
Kägu

selgeltnägija Tallinnas

Tere kõigile

Jagan teile oma kogemusi, ehk on kellelegi kasu.

Ostsin endale kevadel korteri Põhja Tallinnasse ja ma ei tundud ennast seal üldse hästi. Ega ma ei osanud jupp aega oma uut kodu kõikides oma hädades süüdistadagi. Olin väsinud, pidevalt tujust ära, mehega kaklesin palju, kõik läks justkui allamäge. Hea tuttav soovitas mulle ühte selgeltnägijat, kes tegeleb kodu puhastamisega energeetiliselt. Ega ma tasse väga ei uskunud, aga hakkasin lugema ta lehelt, et kui uus kodu osta, siis tulebki vanade elanike energia ära kustutada. Tean, et varasemad elanikud olid tervele majale nn pinnuks silmas ja ju ei olnud nende energeetikaga siis tõesti kõik korras.

Kutsusin selgeltnägija Gunnari endale külla. Ta puhastas energia ära oma käte abil (tuli, vesi ja kirikulaulud jms). Nüüd 3 nädalat hiljem võin küll öelda, et meie pere elu on küll paremaks läinud ja pole sellist halba õhustikku kodus. Tema kontaks siis ka http://www.selgeltnagijagunnar.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

taro kaartidega

Kirsti Timmer 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin endale kevadel korteri Põhja Tallinnasse ja ma ei tundud ennast seal üldse hästi. Ega ma ei osanud jupp aega oma uut kodu kõikides oma hädades süüdistadagi. Olin väsinud, pidevalt tujust ära, mehega kaklesin palju, kõik läks justkui allamäge. Hea tuttav soovitas mulle ühte selgeltnägijat, kes tegeleb kodu puhastamisega energeetiliselt.

Selleks on palju lihtsam ja harjumuspärasem viis. Soolaleivapidu. Siise tuuakse rõõmu energiat ja külalised soovivad pererahvale palju rõõmu ja õnne uues kodus. Ja need soovid ongi ju palve. Pole vaj mingit püha veega meest, piisab heast piduenergiast, rõõmust ükstesie üle ja kõiksusesse (kui soovite) saadetud headest soovidest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldse mitte paha pärast,aga täitsa huvitav oleks teada saada, et mis haridusega on need inimesed, kes usuvad selgeltnägijaid ja kaartidega ennustajaid.

Neid, kes minu tutvusringonnas usvad ja selgelnägijate juures on käinud, on kõik kõrgharidusega. Ma ise ka:) Lisaks tean kahte meest (kõrgharitud), kes töötavad ka väga kõrgetel juhtivatel ametikohtadel, kes samuti on selgeltnäijate juures vestlustel käinud:)

Please wait...
Postitas:

Ma ei näe kusagil hinnakirja? Kas garantii saab ka ikka kui asi ei õnnestunud?

Please wait...
Postitas:
evasim

See on siin küll vana teema, aga oleksin väga huvitatud ennustaja Galina telefoninumbrist. Kas saaks selle saata mulle e-mailile: evasim505@gmail.com

Please wait...
Postitas:
Aimeaas

Kommentaar eemaldatud.
Perekool.ee Foorumis on keelatud:
4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere kõigile

Jagan teile oma kogemusi, ehk on kellelegi kasu.

Ostsin endale kevadel korteri Põhja Tallinnasse ja ma ei tundud ennast seal üldse hästi. Ega ma ei osanud jupp aega oma uut kodu kõikides oma hädades süüdistadagi. Olin väsinud, pidevalt tujust ära, mehega kaklesin palju, kõik läks justkui allamäge. Hea tuttav soovitas mulle ühte selgeltnägijat, kes tegeleb kodu puhastamisega energeetiliselt. Ega ma tasse väga ei uskunud, aga hakkasin lugema ta lehelt, et kui uus kodu osta, siis tulebki vanade elanike energia ära kustutada. Tean, et varasemad elanikud olid tervele majale nn pinnuks silmas ja ju ei olnud nende energeetikaga siis tõesti kõik korras.

Kutsusin selgeltnägija Gunnari endale külla. Ta puhastas energia ära oma käte abil (tuli, vesi ja kirikulaulud jms). Nüüd 3 nädalat hiljem võin küll öelda, et meie pere elu on küll paremaks läinud ja pole sellist halba õhustikku kodus. Tema kontaks siis ka http://www.selgeltnagijagunnar.ee

Selgeltnägija ja kirkulaulud ei käi kuidagi kokku. Said sinna hoopis kuradi energiat. Kui kedagi kutsuda, siis ikka päris kirikuõpetaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Püha taevas, viis lehekülge … Inimesed, tulge mõistusele, millega te ennast seote, mille eest maksta kavatsete?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma loodan, et see Galina on tänaseks oma võlgadest lahti saanud ja elab priskelt!
Hakkan kah erialavahetuse peale mõtlema.

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 121 kuni 141 (kokku 141 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud selgeltnägijad/ennustajad Tallinnas