Esileht Ajaviite- ja muud jutud Selgus kiviloopimse ja koju ajamise teemasse

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )

Teema: Selgus kiviloopimse ja koju ajamise teemasse

Postitas:
Kägu

Veider, mina olin küll täiesti kindel, et tegu oli rassivihaga, st. et väidetav kividega loobitu oli mustanahaline. Valgenahalisena tundub kogu lugu juba algusest peale veel kümnekordselt jabur.

Ühelgi neegril ei näi poliitaferistidest sõpru olevat, sellepärast ei saanud neid kasutada. Käib siis valge kah, peaasi, et on valmis valetama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Veider, mina olin küll täiesti kindel, et tegu oli rassivihaga, st. et väidetav kividega loobitu oli mustanahaline. Valgenahalisena tundub kogu lugu juba algusest peale veel kümnekordselt jabur.

Ühelgi neegril ei näi poliitaferistidest sõpru olevat, sellepärast ei saanud neid kasutada. Käib siis valge kah, peaasi, et on valmis valetama.

Vōibolla ta nägi mustanahalisena välja. Seal Stroomi ranna lähedal on ju päevitusala, puhkeala, spordiala. Pane inglise keel suhu ja ongi mustanahaline välismaalane olemas! Stroomi rannas on tulnukaid ka nähtud ja koju aetud. Peale 6-t poolikut. Keegi pole ajakirjanduses sellest kirjutanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vōibolla ta nägi mustanahalisena välja. Seal Stroomi ranna lähedal on ju päevitusala, puhkeala, spordiala. Pane inglise keel suhu ja ongi mustanahaline välismaalane olemas! Stroomi rannas on tulnukaid ka nähtud ja koju aetud. Peale 6-t poolikut. Keegi pole ajakirjanduses sellest kirjutanud.

Sa saad ikka aru, et ta ei olnudki seal Stromkal? See on vale!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kauni Mary Jordani abikaasa on reformi erakonnas. Kas siis võib järeldada, et kogu asja taga on reformi kõrvad? Pr Hindriksi puhul oleks pigem Eesti200 arvanud.

Tore teater käib.

Õppige ometi guugeldama!
Hindriks oli IRLi ehk on tõenäoliselt nüüdse Isamaa liige, mis on ka loogiline, sest EKRE on just Isamaa osas kõige suurem konkurent ja häälte võtja
https://et.wikipedia.org/wiki/Karoli_Hindriks

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Estonian Business School-ha-ha

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kauni Mary Jordani abikaasa on reformi erakonnas. Kas siis võib järeldada, et kogu asja taga on reformi kõrvad? Pr Hindriksi puhul oleks pigem Eesti200 arvanud.

Tore teater käib.

Õppige ometi guugeldama!

Hindriks oli IRLi ehk on tõenäoliselt nüüdse Isamaa liige, mis on ka loogiline, sest EKRE on just Isamaa osas kõige suurem konkurent ja häälte võtja

Kross hüppas rehvidesse mõne aasta eest. Seega sai siis praegu ikkagi isamaa ja refid natuke solgipritsmeid kaela. Kuigi ma ei ole kunagi mõistnud, milline erakond ajab selle Krossiga asju. Isegi Kuku raadiosse kutsutakse, täiesti uskumatu. Minu silmis on ta kahtlasem kui kõik teised poliitikud kokku, võib-olla ainult Ilves suudaks temaga võistelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tore teater käib.

Õppige ometi guugeldama!

Kross hüppas rehvidesse mõne aasta eest. Seega sai siis praegu ikkagi isamaa ja refid natuke solgipritsmeid kaela. Kuigi ma ei ole kunagi mõistnud, milline erakond ajab selle Krossiga asju. Isegi Kuku raadiosse kutsutakse, täiesti uskumatu. Minu silmis on ta kahtlasem kui kõik teised poliitikud kokku, võib-olla ainult Ilves suudaks temaga võistelda.

Ma ikka ei saa aru, kuidas Kross asjasse puutub. Et Kross otsis Hindriksi üles ja palus tal väidetavalt oma naisest väljamõeldud juttu sotsiaalmeedias levitada? See lugu sai ju teatavaks Hindriksi kaudu. Ükski ametlik allikas ei väida sedagi, et tegemist oli Krossi naisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tore teater käib.

Õppige ometi guugeldama!

Ma ikka ei saa aru, kuidas Kross asjasse puutub. Et Kross otsis Hindriksi üles ja palus tal väidetavalt oma naisest väljamõeldud juttu sotsiaalmeedias levitada? See lugu sai ju teatavaks Hindriksi kaudu. Ükski ametlik allikas ei väida sedagi, et tegemist oli Krossi naisega.

Võimalik sündmuste versioon:

Eerik N. Korssi ja abikaasa Mary vahel toimus füüsiline tüli.
Abikaasa nuttis, kurtis või Karoli sattus peale või nägi vigastatud koera.
Karoli kohe uurima, mis juhtus.
Abikaas armastab jäägitult Krossi ja ei tahtnud teda mustata ja rääkis Karolile väljamõeldud loo ründamisest.
Karoli pani selle suure kella külge ja vale hakkas elama oma elu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas küll välismaalased on nii huvitatud meie meie väikse riigi poliitikast, enne lapsevankriga sakslane, nüüd ameeriklane. Millise riigi asju nad siin ajavad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esiteks loe lehti, vähemalt niigi palju, mis siia on lingitud.
Teiseks mitte Kross ei otsinud kedagi üles, vaid Hindriks otsis selle abikaasa üles – see jah, ei ole tõendatud, minu oletus. Hindriks väitis ta oma sõbrannaks, me usume seda esialgu. Hindriksil või neil, kes on tema selja taga, oli skandaali vaja. Hindriks sepitses koos sõbrannaga plaani, kuidas anda oma panus, et Ekret mustata. Sõbranna oli nõus.
Mis Kross siia puutub? Ega muud ei olegi, et aferist on ta ise ja vastav on ka tema naine. Kõik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ikka ei saa aru, kuidas Kross asjasse puutub. Et Kross otsis Hindriksi üles ja palus tal väidetavalt oma naisest väljamõeldud juttu sotsiaalmeedias levitada? See lugu sai ju teatavaks Hindriksi kaudu.

Hindriks ju oma kirjas väitis, et sõbranna helistas talle ja kurtis, kuidas teda rünnati.
Võib-olla see sõbranna helistaski ja leidis Hindriksi näol ullikese, kes ilma igasuguse kriitikameeleta oli valmis seda kohe uskuma ja levitama hakkama.
Eile oli Hindriksi FB-kontol postitus, kus ta kirjutas, et usub oma sõbrannat. Mingil hetkel ta kustutas selle postituse.
Mis Krossi puutub, siis tähelepanuväärne on ka asjaolu, et see kõne Hindriksile ja Hindriksi FB-postitus tehti päev pärast Tarandi provokatsiooni EKRE meeleavaldusel. Kross ja Tarand on ammused sõbrad: lapsena elasid ühes majas, õppisid ühel ajal ülikoolis, taastasid koos EÜS-i …
Aga, noh, kõik see võib olla ju üks suur kokkusattumus. Ja varsti selgub, et kõigil turvakaamerate salvestistel oli vale kuupäev ja õige kuupäevaga salvestised on kõik juba ammu kustutatud. Ja telefon oli laenatud kellelegi teisele. Ja üleüldse tuli ta randa taksoga ja tegelikult on rünnakul ka pealtnägijad, kes seni endast märku ei andnud, aga nüüd hakkas neil südametunnistus piinama. Või siis sai ajakirjanik kõigest valesti aru.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ikka ei saa aru, kuidas Kross asjasse puutub. Et Kross otsis Hindriksi üles ja palus tal väidetavalt oma naisest väljamõeldud juttu sotsiaalmeedias levitada? See lugu sai ju teatavaks Hindriksi kaudu.

Hindriks ju oma kirjas väitis, et sõbranna helistas talle ja kurtis, kuidas teda rünnati.

Võib-olla see sõbranna helistaski ja leidis Hindriksi näol ullikese, kes ilma igasuguse kriitikameeleta oli valmis seda kohe uskuma ja levitama hakkama.

Eile oli Hindriksi FB-kontol postitus, kus ta kirjutas, et usub oma sõbrannat. Mingil hetkel ta kustutas selle postituse.

Mis Krossi puutub, siis tähelepanuväärne on ka asjaolu, et see kõne Hindriksile ja Hindriksi FB-postitus tehti päev pärast Tarandi provokatsiooni EKRE meeleavaldusel. Kross ja Tarand on ammused sõbrad: lapsena elasid ühes majas, õppisid ühel ajal ülikoolis, taastasid koos EÜS-i …

Aga, noh, kõik see võib olla ju üks suur kokkusattumus. Ja varsti selgub, et kõigil turvakaamerate salvestistel oli vale kuupäev ja õige kuupäevaga salvestised on kõik juba ammu kustutatud. Ja telefon oli laenatud kellelegi teisele. Ja üleüldse tuli ta randa taksoga ja tegelikult on rünnakul ka pealtnägijad, kes seni endast märku ei andnud, aga nüüd hakkas neil südametunnistus piinama. Või siis sai ajakirjanik kõigest valesti aru.

Ühesõnaga Hindriksile helistati eesmärgiga leida naiivne loll, kes usub? Miks peaks keegi esimese asjana hakkama helistama oma tuttavale ja kurtma, kuidas teda keegi rannas kividega loopis? Mulle tundub see süžee natuke ebareaalne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Karoli Hindriksi FB algpostitus oli järgmine:

“Sain just teada, et täna minu head sõpra, ameeriklanna, kes elab Eestis, maksab Eestis makse, loob töökohti ja on õnnelikult abielus, jalutas oma koeraga ning rääkis telefoniga, kui teda ja tema koera ründasid kaks Eesti meest, ühel sinise lille märk (EKRE logo) rinnus, karjudes: “Go home foreigner, go home.” Mõlemad said viga, kuna mehed viskasid suurte kividega. Koer sai kõige enam viga. Kas see on rahvuslus? Kas see ehitab tugevamat Eestit? Ma usun, et isegi 5-aastase matemaatika ütleks, et see ainult lõhub Eesti vaeseteks väikesteks tükkideks. Ma pole mitte kunagi rohkem olnud meie riigi pärast mures kui praegu. Süda läheb pahaks mõttest, et me laseme sellistel asjadel juhtuda.”

Karoli Hindriksi eilne FB postitus oli järgmine:
Minu tähelepanu juhiti meediakajastusele välismaalase ründamise kohta. Ma usun oma sõpra ja olen ka tulevikus valmis oma sõprade heaolu nimel sõna võtma. Kahjuks ei saa ma seda rohkem kommenteerida enne asjaolude selginemist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Karoli Hindriks FB postitus oli järgmine:

“Sain just teada, et täna minu head sõpra, ameeriklanna, kes elab Eestis, maksab Eestis makse, loob töökohti ja on õnnelikult abielus, jalutas oma koeraga ning rääkis telefoniga, kui teda ja tema koera ründasid kaks Eesti meest, ühel sinise lille märk (EKRE logo) rinnus, karjudes: “Go home foreigner, go home.” Mõlemad said viga, kuna mehed viskasid suurte kividega. Koer sai kõige enam viga. Kas see on rahvuslus? Kas see ehitab tugevamat Eestit? Ma usun, et isegi 5-aastase matemaatika ütleks, et see ainult lõhub Eesti vaeseteks väikesteks tükkideks. Ma pole mitte kunagi rohkem olnud meie riigi pärast mures kui praegu. Süda läheb pahaks mõttest, et me laseme sellistel asjadel juhtuda.”

Ja kust tuleb see jutt, et see sõbranna ise helistas Hindriksile?
Esimene asi, mis mulle selles tekstis kohe küsimusi tekitab on, et kui tegemist oli valge naisega, siis kust need loopijad teadsid, et tegemist välismaalasega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Paari nädala eest, ühel täiesti tavalisel õhtul helises mu telefon. Teisel pool oli minu ameeriklannast sõber – šokiseisundis. Ta oli just käinud oma kodu lähedal Tallinna südames koeraga jalutamas ja rääkis parajasti telefoniga, kui teda ründasid kaks eesti meest.”

Hindriksi arvamuslugu – kiri 12 aastat tagasi lahkunud isale

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas nüüd ka sotsid agarad on…vabandma?

Mille eest sotsid vabandama peavad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ta oli just käinud oma kodu lähedal Tallinna südames koeraga jalutamas ja rääkis parajasti telefoniga, kui teda ründasid kaks eesti meest.

Kas Stroomi rand on kodu lähedal Tallinna südames?

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Paari nädala eest, ühel täiesti tavalisel õhtul helises mu telefon. Teisel pool oli minu ameeriklannast sõber – šokiseisundis. Ta oli just käinud oma kodu lähedal Tallinna südames koeraga jalutamas ja rääkis parajasti telefoniga, kui teda ründasid kaks eesti meest.”

Nüüd ei saa ma enam millestki aru. Kust see Stroomi siis sinna tuli, kui Hindriks räägib Tallinna südamest? Ja kus need Krossid siis elavad ehk kus on nende kodu, kas Stromkal või Tallinna südames? Kas neid juhtumeid oli siis rohkem kui üks? Keegi ajab ilmselget pada, millest ei saa sõnakestki uskuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd ei saa ma enam millestki aru. Kust see Stroomi siis sinna tuli, kui Hindriks räägib Tallinna südamest? Kas neid juhtumeid oli siis rohkem kui üks?

Stroomi ongi tema arust linna keskel. Maakas noh.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mismoodi see ameeriklanna tööandja on, mina ei leia tal mingi firmaga seotust
https://www.teatmik.ee/et/search/Mary%20Jordan
luurekoordinaatoril on küll hunnik firmasid
https://www.teatmik.ee/et/personprivate/39570-Eerik-Niiles-Kross
ja vinged maksuvõlad
https://www.e-krediidiinfo.ee/raportid/11246431-RAXTME
isegi MTÜ-l
https://www.e-krediidiinfo.ee/raportid/80057103-RAXTME

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raik ja Saar süüdistasid avalikult selle stroomi looga ekret. Raik tänases infotunnis küsimise peale avaldas kahetsust libauudisel enda eksiteele viimise pärast. Vabandust pole keegi palunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

2013:

Isamaa ja Res Publica Liidu meerikandidaat Eerik-Niiles Kross on sisse kirjutatud vanalinnas kirjanike liidu majas asuvasse korterisse, kus ta ka praegu peatub. Lisaks elab ta ka Kõue mõisas. «Kõige olulisem on aru saada, mis on inimese tegelik seos kohaliku omavalitsusega, kus ta kandideerib. Mina olen Tallinnas sündinud, kasvanud, koolis käinud ja eluaeg olnud selle linnaga seotud.»

https://poliitika.postimees.ee/2053360/enamiku-meerikandidaatide-pusiv-elukoht-erineb-nende-sissekirjutusest

Please wait...
Postitas:
Kägu

2010

Kiriku põik 4-5Erik Niiles Kross

https://www.aripaev.ee/article/2010/6/18/kiriku-poigu-erastajatest-said-pusielanikud

Please wait...
Postitas:
Kägu

2013:

Isamaa ja Res Publica Liidu meerikandidaat Eerik-Niiles Kross on sisse kirjutatud vanalinnas kirjanike liidu majas asuvasse korterisse, kus ta ka praegu peatub. Lisaks elab ta ka Kõue mõisas. «Kõige olulisem on aru saada, mis on inimese tegelik seos kohaliku omavalitsusega, kus ta kandideerib. Mina olen Tallinnas sündinud, kasvanud, koolis käinud ja eluaeg olnud selle linnaga seotud.»

https://poliitika.postimees.ee/2053360/enamiku-meerikandidaatide-pusiv-elukoht-erineb-nende-sissekirjutusest

Väike “guugeldamine” ja selgus, et Krossile kuulub ka eluase, mis asub Kolde pst 3, mis tõesti on Stroomile oluliselt lähemal kui nn kirjanike maja. Kõigele vaatamata, ei ole tegemist Tallinna südamega.
Allikas: kinnistusraamat

Please wait...
Postitas:
Kägu

sel laimupritsil oli kena jutuke ju veel:
Ta pole kaugeltki ainuke. Sel nädalal sain teada, et minu ettevõtjast sõbra hispaanlasest töötaja, kes juba seitse aastat Eestis on töötanud ja makse maksnud, on langenud sarnase rünnaku ohvriks.

Teda ja tema kaheksandat kuud lapseootel kaasat on juba paar nädalat jälitanud naabruskonna mees, kes käsib asjad pakkida ja tagasi Araabiasse kolida. Praeguseks on asi nii halb, et nad kardavad kodunt väljuda ja uurisid juba saatkonnast, mida edasi teha.

No mis alus on uskuda, et seegi ei ole samast ooperist nagu ta kiviloopimise muinasjutt?
Mis alust on üldse uskuda, et mõnuga laimusõnnikut ventikasse viskavate ajakirjanike ja ministrite hulgas on ka mõned eetilised inimesed?
Ka kõige naiivsemal silma- ja mõtteklappidega ullikesel peaks juuksed püsti pähe tõusma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd ei saa ma enam millestki aru. Kust see Stroomi siis sinna tuli, kui Hindriks räägib Tallinna südamest? Ja kus need Krossid siis elavad ehk kus on nende kodu, kas Stromkal või Tallinna südames? Kas neid juhtumeid oli siis rohkem kui üks? Keegi ajab ilmselget pada, millest ei saa sõnakestki uskuda.

Algatati krim asi. Politsei kuulas kannatanu, vabandust, “kannatanu” üle. See ei saanud siis ju anda tunnistust, et koperdas kusagil umbmäärases kesklinnas vaid pidi kohta konkretiseerima. Miskipärast käis ta välja Stroomi ranna. Mis, muidugi, pole just elukohajärgne südalinna jalutamiskoht ei Harju tänaval ega Kõue mõisas elavale. K:H peaks seda ju suurepäraselt teadma – aga ikka usub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/mary-jordan-minu-vastu-toimus-runnak-politsei-menetlustoimingud-pole-veel-loppenud?id=85312893

Tuli meelde üks hiidlaste kõnekäänd – soovitus petisest mehele: olgu või tripper, aga tingi vastu! (tingi vastu st aja tagasi).
Ühtlasi meenus ammune lugu ühe tuntud poliitiku lindistavast, vabandust “lindistavast” abikaasast. Siis oli mees ka puu otsas kui pauk käis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/mary-jordan-minu-vastu-toimus-runnak-politsei-menetlustoimingud-pole-veel-loppenud?id=85312893

Tuli meelde üks hiidlaste kõnekäänd – soovitus petisest mehele: olgu või tripper, aga tingi vastu! (tingi vastu st aja tagasi).

Ühtlasi meenus ammune lugu ühe tuntud poliitiku lindistavast, vabandust “lindistavast” abikaasast. Siis oli mees ka puu otsas kui pauk käis.

Jah, nüüd ei saa kohe midagi kommenteerida ja kõik on nii suur saladus, aga mingi rünnak ikka oli. Seda sai küll kohe kommenteerida, et ikka EKRE logo oli! Suurelt ja siniselt oli ekre logo. Nüüd korraga ei saa enam kommenteerida …
Politsei kirjutas, ja ilmselt ta ei valeta, et Suurkannatanu ütlused ja tõendid ei läinud kokku. Ongi kõik. Valetas. Miks – eks seda ta nüüd ei saagi kommenteerida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raik ja Saar süüdistasid avalikult selle stroomi looga ekret. Raik tänases infotunnis küsimise peale avaldas kahetsust libauudisel enda eksiteele viimise pärast. Vabandust pole keegi palunud.

Palun konkreetset viidet, kus Raik ja Saar süüdistavad avalikult EKREt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võimalik sündmuste versioon nr. 2:

Abikaasa Maryl on salajane armuke. Armukesega tekkis füüsiline tüli.
Mary nuttis, kurtis või Karoli sattus peale või nägi vigastatud koera.
Karoli kohe uurima, mis juhtus.
Saladuse mitte välja tulemiseks, rääkis ta Karolile väljamõeldud loo ründamisest.
Karoli pani selle suure kella külge ja vale hakkas elama oma elu.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Selgus kiviloopimse ja koju ajamise teemasse