Esileht Ajaviite- ja muud jutud Selgus kiviloopimse ja koju ajamise teemasse

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 76 )

Teema: Selgus kiviloopimse ja koju ajamise teemasse

Postitas:
Kägu

https://ekspress.delfi.ee/teateid_elust/politsei-stroomi-rannas-valismaalast-ei-runnatud-algatasime-kriminaalmenetluse-valeutluste-andmise-osas?id=85298553
Niimoodi siis hoopis. Mind tegelikult huvitaks hoopis, mis selle ameeriklanna nimi on ja, milline on tema sugupuu. Kas pole äkki mingeid seoseid Venemaaga ja nö. rahvuskonflikti õhutamisega sealtpoolt?
Uskumatu, et eesti suur ärinaine ka seda teemat aitas lambist arendada. Nii veenev oli kõik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Uskumatu on hoopis see kui vanasti võis perekoolis tunde veeta, siis nüüd suudab siin olla alla minuti, sest mingi hull toodab igapäev sadu libateemasid. Ja need on kõik maha ka miinustatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuule, siin on juba tehtud kolm teemat täpselt samast asjast.
Kaua võib?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaua võib?

Kuni need nimed päevavalgele tulevad ja kogu asi selge on. Tulebki tampida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt
Postitas:
nyah nyah

Kaua võib?

Oled Sa inimene või uhmrinui?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaua võib?

Oled Sa inimene või uhmrinui?

Tolle “kividega pillutud välismaalase” käest küsisid või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaua võib?

Ma näen ühte, milles arutati teemat ja peksti ekrelasi. Mina tegin uue teema, kuna saabumas on hoopiski selgus ja grande finale. Miks ma peaks peksuteema alla selle teema panema. Las nad seal peksavad üksteist edasi. Mind huvitab tulevik, kes on see ameeriklanna ja miks politsei Vale info andmise alusel asjata edasi. Keegi kindlasti teab!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav kas mõni sallivuslane suvatseb ka vabandada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Looda sa. Surm neile, kes ei ole sama sallivad kui nemad.

Rukkilillemärkidega fashistid Stroomi rannas õhtupimeduses vale värvi välismaalasi otsimas, kivid kaasas… anna kannatust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Looda sa. Surm neile, kes ei ole sama sallivad kui nemad.

Rukkilillemärkidega fashistid Stroomi rannas õhtupimeduses vale värvi välismaalasi otsimas, kivid kaasas… anna kannatust.

Teadlik valetamine. Samas kastis koos lahastatud Tarandiga ja titerünnakuga. Ja Vao põleng veel sinna otsa. Nad teadlikult valetavad – mis inimesed need sellised on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tubli politsei, et asja põhjalikult uuris ja vale paljastas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd peaks EKRE sellele laimajale mainekahju eest kopsaka nõude esitama.
Raik ja Saar peaks ka tagasi astuma laimamise eest. Enne kui pole süüdi mõistetud pole süüdi – aga ministrid seda ei tea – ebakompetentsed. Kuidas sellised saavad ministriametit pidada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd peaks EKRE sellele laimajale mainekahju eest kopsaka nõude esitama.

Raik ja Saar peaks ka tagasi astuma laimamise eest. Enne kui pole süüdi mõistetud pole süüdi – aga ministrid seda ei tea – ebakompetentsed. Kuidas sellised saavad ministriametit pidada?

Meil läks ju isegi president (Ilves) erakorraliselt pukki ja sõimas rahval Vao pagulaskodu seina põletamise eest näo täis. Kui ma algul ei uskunud ekrekaid, kes kohe ütlesid, et see võis olla provokatsioon, siis nüüd usun. Ja usun, et ka president pidi seda aimama. Ütlema talle keegi loomulikult ei läinud, siis oleks tal raskem olnud avalikku hukkamõistu väljendada. Aga usun nüüd ka, et see oli meelega korraldatud, ja Ilves oli ju ka sots.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga üldiselt jah: nimi välja! Selle Hindriksi nime me nüüd teame, aga tegelik tegija oli ju see ameeriklane. Nii et meil võiks olla õigus teada, kes meil siin viha õhutab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas nüüd ka sotsid agarad on…vabandma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga üldiselt jah: nimi välja!

Miks? Et saaksite talle nüüd need sõnad välja karjuda või?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ta on ju need auga välja teeninud:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aa, loomulikult. Nii armas. 🙂
Kividega ikka ka siis või?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Poliitiline provokatsioon, rahvastevahelise võimu õhutamine ja ametivõimude petmine. Minu hinnangul paar kuud reaalset vangistust koos kulutuste kinnimaksmisega ja seejärel väljasaatmine koos edasise sissesõidu keelamisega oleks täiesti kohane karistus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teises teemas kirjutas, et Krossi naine Mary Jordan oli see.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa. Siin: https://ekspress.delfi.ee/teateid-elust/mary-jordan-motles-valja-ekrelaste-runnaku?id=85301863

Samas ka suur lugu Vakra plagiaadist. Mulle tundub, et vähemalt ühel ajalehel on valedest kõrini saanud. Või vähemalt mõnel ajakirjanikul.

Vabandust, kas sa oled täisaruga inimene? Ma loodan, et kogu see ussipundar tegelikult ka lahti harutatakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa. Siin: https://ekspress.delfi.ee/teateid-elust/mary-jordan-motles-valja-ekrelaste-runnaku?id=85301863

Samas ka suur lugu Vakra plagiaadist. Mulle tundub, et vähemalt ühel ajalehel on valedest kõrini saanud. Või vähemalt mõnel ajakirjanikul.

Vabandust, kas sa oled täisaruga inimene? Ma loodan, et kogu see ussipundar tegelikult ka lahti harutatakse.

Leidsin ka selle Vakra teema. Kui see tōsi on siis minu jaoks pole Eestil enam lootust ausale demokraatiale. Ta on tōesti Siiani kōige usaldusväärseim ja tōsisemalt vōetavam poliitik olnud minu jaoks. Ma loodan, et ta suudab selle teema lahti seletada aga kui ei siis on küll häbi ja piinlik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, mis toimub ühe täiskasvanud inimese peas, kes sellise jabura loo valmis treib? Sellest lapsest, kes pahandamise hirmus loo välja mõtles, kuidas kaubabussi meelitati, sellest veel natuke saan aru. Aga et täiskasvanu…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma loodan, et ta suudab selle teema lahti seletada aga kui ei siis on küll häbi ja piinlik.

Mida on siin lahti seletada? Sõna-sõnalt sama töö! Ma lihtsalt ei suuda uskuda, et sinusuguseid naiivikuid üldse leidub. Sa kaotasid usu ausasse demokraatiasse, päriselt ka sul oli see usk seni olemas? Kui vana sa oled?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, mis toimub ühe täiskasvanud inimese peas, kes sellise jabura loo valmis treib? Sellest lapsest, kes pahandamise hirmus loo välja mõtles, kuidas kaubabussi meelitati, sellest veel natuke saan aru. Aga et täiskasvanu…

Veel kord: selle loo mõtles välja laps! Ema uskus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida on siin lahti seletada? Sõna-sõnalt sama töö!

Isegi tähevead olevat parandamata, täpselt samad 😀 No pidi ikka kiire olema selle kopeerimisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kauni Mary Jordani abikaasa on reformi erakonnas. Kas siis võib järeldada, et kogu asja taga on reformi kõrvad? Pr Hindriksi puhul oleks pigem Eesti200 arvanud.
Tore teater käib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kauni Mary Jordani abikaasa on reformi erakonnas. Kas siis võib järeldada, et kogu asja taga on reformi kõrvad? Pr Hindriksi puhul oleks pigem Eesti200 arvanud.
Tore teater käib.

Alguses oli ju jutt, et välismaalane oli teist nahavärvi, sellepärast rünnati, aga Mary Jordan on ju tavaline valge.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veider, mina olin küll täiesti kindel, et tegu oli rassivihaga, st. et väidetav kividega loobitu oli mustanahaline. Valgenahalisena tundub kogu lugu juba algusest peale veel kümnekordselt jabur.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui eestlase abikaasaks olev ameeriklanna jääb politseile valetamises süüdi, kas ta elamisluba tühistatakse?

No eks nii mõnigi on ajanud sotsiaalmeedias sousti, et enda elu tegelikust huvitavamana näidata – see on blogijate igapäevatöö – aga see ei sega ju hiljem politsei uurijale tõe välja rääkimist, kui asi juhuslikult suure kella külge läheb. Aga näe, otsustas valetada ka politseis. Inimene ei tee vahet sotsiaalmeedia postituse aknal ja politsei protokollil, mõtleb et üks nali kõik. Kuidas saab nii ebaadekvaatne olla. 🙁

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 76 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Selgus kiviloopimse ja koju ajamise teemasse