Esileht Rasestumine ja lapse ootamine selgitage algajale

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: selgitage algajale

Postitas:

Tere
Olen esmarase ja seega ei ole varasemalt lapsevankrite teemaga kokku puutunud.
Rahapuud kodus ei kasva aga hindan kvaliteeti.
Kiidetakse väga neid emmaljungasid, soovitatakse ka kasutatuna osta.

Vaadates neid kasutatud emmaljungade kuulutusi, olen ma segaduses.

Kui poes maksab uus emmaljunga olenevalt nüüd mudelist ja lisavarustusest umbes 650 -850 eurot.

Siis ühe lapse poolt kasutatud emmaljunga maksab 500-600 euro ringis.
Loogiliselt võttes kasutatakse vankrokori+jalutuskäru kokku umbes 2 aastat, mõni vähem, mõni rohkem.

Aga kuidas siis 2 aastat praktiliselt igapäevaselt kasutuses olnud asja hind langeb nii vähe?
Veel hämmastavam on kahe lapse poolt kasutatud vankri hind … see teeb ju vähemalt 4 aastat ja hinnad jäävad 350-450 kanti.

Selgitage nüüd rumalale seda loogikat?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polegi mõtet osta eesti turult kasutatud käru. Eestlane on kasuahne, midagi ei ole sinna teha. Siit on mõttekas osta kas uus või veel parem- minna naaberriikidesse, kus reaalselt ka tehakse kärudele allahindlusi.
Vaatasin just mõned päevad tagasi Maxi Cosi Mura 4 käru, mida meil müüb järelturg enam vähem sama hinnaga kui poes. Inglismaalt võib osta täiskomplekti järelturult 150-250 naelaga (ühe kuulutuse juures oli ka täisostuhind- 890 naela). Suur vahe, või mis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen täitsa nõus, ennem kogu raha ja osta uus pill. Nii raske on leida kasutatut, mis näeks välja nagu tutikas ja oleks normaalse hinnaga. Siis sa pead kauplema ja jaurama mingite tegelastega kes eesti keelt ei mõista. Lisaks pole kasutatud kärudel mingit garantiid, ostad sulls ära ja paari päeva pärast laguneb ära ja kuhu siis oma nutulauluga minna 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud müüvad juba kohe maha kui korvi kasutusaeg saab otsa. Et liiga suur ja raske. Mulle see just meeldibki, lapsel on väga mugav olla pikas ja suures kärus, mis vetrub mõnusalt.
Mina oma kasutatud EJ ostsin soomest 410.- tahtisin lihtsalt samasugust värvi nagu teise lapsega oli see käru uuena. Oma 2a kasutatud käru müües vaatasingi, et pole vajadust osta uut järgmin kord, sest kasutatud korviga Edge vetrub palju paremini kui uuena.
EJ laguneva nutulauluga lähed aga beebikeskusesse, pisividinad saad niisama uued ja väikest nipet näoet teevad kohapeal kohe korda ja mina pole 2 korral maksma pidanud, mis siis, et käru vana hetkel 5a. Peale vaadates ei ütleks, et nii vana. Ma ei kujuta ette, kas 100 euri saab selle eest järgmine aasta :D, sest aasta arv on 2007.
Kasutatud käru ei pea välja nägema nagu tutikas, sest esimesed liivased porised saapad ja käejälejd ja ongi samasugune see uus käru nagu kasutatud. Põhiline just on, et kangas on hea ja peale pesu pole kaugele näha, et kangast on pestud. Vankrikorvid on alati puhtad, sirged ja ilusad, sest neid ju ei mäkerda laps.
Et kui näed sellist piltide järgi korraliku puhast EJ, mis kasvõi 3a vana, siis võid julgelt osta. Ja enamus müüjatelt saab tingida kuid palju paremni saab tingida silmast silma kui meili teel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see Emmaljungade teema üles haibitud liigselt. See on nii üürike aeg, mil käru on tarvis kasutada ning kordades odavamad vankrid, mis on ok vedrustuse ja piisavalt suure korviga, ajavad asja täpselt sama edukalt ära. Seal võib olla mingeid pisinüansse, mis on ehk tõesti EJ paremini lahendatud, kuid kindlasti mitte ei ole need domineerivad. Lapsevankri peale on minu meelest naeruväärne kulutada 1 kuu palga jagu raha (kui muidugi seda rahapuud ei ole). See on samaväärne autoostuga – enamus ju ajab oma asjad ära tavalise kesklassi autoga, millega saab väga mugavalt ja mõistlikult punktist A punkti B. 100 000 eur maksva mersu ostab ikkagi see, kel raha kuhugi panna ei ole (või lihtsalt väärtushinnangud paigast ära – elatakse 1-toalises korteris, aga sõidetakse luksusautoga..) – sama asi käib minu hinnangul vankrite kohta.
Meil endal hetkel võimaldaksid sissetulekud iga kuu 5-6 uut EJ osta, aga ma lihtsalt ei ole nõus vankri peale üle 200 eur oluliselt kulutama. Eelmine kord ajasin kasutatud ROANiga väga edukalt asjad ära ja olin rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin samuti kasutatud Roani 100 euriga ja rahul, ej-l maksab nimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emmaljunga puhul maksad brändi mitte kvaliteedi eest. Ei ole see vanker sugugi nii palju teistest parem kui hinna järgi võiks arvata. Sama on näiteks ka Brio vankritega. Olen näinud igasuguseid vankreid nii uusi kui kasutatuid ja üldiselt n-ö tank-tüüpi vankrid on väga vastupidavad ja tugevad. Kindlalt julgen soovitada Jedo, Gessleini ja ABC Designi vankreid.

Ise kasutan hetkel kolmanda ringi (!) vankrit ja olen väga rahul. Kergkäru ostsin tuttuue, sest need kuluvad kiiremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin Hauck Condori (130 euri), korv ja saab kergelt teha tavaliseks kergkäuks, kui suurem. Ja jube kerge on korvi ära võtta st.liigun autoga palju ja käru kaasas. Alla minuti ja kõik korras.
Vaatasin kallemaid jne.kärusid, kuid just meeldis see. Ja kuna nii odav oli, siis mõtlesin,et kui tõesti ei sobi, ostan uue. AGA ma olen nii rahul ,et isegi ei mõtle teisele kärule !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anmaril ja takol on ka ulmehea vedrustus ju 😀 mina ise pooldan ainult ja ainult anmarit 😀 hind sobib, näeb ilus välja ja on väga vastupidav 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täitsa nöus siin viimaste kägudega.meil ka vöimalus oleks kallimad kärud osta,kas siis Emmaljunga vöi miski muud,kuid omal oli ka sama pöhimöte ,et suurt summat vankri eest ei maksa.kuna olen igapäevane kärutaja,ja momendil emma käru ning väga hea,ka kasutuses mutsy,mis ka hea.vanker kyll suht raske ,kuid oma majas ,pole vaja treppidest yles vedada.mölemad vankrid ostnud kasutatud.
ning ei mötle ka edasi myymisele.
sinu asemel kyll valiks odavama vankri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine selgitage algajale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.